BRD rozwija się, wprowadza Blockset, aby przyspieszyć rozwój łańcucha bloków

SAN FRANCISCO, CA – (17 stycznia 2020) – BRD, najbezpieczniejszy mobilny portfel kryptowaluty, ogłosił dzisiaj nową, ukierunkowaną na przedsiębiorstwa usługę blockchain, Blockset, która zasadniczo dostosuje model biznesowy BRD do wysokich wymagań wzrostu sektora usług finansowych i bankowości na całym świecie. To posunięcie opiera się na głębokiej wiedzy BRD i zaufanej marce w zakresie bezpieczeństwa blockchain, prywatności i innowacji infrastrukturalnych, a także silnych trendach rynkowych w szybko rozwijającej się branży blockchain dla przedsiębiorstw.

Blockset to solidna platforma integracji danych typu blockchain, oferująca zestaw narzędzi, które umożliwią istniejącym zespołom inżynierów tworzenie aplikacji typu blockchain klasy korporacyjnej, dostęp do danych w łańcuchu za pośrednictwem jednego interfejsu API i zapisywanie transakcji w czasie zbliżonym do rzeczywistego w wielu łańcuchach w ułamek czasu za ułamek kosztów.

„Działalność konsumencka BRD obsługuje i zapewnia bezpieczeństwo ponad trzem milionom klientów na całym świecie z aktywami kryptograficznymi o wartości 6 mld USD” – powiedział Adam Traidman, dyrektor generalny i współzałożyciel BRD. „Dzisiejsze środowisko finansowe szybko wspiera aktywa kryptograficzne, a ponieważ 90% dużych banków eksploruje teraz kryptowaluty, jasne jest, że istnieje cicha fala nowych inicjatyw i możliwości w segmencie blockchain dla przedsiębiorstw” – dodał. „Dlatego stworzyliśmy własną, zastrzeżoną platformę (Blockset), którą banki, usługi finansowe i duże firmy kryptograficzne będą teraz mogły wykorzystać, aby przyspieszyć czas wprowadzania na rynek i dostarczać rozwiązania dla przedsiębiorstw w skali globalnej za ułamek koszty rozwoju.”

Kluczowe zalety Blockset obejmują:

  • Przyspieszenie czasu opracowywania nowych produktów blockchain poprzez automatyzację ekstrakcji danych w łańcuchu, harmonizację i czyszczenie danych blockchain oraz dostarczanie ich do nowych korporacyjnych aplikacji kryptograficznych.
  • Zmniejsz koszty hostingu i koszty rozwoju związane z obsługą łańcuchów bloków, zapewniając obsługę głównych łańcuchów i hostowanie węzłów „od razu po wyjęciu z pudełka”.
  • Włącz całkowicie nowe scenariusze użytkowania dla wszystkich przedsiębiorstw, które chcą korzystać z danych w łańcuchu bloków i zapisywać w łańcuchach bloków w celu obsługi aplikacji transakcyjnych.

Ponad 20 tytanów finansowych już ocenia Blockset w prywatnym programie przedpremierowym, w tym SBI Holdings, KPMG i Ripple. BRD przyciągnie również kluczowych partnerów dystrybucyjnych i globalnych integratorów systemów, aby przyspieszyć przyjęcie Blockset dla dużych przedsiębiorstw w nadchodzących miesiącach.

Blockset jest ogólnie dostępny na całym świecie od dziś, koncentrując się początkowo na istniejącym ekosystemie finansowym i bankowym, globalnych firmach księgowych i dużych przedsiębiorstwach blockchain, takich jak giełdy, nowe łańcuchy bloków i instytucjonalne usługi powiernicze.

Główne wsparcie łańcuchowe jest dostępne teraz i w pierwszym kwartale (Bitcoin, Bitcoin Cash, Ripple, Hedera i Ethereum), a 15 najlepszych sieci zostanie dodanych do końca 2020 roku.

Obecni użytkownicy aplikacji mobilnej BRD będą również mogli wyrazić zgodę i cieszyć się korzyściami płynącymi z szybkiej synchronizacji blockchain i wyższego poziomu użyteczności dzięki Blockset.

„Interfejsy API są bardzo krytyczne dla przyszłości usług finansowych, zwłaszcza w rodzącym się świecie blockchain i kryptowalut” – powiedział Traidman. „Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, widząc, jak Blockset umożliwi zarówno starszym instytucjom finansowym, jak i nowym projektom blockchain tworzenie nowych i innowacyjnych ofert”.

Aby uzyskać więcej informacji o Blockset i jak rozpocząć, odwiedź: http://blockset.com

+++

O BRD

BRD to globalna firma, która wprowadza usługi finansowe z obsługą technologii blockchain do generacji urządzeń mobilnych. Zapewniamy konsumentom najprostszy i najbezpieczniejszy sposób kupowania i ochrony bitcoinów i innych kryptowalut. Założona w 2015 roku i z siedzibą w Zurychu (Szwajcaria), BRD to firma wspierana przez venture capital, która zebrała 56 mln USD od największych inwestorów skupionych na bankowości, FinTech i blockchain. Aplikacje kryptograficzne BRD są dostępne zarówno na iOS, jak i na Androida w 170 krajach. Z ponad 3 milionami klientów na całym świecie, BRD zgromadziło około 6 miliardów USD aktywów kryptograficznych pod ochroną i jest jedną z najszybciej rozwijających się aplikacji finansowych obsługujących blockchain dla codziennych konsumentów (10 najlepszych aplikacji finansowych w 71 krajach).

INFORMACJE KONTAKTOWE

BRD

Spencer Chen, dyrektor ds. Marketingu

E-mail: [email protected]

Telefon: (650) 200-3231

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me