Dostawcy usług hostingowych, którzy przyjmują Bitcoin: 9 najlepszych hostów, którzy akceptują Crypto

Jest wiele rzeczy, które możesz kupić online za pomocą Bitcoin, a jedną z najbardziej przydatnych z nich są usługi hostingowe i serwery.

W rzeczywistości, biorąc pod uwagę technologiczne ukierunkowanie tych dostawców, byli jednymi z pierwszych sprzedawców internetowych, którzy zaczęli wspierać płatności Bitcoin. Niektórzy klienci używali krypto dla zachowania anonimowości, podczas gdy inni używali go dla wygody. Jednak niezależnie od motywacji, która za tym stoi, potrzeba zakupu hostingu za pomocą Bitcoin jest oczywista.

Jednak jacy są najlepsi dostawcy hostingu, którzy akceptują kryptowaluty?

W tym poście przedstawię pełny przegląd najlepszych usług hostingowych Bitcoin dostępnych obecnie na rynku, a także ich zalety / wady. Podam ci również kilka wskazówek, które musisz wziąć pod uwagę przy zakupie hostingu za pomocą Bitcoin.

Top 9 dostawców hostingu akceptujących kryptowaluty

Przeszukałem wszystkie zakątki internetu w poszukiwaniu dostawców hostingu spełniających kryteria. Pomimo tego, jak popularne są Bitcoin i kryptowaluty, niektórzy z największych hostów internetowych, takich jak GoDaddy, AWS, Bluehost itp., Nie akceptują Bitcoin.

Może to sprowadzać się do wielu czynników, które mogą obejmować ich własne systemy przetwarzania lub postrzegane piętno związane z anonimowymi płatnościami. Tak czy inaczej, udało mi się zebrać dość pokaźną listę renomowanych firm, które bez wątpienia zaspokoją Twoje potrzeby w zakresie hostingu internetowego.

1. Namecheap

Namecheap jest nie tylko jednym z najpopularniejszych dostawców hostingu Bitcoin, ale ze względu na szeroką gamę produktów jest jednym z najpopularniejszych dostawców hostingu. Był to również pierwszy dostawca hostingu Bitcoin, ogłaszając obsługę płatności Bitcoin w marcu 2013 roku.

Namecheap Bitcoin

Namecheap oferuje wszystko, od pojedynczych stron internetowych po serwery dedykowane, i zapewnia solidne zabezpieczenia oraz zestaw potężnych narzędzi. Serwery sieciowe Namecheap są potężne, a każdy z nich ma co najmniej dwa procesory, 16 GB pamięci RAM i 4 dyski RAID.

Namecheap jest również dobrze znany z zapewniania 99,9% czasu sprawności poza zaplanowaną konserwacją. Jest to osiągalne dzięki ich infrastrukturze, która opiera się na w pełni redundantnej sieci, w tym przełącznikach, routerach, serwerach, a nawet dostawcach przepustowości.

Zwróć uwagę ✍️: Namecheap VPS i opcje serwera dedykowanego znajdują się tylko w USA

Infrastruktura Namecheap jest również bezpieczna, dzięki najnowszym zaporom sprzętowym i programowym oraz ciągłemu skanowaniu w celu wykrycia potencjalnych włamań. Są również dobrze znani z doskonałej obsługi klienta, która może pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów z hostingiem 24/7/365.

2. Hostwinds

Hostwinds zapewnia niezawodny hosting od 2010 roku i niedawno podjął taką decyzję zaakceptuj Bitcoin i kilkanaście innych kryptowalut jako opcji płatności. Jednym z powodów, dla których klienci są tak zadowoleni z Hostwinds, jest to, że „zawsze robią wszystko, co w ich mocy”, dbając o swoich klientów.

Bitcoin serwera Hostwinds

Cennik serwera Hostwinds

Otrzymasz szereg standardowych funkcji z kontem hostingowym, w tym bezpłatny dedykowany adres IP, konta FTP i e-mail, nieograniczoną liczbę subdomen, bezpłatne transfery witryn internetowych, najnowszą wersję cPanel oraz natychmiastowe tworzenie i konfigurację konta. Otrzymujesz również 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować usługę i upewnić się, że jesteś zadowolony.

Jako jedna z pierwszych firm hostingowych, która akceptuje Bitcoin, wiesz, że będziesz współpracować z firmą, która wspiera ideały ekosystemu kryptowalut. Będziesz także cieszyć się pełnym hostingiem bez martwienia się o czas pracy czy przepustowość.

Fakt, że akceptują całą masę innych kryptowalut, jest również świetny dla tych użytkowników, którzy chcą dodatkowej anonimowości. Powszechnie wiadomo, że płatności Bitcoin można obecnie śledzić. W związku z tym za pomocą płatności monetą możesz dokonać płatności w Monero (XMR) lub ZCash (ZEC), które są kryptowalutami skoncentrowanymi na prywatności.

3. Hosterbox

Hosterbox to globalna firma hostingowa, która ma klientów i prowadzi działalność w ponad 170 różnych krajach na całym świecie. Przyjmowanie Bitcoin to tylko część modelu biznesowego zorientowanego na klienta, który pomógł jej przekształcić się w globalnego dostawcę usług hostingowych. Klientom podoba się również fakt, że Hosterbox uniknął restrykcyjnych umów i ukrytych opłat.

Płatności Bitcoin w Hosterbox

Promo płatności Bitcoin w Hosterbox

Hosterbox był jedną z pierwszych firm hostingowych, która ogłosiła wsparcie dla płatności Bitcoin i zobowiązuje się do wdrażania nowych technologii, gdy tylko będą dostępne. Na przykład ogłosili również wsparcie dla Płatności Ethereum. A płacąc za pomocą Bitcoin lub Ethereum, otrzymujesz 20% zniżki na hosting.

Hosterbox jest na szczycie z najlepszymi hostami internetowymi, gwarantując 99,9% czasu pracy i zapewniając obsługę klienta przez całą dobę. Uzyskasz również dostęp do bezpłatnych migracji witryn i często wykonują kopie zapasowe, więc nie musisz się martwić o przywrócenie witryny, jeśli coś pójdzie nie tak.

4. Heficed (dawniej Host1Plus)

Podczas Heficed nie był jednym z pierwszych, który zaakceptował płatności Bitcoinem, nadrabiają to również akceptując ponad 50 innych kryptowalut do zapłaty. Mają siedzibę w Londynie i specjalizują się w rozwiązaniach hostingowych VPS opartych na chmurze. To sprawia, że ​​idealnie nadają się do witryn e-commerce i platform opartych na CMS, takich jak hosting WordPress, Hosting Drupal i hosting Magento..

Serwery Heficed Bitcoin

Ceny serwerów w chmurze Heficed

Jako dostawca usług hostingowych oferujących pełną gamę usług możesz korzystać z globalnej sieci serwerów w celu zmniejszenia opóźnień, tworzenia kopii zapasowych / pamięci masowej na potrzeby odzyskiwania po awarii, szybkiego wdrażania witryn, zgodności ze standardem PCI i wielu innych funkcji, których nie można wymienić. A wszystko to dzięki światowej klasy obsłudze klienta.

5. Hawk Host

Hawk Host rozpoczął jako Devoted Host w 2004 roku, ale przemianował się w 2008 roku i od tamtej pory jest znany jako Hawk Host. Akceptują oba Bitcoin i Bitcoin Cash, i oferują różnorodne rozwiązania hostingowe oraz różne okresy obowiązywania umów, na przykład opcje płatności za jeden, trzy, sześć i dwanaście miesięcy.

Hawkhost Bitcoin akceptuje

Ceny serwerów w Hawkhost

Hawk Host oferuje jedne z najlepszych usług obsługi klienta w branży i są dostępne każdego dnia io każdej porze. Otrzymasz nieograniczone miejsce na dane i przepustowość, a także nieograniczony hosting domen i bezpłatny certyfikat SSL dla swojej witryny. Migracja jest obsługiwana przez znakomity zespół obsługi klienta i jest bezpłatna, a jej plany obejmują od chmury do serwerów VPS i SSD.

6. Hostinger

Hostinger to kolejny działający od dawna hosting, który przeszedł na zaakceptuj Bitcoin jako metoda płatności. Ich uzasadnieniem było wspieranie zdecentralizowanej natury technologii blockchain, a jednocześnie zapewnienie młodszym twórcom stron internetowych, którzy mogą nie mieć karty kredytowej, dostępu do usług hostingowych.

Hostinger bierze Bitcoin

Ceny hostingu serwerów Hostinger

Hostinger ma gwarancję dostępności przez 99,9% i wysoce responsywną obsługę klienta 24/7/365. Jeśli korzystasz z innej platformy, oferują one również bezpłatną migrację witryny.

Oferują szereg planów hostingowych, które zwiększają się wraz ze wzrostem potrzeb. Możesz więc hostować wszystko, od witryny z jedną stroną po ogromną witrynę e-commerce. Dodatkowo wszystkie plany są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, która umożliwia przetestowanie rzeczy przed podjęciem decyzji.

7. Glowhost

Glowhost jest jednym z najdłużej działających dostawców usług hostingowych na naszej liście, który rozpoczął swoją działalność w 2002 roku. Zaczęli przyjmowanie Bitcoin w 2016 roku. Są firmą z siedzibą w USA i oferują cztery różne pakiety hostingu współdzielonego. Mają również hosting biznesowy premium na serwerach półdedykowanych i dedykowanym serwerze w chmurze.

Płatności Bitcoin Glowhost

Porównanie rozwiązań hostingowych Glowhost

Szybkość i wydajność są ważne dla Glowhost i zapewniają szybkie ładowanie witryny w dowolnym miejscu dzięki 16 centrom danych zlokalizowanym na całym świecie. Oczywiście mają gwarancję dostępności na poziomie 99,9%, a także oferują 91-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

8. JAVAPIPE

Javapipe to rozwiązanie hostingowe skoncentrowane na hostingu Java i PHP oraz w pełni zarządzanych rozwiązaniach opartych na chmurze. Oni byli przyjmowanie Bitcoin jako metoda płatności za hosting, rejestrację domeny i certyfikaty SSL od połowy 2018 roku.

Javapips korzysta z panelu hostingowego SiteWorx do zarządzania wszystkimi plikami, bazami danych, wiadomościami e-mail i nie tylko. Każde konto zawiera instalację Apache Tomcat, aby zapewnić bezpieczne wdrożenie w chmurze. A PHP hosting w chmurze zapewnia klientom pełną kontrolę i nadmiarowość.

9. Witryna internetowa Orange (hosting islandzki)

Do tej pory nie omawialiśmy żadnych zagranicznych firm hostingowych, które akceptują Bitcoin. Jest wielu webmasterów, którzy mogą szukać rozwiązania hostingowego w kraju, w którym obowiązują surowe przepisy dotyczące prywatności. Zwykle są to Szwecja, Szwajcaria i Islandia.

Orange Website jest islandzkim dostawcą usług hostingowych, który akceptuje również Bitcoiny. Oferują hosting współdzielony, serwery VPS i serwery dedykowane. Mają również całodobową obsługę klienta, oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i mają 99,9% czasu sprawności serwera.

Orange Website Hosting Bitcoin

Hosting rozwiązań w witrynie Orange

Oprócz hostingu zapewniają również usługi rejestracji domen, dzięki czemu możesz skonfigurować całą infrastrukturę witryny całkowicie w granicach Islandii ustawodawstwo dotyczące wolności słowa. Ponadto Islandia jest popularnym krajem do hostingu ze względu na tani prąd i superszybki internet.

Wniosek

Oto 9 najlepszych usług hostingowych, które akceptują kryptowaluty? ️

To, z której usługi hostingowej zdecydujesz się skorzystać, będzie zależeć od Twoich indywidualnych potrzeb zarówno z technicznego punktu widzenia, jak i z punktu widzenia prywatności. Namecheap to prawdopodobnie najbardziej opłacalne rozwiązanie i oferuje szerszy wachlarz usług, z których możesz skorzystać. Jednak akceptują tylko Bitcoiny.

Jeśli szukasz większej anonimowości w swoich płatnościach, możesz rozważyć dostawcę hostingu, takiego jak Hostwinds, który oferuje Coinpayments. Dzięki temu możesz dokonywać płatności za pomocą monet bardziej skoncentrowanych na prywatności, które są trudniejsze do śledzenia.

Alternatywnie, jeśli wolisz skorzystać z usługi hostingu typu offshore, która chroni dane Twojego serwera, możesz rozważyć takie rozwiązania jak Witryna internetowa Orange z korzystnym ubezpieczeniem regulacyjnym. Nie ma sensu korzystać z anonimowej płatności, jeśli ktoś może łatwo uzyskać dostęp do twojego serwera!

Oczywiście nadal istnieje wielu innych dostawców hostingu, którzy przyjmują Bitcoin, więc możesz kontynuować poszukiwania, jeśli powyższe alternatywy nie wystarczą.

Wyróżniony obraz za pośrednictwem Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me