Ceny żetonów pożyczek soli eksplodują w miarę zbliżania się premiery platformy

Pożyczanie soli, sieć pożyczkowa oparta na Ethereum ma zostać uruchomiona jeszcze w tym miesiącu. W rezultacie, SÓL tokeny zyskały na wartości ponad dwukrotnie i prawdopodobnie będą kontynuować ten trend aż do uruchomienia platformy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje.

Wycena tokena SALT

Żetony na platformę były pierwotnie sprzedawane za około 3 USD, gdy trafiły na otwarty rynek. Teraz zbliżają się do 8-9 USD. Oznacza to, że ich liczba wzrosła ponad dwukrotnie w ciągu zaledwie kilku miesięcy, odkąd stały się dostępne. Powód jest dwojaki.

Po pierwsze, platforma ma zostać uruchomiona jeszcze w tym miesiącu. Chociaż Salt odmówił podania dokładnej daty, stanowczo powtarzają, że będą żyli w tym miesiącu. Gdy platforma zostanie uruchomiona, tokeny będą natychmiast przydatne.

Po drugie, musimy zrozumieć, do czego można wykorzystać tokeny. W chwili obecnej, gdy platforma działa, będzie miała dwa zastosowania. Pierwszym zastosowaniem jest wykupienie członkostwa na stronie Salt. Aby otrzymać pożyczkę, musisz mieć członkostwo.

Najniższe członkostwo kosztuje jedną sól rocznie i pozwala na jednorazowe pożyczki do 10 000 USD. Dostępne są wyższe poziomy i możliwe są pożyczki do 1 miliona USD. Jednak wymagają one znacznie wyższej ceny soli.

Drugim zastosowaniem tokenów jest wykorzystanie ich do obniżenia oprocentowania pożyczki. Do pewnego momentu pożyczkobiorca może zdecydować się na wydanie żetonów soli w zamian za obniżoną stopę procentową.

Może to zaoszczędzić sporo pieniędzy, zwłaszcza w przypadku większych pożyczek. Ostatecznie firma stwierdziła, że ​​tokeny można wykorzystać bezpośrednio jako zabezpieczenie pożyczki.

We wszystkich tych przypadkach oficjalna wycena i użyteczność pojedynczego tokena będą zawsze równe 25 USD. Z tego powodu można bezpiecznie powiedzieć, że wszystkie tokeny na otwartym rynku będą miały ostatecznie cenę, która jest stale bliska 25 USD.

Sieć Salt ma kilku konkurentów, takich jak Celsjusz i Ethlend. Jednak sól prawie na pewno pojawi się na rynku jako pierwsza, a zatem może w rezultacie osiągnąć pozycję dominującą.

Firma stwierdziła również, że z czasem oficjalna wycena i użyteczność tokena mogą wzrosnąć w miarę zmieniających się potrzeb rynku.

Wyróżniony obraz za pośrednictwem Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me