8 rzeczy, które możesz zbudować za pomocą interfejsów API Universal Trading

>

Deweloperzy w przestrzeni kryptowalut mają problem. Rynek został rozproszony, ponieważ każdy zespół programistów próbował stworzyć własny ekosystem. Tysiące indywidualnych zespołów programistycznych tworzy unikalne oprogramowanie, które nie integruje się dobrze z innym oprogramowaniem. Giełdy są najlepszym przykładem na rynku. Każda giełda kryptowalut ma zaimplementowany zupełnie inny zestaw interfejsów API. Każdy ma swoje własne pułapki, zasady i ograniczenia. Giełdy nie mają spójnej struktury, jak zostały zaprojektowane. Deweloperzy muszą utrzymywać złożone interfejsy API, które są polem minowym pozornie arbitralnych harmonogramów wdrożeń, nieoczekiwanych list lub wycofań zasobów, a także ograniczeń, które wymagają nawet prostych aplikacji do zarządzania farmą setek serwerów.

Aby ułatwić globalne przyjęcie handlu kryptowalutami, nasz zespół ogłosił, że przejmiemy władzę w rozwiązaniu tego problemu. Zaczęło się od udostępnienia naszych interfejsów API Universal Exchange. Te interfejsy API umożliwiają każdemu tworzenie solidnych aplikacji, które można skalować, eliminując złożoność integracji giełdy, zarządzania aktywami, nieograniczonego skalowania serwerów, logiki handlu, konserwacji i gromadzenia danych. Programiści mogą bez wysiłku zintegrować funkcje handlowe ze swoimi aplikacjami i skalować je do milionów codziennych transakcji.

Chcąc pobudzić kilka pomysłów na to, jak te API mogą być używane, stworzyliśmy krótką listę różnych aplikacji, które możesz teraz opracować za pomocą Shrimpy API. Te pomysły są dla każdego do wzięcia lub zmodyfikowania. Uruchom te pomysły lub wymyśl własne, których nie ma na liście.

Trackery

1) Śledzenie portfela

Aplikacje do śledzenia portfela są niezbędne dla wszystkich zainteresowanych rynkiem kryptowalut. Problem polega na tym, że istnieje niezliczona liczba giełd, których integracja wymaga dużo czasu. Shrimpy rozwiązuje ten problem, zarządzając integracją wymiany i gromadzeniem danych, dzięki czemu możesz skupić się na rozwoju aplikacji. Połącz konta giełdy i z łatwością zbieraj dane dla swoich użytkowników. Zamiast wymagać od użytkowników ręcznego wprowadzania transakcji, Shrimpy będzie mógł monitorować ich konta giełdowe i automatycznie aktualizować salda aktywów.

Skorzystaj z tej funkcji, aby ocenić wyniki handlowe, wykazać akumulację aktywów w czasie lub po prostu monitorować zróżnicowany portfel rozproszony na giełdach.

2) Market Tracker

Jeszcze łatwiejsze niż narzędzie do śledzenia portfela jest proste śledzenie rynku. Niezależnie od strategii handlowej lub portfela ważne jest, aby być na bieżąco z trendami na rynku. Prosty tracker rynku jest łatwy do stworzenia dzięki Shrimpy. Po prostu poproś o dane dla każdej wymiany, a Shrimpy zajmie się zbieraniem tych danych.

Narzędzia handlowe

3) Sygnały handlowe

Grupy sygnałów kryptograficznych stały się popularne w ciągu ostatnich kilku lat. Ludzie zawsze szukają nowych sposobów zarabiania pieniędzy na tym niestabilnym rynku. Chociaż wiele z tych grup sygnałów nie integruje danych rynkowych ani automatyzacji, wszystko to może się zmienić dzięki wykorzystaniu Shrimpy Universal Exchange API. Szybko zbieraj dane z giełd i oceniaj rynek. Rozpowszechniaj sygnały do ​​użytkowników w oparciu o niestandardowe wymagania. Rozpoczęcie pracy jest proste, ale zapewnia niezbędne informacje, które pomogą odróżnić Twoją aplikację od innych grup sygnałów.

4) Narzędzie do identyfikacji arbitrażu

Obecny stan rynków kryptowalut doprowadził do wielu możliwości arbitrażu. Jednak wyzwaniem jest agregowanie danych dotyczących wymiany w celu określenia, gdzie istnieją możliwości. Dzięki Universal Exchange API firmy Shrimpy, programiści mogą teraz poświęcić swój czas na tworzenie rzeczywistych narzędzi do arbitrażu, zamiast wydawać zasoby na zdobywanie niezbędnych danych.

5) Aplikacja mobilna Trading

Chociaż śledzenie portfela to złożony problem, zbudowanie aplikacji, która jest w stanie handlować na wielu giełdach, to zupełnie inna sprawa. Handel wymaga złożonej logiki, wyrafinowanej infrastruktury i spójności między giełdami. Shrimpy upraszcza ten problem dzięki interfejsom API, więc logika i złożoność są oderwane od tworzenia aplikacji. Pozwala to skupić się na podstawowych funkcjach aplikacji, jednocześnie przenosząc zawiłości handlowe na Shrimpy.

Niezależnie od tego, czy planujesz dokonywać setek, czy milionów transakcji dziennie, Shrimpy zostało zbudowane, aby obsługiwać ogromny wolumen, jaki mogą generować aplikacje handlowe.

Handel botami

6) Bot handlowy oparty na wskaźnikach

Dzięki tysiącom darmowych strategii handlowych dostępnych online, handel oparty na wskaźnikach jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem używanym przez wielu traderów. W związku z tym integracja tych różnych wskaźników handlowych może być złożonym i czasochłonnym procesem, szczególnie w przypadku dokonywania korekt dla każdej giełdy i jej infrastruktury handlowej. Shrimpy’s Universal Exchange API gromadzi wszystkie niezbędne dane rynkowe i dane wejściowe wymagane dla wskaźników, ułatwiając integrację z aplikacjami narzędzi handlowych innych firm, takimi jak TradingView.

7) Automatyczny bot handlowy oparty na sztucznej inteligencji

Ponieważ technologia sztucznej inteligencji stale się poprawia, rynki kryptowalut nieuchronnie przyjmą i zintegrują sztuczną inteligencję w procesie podejmowania decyzji. Z natury zespoły opracowujące produkty AI zajmują się tworzeniem algorytmicznych botów handlowych. Zapewniając pojedynczy punkt integracji z giełdami, Universal Exchange API Shrimpy pozwala programistom skupić się na tworzeniu innowacyjnych produktów do handlu kryptowalutami.

8) zautomatyzowany bot Crypto Index

Z Universal Exchange API Shrimpy, możesz stworzyć strategię automatycznego równoważenia podobną do Shrimpy! Interfejs API zawiera wygodne punkty końcowe dla programistów do tworzenia własnych indeksów kryptowalut w oparciu o ich niestandardowe ustawienia alokacji i ponownego równoważenia.

Zakończyć

Integracja handlu giełdowego nigdy nie była łatwiejsza! Zbuduj przyszłość handlu kryptowalutami.

To tylko kilka przykładów tego, co programiści mogą zbudować za pomocą interfejsu Shrimpy Universal Exchange API. Mamy nadzieję, że zachęci to handlowców, programistów i pełnych pasji użytkowników do dalszego tworzenia innowacyjnych produktów kryptograficznych i stanie się podstawą przyszłej adopcji. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu z zespołem Telegram – Cieszymy się, że możemy współpracować z zespołami zainteresowanymi tworzeniem naszych interfejsów API!

Zespół Shrimpy

O Shrimpy

Shrimpy to zautomatyzowany handel kryptowalutami & narzędzie do zarządzania portfelem, które pozwala użytkownikom zautomatyzować strategię portfela kryptowalut, podobnie jak tradycyjny fundusz indeksowy.

Krewetki dla Konsumentów

Użytkownicy mogą skonfigurować niestandardowy portfel kryptowalut i wdrożyć pasywną strategię zarządzania, eliminując kłopoty związane z aktywnym handlem kryptowalutami.

Podstawowa wersja Shrimpy zawiera w pełni zautomatyzowany handel, indeksowanie i funkcje równoważenia dla WSZYSTKICH użytkowników. Shrimpy oferuje również miesięczną subskrypcję premium za 8,99 USD / miesiąc. Subskrypcja premium obejmuje:

Shrimpy Social: Śledź, komunikuj się i udostępniaj strategie innym handlowcom Shrimpy.

Shrimpy Insights: Dowiedz się, jak inni użytkownicy Shrimpy konstruują i zarządzają swoim portfelem kryptograficznym.

Zaawansowane testy historyczne: Solidne narzędzie do testowania wstecznego do oceny niestandardowego portfela kryptowalut & strategie.

Aplikacja internetowa Shrimpy: Shrimpy – Zarządzanie portfelem kryptowalut

Shrimpy’s Crypto Trading API dla programistów

Poza aplikacją konsumencką, Shrimpy oferuje również Trading API dla programistów, którzy chcą zintegrować skalowalną funkcjonalność handlu giełdowego ze swoją aplikacją.

Interfejs API Universal Exchange API firmy Shrimpy został utworzony jako rozwiązanie w chmurze, aby rozwiązać kilka przeszkód dla programistów kryptowalut, w tym Handel giełdowy, Skalowalność produktu, i Zarządzanie użytkownikami. Mając API Shrimpy w ręku, programiści nie są ograniczeni, jeśli chodzi o tworzenie nowej ery przełomowych produktów, które ukształtują przyszłość kryptowalut.

Shrimpy’s API to API do handlu kryptowalutami, które jest łatwo kompatybilne ze wszystkimi następującymi giełdami i ich punktami końcowymi API: Binance API, CoinbasePro API, Bittrex API, Kraken API, Gemini API, Poloniex API, Huobi API, KuCoin API, Bibox API, BitMart API i HitBTC API. Zamiast zarządzać wszystkimi połączeniami z każdą giełdą, użytkownicy mogą po prostu wykorzystać istniejącą infrastrukturę handlu kryptowalutami Shrimpy i skupić się na rzeczywistym rozwoju produktu.

Shrimpy Crypto Trading API: Shrimpy | Crypto Trading API dla programistów

Dodatkowe linki:

Telegram

Świergot

Facebook

Reddit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me