7 najdziwniejszych rzeczy, które można kupić za pomocą Crypto

Kryptowaluty są bramą do globalnego zdecentralizowanego ekosystemu, w którym użytkownicy mają pełną autonomię fiskalną, aby dokonywać transakcji z kimkolwiek chcą.

Mając to na uwadze, nic dziwnego, że to, co ludzie decydują się kupować i sprzedawać pod anonimowością kluczy publicznych, jest raczej dziwne.

Oto kilka interesujących opcji zakupu, które wykopaliśmy:

1) Tańce na kolanach:

Pokój Legend Kup Bitcoin

Zdjęcie za pośrednictwem Pokój Legend

Jeśli uznasz, że rzucanie rachunków za 1 $ jest poniżające, w Legends Room w Vegas zawsze możesz dać swoim tancerzom napiwki w Bitcoin.

Dla tych, którzy o tym nie słyszeli, Legends Room oferuje egzotycznych artystów ubranych w luksusowe, designerskie ubrania. Tancerze mogą teraz przyjmować wskazówki od klientów w postaci cyfrowej waluty z kodami QR strategicznie umieszczonymi za pomocą tymczasowych tatuaży. Następnie powiedzieli:

„Bankomaty Bitcoin z marką rozrywkową dla dorosłych Legends Room znajdują się również w całym obiekcie o powierzchni 15 000 stóp kwadratowych, położonym mniej niż kilometr od słynnego Las Vegas Strip, gdzie goście mogą bezpiecznie kupować status tylko dla członków w The Legends Room na Bittrex Wymieniać się.”

Tańce na kolanach, ciemne pokoje i tatuaże z kodem QR wygodnie umieszczone w wrażliwych miejscach … brzmi jak świetny sposób na utratę wszystkich bitcoinów w jednej sesji.

Myślę, że po prostu zostanę przy rzucaniu gotówki.

2) Hitmen

Hitmen w Dark Web

W „starych dobrych czasach” Dark Web istniał anonimowy rynek online o nazwie Silk Road. Bitcoin był używany na Silk Road do zakupu prawie każdego towaru lub usługi, o której zostałbyś aresztowany, nawet za wspomnienie o nim na lotnisku.

Służył również do zatrudniania Hitmanów; ponieważ za każdym razem, gdy chcesz kogoś zniknąć, upewnij się, że płacisz za to za pomocą identyfikowalnej waluty w otwartej i niezmiennej księdze.

Na szczęście władze rozprawiły się z głębokimi sieciami internetowymi, oferując Hitmenom do wynajęcia, co prawdopodobnie doprowadziło do aresztowań osób złapanych na akcie transakcji i bezsennych nocy dla innych, których „10 000 BTC, aby pozbyć się mojego problemu sąsiada” wciąż się utrwala. blockchain.

3) Lifting pośladków i liposukcja

bodySCULPT NYC Akceptuje bitcoiny

Zdjęcie za pośrednictwem Fotolia

Tak, firma zajmująca się chirurgią plastyczną o nazwie BodySculpt teraz akceptuje Bitcoin.

Ponieważ nic nie mówi, że chce być modelką na Instagramie bardziej niż jakiś facet lub dziewczyna, którzy spędzili cały dzień na wydobywaniu Bitcoinów, a teraz woleliby użyć go do powiększenia tyłka.

Jest to albo smutna próba wykorzystania trendu, albo najgorszy przypadek marketingu docelowego od tamtego czasu wszystko na tej liście

Tylko upewnij się, że uciekniesz, jeśli akceptują tylko Monero.

4) Pogrzeby

Kup pogrzebowy bitcoin

Zdjęcie za pośrednictwem Fotolia

W czymś, co wygląda na kolejną nieudaną próbę odwołania się do millenialsów, Crescent Tide akceptuje Bitcoin.

Czy jest jakiś powód, dla którego ktoś nie zapłaciłby za to zwykłymi pieniędzmi??

Jedyne, o czym przychodzi mi do głowy, to fakt, że próbowałem sfingować swoją śmierć, aby zebrać pieniądze z ubezpieczenia i nie chciałem, aby ludzie dowiedzieli się, że zapłaciłem za mój własny pogrzeb (Crescent Tide może być na coś …)

5) Kły mamuta

Za jedyne 23,24 BTC (~ 175000 USD) możesz legalnie kupić kły z kości słoniowej od wymarły mamut włochaty

(Tłumaczenie: próbuję sprzedać kły z kości słoniowej od zdrowego dorosłego słonia, którego nielegalnie kłusowałem w zeszłym tygodniu i potrzebuję prostej oferty sprzedaży, aby pozbyć się tego z moich rąk, zanim władze dokonają nalotu na mój dom).

6) Bluza Doge

DogeShirt z Bitcoinem

Ta bluza kosztuje 59 dolarów.

Ujmując to z perspektywy, to 0,0078 BTC lub 16480 monet Doge (jeśli poczekasz kilka miesięcy, będziesz mógł powiedzieć znajomym, że kupiłeś bluzę za 1 milion monet Doge).

7) Porady księgowe

PWC, firma księgowa, na której nikt tak naprawdę nie dbał, dopóki nie schrzanili Oscarów w ostatnich latach, wręczając Warrenowi Beatty’emu niewłaściwą kopertę dla najlepszego obrazu, teraz przyjmuje Bitcoin do usług doradczych.

Dowiemy się, jak bardzo ich marka odniosła sukces, jeśli zdecydują się uruchomić ICO jeszcze w tym roku.

Poza tym pytanie firmy księgowej, gdzie powinienem przechowywać moje krypto, aby uniknąć płacenia podatków, jest jak pytanie do Blockbuster Store, jak skonfigurować moje konto Netflix.

Wniosek

Te 7 pozycji to naprawdę tylko zarysowanie powierzchni, ale są interesującym przykładem dziwnej ewolucji rynku kryptowalut i tego, jak daleko zaszliśmy od używania Bitcoin do kupowania narkotyków i zabójców, do kupowania bluz, usług pogrzebowych i księgowości Rada.

Choć zabawne jest patrzenie, jak tradycyjne firmy wskakują do pociągu kryptowalutowego, jest to również świetny znak, że kultura głównego nurtu powoli obejmuje technologię Blockchain i użyteczność zdecentralizowanej waluty w życiu codziennym.

Wyróżniony obraz za pośrednictwem Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me