10 powodów, dla których KuCoin będzie nowym Binance w 2020 roku

>

Rywalizacja między giełdami zaostrzyła się. Zwłaszcza przez ostatnie dwa lata spadającego sentymentu inwestorów do kryptowalut. Giełdy przedzierają się do każdego centymetra udziału w rynku. Walka o każdego przedsiębiorcę.

Binance w dużej mierze zdominowało rynek giełdowy od stycznia 2018 r. Podczas gdy niewiele innych giełd było w stanie odsunąć udział w rynku od tego giganta, sytuacja może zacząć się zmieniać.

Nadchodzą wiatry zmian. Rok 2020 przyniesie burzę, która wyrzuci niektóre wymiany z ich gry, a innym zapewni siłę, która może wypełnić ich żagle i pchnąć ich dalej.

Jedną z wymian, które przewidujemy, że złapie trochę wiatru w żagle, jest KuCoin. KuCoin był kluczowym konkurentem Binance od samego początku w 2017 roku. 2020 może w końcu być rokiem, w którym KuCoin stanie się nowym Binance i zdominuje rynek.

Zebraliśmy listę 10 powodów, dla których uważamy, że KuCoin może pokonać Binance w 2020 roku. Chociaż szanse są na nie przeciwne, postrzegamy to jako słabszą historię dekady do obejrzenia na rynku kryptowalut.

1. Dostępność

Binance zostało kiedyś okrzyknięte najbardziej otwartą giełdą kryptowalut na rynku. Proces rejestracji był szybki i łatwy, całkowicie zmieniając sposób, w jaki inwestorzy z USA weszli na rynek altcoin. Jednak te czasy już minęły. Binance zerwał z amerykańską bazą klientów, tworząc nową giełdę Binance.US. Ta nowa giełda jest porównywalna z Coinbase i Kraken, jeśli chodzi o KYC, weryfikację i zgodność z przepisami.

Uciążliwy proces rejestracji na nowej giełdzie, weryfikacji konta i bycia wykluczone, jeśli mieszkasz w jednym z 13 stanów jest co najmniej niewygodne.

Pod względem dostępności KuCoin jest już nowym Binance. Nie ma łatwiejszej wymiany niż KuCoin. Rejestracja i rozpoczęcie wykonywania pierwszych transakcji zajmuje tylko kilka minut. Szybki proces jest atrakcyjny dla wielu użytkowników kryptowalut.

Chociaż KuCoin będzie ostatecznie zmuszony do przestrzegania tych samych surowych zasad, aby grać w USA, KuCoin będzie miał przewagę, o ile opóźni dostosowanie się do przepisów USA.

2. Różnorodny wybór aktywów

Zarówno KuCoin, jak i Binance mają duży wybór aktywów. Chociaż KuCoin zaryzykował niektóre mniejsze aktywa na rynku, Binance nie uchyla się od podejmowania odważnych zakładów na określone kryptowaluty, które według nich przyniosą wartość ich społeczności.

Po podziale między Binance i Binance US ton zmienił się w odniesieniu do aukcji aktywów. Ponieważ Binance US jest zmuszony do przestrzegania przepisów amerykańskich, można oczekiwać, że mniej aktywów będzie notowanych na giełdzie, co utrudni konkurowanie z różnorodną selekcją na KuCoin.

Jeśli KuCoin będzie nadal eksperymentować z listami aktywów na swojej giełdzie, może nadal zapewniać im wyraźne rozróżnienie, jeśli chodzi o użytkowników kryptowalut decydujących o tym, gdzie chcą handlować.

3. Imponująca infrastruktura handlowa

Binance twierdzi, że może przetwarzać 1,4 miliona transakcji na sekundę. To imponujące i na pewno coś, czym można się ekscytować. Niewiele jest giełd, które byłyby w stanie obsłużyć liczbę użytkowników i aktywność handlową, którymi Binance obecnie zarządza na co dzień, nie mówiąc już o szczytowej aktywności.

KuCoin może jeszcze nie mieć porównywalnej infrastruktury do Binance, ale pracowali dzień i noc, aby się tam dostać. W ciągu ostatniego roku KuCoin konsekwentnie modernizował swoją infrastrukturę handlową. Każda iteracja jest lepsza niż ostatnia.

Jeśli wysiłki te będą kontynuowane, spodziewamy się, że KuCoin osiągnie porównywalną wydajność realizacji zamówień i moc przetwarzania do Binance w nadchodzącym roku. Zapewni to KuCoinowi wystarczającą prędkość, aby konkurować bezpośrednio z Binance.

Dzięki szybszej realizacji zamówień, krótszym przestojom i mniejszej liczbie błędów KuCoin będzie nadal powiększać swoją bazę użytkowników.

4. Opłaty handlowe

Kiedy Binance uruchomiło swój innowacyjny poziomy opłat transakcyjnych który wykorzystał token BNB do obniżenia opłat i zwiększenia zainteresowania, wydawało się, że narodziła się nowa strategia biznesowa. Niedługo potem KuCoin ogłosił interesujące własne mechanizmy opłat transakcyjnych. Handlowcy mogą uzyskać obniżone opłaty handlowe, utrzymując salda KCS.

Podczas gdy Binance tradycyjnie wspiera niektóre z najniższych opłat transakcyjnych na rynku, KuCoin nie jest daleko. Obie te giełdy mają wyjątkowe pomysły, jak zapewnić zachęty dla użytkowników za pomocą ich tokenów wymiany. W miarę wzrostu KuCoin spodziewamy się, że KCS zyska przyczepność wśród handlowców kryptowalut, zwiększając adopcję i większe wykorzystanie na giełdzie.

5. Underdog

Każdy kocha dobrą historię o słabszej pozycji. Poczucie sukcesu wbrew wszelkim przeciwnościom sprawia, że ​​czujemy, że pewnego dnia też możemy osiągnąć sukces.

Ludzie stoją w rogu KuCoin, ponieważ widzą pasję i potencjał do osiągnięcia wielkości. Nie mamy wątpliwości, że nadal będą starać się zostać czołową giełdą, nawet gdy żetony są przeciwko nim.

KuCoin ma wszystkie zadatki na słabszego. Rywalizacja jest zacięta, co sprawia, że ​​KuCoin jest szorstki i zdeterminowany. Często znajdują nowe, kreatywne sposoby konkurowania, ponieważ muszą wykonać więcej pracy przy mniejszych zasobach.

Handlowcy ze społeczności KuCoin mogą wyczuć pragnienie od KuCoin. Są gotowi zrobić wszystko, aby wygrać. KuCoin chce robić większe gry, aby stać się wiodącą giełdą.

Odkąd Binance stał się popularny, możemy zauważyć, że stają się bardziej ostrożni i wyrachowani, gdy wprowadzają zmiany w sposobie działania. Z drugiej strony, kuCoin może pozwolić sobie na ryzyko i strzelanie na wielką skalę.

6. Potężna społeczność

KuCoin ma poczucie ruchu oddolnego, który rezonuje z wieloma użytkownikami kryptowalut. Poczta pantoflowa jest jednym z najpotężniejszych narzędzi marketingowych stosowanych przez KuCoin. Stworzona przez nich marka osobista podnieciła traderów, ponieważ w końcu poczuli się wysłuchani.

Społeczność KuCoin nie przypomina niczego, co kiedykolwiek widzieliśmy. Ich społeczność to więcej niż grupa traderów. Każda osoba naprawdę wierzy w misję KuCoin. Chociaż slogan „People’s exchange” może być grą brandingową, w tym przypadku byli na miejscu. Wymiana naprawdę zmieniła się w wymianę ludzi. To rozwinęło się w międzynarodowy ruch KuCoin.

Kontynuując rozwój organiczny za pośrednictwem poczty pantoflowej, KuCoin przygotowuje się do posiadania najpotężniejszej bazy klientów, gdy rynek zaczyna zwyżkować. Osobiste polecenie może szybko wpłynąć na kogoś nowego na rynku kryptowalut, aby zarejestrował się na giełdzie, bez badania konkurencji.

7. Płynność

Ostatnie aktualizacje infrastruktury handlowej nie tylko zapewniły szybszą realizację zleceń i bardziej niezawodny handel, ale także przyniosły płynność. Księgi zamówień KuCoin stają się coraz bardziej płynne, gdy większe instytucje i handlowcy trafiają na giełdę.

Po niedawnym podziale Binance z ich wymiany międzynarodowej na giełdę amerykańską i inną, spodziewamy się spadku płynności zapewnianej na tych dwóch giełdach. Rozszczepiony wolumen Binance i zmniejszona płynność mogą ostatecznie skłonić klientów do poszukiwania nowych giełd, takich jak KuCoin. Ta wielka migracja doda giełdzie więcej płynności i jeszcze bardziej wzmocni doświadczenie handlowe.

Gdy rynek zacznie zwyżkować, zobaczymy płynność na każdej większej giełdzie. Ponieważ KuCoin zapewnia globalną płynność na ich giełdzie, zamiast dzielić ich płynność na wiele giełd regionalnych, instytucje międzynarodowe poczują się bardziej komfortowo z pomysłem korzystania z KuCoin.

8. Wsparcie dla usług handlowych

Jedną z głównych oznak sukcesu giełdy kryptowalut jest liczba integracji z narzędziami stron trzecich, botami handlowymi i oprogramowaniem analitycznym. Chociaż prawie każda większa usługa obsługuje giełdy, takie jak Binance, KuCoin zyskuje na popularności, jeśli chodzi o liczbę integracji.

Oczekujemy, że w przyszłym roku każda większa usługa będzie spieszyć się z integracją KuCoin. To dodatkowo umocni KuCoin jako integralną część ekosystemu kryptowalut. Stanie się główną giełdą dla traderów, którzy realizują strategie arbitrażowe, algorytmy handlu o wysokiej częstotliwości i rozwiązania do zarządzania portfelem.

9. Solidne zabezpieczenia

O ile nam wiadomo, KuCoin nigdy nie został zhakowany. Chociaż nie oznacza to, że giełda nigdy nie zostanie zhakowana ani że powinieneś zachować swoje aktywa na giełdzie, wciąż robi wrażenie.

Z drugiej strony Binance był kilkakrotnie atakowany. Najbardziej nagłośnione hacki w ciągu ostatnich dwóch lat obejmują następujące 3 wydarzenia.

Te konsekwentne hacki powinny dotyczyć większości handlowców kryptowalut. Chociaż Binance twierdzi, że ma jeden z najbardziej wyrafinowanych systemów bezpieczeństwa, ich osiągnięcia sugerują inaczej.

Piskliwie czysty rekord KuCoin jest uspokajający. Gdy rynek znów stanie się niestabilny, nowi użytkownicy kryptowalut zostaną przyciągnięci do giełd, które w przeszłości nie miały spotkań z hakerami.

10. Zmieniający się krajobraz

Rok 2020 może być rokiem, w którym kryptowaluta odrodzi się silniej niż kiedykolwiek. Stwarza to nową okazję do wzrostu i upadku wymiany z łaski publicznej. KuCoin będzie miał szansę iść naprzód, napędzać ruch i zająć swoje miejsce na scenie globalnej.

Przyszłość nie została ustalona. Średniej wielkości giełdy, takie jak KuCoin, będą dobrze przygotowane do skalowania, jeśli podejmą mierzone ryzyko, eksperymentują z nowymi strategiami i udaremniają kreatywne próby włamania się do ich wymiany.

Przy odpowiedniej strategii widzimy, że rok 2020 to rozwój KuCoin.

Wnioski

Rynek kryptowalut będzie się nadal rozwijał w nadchodzących latach. Ta ekspansja stworzy nowe możliwości dla giełd w znalezieniu swojego miejsca na rynku. KuCoin stworzył wyjątkową markę i kulturę, której nie dorównuje żadna inna giełda. Chociaż Binance jest siłą dominującą, uważamy, że KuCoin wkrótce będzie miał szansę stać się potężnym przeciwnikiem Binance. Podstawy zostały położone, więc to tylko kwestia cierpliwości i wyczucia czasu.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny ekscytujący rok wspierania KuCoin, Binance i każdej innej ważnej wymiany w Krewetki.

Dodatkowe czytanie

Recenzja Binance – najlepsza do handlu kryptowalutami?

Recenzja KuCoin 2019 – Czy jest bezpieczny w handlu kryptowalutami?

Kraken Review – Czy został zhakowany?

Recenzja Bittrex 2019 – Czy to najlepsza giełda kryptowalut?

Krewetki to bot handlowy, który upraszcza zarządzanie portfelem kryptowalut. Połączenie twojego konta giełdowego z Shrimpy odblokowuje wygodne funkcje handlowe, które mogą pomóc zautomatyzować twoją strategię kryptograficzną. Wypróbuj już dziś!

Shrimpy’s Universal Crypto Exchange APIs to jedyne ujednolicone interfejsy API do wymiany kryptowalut, które zostały zaprojektowane specjalnie dla twórców aplikacji. Zbieraj dane z ksiąg handlowych lub zamówień w czasie rzeczywistym, zarządzaj kontami wymiany użytkowników, realizuj strategie handlowe i upraszczaj sposób łączenia się z każdą giełdą.

Śledź nas na Świergot i Facebook aby otrzymywać aktualizacje i zadawać pytania naszym niesamowitym, aktywnym społecznościom w Telegram & Niezgoda.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me