10 najlepszych prezentów kryptowalutowych w 2021 roku

Crypto wychodzi z cienia. Nie tak dawno temu było to zarezerwowane dla niektórych z ciemniejszych zakątków Internetu, którymi handlowali i o których rozmawiali zatwardziali trzon maniaków, hakerów, łotrzyków i tak, wizjonerów.

Te dni już dawno minęły. Krypto jest wszędzie, a nowi obserwatorzy gromadzą się każdego dnia pod jego banerem. W miarę jak bieżący bieg byków wciąż nabiera rozpędu, zainteresowanie i adopcja kryptowalut przez ludzi z całego świata eksploduje i pomimo ich najlepszych wysiłków nic nie mogą zrobić, aby to powstrzymać.

Binance Bus Londyn

Binance reklamowane w Londynie: wejdź na pokład. Zdjęcie za pośrednictwem OFEED

Możesz być krypto-OG, wciąż hodującym te bitcoiny, które kupiłeś w 2014 roku, lub nowicjuszem próbującym dowiedzieć się, dlaczego ktoś miałby używać Coinbase. Prawdopodobnie jesteś gdzieś pomiędzy. Czymkolwiek jesteś, jesteś częścią społeczności kryptowalut i jest to coś, co należy uczcić.

W końcu jesteś na drodze do wolności finansowej, odrywając się od świata brudnego fiata i biorąc sprawy w swoje ręce. Jeśli nie ma o czym krzyczeć, to tutaj w biurze monet nie wiemy, co to jest.

Ale jak świętujesz członkostwo w klubie kryptowalut? Jak pokazać swoje przywiązanie do ulubionej monety lub projektu, poza zwykłym inwestowaniem? A co najważniejsze, w jaki sposób rozpowszechniasz to wśród niewtajemniczonych?

Tak, możesz wejść na dowolną liczbę forów Reddit i wymieniać się postami z innymi podróżnikami. Możesz oglądać filmy Guya na Youtube i zajmij się komentarzami. Ale to jest głoszenie nawróconym. Najlepszym sposobem na okazanie miłości i rozpowszechnienie informacji jest wprowadzenie kryptowalut do wielkiego, szerokiego świata. Tak, czas zacząć kupować.

Rodzina Bitcoin

Rodzina Bitcoin: Merching na maksa. Zdjęcie za pośrednictwem Coin.fyi

Dawno, dawno temu nie było tak wielu opcji, jeśli chciałeś koszulkę BTC lub jakikolwiek inny towar związany z kryptowalutą. Nigdy więcej. Wraz ze wzrostem popularności kryptowalut w sieci coraz więcej produktów trafia do sieci, a teraz jest duży wybór. Tak bardzo, że to wszystko może wydawać się nieco przytłaczające.

Właśnie dlatego zespół w biurze monet usiadł i wybrał nasze ulubione elementy kryptowalut, którymi chcesz się z Tobą podzielić. Przy tak wielu dostępnych zasobach może być trudno wiedzieć, gdzie patrzeć i, spójrzmy prawdzie w oczy, można mieć dobre i złe strony. Tak więc, niezależnie od tego, czy chcesz sprawić sobie przyjemność, czy też szukasz idealnego prezentu, aby przynieść komuś wyjątkową świąteczną radość, mamy dla Ciebie 10 najlepszych produktów kryptograficznych na nadchodzący rok.

1: Bluzy z kapturem biura monet

OK, OK, więc bezwstydnie zaczynamy od czegoś z własnego gadżetu, na wzór tego człowieka na naszym kanale. Musisz jednak przyznać, że wyglądają cholernie cholernie. Ta seria bluz z kapturem została opracowana specjalnie po to, aby pomóc odpędzić zimową depresję, której doświadczamy teraz my, mieszkańcy półkuli północnej. Dzięki tym przytulnym małym liczbom można teraz spacerować po zamarzniętych ulicach i jednocześnie głosić ewangelię kryptowalut.

Bluza z kapturem biura monet

Bluza z kapturem Biuro monet. Uzyskaj wygląd Guy. Zdjęcie za pośrednictwem biura monet

Bluzy są wykonane z mieszanki bawełny organicznej i poliestru z recyklingu, dzięki czemu są pięknie miękkie w dotyku, a jednocześnie chronią przed chłodem. Dostępnych jest wiele nadruków, a nowe projekty są cały czas dodawane. Cała sprzedaż produktów Coin Bureau idzie na wspieranie kanału, pomagając utrzymać najwyższą jakość naszych treści i bez reklam. Nie ma chyba lepszego sposobu na jednoczesne przyklejenie go do Człowieka i wyglądanie jak mucha.

Te bluzy niedawno zadebiutowały na naszej stronie z gadżetami i na kanale i przyciągają mnóstwo uwagi. Kup je, gdy jest gorąco i jest zimno.

2: Koszulki biura monet

Spójrzmy prawdzie w oczy, istnieje wiele koszulek związanych z kryptowalutami, od dobrych do złych, po obojętne. Projektując naszą gamę koszulek Coin Bureau chcieliśmy, aby wyróżniały się z tłumu. Mało znany jest też fakt, że sam Guy jest niesamowicie wybredny, jeśli chodzi o to, co nosi w swoich filmach.

(Może wydawać się, że trudno w to uwierzyć, ale uwierz mi, to prawda). Był mocno przywiązany do klasycznej koszulki z logo Coin Bureau i odrzucił kilka innych zaproponowanych projektów. Następnie podjął się samodzielnego zaprojektowania – i to te, które zobaczysz w jego filmach i na naszej stronie z produktami. Człowiek o wielu talentach.

T Shirt Biuro monet

Koszulka Biuro Monet. Wiesz co robić. Zdjęcie za pośrednictwem biura monet

Te t-shirty są wykonane w 100% z bawełny organicznej i mają wiele dzieł sztuki z przodu oraz logo Coin Bureau na karku. Niedawno Guy stał się mniej maniakiem kontroli i otworzył się na pomysł współpracy z artystą cyfrowym Magusz na powyższym projekcie Buy the Dip. Krążą pogłoski, że planowana jest kolejna współpraca, więc miej oczy szeroko otwarte.

Po prostu nie byłoby dobrze, gdyby jedynym sposobem zakupu któregokolwiek z naszych towarów w biurze monet był brudny fiat. Dlatego dajemy Ci również opcję płatności za pomocą BTC i ETH, jeśli chcesz mieć wyłącznie doświadczenie kryptograficzne.

3: Plakat BTC

Pamiętaj o klasyce Grafika Obamy artysta Shepard Fairey, który był wszędzie w 2008 roku? Na plakatach widniało zdjęcie samego mężczyzny, nad słowami „nadzieja”, „zmiana” i „postęp”. Obama mógł być i odszedł z Białego Domu, ale te słowa wydają się teraz jeszcze bardziej pasować do bitcoina. Dlatego uwielbiamy ten plakat artysty Cytuj Artisan który odzwierciedla słynną kolorystykę Fairey i jest obowiązkowy dla każdego wymagającego hodowcy.

Dzieło sztuki Bitcoin

Bitcoin: tak, możemy. Zdjęcie za pośrednictwem Etsy

Plakaty są dostępne w różnych rozmiarach i wykończeniach, aby dopasować się do dowolnej przestrzeni, która po prostu domaga się odrobiny klasycznej grafiki kryptograficznej.

Niemożliwe jest określenie, kiedy wszyscy będziemy mogli ponownie zaprosić znajomych (pamiętasz to?), Ale kiedy to zrobimy, będziesz chciał mieć tę małą liczbę na widocznym wyświetlaczu.

4: Kurtka Decred

Nie dostosowuj swojego zestawu. Spróbuj się powstrzymać. To dziecko jest prawdziwe i jest oficjalnym produktem Decred, dostępnym wyłącznie za pośrednictwem Crypto Emporium. Teraz Decred może nie być najbardziej znanym projektem kryptograficznym (# 51 na CoinMarketCap w chwili pisania tego tekstu), ale jeśli nadal będzie produkować takie produkty, spadnie do stratosfery. Składa się w 95% z poliestru, w 5% ze spandeksu i… po prostu na to popatrz. Wystarczy powiedzieć, że to nie jest dla kurczących się fiołków.

Decred Jacket

Kurtka Decred: stwórz uporządkowaną kolejkę. Zdjęcie za pośrednictwem Crypto Emporium

Crypto Emporium zasługuje na swoją nazwę i jeśli chcesz posiadać ten mały numer, będziesz musiał zapłacić w krypto. Akceptują BTC, ETH, LTC, XVG (Verge), XRP, DASH i oczywiście DCR.

Witryna umożliwia kupowanie całej masy rzeczy za pomocą kryptowalut, w tym iPhone’ów, a nawet nieruchomości, ale w rzeczywistości nikt tutaj w biurze monet nie może zobaczyć tego olśnienia.

5:21 Hodl – grafika

Zespół Coin Bureau ma różne poglądy na prawie wszystko, ale jesteśmy jednomyślni co do naszego uznania dla pracy 21 Hodl, artysty, którego misją jest „wykorzystanie sztuki, aby pokazać ludziom, jak zanieczyszczony jest nasz system ekonomiczny”. Amen do tego.

Hodl Artwork

Codziennie rób jedno z tych… Zdjęcie za pośrednictwem 21 Hodl

Na stronie 21 Hodl jest mnóstwo projektów do sprawdzenia, głównie tematycznych związanych z BTC, które artysta deklaruje jako jedyne warte posiadania. Do każdego egzemplarza dołączony jest certyfikat wg Verisart, usługa certyfikacji, która wykorzystuje blockchain do tworzenia bezpiecznych i niezmiennych certyfikatów autentyczności dla artystów i ich prac.

Verisart ma na celu „zwiększenie zaufania i płynności na światowym rynku sztuki poprzez zapewnienie przejrzystości i jednolitości w identyfikacji dzieł sztuki i przedmiotów kolekcjonerskich”. Jeśli więc zamówisz dzieła sztuki w 21 Hodl lub innym artyście współpracującym z Verisart, możesz być pewien, że element jest oryginalny i bezpiecznie zarejestrowany na Twoje nazwisko. Sztuka, bitcoin i blockchain łączą się w jedno. Piękny.

Nawiasem mówiąc, jeśli sam jesteś artystą i masz ochotę pracować z nami w Biurze, to dlaczego nie skontaktować się z nami, aby porozmawiać o współpracy? Zawsze szukamy nowych talentów, z którymi można by pracować i promować, i chcielibyśmy usłyszeć od podobnie myślących twórców.

Dane kontaktowe można znaleźć w O sekcji naszego kanału YouTube. Kto wie, może sam Guy mógłby wkrótce wcisnąć się w jeden z twoich projektów…

6: Gobelin z logo i ikonami

W dzisiejszych czasach nie jest łatwo być studentem. Wielu musi uczyć się w domu, podczas gdy inni znaleźli się w kwarantannie i zmuszeni do dystansu społecznego, próbując rozpocząć coś, co powinno być jedną z największych przygód życia na uniwersytecie. Całowanie dwudziestu nieznajomych i picie alkoholu na łyżkę po prostu nie ma już w menu.

Ikona sieci Web Crypto

Tkanina z ikonami sieci Web: to, czego każdy geek potrzebuje na swojej ścianie. Zdjęcie za pośrednictwem Redbubble

Możesz być jednak pewien, że obecne pokolenie studentów jest z łatwością najbardziej obeznane z technologią, jakie kiedykolwiek istniało, i jako takie docenią ten bolesny w tej chwili wieszak ścienny, który zawiera mnóstwo deweloperskiego projektu open-source i gigantyczne ikony internetowe. Jest to rodzaj dzieła, na które możesz patrzeć godzinami, niezależnie od tego, czy jesteś pod wpływem, czy nie.

Niektóre ikony (Facebook, Google Chrome) będą znane każdemu urodzonemu po 1960 roku, podczas gdy inne są nieco bardziej niejasne. Prawie na pewno jest do wynalezienia jakiś rodzaj gry w picie, która wymaga nazywania tylu, ilu się da, a może tylko ja pokazuję, jak bardzo jestem oderwany od kontaktu. Cóż mogę powiedzieć, minęło trochę czasu, odkąd byłem studentem i niewiele z tego pamiętam.

Ten gobelin (lub wiszący na ścianie, jeśli jest to preferowane określenie) jest wydrukowany na lekkim poliestrze i jest idealnym dodatkiem do każdej ściany pokolenia Z, niezależnie od tego, czy została rozszyta na uniwersytecie, czy nie. Jest dostępny w różnych rozmiarach i można go prać w pralce na wypadek, gdyby któryś z tych nielegalnych zgromadzeń wymknął się spod kontroli.

7: Kubek Crypto

Dla każdego szanującego się kryptowaluta dzień zaczyna się od przyjrzenia się temu, jak radzi sobie portfel, a także spojrzenia na wiadomości, aby sprawdzić, czy podczas snu na rynkach wydarzyło się coś złego. Wszystko dobrze i bez wątpienia w towarzystwie ożywiającej filiżanki kawy (lub herbaty, jeśli jesteś Brytyjczykiem).

Kubek Bitcoin

Wywołałem burzę. Zdjęcie za pośrednictwem Etsy

A teraz zadaj sobie pytanie, czy to całe doświadczenie nie wydawałoby się trochę bardziej autentyczne, gdyby ten parujący napój był zaparzany w kubku z logo Twojej ulubionej kryptowaluty na boku? Jest w tym powiedzenie, że dzień zaczyna się prawą nogą, zdaniem tego skromnego hodowcy.

Jest mnóstwo kubków o tematyce kryptograficznej i hej, kubek to kubek. Mimo to zespół Biura Monet preferuje prostsze, bardziej eleganckie projekty. Nie jesteśmy wielkimi fanami tych tandetnych. Mogę wyglądać, jakbym cię słuchał, ale w mojej głowie handluję bzdurami typu kryptowalut.

Ten na zdjęciu powyżej jest naszym ulubionym, wraz z ten numer Ethereum z Redbubble i ten funky projekt Monero, dostępne na Etsy. Moim ulubionym, który mieści 15 uncji najlepszego Earl Grey w trakcie pisania, jest to bombowiec bitcoin projekt dostępny w Crypto Shopper. Poproszę mleko i dwa cukry.

8: Poduszka Ethereum to the Moon

Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spędzasz ostatnio dużo czasu w domu. Sporo ludzi, których znam, nie przyjęło dobrze tej wymuszonej izolacji i zareagowało, robiąc różne szalone rzeczy. Pewna para postanowiła odnowić każdy pokój w swoim domu. Kilku przyjaciół jest teraz właścicielami psów i nie będzie się o tym zamykać. Pewien stary przyjaciel i jego żona nawet poważnie oszaleli i mieli dziecko. To nie było ładne.

Ethereum na Księżyc

ETH to the Moon: usiądź wygodnie, zrelaksuj się i zapnij pasy. Image via Gadżety kryptowalut

Można chyba uczciwie powiedzieć, że większość ludzi, którzy tkwili w domu tygodniami, podjęła pewne kroki, aby upiększyć swoje otoczenie, choć być może nie w zakresie całkowitego remontu domu (przynajmniej mam nadzieję, że nie).

Ale nie ma nic złego w uczynieniu swojego domu odrobinę przytulniejszym, zwłaszcza gdy pogoda na zewnątrz nie napawa radością. Dlatego ten kawałek miękkiego wyposażenia jest krokiem całkowicie proporcjonalnym. Podwoj to za pomocą eleganckiego, kryptograficznego kubka herbaty, a nagle zablokowanie nie wydaje się wcale takie złe.

Jest dostępny od Gadżety kryptowalut, którzy również wykonują całą masę innych produktów, w tym te, które nie są łatwo dostępne gdzie indziej. Więc jeśli a Koszulka polo Zilliqa jest tym, czego brakuje w twoim życiu, więc nie ma za co.

9: Crypto Socks i stroje kąpielowe

T-shirty i bluzy są w porządku, ale co się stanie, gdy słońce wreszcie wyjdzie i chcesz trochę się opalać? Jeśli jest to rodzaj pytania, które sprawia, że ​​nie śpisz w nocy, to cudownie ekscentryczny Olimpijski sklep Bitcoin jest tutaj, aby pomóc. Oprócz najczęściej spotykanych towarów, ta część oferuje również szereg bikini, skarpet, a nawet sandałów o tematyce BTC dla tych, którzy już planują letnie wakacje..

Bitcoin Bikini

Bikini BTC: Tak, to się dzieje. Zdjęcie za pośrednictwem Olympianbitcoin.store

Ten klejnot witryny to świetne miejsce, aby znaleźć bardziej niezwykłe produkty z wzorami, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Akceptują płatności m.in. w BTC, ETH i LTC, a także XMR i ZEC. Możesz również zapłacić za pomocą PayPal i innych opcji fiat.

Oprócz bikini i sandałów możesz także zafundować sobie koszulkę Etui na akcesoria BTC i a uważaj na dywanik do kąpieli wielorybów której, szczerze mówiąc, żadna łazienka nie powinna być bez. Olimpijski sklep Bitcoin zasługuje na wyróżnienie za catering dla kobiet-fanek kryptowalut – grupy, która jest często zaniedbywana.

Należy to pochwalić i nie mogę się zdecydować, czy bardziej ekscytuje mnie myśl o wakacjach na słońcu, czy perspektywa spotkania z kobietą moich marzeń ubraną w bikini BTC. Patrz na przestrzeń.

10: Lód Bitcoin i forma do pieczenia

Wyobraź sobie scenę: jest lato 2025 roku i zdecydowałeś się wypłacić swoje zyski, widząc, że BTC osiągnęły 500 000 $. Aby to uczcić, urządzasz przyjęcie przy basenie w nowej, eleganckiej rezydencji, którą kupiłeś na Karaibach, a wszyscy Twoi przyjaciele przyjeżdżają. Nie należysz do osób, które chwalą się, jak dotarłeś do tego miejsca, ale chcesz oddać hołd cyfrowemu złotu, które Cię tam sprowadziło. Co u licha możesz zrobić?

Kostki lodu Bitcoin

Spraw, aby mój był podwójny. Zdjęcie za pośrednictwem Crypto Cove

Cóż, gdybym to był ja (i na pewno mam nadzieję, że kiedyś to nastąpi), nie byłbym w stanie się powstrzymać przed wręczeniem moim przyjaciołom chrupkiego dżinu z tonikiem z kilkoma pływającymi w nim kostkami lodu marki BTC. Mały, subtelny sposób pokazania im, za co zapłacono za cały luksus i przepych, i och, tak delikatne wykopanie dla tych, którzy powiedzieli, że bitcoin to oszustwo, i w końcu stracę wszystkie pieniądze. Kto się teraz śmieje, eh?

Crypto Cove ma całą masę dziwnych i (czasami) wspaniałych towarów związanych z kryptowalutami, ale ten zestaw do robienia kostek lodu i ciasteczek może być najbardziej satysfakcjonującym 10 $, jakie kiedykolwiek wydałeś. Po prostu staraj się nie pocierać w nim zbyt mocno nosa nie-monet.

Rozmawiać rozmowę & Spaceruj

Jest tak wiele produktów kryptograficznych, których nie moglibyśmy tutaj uwzględnić, więc zagłęb się głębiej, jeśli chcesz znaleźć przedmiot, którego szukasz. Prawie wszystkie główne kryptowaluty (i wiele mniej znanych) mają jakieś towary, więc jeśli jest to Kubek Tron szukasz lub Spinki do mankietów Digibyte wtedy nie rozpaczajcie.

Bitcoin Life

Wszyscy jesteśmy za okazywaniem miłości, ale to trochę za dużo. Zdjęcie za pośrednictwem Świergot

Sklep z gadżetami Coin Bureau rozwija się dzięki popularnemu popytowi i mamy mnóstwo ekscytujących produktów i projektów w przygotowaniu. I pamiętaj, niezależnie od tego, czy pijesz poranną kawę z kubka BTC, czy kołyszesz kurtkę Decred spangly w drodze do pracy, robisz wszystko, aby przyspieszyć sprawę kryptowalut i uczynić świat trochę lepszym. Dobrze na tobie.

Wyróżniony obraz za pośrednictwem Shutterstock

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me