3 giełdy dla każdego Crypto Tradera w 2020 roku

>

Na rynku kryptowalut następuje nowa gorączka złota. Ten pośpiech pochodzi od tysięcy zespołów programistów pracujących dzień i noc, aby stworzyć najlepszą giełdę kryptowalut. Setki giełd na całym świecie zostało uruchomionych, próbując odtworzyć sukces Binance, ale tylko najbardziej wyjątkowe były w stanie zdobyć jakąkolwiek przyczepność.

Nie rozpraszaj się fałszywe tomy, które są umieszczane na stronach internetowych, takich jak CoinMarketCap. Istnieje tylko kilka z ponad 300 giełd śledzonych przez CoinMarketCap, które odnotowują znaczące wykorzystanie.

W tym artykule omówimy pierwsze 3 giełdy kryptowalut, które powinieneś wziąć pod uwagę wchodząc na rynek. Te giełdy są idealne dla klientów z USA, którzy chcą bezpiecznego, niezawodnego i przyjemnego doświadczenia z kryptowalutą.

Każda rozmowa, o której rozmawiamy, została dokładnie sprawdzona przez nasz zespół. Nie tylko osobiście handlujemy na każdej z tych giełd od ponad 2 lat, ale zrealizowaliśmy ponad 750 milionów dolarów w transakcjach na tych i innych giełdach za pośrednictwem ich interfejsów API, więc wiemy co nieco o giełdach kryptowalut.

Przebijmy się przez hałas i przejdźmy od razu do akcji.

KuCoin – polowanie na Altcoin

Od wprowadzenia na rynek w 2017 roku, KuCoin stała się jedną z najlepszych giełd do wyszukiwania najnowszych altcoinów. Każda oferta jest dokładnie weryfikowana przez zespół KuCoin lub decydowana w głosowaniu społeczności na giełdzie. Gwarantuje to, że zawsze uwzględniane są najbardziej pożądane aktywa.

W tej chwili istnieje ponad 200 unikalnych aktywów obsługiwanych przez KuCoin. W połączeniu z ponad 450 parami handlowymi, KuCoin jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla day traderów, jak i osób pragnących zbudować zróżnicowany portfel aktywów.

KuCoin obsługuje również najniższe opłaty transakcyjne, które omówimy w tym artykule. Z opłatami handlowymi zaczynającymi się od 0,10% zarówno dla twórcy, jak i przyjmującego, KuCoin otwiera możliwości dla interesujących strategii, które są trudniejsze do wykonania na giełdach, które utrzymują wyższe opłaty transakcyjne.

Jednym z przykładów takiej strategii jest równoważenie portfela o wysokiej częstotliwości. Ze względu na częstotliwość handlu jest to często idealne dla giełd, które mają niskie opłaty transakcyjne.

Przeczytaj pełną recenzję KuCoin

Bezpieczeństwo

Kilku użytkowników w sieci opublikowało historie o „zhakowaniu” ich kont, jednak tak się dzieje nie wydaje się być winą wymiany.

Powodem, dla którego umieszczamy hakera w cudzysłowach, jest to, że te ataki mogą być wynikiem podejmowania przez użytkownika złych decyzji o przekazaniu swoich danych uwierzytelniających lub innych informacji stronom trzecim, które ostatecznie logują się na swoje konto. Nie było to hakowanie, ale potencjalnie socjotechnika, która miała skłonić użytkownika do ujawnienia poufnych informacji.

O ile nam wiadomo, nie było żadnych naruszeń bezpieczeństwa w podstawowej infrastrukturze KuCoin lub rozwiązaniach do przechowywania.

Coinbase – Crypto On-Ramp

Po zapoznaniu się z rynkiem kryptowalut wiele osób zainspirowało się do poważnego zaangażowania się w tę przestrzeń. W tym czasie chcemy mieć pewność, że używamy najbardziej niezawodnego fiata na rampie.

Zasadniczo fiat on-ramp to giełda, która umożliwia wymianę waluty fiducjarnej (takiej jak dolary amerykańskie) na kryptowaluty (takie jak Bitcoin). Nie każda giełda kryptowalut zapewnia tę funkcję, więc wiele osób korzysta z giełdy, aby w szczególności pomóc w handlu z walutami fiducjarnymi po Bitcoin lub inne kryptowaluty.

Najlepsza wymiana w USA na ten proces to Coinbase. Mają najprzyjemniejszy proces rejestracji. Kupowanie pierwszego Bitcoina będzie dziecinnie proste. Po zakończeniu procesu zakupu pierwszego Bitcoina lub altcoina możesz przenieść te środki na inne giełdy w celu handlu z krypto do kryptowalut.

Bezpieczeństwo

Podobnie jak w przypadku KuCoin, pojawiły się doniesienia o „zhakowaniu” poszczególnych użytkowników Coinbase, jednak zdarzały się Nie raporty o Coinbase, które doznały naruszeń bezpieczeństwa w swojej podstawowej infrastrukturze przechowawczej.

Zasadniczo oznacza to, że istnieją prawdopodobne luki w zabezpieczeniach, które dają użytkownikom możliwość podejmowania złych decyzji, ale ostatecznie Coinbase jest bezpieczne.

Na przykład, jeśli użytkownicy zdecydują się udostępnić swoje dane logowania stronom trzecim, które kradną środki użytkownika. Chociaż nie jest to wina Coinbase, idealnie byłoby, gdyby Coinbase wprowadził środki, aby uniemożliwić użytkownikom udzielanie dostępu do konta innym osobom bez wcześniejszych znaczących przeszkód i zapewnień, że użytkownik jest świadomy potencjalnych konsekwencji.

Przeczytaj pełną recenzję Coinbase

Bittrex – Codzienny handel

Po długim dniu przesyłania funduszy fiducjarnych na rynek za pomocą Coinbase i polowaniu na najgorętsze altcoiny na KuCoin, możesz po prostu zdecydować się na prostą strategię zarządzania portfelem, aby zautomatyzować swoje fundusze.

Wymaga to solidnej płynności, solidnego handlu i zaufanej giełdy, która od dawna nie narusza bezpieczeństwa. Ta wymiana jest Bittrex.

Bittrex to jedna z najbardziej przyjaznych dla użytkownika giełd na rynku. Założenie konta Bittrex, dokonanie wpłaty i wykonanie pierwszej transakcji to przyjemne doświadczenie. Po kilku dniach stosowania Bittrex na pewno zakochasz się w tym doświadczeniu.

Bezpieczeństwo

Podobnie jak w przypadku Coinbase i KuCoin, pojawiły się szmery związane z „włamaniami” do konta osobistego, ale nie zgłoszono żadnych naruszeń bezpieczeństwa w podstawowej infrastrukturze Bittrex.

Ponieważ firma Bittrex została pierwotnie założona przez specjalistów ds. Bezpieczeństwa firmy Microsoft, postrzegamy to jako wyraźny znak, że Bittrex poważnie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa.

Przeczytaj pełną recenzję Bittrex

Końcowe przemyślenia

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z kryptowalutami, upewnij się, że handlujesz na wiarygodnych giełdach. Kryptowaluty to wciąż dziki zachód i istnieje wiele szkicowych giełd, na których z przyjemnością straciliby swoje pieniądze.

Przeprowadź głębokie badania rynku przed dołączeniem do jakiejkolwiek giełdy kryptowalut i korzystaj tylko z popularnych giełd, które mają czystą historię. Poszukiwanie ekscytujących nowych przedsięwzięć giełdowych może być ekscytujące, ale może również doprowadzić do utraty środków.

Użytkownicy powinni zawsze mieć świadomość, że hakerzy nieustannie poszukują nowych użytkowników kryptowalut. Są skierowane do osób, które po raz pierwszy próbują kryptowaluty, aby skorzystać z ich naiwnego zrozumienia rynku.

Nigdy nie podawaj nikomu danych logowania do swojego konta. Nawet jeśli myślisz, że pracownik giełdy prosi o dane uwierzytelniające, jest NIGDY czas, w którym musisz podać te dane. Kiedy mówimy nigdy, mamy na myśli nigdy. Nigdy nie będziesz musiał podać komuś swojego hasła lub informacji 2FA. Po prostu tego nie rozdawaj.

Chociaż te giełdy mają świetne osiągnięcia, nie oznacza to, że nigdy nie zostaną zhakowane. Umieszczenie środków na giełdzie zawsze wiąże się z ryzykiem. Nie możemy zagwarantować bezpieczeństwa Twoich środków podczas korzystania z którejkolwiek z tych giełd. Jednak osobiście korzystamy z tych giełd od ponad 2 lat i każda z nich ma wiodące w branży osiągnięcia.

Dodatkowe czytanie

Coinbase vs Kraken – która giełda jest najlepsza do kupowania bitcoinów?

Jak stworzyć bota handlowego Crypto za pomocą Pythona

Boty do handlu kryptowalutami – kompletny przewodnik

Binance – najlepszy do handlu kryptowalutami?

Krewetki to bot handlowy, który upraszcza zarządzanie portfelem kryptowalut. Połączenie twojego konta giełdowego z Shrimpy odblokowuje wygodne funkcje handlowe, które mogą pomóc zautomatyzować twoją strategię kryptograficzną. Wypróbuj już dziś!

Shrimpy’s Universal Crypto Exchange APIs to jedyne ujednolicone interfejsy API do wymiany kryptowalut, które zostały zaprojektowane specjalnie dla twórców aplikacji. Zbieraj dane z ksiąg handlowych lub zamówień w czasie rzeczywistym, zarządzaj kontami wymiany użytkowników, realizuj strategie handlowe i upraszczaj sposób łączenia się z każdą giełdą.

Śledź nas na Świergot i Facebook aby otrzymywać aktualizacje i zadawać pytania naszym niesamowitym, aktywnym społecznościom w Telegram & Niezgoda.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me