BRD współpracuje z Wyre, aby zaoferować branży niskie opłaty za przelewy bankowe dla kryptowalut

Partnerstwo umożliwi klientom z USA zakup BTC, ETH i DAI od ponad 1700 banków

SAN FRANCISCO, CA – (11 czerwca 2019) BRD, najbezpieczniejszy mobilny portfel kryptowaluty, któremu zaufało ponad 2 miliony użytkowników w 170 krajach, umożliwia teraz klientom z USA kupowanie bitcoinów, ethereum i Dai za pomocą przelewów bankowych. Nowa funkcja dla klientów z USA jest obsługiwana przez ponad 1700 amerykańskich banków, dzięki nowej współpracy z Wyre, wiodącym dostawcą płatności dla branży blockchain.

Nowe partnerstwo umożliwi BRD rozszerzenie mapy drogowej produktów, aby zrealizować długoterminową wizję bycia wiodącym mobilnym centrum usług finansowych dla aktywów kryptograficznych.

„Dzięki wartości aktywów kryptograficznych o wartości ponad 6 mld USD pod ochroną marki BRD udowodniliśmy, że jesteśmy najbardziej zaufaną usługą w branży” – powiedział Adam Traidman, dyrektor generalny i współzałożyciel BRD. „Pozostajemy szczególnie skoncentrowani na integracji najlepszych partnerów płatniczych z najniższymi opłatami, takich jak Wyre”.

„BRD to jeden z najlepszych zespołów w kosmosie. Priorytetowo traktują bezpieczeństwo i prywatność użytkowników, a jednocześnie zapewniają znaczącą wartość ”- powiedział Michael Dunworth, dyrektor generalny i współzałożyciel Wyre. „Zarówno BRD, jak i Wyre mają ogromne doświadczenie i nie mogę być bardziej podekscytowany tym, co z czasem dostarczymy społeczności”.

Używając BRD do kupowania BTC, ETH lub Dai, konsumenci w USA będą teraz mogli bezpośrednio połączyć swoje konto bankowe w mniej niż pięć minut. Oprócz umożliwienia klientom bezpiecznej wymiany pieniędzy na kryptowaluty, przelewy bankowe oferują najniższe opłaty przy zakupie kryptowalut.

Obecni użytkownicy BRD będą mogli uniknąć tradycyjnie wysokich cen, a nowicjusze, którzy chcą wejść w tę przestrzeń, w końcu mają przystępną opcję.

„Nieustannie słyszeliśmy od klientów z USA o frustracjach związanych z brakiem innowacji i uproszczeniem ze strony obecnych liderów rynku, a mianowicie Coinbase” – powiedział Aaron Lasher, dyrektor ds. Strategii i współzałożyciel BRD. „Podczas gdy więcej dobrze finansowanych graczy stało się bardziej powierniczych i scentralizowanych, BRD pozostaje niezachwiana w swojej misji, polegającej na dostarczeniu masom podstawowej wartości łańcucha bloków: zdecentralizowanej i włączającej”.

Wzrost BRD jest następstwem udanej podwyżki o 15 USD serii B w 2018 r. Na początku 2019 r. Firma osiągnęła najszybszy start w historii firmy:

  • PODWÓJNE: liczba transakcji w pierwszych 4 miesiącach 2019 roku
  • PODWÓJNE: liczba klientów wymieniających aktywa kryptograficzne w pierwszych 4 miesiącach 2019 r
  • TRIPLED: liczba istniejących, bezpłatnych użytkowników konwertowanych na klientów wymiany premium

BRD zapewnia konsumentom i inwestorom detalicznym rozszerzenie najprostszy sposób na rozpoczęcie pracy z bitcoinem i kryptowalutami. Klienci mają swobodę w dokonywaniu zakupów za pomocą kart kredytowych, rachunków czekowych, gotówki lub innych kryptowalut. BRD wykorzystuje również wiodący w branży model bezpieczeństwa i prywatności, który jest zarówno prawdziwie zdecentralizowany, jak i wykorzystuje najnowsze technologie bezpieczeństwa dostępne na platformach mobilnych.

Przy szacowanej wartości ponad 6 mld USD aktywów kryptograficznych objętych ochroną, BRD pozostaje najbardziej zaufanym portfelem mobilnym Bitcoin i kryptowalut. Ich wiodący w branży globalny zespół wsparcia ma średni czas odpowiedzi poniżej 90 minut, co pozwala na szybką odpowiedź na wszelkie pytania klientów.

Aplikację BRD można pobrać z witryny Sklep z aplikacjami lub Google Play. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź BRD pod adresem www.BRD.com.

O BRD

BRD to globalna firma, która wprowadza usługi finansowe z obsługą technologii blockchain do generacji urządzeń mobilnych. Zapewniamy konsumentom najprostszy i najbezpieczniejszy sposób kupowania i ochrony bitcoinów i innych kryptowalut. Założona w 2015 roku i z siedzibą w Zurychu (Szwajcaria), BRD jest firmą wspieraną przez venture capital, która zebrała 55 mln USD od największych inwestorów skupionych na bankowości, FinTech i blockchain.

Aplikacje kryptograficzne BRD są dostępne zarówno na iOS, jak i na Androida w ponad 171 krajach. Z ponad 2 milionami klientów na całym świecie, BRD zgromadziło około 6 miliardów USD aktywów kryptograficznych pod ochroną i jest jedną z najszybciej rozwijających się aplikacji finansowych obsługujących blockchain dla codziennych konsumentów (10 najlepszych aplikacji finansowych w 71 krajach).

O Wyre

Wyre jest wiodącym dostawcą infrastruktury w kryptowalutach. Po wymianie ponad 3,5 miliarda USD na aktywa kryptowalutowe i zrealizowaniu ponad 1 miliarda USD w komercyjnych płatnościach walutowych przy użyciu kryptowalut jako kolei, mamy ugruntowaną sieć relacji z wiodącymi bankami, giełdami i zdecentralizowanymi partnerami.

Korzystając z API Wyre, klienci są w stanie natychmiast konwertować fiat na kryptowaluty na całym świecie w ponad 50 krajach, w 8 różnych walutach fiducjarnych i 3 kryptowalutach. Skupiamy się na zgodności, licencjonowaniu regulacyjnym, płynności i przetwarzaniu płatności, aby nasi partnerzy mogli robić to, co robią najlepiej, tworząc niesamowite narzędzia w łańcuchu bloków.

INFORMACJE KONTAKTOWE

BRD

Spencer Chen, wiceprezes ds. Marketingu globalnego

E-mail: [email protected]

Telefon: (650) 200-3231

Publikacji płatnego komunikatu prasowego na tej stronie nie należy traktować jako aprobaty Biura Monet. Czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania przed zainwestowaniem środków w jakąkolwiek firmę lub usługę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me