Jak połączyć klucze API Coinbase Pro

>

Potrzebujesz pomocy w połączeniu konta Coinbase Pro z Shrimpy?

Jesteśmy z Tobą!

Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w Shrimpy, zacznij od rejestracji tutaj:

Shrimpy – Zarządzanie portfelem kryptowalut

Teraz, gdy masz już konto Shrimpy, przyjrzyjmy się, jak połączyć te dwie usługi za pomocą kluczy API, aby jak najlepiej wykorzystać swój portfel kryptowalut.

Czym tak czy inaczej są klucze API?

Klucz API i klucz API są jak nazwa użytkownika i hasło. Te klucze pozwalają Shrimpy na komunikowanie się z giełdą w celu dokonywania transakcji. Zasadniczo, aby zrównoważyć i zdywersyfikować Twoje portfolio, potrzebujemy API do rozmowy z giełdą.

Zanim zaczniemy…

Shrimpy pozwala na połączenie dowolnej liczby kont wymiany z jednym kontem Shrimpy. Oznacza to, że jeśli chcesz mieć 10 kont Coinbase Pro połączonych z Shrimpy, jesteś bardzo mile widziany. Jeśli chcesz połączyć 3 konta Bittrex, 1 Binance, 9 KuCoin, 5 Coinbase Pro, 7 Kraken i 31 kont giełdowych Poloniex, wszystko to jest możliwe na jednym koncie Shrimpy.

Jeśli masz już podłączony klucz API i chcesz przejść dalej, przeczytaj o naszych badaniach z ponad 200 000 testów pokazujących, jak poradziłyby sobie portfele z różnymi liczbami kryptowalut.

Jak zdobyć klucz API Coinbase Pro i tajny klucz

Uwaga: pomiędzy każdym z tych kroków istnieje kilka etapów potwierdzania i konfiguracji. Niektóre z brakujących kroków obejmują kroki konfiguracji i wprowadzania kodów 2FA. Zostały one wykluczone, ponieważ było wiele takich pośrednich etapów.

Krok 1

Zaloguj się na swoje konto Coinbase Pro. Po zalogowaniu się zobaczysz stronę, która wygląda podobnie do pokazanej powyżej. Możesz przejść do swoich kluczy API, wybierając menu rozwijane obok swojej nazwy, a następnie wybierając „API”.

Krok 2

Po przejściu do strony ustawień API w Coinbase Pro, kliknij „Nowy klucz API”.

Krok 3

Tworząc klucze, należy pamiętać, że Shrimpy wymaga dostępu do API w celu handlu i gromadzenia danych na Twoim koncie. Na powyższym obrazku możesz zobaczyć wszystkie ustawienia, które powinny być włączone w twoich kluczach API Coinbase Pro. Należą do nich: „Widok” i „Handel”. Shrimpy nie wymaga „Transferu”. Ta opcja powinna być wyłączona.

Uwaga: zanim przejdziesz dalej, Coinbase Pro ma dodatkowy komponent do swoich kluczy API. To jest „hasło”. To hasło należy skopiować do bezpiecznej lokalizacji, aby w przyszłości można było wprowadzić to hasło do Shrimpy. Widać, że „Hasło” znajduje się na tym ekranie. Poświęć chwilę, aby skopiować tę wartość.

Gdy wszystkie te elementy zostaną włączone, utwórz klucze API, klikając „Utwórz klucz API”.

Krok 4

Po wygenerowaniu kluczy należy przejść do następnej strony. Ta strona pokazuje „API Secret”. Ta wartość powinna być skopiowana i przechowywana w bezpiecznym miejscu wraz z „Hasłem”. Ten ekran nie zostanie ponownie wyświetlony, więc po zamknięciu tego ekranu nie ma możliwości odzyskania tego sekretu.

Krok 5

Ostatnim składnikiem kluczy API jest klucz publiczny. Ten klucz znajduje się na stronie pokazanej powyżej. Ta ostatnia wartość powinna zostać skopiowana, aby można ją było wprowadzić do aplikacji Shrimpy i połączyć te dwa konta.

Krok 6

Teraz, gdy masz już 3 różne komponenty dla swoich kluczy API Coinbase Pro, możesz połączyć swoje konto z Shrimpy.

Po zalogowaniu się do Shrimpy wybierz „Coinbase Pro” jako swoją wymianę i wklej swój „klucz API”, „Tajny klucz” i hasło do aplikacji Shrimpy. Możesz znaleźć stronę do wprowadzania nowych giełd, przechodząc do „Ustawień”, a następnie do „Giełdy”. Po skopiowaniu kluczy i hasła do odpowiednich pól kliknij przycisk „LINK EXCHANGE”.

W tym momencie dane pojawią się w panelu Twojego konta. Jeśli nie zostanie wypełniony od razu, zaczekaj do 15 minut na wypełnienie danych. Jeśli nadal nie pojawi się po 15 minutach, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected]

Krok 7

Gratulacje! Pomyślnie połączyłeś swoje klucze API z Shrimpy.

Nadszedł czas, aby zapoznać się z ekscytującymi funkcjami, które czekają na Ciebie w aplikacji. Począwszy od zakładki „Portfolio”. Po kliknięciu tej zakładki zobaczysz, że możesz wybrać opcję „Utwórz nowy portfel”. Po wybraniu opcji tworzenia nowego portfela zostaniesz przeniesiony na stronę alokacji. Na tej stronie wybierz „Dodaj zasób”. W ten sposób dodajesz aktywa do swojego portfela.

Są to aktywa, które zostaną kupione lub sprzedane, aby osiągnąć docelowe alokacje. Docelowe alokacje to aktywa i wartości procentowe określone w sekcji „Moje alokacje”. Cokolwiek to jest nie zostaną sprzedane w celu zakupu tych aktywów. Zasadniczo traktuj tę listę wybranych aktywów jako to, czym chcesz, aby stał się cały portfel. Shrimpy zrobi resztę, aby osiągnąć ten cel.

Po wybraniu aktywów, które chcesz przechowywać w swoim portfelu, wybierz opcję „Zapisz” portfel. Po zapisaniu portfela możesz również wybrać okres równoważenia i również go zapisać.

Krok 8

Przycisk „Zbalansuj teraz” to sposób, w jaki informujesz Shrimpy, że chcesz natychmiast wykonać transakcje. Po naciśnięciu tego przycisku wykona wszystkie niezbędne transakcje, aby osiągnąć docelowe przydziały, które zostały określone na stronie „Przydziały”. Jeśli Twój portfel został już utworzony i jest bliski przydziałów docelowych, po prostu dostosuje alokacje do alokacji docelowych.

Pamiętaj, że możesz automatycznie zaplanować ponowne zrównoważenie, wybierając „Okres ponownego zbilansowania” na stronie, na której wybrałeś swój portfel.

Otóż ​​to! Automatyzujesz teraz swoje portfolio w Coinbase Pro. Sprawdź niektóre z tych powiązanych linków, aby dowiedzieć się więcej o równoważeniu, Shrimpy i innych strategiach portfolio.

Ważne linki

Równoważenie portfela kryptowalut

Rebalance vs HODL: A Technical Analysis

Pobieranie zysków – strategie portfela kryptowalut

Połączenie chłodni do ponownego zrównoważenia portfela w kryptowalutach

O Shrimpy

Shrimpy to zautomatyzowany handel kryptowalutami & narzędzie do zarządzania portfelem, które pozwala użytkownikom zautomatyzować strategię portfela kryptograficznego, podobnie jak tradycyjny fundusz indeksowy. Shrimpy ma aplikację konsumencką dla konsumentów detalicznych oraz Crypto Trading API dla programistów i zaawansowanych handlowców.

Aplikacja Shrimpy

Shrimpy – Zarządzanie portfelem kryptowalut

Shrimpy App to rozwiązanie do zarządzania portfelem dla właścicieli kryptowalut i aktywów cyfrowych. Dzięki unikalnemu silnikowi indeksowania i równoważenia Shrimpy pozwala traderom zarządzać swoimi aktywami kryptograficznymi podobnie jak w przypadku tradycyjnego funduszu indeksowego. Dostarczając proste rozwiązanie do pasywnego zarządzania, Shrimpy zapewnia użytkownikom skuteczne długoterminowe rozwiązanie do zarządzania ich zasobami kryptograficznymi bez konieczności handlu.

Podstawowa wersja Shrimpy zawiera pełne funkcje indeksowania i równoważenia dla WSZYSTKO użytkowników. Shrimpy oferuje również miesięczną subskrypcję premium za 8,99 USD / miesiąc, która obejmuje:

Shrimpy Social: Śledź, komunikuj się i udostępniaj strategie innym handlowcom Shrimpy.

Shrimpy Insights: Dowiedz się, jak inni użytkownicy Shrimpy konstruują i zarządzają swoim portfelem kryptograficznym.

Zaawansowane testy historyczne: Solidne narzędzie do testowania wstecznego do oceny niestandardowego portfela kryptowalut & strategie.

Shrimpy API

Shrimpy | Crypto Trading API dla programistów

Poza aplikacją konsumencką Shrimpy oferuje również API dla programistów, którzy chcą zintegrować skalowalną funkcjonalność handlu giełdowego ze swoją aplikacją.

Shrimpy’s Crypto Trading API zostało stworzone jako rozwiązanie w chmurze, aby rozwiązać kilka przeszkód dla programistów kryptograficznych, w tym Handel giełdowy, Skalowalność produktu, i Zarządzanie użytkownikami. Dzięki API Shrimpy programiści mogą skupić się na tworzeniu nowej ery przełomowych produktów, które ukształtują przyszłość kryptowalut.

Handlowcy i programiści mogą wykorzystać istniejącą infrastrukturę handlową Shrimpy do tworzenia platform handlowych / aplikacji zamiast zarządzania połączeniami z każdą giełdą.

Nie zapomnij nas śledzić Świergot i Facebook aby otrzymywać aktualizacje i zadawać pytania naszym niesamowitym, aktywnym społecznościom w Telegram, Niezgoda, & Reddit.

Zespół Shrimpy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me