Blockset ogłasza integrację kluczy w celu pełnego stosu łańcucha bloków przedsiębiorstwa

Blockset od BRD dodaje CipherTrace, Unbound Tech i innych liderów w branży, aby zwiększyć kompleksowe możliwości w zakresie analizy, zgodności i bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie 

SAN FRANCISCO, CA – (17 września 2020 r.) Platforma infrastruktury blockchain dla przedsiębiorstw Blockset, nowo wprowadzony zestaw narzędzi do zasobów cyfrowych z BRD, ogłosił dzisiaj partnerstwa, które rozszerzają zakres możliwości rozwoju i wdrażania blockchain. Demonstracja ciągłego tempa i adopcji na rynku blockchain w przedsiębiorstwach, partnerstwo Blockset z CipherTrace, Elliptic, Unbound Tech i Chainalysis umożliwia nowe możliwości w zakresie AML, zwalczania nadużyć finansowych, zarządzania kluczami i bezpieczeństwa oraz analizy w łańcuchu dla firm wdrażających inicjatywy blockchain. 

Dla firm wymagających stabilnej, bezpiecznej i skalowalnej infrastruktury blockchain typu end-to-end z maksymalnym czasem pracy, pojedynczy interfejs API Blockset i nowe partnerstwa oznaczają ciągłe niszczenie barier wejścia w kosmos. Ci nowi partnerzy technologiczni umożliwią Blocket oferowanie nowych aplikacji blockchain i usług finansowych o wysokim poziomie gotowości rynkowej, w tym tych ważnych aplikacji w ramach produktów do zarządzania aktywami kryptograficznymi:

  • Możliwość wdrożenia programów AML, wykrywania oszustw transakcyjnych i programów zgodności 
  • Możliwość uwzględnienia rozwiązań w zakresie zarządzania kluczami i bezpieczeństwa do przechowywania zasobów cyfrowych 
  • Możliwość dostępu do zagregowanych danych o zasobach cyfrowych z wielu łańcuchów z jednego źródłowego interfejsu API

„Dotychczasowy sukces Blockset wynikał z naszej niezrównanej zdolności do upraszczania wysoce technicznych problemów w niezawodny, skalowalny sposób dla przedsiębiorstwa” – powiedział Adam Traidman, dyrektor generalny i współzałożyciel BRD. „Te nowe partnerstwa z CipherTrace, Unbound Tech, Elliptic i Chainalysis reprezentują nasze zobowiązanie do rozszerzenia tej możliwości na kompleksowy zestaw kompleksowych rozwiązań obsługujących szeroką gamę inicjatyw związanych z blockchain w przedsiębiorstwach, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów danych integralność i bezpieczeństwo ”.

Nowa lista partnerów Blockset obejmuje CipherTrace, wywiadownia kryptowalut; Unbound Tech, światowy lider w zarządzaniu i ochronie kluczy kryptograficznych; Eliptyczny, dostawca rozwiązań do zarządzania ryzykiem związanym z kryptowalutami; i Analiza łańcuchowa, firma analizująca blockchain. 

„Od momentu wprowadzenia na rynek na początku tego roku, Blockset nadał tempo jako wiodąca platforma danych typu blockchain i zgromadził listę renomowanych partnerów korporacyjnych w imponująco skompresowanych ramach czasowych” – powiedział Dave Jevans, dyrektor generalny CipherTrace. „Branża potrzebuje ściślejszej integracji możliwości, a nie moglibyśmy być szczęśliwsi, gdybyśmy dostosowali się do Blockset i jego wizji dostępności łańcucha bloków w przedsiębiorstwie. Niezawodność Blockset w połączeniu z naszą platformą inteligencji zapewnia wyjątkowo solidną ofertę zgodności. ” 

Partnerstwo Blockset-CipherTrace oferuje ekspansję poza AML, wykrywanie oszustw transakcyjnych i analizę kryptowalut dla banków, biur OTC i innych instytucji finansowych, ale także zapewnia pełną zgodność z obowiązującymi wymaganiami Travel Rule. Biorąc pod uwagę, że BRD jest częścią PayID i TRISA, inicjatywy Trave Rule kierowanej przez CipherTrace oraz fakt, że CipherTrace jest warstwą zgodności dla PayID, Blockset oferuje wiodące i przyszłościowe oferty zgodności.  

Blockset będzie również współpracować z Chainalysis, wiodącym dostawcą analizy blockchain w branży. Integracja wykorzysta Chainalysis KYT (Know Your Transaction), rozwiązanie zgodne z AML do monitorowania transakcji kryptowalutowych, składające się z kontroli w czasie rzeczywistym, zarządzania przypadkami i zwiększonej należytej staranności. Chainalysis ostatecznie umożliwi klientom Blockset, a mianowicie instytucjom finansowym, agencjom rządowym i firmom zajmującym się kryptowalutami, monitorowanie dużych wolumenów aktywności kryptowalutowej i identyfikowanie transakcji wysokiego ryzyka w sposób ciągły. Dzięki alertom w czasie rzeczywistym partnerstwo pozwoli zespołom ds. Zgodności skupić się na najpilniejszych transakcjach i wypełnić zobowiązania regulacyjne dotyczące zgłaszania podejrzanych działań.

Uzupełnieniem kompleksowej oferty Blockset jest firma Unbound Tech, która jest oficjalnym partnerem umożliwiającym wdrażanie wiodących w branży rozwiązań w zakresie nadzoru. Dzięki wiedzy kryptograficznej Unbound Tech i wykorzystaniu wielostronnych obliczeń (MPC) do zabezpieczania kluczy na dowolnym urządzeniu, instytucje mogą zapewnić, że fundusze firmy i użytkowników są przechowywane z wiodącymi w branży zabezpieczeniami. 

„Klienci Unbound Tech spodziewali się czegoś takiego jak możliwości integracji Blockset” – powiedział Yehuda Lindell, dyrektor generalny i współzałożyciel Unbound Tech. „Z przyjemnością udostępniam naszym klientom dynamiczny zestaw narzędzi Blockset. Z niecierpliwością czekamy również na wykorzystanie naszej wyjątkowej kryptografii w zakresie bezpieczeństwa w ramach szerszego, wspólnego wysiłku, aby przyspieszyć adopcję w przedsiębiorstwach ”.

„Gdy firma chce rozwiązania opartego na łańcuchu bloków, zwykle służy ono do określonego celu, ale szybko znajduje inne zastosowania tej technologii, co wymaga wiedzy specjalistycznej i skalowalności” – kontynuował Traidman. „Naszym celem jest stworzenie jednego, efektywnego kosztowo i solidnego szkieletu korporacyjnego systemu blockchain, na którym instytucje będą budować w przyszłości”. 

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób można wykorzystać Blockset firmy BRD do tworzenia rozwiązań blockchain klasy korporacyjnej, odwiedź witrynę www.blockset.com. Aby uzyskać ogólne informacje, odwiedź www.BRD.com.


– 

O BRD

BRD to globalna firma, która dostarcza usługi finansowe obsługujące blockchain do generacji mobilnej – zapewniając konsumentom najprostszy i najbezpieczniejszy sposób kupowania i ochrony bitcoinów i innych kryptowalut. BRD jest również producentem Blockset, nowej hostowanej platformy infrastruktury blockchain dla dużych przedsiębiorstw. Założona w 2015 roku i z siedzibą w Zurychu w Szwajcarii, BRD to firma wspierana przez venture capital, która zebrała 56 milionów dolarów od SBI Holdings, Ripple i innych czołowych inwestorów skupionych na bankowości, FinTech i blockchain. Aplikacje kryptograficzne BRD są dostępne zarówno na iOS, jak i na Androida w 170 krajach. Mając ponad 5 milionów klientów na całym świecie, BRD zgromadziło około 6 miliardów USD aktywów kryptograficznych pod ochroną i jest jedną z najszybciej rozwijających się aplikacji finansowych obsługujących blockchain dla codziennych konsumentów. Blockset zgromadził już imponującą listę ponad 20 tytanów finansowych, którzy już oceniają Blockset w prywatnym programie przedpremierowym, w tym SBI Holdings, PayPal, KPMG i inicjatywa deweloperska Ripple Xpring.

O CipherTrace

CipherTrace opracowuje kryptowaluty przeciwdziałające praniu pieniędzy, kryptowalutowe analizy kryminalistyczne, analizy zagrożeń związanych z blockchain i rozwiązania do monitorowania przepisów. Wiodące giełdy, banki, śledczy, organy regulacyjne i firmy zajmujące się aktywami cyfrowymi używają CipherTrace do śledzenia przepływów transakcji i przestrzegania wymogów regulacyjnych dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy, wzmacniając zaufanie do gospodarki kryptowalutowej. Po więcej informacji odwiedź: www.ciphertrace.com i podążaj za nimi Świergot i LinkedIn.

Informacje o Unbound Tech

W świecie dążącym do wszystkiego, co jest zaszyfrowane, podpisane i uwierzytelnione, bezpieczna i wydajna operacyjnie infrastruktura kryptograficzna jest absolutną koniecznością dla przedsiębiorstw. Rozwiązania Unbound Tech wykorzystują najnowszą technologię MPC i zostały wybrane w celu zabezpieczenia wielu największych banków świata i firm z listy Fortune 500. Z siedzibą w Tel Awiwie i międzynarodową siedzibą w Nowym Jorku, Unbound Tech i jej platforma NextGen Key Orchestration Platform zapewniają infrastrukturę kryptograficzną, która umożliwia przedsiębiorstwom na całym świecie łatwe zabezpieczanie i zarządzanie wszystkimi swoimi informacjami i zasobami cyfrowymi. Dowiedz się więcej na www.unboundtech.com i śledź nas dalej LinkedIn, Świergot, i Facebook

O eliptycznym

Elliptic jest światowym liderem w rozwiązaniach do zarządzania ryzykiem kryptowalut dla firm z kryptowalutami i instytucji finansowych na całym świecie. Wspierany przez SBI Group, AlbionVC, SignalFire, Octopus Ventures i Santander Innoventures, Elliptic oszacował ryzyko transakcji o wartości kilku bilionów dolarów, odkrywając działania związane z praniem pieniędzy, pozyskiwaniem funduszy terrorystów, oszustwami i innymi przestępstwami finansowymi. Siedziba Elliptic znajduje się w Londynie, a biura w Nowym Jorku, Singapurze i Tokio. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.elliptic.co i śledź nas dalej LinkedIn i Świergot.

O Chainalysis

Chainalysis to firma analityczna blockchain, która dostarcza dane i analizy agencjom rządowym, giełdom i instytucjom finansowym w 40 krajach. Nasze narzędzia do prowadzenia dochodzeń i zapewniania zgodności, edukacja i wsparcie zapewniają przejrzystość w łańcuchach bloków, dzięki czemu nasi klienci mogą śmiało współpracować z kryptowalutą. Wspierany przez Accel, Benchmark i inne wiodące firmy z branży venture capital, Chainalysis buduje zaufanie do łańcuchów bloków. Po więcej informacji odwiedź www.chainalysis.com.

Informacje kontaktowe

BRD

Spencer Chen, dyrektor ds. Marketingu

E-mail: [email protected]

Telefon: (650) 200-3231

Publikacji płatnego komunikatu prasowego na tej stronie nie należy traktować jako aprobaty Biura Monet. Czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania przed zainwestowaniem środków w jakąkolwiek firmę lub usługę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map