Bityard Review: Pełny przegląd wymiany

Bityard to stosunkowo nowa giełda z siedzibą w Singapurze, która stara się zaoferować wyjątkowe i nieskomplikowane doświadczenie w handlu lewarowanym. Zasadniczo: złożony produkt, prosty handel.

Oferują handel do 8 różnych kryptowalut z dźwignią do 100x. Próbują znaleźć wyjątkową równowagę między oferowaniem skomplikowanych instrumentów finansowych za pośrednictwem uproszczonego i intuicyjnego interfejsu użytkownika.

Czy jednak można im ufać?

W tej recenzji Bityarda tak jest dokładnie czego spróbujemy się dowiedzieć. Damy Ci również kilka niezbędnych wskazówek i wskazówek, jeśli chodzi o handel tam.

Przegląd Bityardu

Bityard to giełda założona w 2019 roku z siedzibą w Singapurze. Są zarejestrowani jako Bityard Blockchain Foundation limited i mają adresy pod adresem Paya Lebar Square Singapore.

Głównymi produktami oferowanymi przez giełdę są lewarowane instrumenty handlowe na wielu różnych kryptowalutach. Głównymi cechami wyróżniającymi to wymianę są niskie poziomy wejścia, a także ich wyjątkowe oferty kontraktowe. Starają się być bardziej uproszczeni niż BitMEX lub Prime XBT.

Są także jedną z niewielu lewarowanych giełd kryptowalut, które mają licencje regulacyjne. Są to licencje w USA, Australii, Estonii i Singapurze.

Od czasu premiery w zeszłym roku rozszerzyli swoją ofertę do ponad 150 krajów na całym świecie. Przetłumaczyli swoją stronę internetową na 8 różnych języków, aby zaspokoić tę rozszerzoną bazę klientów.

Inną rzeczą, która natychmiast odróżnia je od niektórych innych giełd, które sprawdziliśmy, jest to, że nie mają żadnych zastrzeżonych regionów. Każdy na świecie może tam założyć konto i zacząć handlować.

Czy Bityard jest bezpieczny?

To jedno z najważniejszych pytań, jakie może zadać każdy trader. Bezpieczeństwo twoich środków i bezpieczeństwo, które zapewnia wymiana, ma ogromne znaczenie.


Jak więc układa się Bityard?

Cóż, jest kilka rzeczy, którym lubimy indywidualnie się przyglądać, oceniając to. Obejmują one zabezpieczenia giełdy, licencje, zarządzanie ryzykiem i bezpieczeństwo po stronie użytkownika.

Przepisy prawne

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że Bityard ma licencje od 4 różnych krajowych organów regulacyjnych. Należą do nich Stany Zjednoczone, Estonia, Singapur i Australia.

Licencje finansowe Bityard

Licencje finansowe, które posiada Bityard

Możesz zobaczyć pełne licencje na ich stronie internetowej. Przepisy te są ważne, ponieważ pokazują, że Bityard ma uprawnienia do działania w tych regionach jako firma świadcząca usługi pieniężne. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie uciekną z Twoimi środkami.

Exchange Security

Biorąc pod uwagę, że wysyłasz kryptowalutę na giełdę, będziesz chciał się upewnić, że chronią one twoje monety. Dlatego Bityard korzysta z wielu portfeli przechowywanych offline w zimnych środowiskach.

„Chłodnia” to prawdopodobnie najlepszy sposób ochrony środków przed hakerem, ponieważ nie można uzyskać do nich dostępu z Internetu. Bityard przechowuje większość środków w chłodni, a tylko niewielką część w „gorących portfelach”, które są używane do wypłat / przyjmowania depozytów.

Jeśli chodzi o ryzyko rynkowe, Bityard nie jest podobny do innych giełd lewarowanych, ponieważ nie ma funduszu ubezpieczeniowego. Zamiast tego mają narzędzia do kontroli ryzyka i zarządzania ryzykiem w czasie rzeczywistym, które monitorują pozycje rynkowe i ekspozycję.

Bezpieczeństwo komunikacji

Jak pewnie zauważyłeś, Bityard posiada pełne szyfrowanie SSL, co oznacza, że ​​ilekroć wysyłasz dokumenty lub komunikujesz się z nimi – jest to komunikacja bezpieczna.

Bityard SSL

Bezpieczna kłódka & Certyfikat SSL Bityard

Jest to również doskonały sposób wykrywania prób wyłudzenia informacji. Jeśli trafisz na stronę internetową i nie ma ona bezpiecznej kłódki w przeglądarce, oznacza to, że najprawdopodobniej znajdujesz się na stronie phishingowej. To znaczy, że musisz natychmiast opuść aby uniknąć ryzyka ujawnienia Twoich danych.

Bezpieczeństwo po stronie użytkownika

Bardzo często jesteś pierwszą linią bezpieczeństwa swojego konta. Dlatego wspaniale jest widzieć, że Bityard dostarczył narzędzia, które chronią Twoje konto przed włamaniem.

Pierwszym z nich jest uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Jeśli połączysz swój telefon, podczas logowania otrzymasz SMS-a weryfikującego login. Oznacza to, że nawet jeśli haker ma Twoje hasło, nie może się zalogować.

Bityard Two Factor

Wiążący SMS & Wyślij e-mail do Bityard

Kolejnym poziomem bezpieczeństwa jest ustawienie kodu PIN, aby móc akceptować wypłaty. Jest to dodatkowa warstwa ochrony, która może zapobiec wszelkim nieautoryzowanym wypłatom z Twojego konta. Pamiętaj jednak, że Twój kod PIN musi się różnić od hasła.

Pokrycie aktywów & Instrumenty

Jeśli chodzi o instrumenty, którymi handluje się na Bityardzie, to właśnie one nie futures. Są to kontrakty lewarowane, które działają bardzo podobnie do Kontrakt na różnicę (CFD).

W związku z tym w Bityardzie nie ma ksiąg zamówień. Kiedy handlujesz, umieszczasz transakcję, która jest dopasowana przez samą wymianę. Zaletą tego jest to, że nie otrzymasz żadnego poślizgu zleceń na swoich transakcjach.

Poślizg ❓: Dzieje się tak, gdy wielkość zamówienia jest zbyt duża, aby rynek mógł go obsłużyć, a cena, którą prawdopodobnie uzyskasz, jest „zsuwana” z bieżącej.

Kiedy handlujesz z Bityardem, robisz to na marginesie. Oznacza to, że odkładany depozyt zabezpieczający stanowi ułamek pełnej kwoty transakcji i oznacza pozycję lewarowaną. W Bityardzie dźwignia rośnie aż do 100x.

Aktywa Bityard

Niektóre aktywa do handlu w Bityardzie

To prowadzi nas jednak do ważnej kwestii: nie musisz używać dźwigni 100x. Rzeczywiście, jest to być może zbyt ryzykowne. Zawsze możesz zacząć od niższych poziomów, takich jak dźwignia 10-20x.

Jeśli chodzi o pokrycie aktywów, w Bityardzie masz całkiem przyzwoity wybór do handlu. Oferują: Bitcoin Cash, Bitcoin, DASH, EOS, Ethereum Classic, Ethereum, LINK, Litecoin, Tron i XRP. Jest to dość obszerne i obejmuje więcej niż inne giełdy, takie jak Bybit i in.

Margines

Dokładny depozyt zabezpieczający, a co za tym idzie dźwignia finansowa, jaką możesz przyjąć, będzie zależeć od wielkości transakcji. W przypadku niektórych większych transakcji marża może zostać zmniejszona, aby zarządzać ryzykiem na giełdzie.

Zachęcamy do przyjrzenia się indywidualnym limitom depozytu zabezpieczającego na giełdzie, ale aby dać Ci wyobrażenie o tym, co to jest, poniżej znajdują się limity depozytów dla Bitcoin.

Poziomy marży Bitcoin

Poziomy marginesu Bitcoin w Bityard

Ważne jest również, aby zaznaczyć, że w Bityardzie nie zostaniesz zlikwidowany. Dzieje się tak, ponieważ mają system izolowanych marginesów. Oznacza to, że depozyt zabezpieczający, który odłożyłeś na swoją transakcję, jest oddzielony od reszty pozycji handlowych.

Jest to przeciwieństwo tych innych giełd, które mają „cross margin”. W takim przypadku margines można dostosować w różnych innych pozycjach.

Średnia ważona linii K.

Biorąc pod uwagę, że Bityard nie ma własnych książek zamówień, będą musieli pobrać zewnętrzne dane dotyczące cen Bitcoin. Aby upewnić się, że zostało to zrobione w przejrzysty sposób, zastosują metodę średniej ważonej „linii K”.

Oznacza to, że cena, do której odwołują się w swoich kontraktach na giełdzie, jest średnią ceną na kilku różnych giełdach. W tym przypadku wymienionymi giełdami są Binance, OKEx i Huobi. Wagi wynoszą odpowiednio 30%, 40% i 30%.

Opłaty

Opłaty są bez wątpienia jedną z tych rzeczy, które mogą wrócić do gryzienia w dłuższej perspektywie. W końcu mają one bezpośredni wpływ na długoterminową rentowność.

Coś, co możesz docenić w Bityard, to to, jak proste są ich opłaty handlowe. Za wejście i wyjście z pozycji zostanie pobrana prowizja w wysokości 0,05%. Innymi słowy, opłata, którą zostaniesz obciążony, wynosi:

Opłata za otwarcie = Marża * dźwignia * 0,05%

Opłata za zamknięcie = Marża * dźwignia * 0,05%

W przeciwieństwie do giełd, które mają księgi zamówień, niestety nie ma przykładów opłat „producenta” lub „takera”. Dzieje się tak, ponieważ nie ma potrzeby zapewnienia płynności, ponieważ zaspokaja ją sam Bityard.

Jeśli chodzi o inne opłaty, które prawdopodobnie poniesiesz, masz również coś, co nazywa się „opłatą za noc”. Jest to w zasadzie opłata, którą będziesz musiał uiścić, aby utrzymać zamówienie na noc. Jest to obliczane jako:

Opłata za noc = Marża * Dźwignia * 0,045% * Dni

Należy jednak pamiętać, że pozycje nie są automatycznie otwierane przez noc. Jest to coś, co musisz wybrać, gdy dokonujesz transakcji na platformie (omówimy za chwilę). Opłata za noc zostanie pobrana o godzinie 05:55:00 (GMT + 8 czasu singapurskiego).

Wreszcie, jeśli chodzi o opłaty za wpłaty i wypłaty, nie zostaniesz obciążony żadnymi opłatami za depozyt. Jednak dokonując wypłaty będziesz musiał zapłacić 2 USDT.

Rejestracja Bityardu

Jeśli zdecydowałeś, że chcesz wypróbować Bityard, musisz założyć konto. Można to zrobić za pomocą adresu e-mail lub numeru telefonu komórkowego. Po przesłaniu tego będziesz musiał zweryfikować swój adres e-mail.

Formularz rejestracyjny Bityard

Formularz rejestracyjny

Po zalogowaniu się możesz natychmiast rozpocząć handel. Nie ma potrzeby wypełniania żadnego KYC tutaj, chyba że zamierzasz zasilić swoje konto walutą Fiata.

Konto demo

Jednym z najlepszych sposobów, aby dowiedzieć się, jak działa platforma Bityard, jest użycie konta demo. Umożliwiają one pełne korzystanie z platformy bez ryzykowania początkowych środków.

Jest również bezpłatna i zawarta w momencie rejestracji konta. Nie musisz rejestrować oddzielnego konta demo, aby rozpocząć handel. Będziesz mógł przełączać się między wersją demo a kontem rzeczywistym w lewym dolnym rogu platformy.

Wpłaty i wypłaty

Depozyty w Bityardzie są dość proste i można je wykonać za pomocą dowolnej kryptowaluty. Gdy jesteś zalogowany, przejdziesz do „Panelu”, a następnie naciśnij „Depozyt”. Tutaj masz przegląd, w którym możesz wybrać monetę.

Zwróć uwagę, że jeśli zamierzasz finansować w Tether (USDT), są tutaj trzy różne opcje. Możesz zasilić w TRC20, ERC20 lub OMNI. Po kliknięciu monety wyświetli się kod QR lub adres.

Depozyt Bityard USDT

Formularze depozytu bityardowego

Jak długo potrwa depozyt, zależy od wysyłanej monety. Każda z różnych monet wymaga uzupełnienia określonej liczby potwierdzeń, zanim zostaną zaksięgowane na Twoim koncie.

Block Explorer ��: Jeśli chcesz zobaczyć dokładnie, jak długo potrwa Twój depozyt, możesz skorzystać z eksploratora bloków blockchain.

Jeśli chodzi o finansowanie fiducjarne, jest ono obecnie dostępne tylko w Wietnamie i Chinach kontynentalnych. Jednak kiedy rozmawiałem z zespołem na czacie na żywo, powiedzieli mi, że w odpowiednim czasie udostępnią tę „funkcję OTC” reszcie świata.

Wycofać

Jeśli chodzi o wypłaty, można to zrobić tylko w Tether (USDT). Zwróć jednak uwagę, że oprócz opłaty 2 USD minimalna kwota wypłaty wynosi 50 USD. Będziesz więc potrzebować 52 $ na swoim koncie, aby dokonać wypłaty.

Wypłaty bityardowe

Przetwarzanie wypłat w Bityard

Wypłaty są tak samo proste, jak finansowanie. Będziesz musiał po prostu przejść do „wycofania się”, a następnie wybrać typ adresu Tether, na który chcesz się wycofać.

Ostrzeżenie ⚠️: Upewnij się, że wybrałeś właściwy adres do wysyłania. Jeśli wyślesz na zły adres USDT, możesz utracić dostęp do swoich środków na zawsze.

Zanim będziesz mógł dokonać wypłaty, będziesz musiał ustawić adres PIN, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Na koniec wystarczy kliknąć „Wypłać”, a oni przetworzą to podczas następnej rundy transakcji. Możesz użyć tego samego narzędzia eksploratora łańcucha bloków, o którym wspomniałem powyżej.

Platforma handlowa Bityard

Czas zajrzeć do brzucha bestii – platformy handlowej.

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz po wylądowaniu na platformie Bityard, jest jej prostota. Po pierwsze, należy pamiętać, że układ jest regulowany. Możesz także zwiększyć rozmiar wykresu, aby przeprowadzić analizę.

Jednak przy standardowym układzie wszystkie rynki znajdują się po lewej stronie, gdzie możesz wybrać, na którym chcesz handlować. Następnie w centrum masz swoje wykresy, po prawej formularze zamówień, a poniżej wszystkie poprzednie i aktualne zamówienia.

Platforma Bityard

Interfejs użytkownika internetowej platformy handlowej Bityard

Jeśli chodzi o same wykresy, nie są one najbardziej zaawansowane, jakie widzieliśmy. Tak naprawdę nie możesz używać żadnych wskaźników technicznych i narzędzi. Możesz jednak mapować niektóre linie trendu i wzory za pomocą niektórych dostarczonych przez nie narzędzi do rysowania.

Nocne sowy ��️: Możesz zmienić schemat kolorów witryny i przenieść ją do ciemnego interfejsu użytkownika, jeśli wolisz to

Chociaż nie możesz przeprowadzić żadnej zaawansowanej analizy technicznej na tych wykresach, zawsze możesz to zrobić w osobnej witrynie wykresów, takiej jak Tradingview. Następnie możesz składać zamówienia na Bityardzie. Wybrali ten prosty wykres, ponieważ chcą, aby był czytelny dla początkujących.

Jak wspomniano, poniżej wykresu masz zarządzanie zamówieniami, w którym możesz dostosowywać zamówienia na żywo i zamówienia oczekujące. Całkiem fajną cechą, którą mają, jest to, że możesz zamknąć wszystkie pozycje, które masz na raz.

Jeśli przewiniesz nieco w dół tuż pod formularzem zamówienia, zobaczysz opis zasobu. Daje to więcej informacji o tym, czym jest kryptowaluta i jak działają kontrakty.

Formularze zamówień

Podobnie jak reszta platformy, zauważysz, jak prosty jest formularz zamówienia. Nie masz tak wielu funkcji związanych z parametrami zamówienia, takimi jak czas trwania zamówienia itp.

W Bityardzie można składać dwa rodzaje zleceń:

  • Zlecenie rynkowe: To jest zlecenie, które składasz po dokładnym kursie rynkowym. Będzie to ostatnia notowana cena, która przeszła na platformie Bityard
  • Zlecenie z limitem: Jest to zlecenie złożone z dala od kursu rynkowego, które zostanie zrealizowane po jego osiągnięciu. Może to być powyżej dla zlecenia sprzedaży lub poniżej dla zlecenia kupna.

Po wybraniu zamówienia, które chcesz złożyć, będziesz musiał wybrać dźwignię, z którą chcesz handlować. Nie zapominaj, że ta dokładna liczba będzie zależała od wielkości całkowitej wielkości transakcji.

Formularze zamówień Bityard

Formularz zamówienia bityarda i ustawienia SL / TP

Zobaczysz również w prawym górnym rogu formularza zamówienia, masz możliwość wyboru poziomu Take Profit (TP), a także współczynnika Stop Loss (SL). Tutaj możesz również wybrać, czy chcesz, aby było ono wstrzymane na noc, a także potwierdzenia zamówień.

Najlepsza wskazówka ��: Rozpoczynając transakcję, zawsze powinieneś ustawić Take Profits i zatrzymać straty. Może to usunąć element emocjonalny z transakcji i wykonać transakcję podczas snu

Należy również pamiętać, że maksymalny Take Profit, który możesz ustawić, to 500%. Wynika to z tego, jak zmienne mogą być kryptowaluty.

Aplikacja mobilna

Może się zdarzyć, że będziesz musiał być z dala od biurka i wtedy przyda się aplikacja mobilna.

Aplikacja mobilna Bityard pobiera wiele takich samych kolejek z samej platformy. Masz również całkiem fajną funkcjonalność, taką jak możliwość wyświetlania wykresu i monitorowania pozycji, a także funkcje zamawiania jednym dotknięciem.

Aplikacja jest dostępna zarówno na iOS, jak i na Androida w wersji sklep itunes jak również Google Play. Aby lepiej zrozumieć, co myślą o tym użytkownicy, zdecydowaliśmy się przejść do poniższych ocen.

Oceny Bityard

Oceny Bityard w iTunes i Sklepie Play

Jak widać, w iTunes są całkiem dobre recenzje aplikacji, w których łącznie ma ponad 4,3 gwiazdki. W sklepie Play ocena jest znacznie bardziej spolaryzowana, ponieważ wydaje się, że mają tylko 3,2 gwiazdki.

Wygląda na to, że większość opinii tutaj wydaje się skupiać się na fakcie, że jest to tylko po chińsku. Twórcy Bityard nie otrzymali żadnych opinii, ale można mieć nadzieję, że wkrótce wydadzą angielską wersję.

Tak więc, powinieneś używać handlu mobilnego?

Cóż, ogólnie nie jestem jego największym fanem, ale jeśli jest to jedyna opcja dla Ciebie, gdy utknąłeś w wyborze, powinieneś spróbować aplikacji Bityard.

Obsługa klienta

Często jedną z najbardziej frustrujących rzeczy, które widzimy u traderów, jest to, że mają do czynienia z tandetną obsługą klienta na giełdach. Dni oczekiwania na odpowiedź na te bilety. Dlatego jest to tak ważne kryterium, które testujemy na giełdach.

W Bityardzie najszybszym i najłatwiejszym sposobem na dotarcie do nich jest skorzystanie z funkcji czatu na żywo. Kiedy próbowaliśmy tego przy wielu okazjach, otrzymaliśmy pomoc niemal natychmiast.

Czat na żywo Bityard

Agenci czatu na żywo

Połączyli nas z agentem, który był niezwykle pomocny za każdym razem, gdy się kontaktowaliśmy. Działo się to niezależnie od pory dnia. Wspaniale jest to zobaczyć i powinno być standardem, który inne giełdy powinny próbować ustanowić.

Jeśli jednak jesteś trochę bardziej oldschoolowy, zawsze możesz skontaktować się z nim na ich adres e-mail ([email protected]) i spróbują się z Tobą skontaktować.

Media społecznościowe ��: Jeśli próbowałeś się z nimi skontaktować przez e-mail, a oni nie odpowiedzieli, zawsze możesz skontaktować się z nimi w mediach społecznościowych. To zawiera Świergot, Telegram i Facebook.

Wreszcie, jeśli twoje zapytanie ma bardziej rutynowy charakter, zawsze możesz po prostu skorzystać z ich obszernych Sekcja FAQ. Mają wszystkie pytania zadane przez innych handlowców, więc możesz być pewien, że odpowiedzi na bardziej ogólne pytania zostaną tam udzielone.

Awans

Coś całkiem fajnego w Bityardzie polega na tym, że oferuje szereg promocji i bonusów, które pozwalają zarobić darmową kryptowalutę. To może być świetny sposób na rozszerzenie handlu.

Ta kryptowaluta jest zarabiana po prostu wykonując kilka podstawowych rzeczy na platformie. Obejmują one takie rzeczy, jak ustawienie nazwy użytkownika, powiązanie adresu e-mail lub numeru telefonu, prowadzenie prostej transakcji na żywo lub demo, przekroczenie określonych wolumenów transakcji. Możesz zobaczyć pełną listę na ich strona z nagrodami.

Promocje Bityard

Niektóre promocje w Bityardzie

Tworząc konto, masz również możliwość zdobycia ich zastrzeżonego tokena BYD. Jest to token platformy wydany przez Bityard z całkowitą podażą 210 milionów. Po aktywacji otrzymasz 6 BYD.

Coś jeszcze, co wydało nam się ekscytujące w Bityardzie, to ich codzienne wydobywanie. Każdego dnia rozdają darmowe kryptowaluty, które możesz wydobyć na swojej stronie wyszukiwania. Aby je odebrać, wystarczy na nie kliknąć.

Bityard Mining

Bityard Mining Returns

Należy jednak pamiętać, że te nagrody za wydobycie są pieniędzmi w prezencie i można ich użyć tylko do obniżenia opłat handlowych. Nie można ich pobrać z konta. Pieniądze w prezencie zostaną automatycznie potrącone podczas składania zamówienia.

Poleć znajomemu

Jeśli jesteś całkiem zadowolony ze swojego handlu w Bityardzie, możesz zarabiać na polecaniu znajomym, rodzinie i obserwującym. Dzieje się tak dzięki ich strukturze „poleć znajomemu”.

Mają jedne z najwyższych potencjalnych zarobków na rynku, gdzie partnerzy z najwyższego poziomu mogą zarobić do 60% prowizji od tych handlowców, których polecają. Możesz zobaczyć pełny podział poziomów prowizji tutaj:

Oddziały Bityard

Potencjał zarobkowy dla polecających handlowców

Oprócz potencjału zarobkowego w Bityardzie, partnerzy otrzymują również dedykowane wsparcie 1 na 1, a także rozliczanie prowizji w czasie rzeczywistym. Otrzymasz również wielowymiarowy raport, który da Ci przegląd statystyk dotyczących Twoich poleceń.

Śmieszny fakt ��: Słynny kickboxer Muay Thai, Buacaw Banchamek, otwarcie poparł Bityarda w poście na Facebooku. Możesz przeczytać o tym więcej tutaj.

Jeśli chcesz dołączyć do programu, wystarczy, że złapiesz swój link polecający. Znajdziesz to bezpośrednio na prawej stronie partnera tutaj.

Obszary wymagające poprawy

Chociaż jest wiele rzeczy, które naprawdę nam się podobały w Bityardzie, dobrze jest tylko przejrzeć niektóre obszary ulepszeń, które naszym zdaniem były uzasadnione.

Po pierwsze, byłoby wspaniale widzieć więcej opcji finansowania poza kryptowalutą. Bardzo często ci, którzy są nowicjuszami w kryptowalutach, początkowo nie mają swoich funduszy w kryptowalutach. Byłoby wspaniale mieć kilka opcji finansowania fiat, takich jak USD lub EUR.

Byłoby również świetnie, gdyby użytkownicy mogli wycofać się w innych aktywach poza USDT. Jeśli handlujesz kryptowalutą, taką jak Bitcoin, na platformie, wystarczy, że będziesz mógł ją wypłacić.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, byłoby wspaniale ze względu na ich dwuskładnikowe uwierzytelnianie, które zaoferowali uwierzytelniaczowi Google. Uwierzytelnianie oparte na wiadomościach SMS jest ryzykowne, ponieważ otwiera użytkowników na oszustwa związane z wymianą karty SIM.

Byłoby również wspaniale, gdyby było trochę więcej funkcji wykresów. Wiemy, że używają obecnego formularza w celu uproszczenia, ale mogą być tacy handlowcy, którzy chcą trochę więcej pracować, gdy handlują.

Wreszcie jest to wciąż zupełnie nowa giełda, co oznacza, że ​​nie ma ugruntowanej historii. Jeśli jednak utrzymają ten sam poziom i standardy obsługi klienta, może to nastąpić w odpowiednim czasie.

Wniosek

Podsumowując, jest to świetna lewarowana giełda, która sprawia, że ​​skomplikowane instrumenty są łatwe w użyciu dla traderów na wszystkich poziomach umiejętności. Doświadczenie handlowe bez poślizgu i likwidacji.

Jest to również całkiem bezpieczne, biorąc pod uwagę fakt, że mają licencje od 4 różnych organów regulacyjnych. Dodaj do tego zaawansowane protokoły zarządzania monetami i zasady zarządzania ryzykiem, a będziesz mieć całkiem bezpieczną giełdę do handlu.

Okazało się również, że ich obsługa klienta jest jedną z najlepszych, dzięki agentom, którzy wiedzieli, o czym mówią. Odpowiedzieli nam w mniej niż 1 minutę, niezależnie od pory dnia.

Oczywiście są pewne obszary, na które zwróciliśmy uwagę. Jeśli jednak byliby otwarci na tę recenzję, mogliby wprowadzić zmiany, które mogłyby przenieść doświadczenie handlowe na wyższy poziom.

Więc powinieneś ich używać?

Cóż, jeśli szukasz przyjaznej dla początkujących giełdy lewarowanej z przyzwoitym pokryciem aktywów i obsługą na najwyższym poziomie, zdecydowanie powinieneś to rozważyć. Zgodnie z ich pseudonimem, zapewniają złożony produkt, który jest po prostu sprzedawany.

Ostrzeżenie ⚡️: Handel lewarowanymi produktami futures jest niezwykle ryzykowny. Upewnij się, że praktykujesz odpowiednie zarządzanie ryzykiem

>

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me