Dlaczego Stablecoins takie jak USDQ, KRWQ, CNYQ, JPYQ nigdy nie zawiodą

Jack McAvoy pracuje jako analityk ds. Zapewnienia jakości w INŻYNIERIA PLATINUM Q DAO. Zespół pracuje obecnie nad USDQ, w pełni zdecentralizowanym stablecoinem, który ułatwia zabezpieczanie Bitcoinów na potrzeby handlu z depozytem zabezpieczającym i zabezpieczania.

Jack postrzega Q DAO, ekosystem USDQ, jako potencjalną siłę napędową ogromnego wzrostu. Jest przekonany, że plany zespołu dotyczące wprowadzenia innych stablecoinów powiązanych z walutami fiducjarnymi, takich jak JPYQ, KRWQ, SGDQ, HKDQ, CNYQ, RUBQ, przyciągną uwagę szerszej społeczności handlowej.

Wykorzystując swoje bogate doświadczenie w tworzeniu oprogramowania i zapewnianiu jakości, Jack odniósł duży sukces w debugowaniu aplikacji, wspieranym przez nowe technologie, takie jak blockchain i DLT, AI i ML, VR i AR.

Jack ukończył Assumption University of Thailand, co pomogło mu szybko osiągnąć biegłość w nowych rozwiązaniach opartych na łańcuchu bloków i przedstawić unikalne spostrzeżenia dotyczące debugowania i procesów kontroli jakości w zespole.

Jack McAvoy Platinum DAO

INŻYNIERIA PLATINUM Q DAO jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie notowań, doradztwa, promocji i pozyskiwania funduszy. Nasz zespół teraz się rozwija USDQ, zdecentralizowany stabilny zasób kryptograficzny dla handlowców wspierany przez kryptowaluty i powiązany z 1 USD, co pomoże tokenowi utrzymać stabilność na rynku.

Ponieważ jest wspierany przez Bitcoin i ekosystem inteligentnych kontraktów, USDQ nigdy nie otrzyma w brudną sytuację jako Tether (USDT). Co więcej, KRWQ – stablecoin powiązany z koreańskim wonem zostanie dołączony do rodziny Q DAO. Będzie to miało ogromny wpływ nie tylko na lokalny rynek koreański, ale także na cały region azjatycki.

Stablecoin to kryptowaluta, której koszt jest powiązany z tradycyjnymi cennymi aktywami, takimi jak dolary amerykańskie, klejnoty i inne. W rezultacie zmniejsza się zmienność kursu, co sprawia, że ​​stabilne monety są stabilnym środkiem wymiany.

W przeciwieństwie do Tether, TrueUSD lub Gemini, USDQ będzie początkowo wspierany przez Bitcoin, a w przyszłości przez inne 10 najlepszych kryptowalut. Ta funkcja sprawia, że ​​token jest zdecentralizowany i bardziej przejrzysty. Chciałbym również zauważyć, że rozwijamy ekosystem USDQ w sieci Ethereum.

Użytkownicy będą mogli kupować tokeny USDQ na giełdach kryptowalut lub za pośrednictwem inteligentnego kontraktu. W takim przypadku klienci powinni zostawić niektóre aktywa kryptograficzne jako zabezpieczenie, aby uzyskać USDQ.

Będą mogli używać swoich stablecoinów jak innych wirtualnych aktywów: do handlu, wymiany, transferu, zapisywania lub dokonywania płatności. Przede wszystkim planujemy wystawiać nasze stablecoiny na następujących giełdach: BTCNext, CoinBene i BTCAlpha. Śledź nasze aktualizacje i nie przegap wiadomości o ofercie!

Co to jest Q DAO?

Q DAO to moneta, która działa jako znacznik użyteczności, żeton zarządzania i zasób rekapitalizacji. Posiadacze Q DAO używają tokena do głosowania na rozwój platformy PLATINUM Q DAO ENGINEERING lub do wnoszenia opłat za kontrakty zabezpieczone długiem (CDC) zaangażowane w generowanie USDQ. Kiedy użytkownicy płacą opłaty, tokeny USDQ spalą się. Podobnie jak inne kryptowaluty, Q DAO również podlega zmienności rynkowej.

Jakie problemy ma rozwiązać USDQ?

Nasi specjaliści opracowują USDQ, aby rozwiązać problem zmienności rynku kryptowalut, z powodu którego firmy odmawiają uwzględnienia pieniędzy cyfrowych w swoich portfelach płatności. Dzięki zdecentralizowanemu charakterowi kryptowaluty zapewniają w pełni przejrzyste, tanie, szybkie, bezpieczne i transgraniczne transakcje.

Nasza firma jest przekonana, że ​​stabilność jest kluczowym elementem, który sprawi, że świat będzie akceptował wirtualne monety wraz z pieniądzem fiducjarnym. Stablecoiny, w tym USDQ, są wezwane do zbudowania nowej cyfrowej gospodarki globalnej.

Jak USDQ utrzyma stabilność?

Po pierwsze, USDQ będzie wspierany przez Bitcoin i zarządzany za pośrednictwem inteligentnego kontraktu, który pomoże tokenowi zachować stabilność na wtórnym rynku kryptowalut. Po drugie, stworzyliśmy mechanizm sprzężenia zwrotnego docelowej stawki oparty na najnowocześniejszych technologiach i osiągnięciach w branży kryptograficznej, który ma również na celu zapewnienie stabilnej wartości tokena. Mechanizm ten zareaguje na każdą poważną niestabilność rynku, aby utrzymać cenę USDQ.

Co to są CDC i jak je wykorzystać do nabycia USDQ?

Ponieważ początkujący prawie nie wiedzą, czym są zabezpieczone umowy dłużne, nadszedł czas, aby poznać ich rolę i funkcje. CDC to jeden ze sposobów uzyskania USDQ, zdecentralizowanego stablecoina wspieranego przez BTC. Mówiąc najprościej, ekosystem USDQ działa jak bank, który udziela kredytu zabezpieczającego.

Użytkownik wpłaca określoną ilość BTC lub innych monet, po czym CDC generuje określoną ilość stablecoinów i je pożycza. Wartość CDC powinna być wyższa niż wartość USDQ. Gdy użytkownik zwróci USDQ, CDC wypali stablecoiny i wyśle ​​zabezpieczenie w postaci aktywów cyfrowych na adres portfela użytkownika.

Przyjrzyjmy się temu procesowi bardziej szczegółowo. Tak więc użytkownicy wysyłają swoje aktywa cyfrowe na platformę USDQ, aby tworzyć CDC i blokować w nich swoje waluty jako zabezpieczenie. Następnie użytkownicy otrzymują określoną ilość tokenów USDQ od swojego CDC.

Z kolei CDC zamraża zabezpieczenie i ustala taką samą kwotę długu. W celu wycofania zabezpieczenia wymagane będzie spłacenie zadłużenia w USDQ oraz opłata za stabilność – w Q DAO. Następnie użytkownicy CDC mogą przyjąć swoje zabezpieczenie.

Zakłada się najpierw akceptację zabezpieczenia w BTC, a następnie rozszerzenie zakresu walut.

Co to jest mechanizm sprzężenia zwrotnego docelowej dawki?

Głównym zadaniem mechanizmu sprzężenia zwrotnego kursu docelowego jest utrzymanie stabilności ceny USDQ. Gdy rynek kryptowalut cierpi z powodu poważnej niestabilności, a ustalony kurs USDQ pęka, mechanizm ten dostosowuje docelową stawkę USDQ, aby siły rynkowe utrzymywały stabilną cenę USDQ.

Stawka Docelowa określa, jak bardzo Cena Docelowa zmieni się w czasie. Gdy Kurs Docelowy jest dodatni, oznacza to, że lepiej jest trzymać USDQ. Jeśli wynik jest ujemny, czas pożyczyć USDQ. Gdy mechanizm sprzężenia zwrotnego docelowej stawki nie jest używany, docelowa stopa USDQ jest ustalona na poziomie 0%.

Jak działa globalna rozdzielczość?

Globalna rezolucja została stworzona, aby zapewnić, że USDQ utrzyma cenę docelową. Jego zadaniem jest zamknięcie ekosystemu USDQ i zagwarantowanie pożyczkobiorcom i posiadaczom USDQ wymaganej kwoty swoich aktywów. Użytkownicy powinni głosować za aktywacją tego procesu w nagłych przypadkach, takich jak włamanie, aktualizacja systemu, naruszenie bezpieczeństwa i inne.

Jakie możliwości daje USDQ?

Wierzę, że USDQ będzie w stanie rozwiązać problem dużej zmienności, który utrudnia masową adopcję kryptowalut na całym świecie.

Ponieważ token USDQ jest w przyszłości wspierany przez BTC lub inne kryptowaluty, pozwoli to stablecoinowi pozostać stabilnym pomimo wahań na rynku. Ponieważ USDQ jest zdecentralizowanym tokenem, jego posiadacze będą mogli monitorować wszystkie transakcje.

Dzięki CDC użytkownicy mogą uczestniczyć w marginalnym handlu. Ekosystem USDQ zapewnia pożyczkobiorcom rozsądne ceny i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Wniosek

Stablecoin USDQ to zdecentralizowany token wspierany przez BTC lub inne wirtualne monety w przyszłości, których mocnymi stronami są stabilność i przejrzystość.

Oznacza to, że posiadacze będą mogli używać go jako zwykłego zasobu cyfrowego do handlu, wpłaty, wymiany, płatności itp. Bez martwienia się o wahania cen i zmienność rynku. Nasz zespół wykorzysta szereg narzędzi, aby utrzymać stabilną wartość USDQ.

Posłowie

Może słyszałeś o projekcie MAKER DAO i ich DAI?

Chciałabym ich pochwalić – jako pierwsi stworzyli zdecentralizowaną stabilną monetę.

Zajmujemy zaszczytne drugie miejsce w tym wyścigu iw zasadzie zainspirowały nas technologie DAI firmy MAKER.

Niektóre funkcje Q DAO są podobne do MAKER DAO, więc zdecydowaliśmy się użyć terminologii Maker, ponieważ wierzymy – ich technologie powinny być punktem odniesienia przy tworzeniu zdecentralizowanych, stabilnych monet.

Dlaczego używamy BTC jako zabezpieczenia? 1) Bitcoin jest najbardziej płynnym aktywem cyfrowym 2) Mamy wielu przyjaciół, którzy są dużymi posiadaczami Bitcoinów (wieloryby BTC) lub handlowcami Bitcoin OTC.

Mamy nadzieję, że nawet tak wielcy faceci jak bracia Winklevoss (Cameron Winklevoss i Tyler Winklevoss) zaczną używać Q DAO. Mają dużo Bitcoinów, ale nie chcą ich sprzedawać. Więc jeśli potrzebują pieniędzy – mogą wpłacić swoje bitcoiny do Q DAO i natychmiast otrzymać USDQ.

Dlaczego zbudowaliśmy Q DAO w oparciu o inteligentne kontrakty Ethereum, ale nie Tron (autorstwa Justina Sun) i nie EOS (autorstwa Daniela Larimera)?

Nasi genialni inżynierowie uwielbiają Ethereum z powodu masowej adopcji tego blockchaina, szanujemy również podejście Vitalika Buterina (spotkaliśmy go kilka razy). Może w przyszłości rozważymy wykorzystanie TRON lub EOS, na wypadek gdyby ich fundamenty były w stanie zapewnić wystarczające środki na dalszy rozwój.

USDQ to zdecentralizowany stablecoin, który wykorzystuje inteligentne algorytmy, aby zapewnić wyższą stabilność i niezawodność. W pełni podłączony do łańcucha i monitorowany przez szybkie roboty AI, ekosystem zapewnia niezawodną ochronę przed złośliwymi działaniami i atakami.

Pierwsze uruchomienie w linii fiat-pegów, USDQ jest dostarczane przez zespół PLATINUM Q DAO ENGINEERING, który chce połączyć innowacyjne rozwiązania w zakresie zabezpieczania, wykorzystując mechanizmy stabilizujące i sieci neuronowe dla stabilnych monet o wysokiej wytrzymałości. Wkrótce pojawią się jeszcze bardziej stabilne monety z pełnym zabezpieczeniem: JPYQ, KRWQ, SGDQ, HKDQ, CNYQ, RUBQ pod marką USDQ. W pełni anonimowy USDQ przełamuje granice tego tradycyjnego świata.

Wymiana BTCNEXT – platforma nowej generacji do transakcji typu spot i margin trading prowadzona przez zespół PLATINUM Q DAO ENGINEERING. Jest pierwszym strategicznym partnerem biznesowym stablecoina USDQ opartym na technologii DAO. Wszystkie pary będą wymienione z USDQ. Obsługa klienta BTCNEXT z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Jack ceni sobie opinie czytelników i zaprasza zainteresowane strony do dalszej rozmowy Telegram lub LinkedIn. Staranne podejście do debugowania i iteracyjnego tworzenia interfejsu użytkownika, praktykowane przez PLATINUM ENGINEERING, leży u podstaw wszystkich projektów zespołu.

Startupy poszukujące wydajnych rozwiązań w zakresie pozyskiwania funduszy zyskają na elastycznych i konfigurowalnych rozwiązaniach w zakresie pozyskiwania funduszy oferowanych przez outlet. QA może być dużym bólem głowy. Połącz się teraz z wiodącym zespołem badawczo-rozwojowym. Zamów bezpłatną konsultację w Telegram lub Facebook. Jakość zapewnia Twoją przyszłość.

Przegląd ten może nie być w pełni wyczerpujący i nie ocenia wykonalności żadnego projektu ani jego zasadności zespołowej. Czytelnicy powinni przeprowadzić własną analizę due diligence przed użyciem lub zainwestowaniem w którekolwiek z wymienionych Stablecoinów.

Ten artykuł przedstawia wyłącznie opinie autora i nie należy go traktować jako porady inwestycyjnej. Cała funkcjonalność opisana w artykule jest wciąż w fazie rozwoju, można ją zmienić / przetworzyć. Prosimy o śledzenie aktualizacji.

Publikacja płatnego komunikatu prasowego na tej stronie nie powinna być postrzegana jako aprobata Biura Monet. Czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania przed zainwestowaniem środków w jakąkolwiek firmę lub usługę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me