Badanie dotyczące ponownego równoważenia kryptowalut o wysokiej częstotliwości

>

W ciągu ostatniego półtora roku nasz zespół został uznany za światowego lidera w zakresie równoważenia portfela na rynku kryptowalut. Wykonywanie ponad 350 milionów dolarów w rebalansach, Krewetki zdobył umysły dziesiątek tysięcy handlowców kryptowalut. Nie tylko wprowadziliśmy równoważenie jako realną opcję dla przeciętnego użytkownika kryptowalut, ale nasze badania doprowadziły do ​​eksploracji nowej strategii – równoważenia wysokiej częstotliwości.

Jeśli nie masz doświadczenia w przywracaniu równowagi, załóż konto Shrimpy i dołącz do naszej grupy Telegram aby być na bieżąco z najnowszymi badaniami. Zalecamy również przeczytanie jednego z pierwszych artykułów, które kiedykolwiek opublikowaliśmy tutaj:

Rebalancing portfela dla kryptowaluty

Nasz zespół przeanalizował wyniki setek tysięcy różnych portfeli w ciągu ostatniego roku. Odkryliśmy, że okres równoważenia, który w przeszłości dawał najlepsze wyniki, wynosił od 1 godziny do 1 dnia. Niniejsze badanie zbada te śróddzienne okresy równoważenia, aby określić, jak historycznie działały przywracania równowagi między 1 godziną a 1 dniem. Celem jest lepsze scharakteryzowanie zrównoważenia wysokich częstotliwości.

Rebalance vs. HODL: A Technical Analysis

Zanim zagłębimy się w wyniki, ważne jest, aby zrozumieć, jak przygotowano badanie. Źródło naszych danych, ograniczenia dotyczące testów historycznych i konfiguracje mają wpływ na uzyskiwane przez nas wyniki. Bez tych informacji trudno jest określić, w jaki sposób doszliśmy do naszych wniosków. Jeśli nie możesz się doczekać, aż zobaczysz wyniki, przejdź od razu do sekcji „Wyniki”.

Transakcje & Dane

Z giełdy Binance zebrano pełny rok dokładnych danych rynkowych typu bid-ask dla każdej obsługiwanej pary aktywów. Począwszy od 3 maja 2018 r., A zakończyła się 3 maja 2019 r, te dokładne dane zostały wykorzystane do oceny konkretnych transakcji w momencie, gdy przywrócenie równowagi zostało przeprowadzone.

Podczas symulacji transakcji w tym badaniu a standardowa opłata w wysokości 0,075% zostało uwzględnione w obliczeniach. Jest to obecnie najwyższa opłata transakcyjna dla użytkowników Binance, którzy włączyli taką możliwość używać BNB do opłat. Ponieważ jest to najbardziej powszechny scenariusz dla użytkowników aplikacji Shrimpy, użyjemy go jako naszej stawki podstawowej. Podczas każdego testu historycznego opłata ta będzie pobierana od każdej transakcji. Tak więc transakcja z LTC na XMR byłaby przedmiotem handlu z LTC na BTC, a następnie BTC na XMR. W tym przypadku obie transakcje poniosły opłatę w wysokości 0,075%. Rezultatem jest dokładny model tego, w jaki sposób opłaty będą pobierane w scenariuszu handlu na żywo.

Jak wspomniano, nasze testy historyczne używają plików rzeczywiste dane o zapytaniu ofertowym pobrane z wymiany. Te dane zapewniają precyzję niedostępną w przypadku innych źródeł danych, takich jak CoinMarketCap. Wyniki są symulacjami zbliżonymi do tego, co faktycznie ma miejsce podczas przywracania równowagi portfela.

Wreszcie, nasze badania nie próbują zastosować analizy tradycyjnych rynków do kryptowalut. Te dwa rynki różnią się pod wieloma względami, co oznacza, że ​​nie zawsze możemy zastosować tradycyjne badania rynkowe do przestrzeni kryptowalut. Próba zrobienia tego może skutkować niedokładnymi wnioskami.

Uwaga: ostatnio ludzie publikowali badania oceniające skuteczność strategii handlowych przy użyciu danych CoinMarketCap. CoinMarketCap nie dostarczają dane z zapytań ofertowych, ale dane zagregowane, które nie powinieneś być wykorzystywane do analizy strategii handlowych. Przeprowadzanie testów historycznych danych CoinMarketCap będzie prowadzą do bardzo niepoprawnych wyników, kiepskich wniosków i potencjalnej utraty funduszy.

Okres wyrównania

W tym badaniu zostaną ocenione śróddzienne okresy przywrócenia równowagi, począwszy od 1 godzina do 1 dnia. Począwszy od 1 godziny, każdy pełen godzinny okres będzie oceniany, aż osiągniemy 24-godzinny okres równoważenia. Oznacza to, że będziemy sprawdzać równoważenie co 1 godzinę, 2 godziny, 3 godziny,…, 23 godziny i 24 godziny.

Okres równoważenia to określony czas między każdym ponownym równoważeniem. Dlatego 24-godzinny okres równoważenia skutkowałby ponownym równoważeniem codziennie o tej samej porze. Zmiana tego okresu pomoże nam określić, czy częstotliwość przywracania równowagi w przeszłości wpływała na wyniki portfela. Dowiedz się więcej o równoważeniu kryptowalut.

Wybór aktywów & Przydział

Wszystkie zasoby, które były dostępne na Binance od 3 maja 2018 do 3 maja 2019 zostały uwzględnione w tym badaniu z wyjątkiem następujących stablecoinów: USD, USDT, TUSD, PAX, USDC, USDS.

Podczas procesu budowy portfela aktywa zostały losowo wybrane z puli aktywów dostępnych na Binance, aby stworzyć portfel składający się z 10 aktywów. Każdy portfel utrzymany alokacje równomiernie ważone podczas całego testu historycznego. Oznacza to, że na koniec każdego zdarzenia związanego z przywróceniem równowagi każdy składnik aktywów posiadał 10% całkowitej wartości portfela.

Oprócz liczby aktywów dla każdego ustalanego portfela, w naszym badaniu ustalono również wartość początkową każdego portfela 5000 $.

Chociaż nasze badanie losowo wybiera aktywa, zdecydowanie odradzamy to jako strategię tworzenia portfela. Dowiedz się więcej o tym, jak skutecznie zbudować mocne portfolio.

Backtest

Backtesting to proces polegający na przeprowadzaniu symulacji tego, jak strategia działałaby na danym zestawie danych. Pomaga to wykazać wykonalność strategii bez wykorzystywania prawdziwych funduszy do testowania. W tym badaniu korzystamy z testów historycznych, aby porównać wyniki równoważenia portfela o wysokiej częstotliwości z prostą strategią kup i trzymaj. Dla każdej częstotliwości równoważenia przeprowadzamy zestaw 1000 testów historycznych. To pozwala nam znaleźć trendy i wzorce w wynikach portfela poprzez przedstawienie wyników wszystkich tych testów historycznych. Przeczytaj więcej o testach historycznych lub przeprowadź własne.

Wyniki

Po przeprowadzeniu testów historycznych dla każdego godzinnego okresu przywracania równowagi od 1 godziny do 24 godzin, wykreśliliśmy medianę wyników 1000 testów historycznych. To, co znaleźliśmy, to następujący wykres.

Każdy punkt danych reprezentuje medianę wyników 1000 testów historycznych. Oś X przedstawia okres równoważenia stosowany dla każdego zestawu testów historycznych, od 1 godziny do 24 godzin. Oś Y to wzrost wydajności w stosunku do opcji kup i trzymaj. Wzrost wydajności o 10% oznacza zatem, że przywracanie równowagi było o 10% lepsze niż kupowanie i utrzymywanie w tym okresie równoważenia.

Wyniki te pokazują wyraźną tendencję do zwiększania wydajności przy krótszych okresach równoważenia. Wraz z wydłużaniem się okresu równoważenia obserwujemy stabilizację około 10% wzrostu wydajności w stosunku do kup i trzymaj. Skracając okres przywracania równowagi, okazuje się, że mediana wydajności wzrasta do 22,55% po 1-godzinnym okresie przywracania.

Tendencja do zwiększonej wydajności przy krótszych okresach równoważenia pojawiła się ponownie w niezliczonych badaniach oceniających wydajność równoważenia. Na przykład w naszym poprzednim badaniu, w którym oceniano wpływ opłat transakcyjnych na wyniki równoważenia, stwierdzono, że niższe opłaty transakcyjne mają tendencję do przesuwania optymalnego okresu równoważenia w kierunku krótszych okresów równoważenia..

Rebalansowanie portfela kryptowalut: analiza opłat transakcyjnych

Oprócz wpływu opłat transakcyjnych na wyniki odkryliśmy również, że giełdy o wyższej płynności mają również skłonność do optymalnych krótszych okresów równoważenia. Poniższe badanie porównuje równoważenie na Bittrex z Binance.

Płynność giełdy – studium porównawcze

Ostatnią kluczową cechą, o której powinniśmy pamiętać w tym badaniu, jest wpływ wielkości portfela na wyniki. Nasze testy historyczne wykazały tendencję do krótszych okresów równoważenia, które działają lepiej przy korzystaniu z bardziej zróżnicowanych portfeli.

Różnorodność portfela: analiza techniczna

Szczegółowe wyniki

Poniższe wyniki oceniają każdy okres równoważenia od 1-godzinnych okresów równoważenia do 24-godzinnych okresów równoważenia.

1-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

dopasowanie treści

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

dopasowanie treści

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_233503 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_233503 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

85,90% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 22,55%

2-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_258342 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_258342 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

83,90% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 20,29%

3-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_265853 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_265853 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

82,50% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 17,18%

4-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_273375 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_273375 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

81,20% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 16,65%

5-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_280769 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_280769 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

78,40% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 16,01%

6-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_293353 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_293353 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

78,60% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 14,11%

7-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_300834 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_300834 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

75,40% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 12,15%

8-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_308281 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_308281 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

76,10% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 13,19%

9-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_315763 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_315763 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

74,40% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 11,43%

10-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_323182 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_323182 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

77,00% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 12,75%

11-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_330695 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_330695 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

75,10% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 11,37%

12-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_338173 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_338173 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

72,30% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 11,34%

13-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_345424 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_345424 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

72,20% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 11,69%

14-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_352836 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_352836 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

73,00% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 10,74%

15-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_360323 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_360323 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

68,90% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 8,99%

16-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_367814 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_367814 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

69,90% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 9,77%

17-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_375263 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_375263 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

65,10% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 7,39%

18-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_382786 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_382786 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

71,50% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 8,90%

19-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_390281 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_390281 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

68,10% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 10,02%

20-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_397591 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_397591 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

72,10% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 9,88%

21-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_404866 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_404866 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

72,70% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 10,41%

22-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_412216 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_412216 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

72,00% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 9,41%

23-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_419828 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_419828 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

70,30% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 9,34%

24-godzinny okres wyrównania

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

role = “prezentacja”

class = “kotwica-slajdu-obrazu

wypełnienie treścią

“>

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_427421 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid {margin-right: -16px; }

# block-yui_3_17_2_1_1557003035160_427421 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper {margin-right: 16px; margin-bottom: 16px; }

71,00% portfeli osiągnęło lepsze wyniki niż kupno & utrzymać.

Średni wzrost wydajności w porównaniu z zakupem & utrzymać: 10, 6%

Wnioski

Równoważenie wysokiej częstotliwości to nowa strategia portfela kryptowalut, która została wprowadzona na rynek przez Aplikacja Shrimpy. Odkrycie, że krótkie okresy przywracania równowagi były historycznie optymalne przy wdrażaniu strategii równoważenia na wysoce płynnej giełdzie o niskich opłatach, otwiera przed handlowcami kryptowalut nowy sposób na zaangażowanie się na rynku. Zamiast ręcznie dostosowywać pozycje w miarę zmian na rynku, Shrimpy jest w stanie automatycznie wykorzystać zmienność kryptowalut.

W tym badaniu nasze wyniki są ściśle zbieżne ze wszystkimi naszymi poprzednimi publikacjami na temat wydajności równoważenia. Odkryliśmy, że krótsze okresy równoważenia przewyższały dłuższe okresy równoważenia aż do częstotliwości 1 godziny. Wyniki sugerują, że 1-godzinny okres równoważenia był optymalny w okresie jednego roku, który był badany w tym badaniu.

Godzinny okres przywracania równowagi był lepszy od zakupów & trzymaj o 22,55%.

Zastrzeżenie: testy historyczne sprawdzają wcześniejsze wyniki i nie gwarantują przyszłych wyników.

O Shrimpy

Krewetki to zautomatyzowany handel kryptowalutami & narzędzie do zarządzania portfelem, które pozwala użytkownikom zautomatyzować portfel kryptowalut za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Shrimpy obsługuje również najbardziej zaawansowane API handlowe dla twórców aplikacji.

Aplikacja Shrimpy

Shrimpy – Zarządzanie portfelem kryptowalut

Aplikacja Shrimpy to rozwiązanie do zarządzania portfelem dla właścicieli kryptowalut i zasobów cyfrowych. Dzięki unikalnemu silnikowi indeksowania i równoważenia Shrimpy pozwala traderom zarządzać swoimi aktywami kryptograficznymi podobnie jak w przypadku tradycyjnego funduszu indeksowego. Zapewniając proste rozwiązanie do pasywnego zarządzania, Shrimpy zapewnia użytkownikom skuteczne długoterminowe rozwiązanie do zarządzania ich zasobami kryptograficznymi bez konieczności handlu.

Shrimpy API

Shrimpy | Crypto Trading API dla programistów

Shrimpy’s Crypto Trading API został stworzony jako rozwiązanie oparte na chmurze, aby rozwiązać kilka przeszkód dla programistów kryptowalut, w tym Handel giełdowy, Skalowalność produktu, i Zarządzanie użytkownikami. Mając API Shrimpy w ręku, programiści mogą wykorzystać naszą istniejącą infrastrukturę handlową i dane w czasie rzeczywistym do tworzenia aplikacji zamiast samodzielnie zarządzać połączeniami z każdą giełdą.

~ Zespół Shrimpy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me