Jak zarządzać portfelem kryptowalut (aktualizacja 2020)

>

Wybierz łatwy sposób zarządzania kryptowalutą.

Zarządzanie portfelem w przestrzeni kryptowalut jest nadal uciążliwym procesem. Logując się do każdej ze swoich giełd w celu wykonywania transakcji, ręcznie wprowadzając pozycje do aplikacji śledzącej i pozostając do późnych godzin nocnych w strachu, że Twoje portfolio ulegnie awarii, jeśli mrugniesz okiem.

Czas zapomnieć o przeszłości. Przestań ręcznie wykonywać swoją strategię portfela kryptowalut i zacznij upraszczać sposób automatyzacji portfela. Nie musi to być czasochłonne ani kosztowne.

Krewetki to aplikacja do zarządzania portfelem dla zapracowanej osoby. Shrimpy dostosowuje pomysły inteligentnych inwestorów spoza przestrzeni kryptowalut, aby wprowadzić proste zautomatyzowane strategie, które mogą pomóc zwiększyć zwroty. Stworzyliśmy Shrimpy jako rozwiązanie problemu, z którym mieliśmy do czynienia. Zmarnowaliśmy niezliczone godziny, badając, która giełda ma jakie kryptowaluty, śledząc nasze inwestycje i handlując, aby utrzymać równowagę naszego portfela. Shrimpy to odpowiedź na ten problem. Jest w pełni publicznie dostępny, łatwy do rozpoczęcia i nie wymaga kosztu ręki ani nogi.

Spędzaj czas z rodziną, przyjaciółmi lub badaj aktywa, nie zarządzaj swoim portfelem, stale handluj i stresuj się, śledząc wyniki swoich aktywów.

Droga Shrimpy

Shrimpy ma dwie główne zalety: łatwość dywersyfikacji aktywów kryptograficznych i automatyczne równoważenie w celu zmniejszenia ryzyka. Ty decydujesz o przydziale, a Shrimpy zajmie się resztą. Po prostu zdeponuj kryptowaluty na giełdzie, użyj prostego interfejsu, aby wybrać alokacje kryptowaluty, które chcesz w swoim portfelu, i monitoruj swoje portfolio w czasie.

W ciągu kilku minut każdy może przejść od posiadania jednego zasobu kryptograficznego do posiadania setek – bez logowania się na wiele giełd lub mylących interfejsów.

Na przykład, powiedzmy, że posiadasz Bitcoin, ale chcesz posiadać Bitcoin, Ether, Litecoin i Monero. Korzystając z naszego prostego interfejsu, możesz wprowadzić procent każdego, który chcesz: na przykład 25% Bitcoin, 45% Ether, 10% Litecoin i 20% Monero. Shrimpy automatycznie obliczy kursy wymiany i przeprowadzi transakcje, aby stworzyć Twój portfel. Shrimpy automatycznie ponownie zbilansuje Twoje portfolio, aby zachować wybrane przydziały.

Programiści mogą korzystać z naszej infrastruktury dzięki interfejsom API Universal Crypto Exchange.

Dzięki ponad siedmiuset obsługiwanym zasobom kryptograficznym oznacza to, że masz duży wybór najlepszych dostępnych opcji inwestycyjnych. Pozbawiając się konieczności przeskakiwania z giełdy na wymianę w pogoni za nową, najgorętszą monetą, wszystko będzie dostępne w jednym miejscu. Oczekuje się, że w przyszłości będziemy w stanie obsługiwać setki innych zasobów kryptograficznych w miarę rozwoju platformy.

Możesz przeczytać więcej wskazówek, jak stworzyć mocne portfolio, sprawdzając nasz poprzedni artykuł tutaj:

10 wskazówek dotyczących tworzenia portfela kryptowalut Killer

Automatyczne równoważenie

Shrimpy integruje równoważenie portfela, które w naszych testach może poprawić zwroty nawet o 305%, jednocześnie zmniejszając ryzyko. Ta strategia jest sprawdzona w czasie i była stosowana w akcjach i obligacjach od wielu lat. Niestety, nikt jeszcze nie przyniósł zautomatyzowanego sposobu ponownego równoważenia aktywów kryptograficznych. Wejdź do automatycznego równoważenia Shrimpy.

Rzeczywisty obraz zespołu Shrimpy próbującego dowiedzieć się, jak ręcznie zrównoważyć nasze portfele

Rebalancing wykorzystuje cykliczność rynku, wymieniając monety od tych, które radziły sobie dobrze w tym okresie, do tych, które osiągały słabe wyniki. Zasadniczo stawia na sprzedaż drogo, a kupowanie tanio na autopilocie. Wynik końcowy jest taki, że każda moneta reprezentuje wybrany przez Ciebie procent Twojego portfela po każdym przywróceniu równowagi. Ponieważ to wszystko dzieje się automatycznie, nie jest wymagany dodatkowy wysiłek w porównaniu do kupowania i przechowywania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o równoważeniu, zapoznaj się z naszymi innymi artykułami tutaj:

Rebalancing portfela dla kryptowaluty

Rebalance vs. HODL: A Technical Analysis

Uśrednianie kosztu dolara

Uśrednianie kosztu dolara to strategia portfela, która umożliwia użytkownikom zdeponowanie środków w ich portfelu i automatyczną dystrybucję środków do pożądanych alokacji.

Shrimpy automatyzuje tę strategię, wykrywając, kiedy ma miejsce depozyt na Twoje konto giełdowe i realizując transakcje w celu wymiany tych środków na odpowiednie aktywa w Twoim portfelu.

W ten sposób nigdy więcej nie będziesz musiał ręcznie wykonywać transakcji niezbędnych do wdrożenia strategii uśredniania kosztu dolara. Po prostu wybierz alokacje portfela, które chcesz zachować, okresowo wpłacaj środki, a Shrimpy zajmie się resztą.

Dowiedz się więcej o uśrednianiu kosztów w dolarach.

Inteligentne kierowanie zamówień (SOR)

Rynki kryptowalut są niestabilne. Wykonywanie transakcji z jednego zasobu na inny wymaga niesamowitej cierpliwości i staranności, aby uchwycić najlepsze możliwości handlowe. Dzięki Shrimpy nigdy więcej nie musisz się tym martwić.

Shrimpy automatycznie inteligentnie realizuje transakcje, wykorzystując naszą inteligentną infrastrukturę routingu zamówień. W ten sposób możesz po prostu dać nam znać, jakie aktywa chcesz kupić, jakie aktywa chcesz sprzedać, a my zajmiemy się resztą.

Każda transakcja zostanie dokładnie obliczona, aby znaleźć najlepsze ceny dla różnych par handlowych. W ten sposób zawsze możesz maksymalnie wykorzystać każde zamówienie.

Dowiedz się więcej o inteligentnym routingu zamówień.

Zespół

Jesteśmy małym zespołem inżynierów i menedżerów produktu zlokalizowanym w San Francisco Bay Area. Nasi członkowie wywodzą się z firm Amazon, NASA, Samsung i Boeing. Z kryptowalutami jesteśmy związani od grudnia 2012 roku. Zaczęło się to od wydobywania DOGE na naszych platformach niestandardowych. W końcu zaczęliśmy handlować i opracowywać niestandardowe oprogramowanie do zarządzania naszymi portfelami.

Wprowadzenie do zespołu Shrimpy

Nasza misja

Wierzymy, że aktywa kryptograficzne zrewolucjonizują świat, jednak jeszcze tam nie jesteśmy. Zarządzanie zróżnicowanym portfelem kryptowalut jest skomplikowane, a adopcja przez zwykłych ludzi jest nadal niepraktyczna. Proces znajdowania giełd akceptujących fiat, przenoszenia zasobów na giełdy kryptograficzne, alokacji sald i utrzymywania portfela jest uciążliwy. Ta złożoność stała się jedną z największych barier wejścia, uniemożliwiając milionom ludzi wejście na rynek.

Koncentrując się na łatwości użytkowania dla nowych użytkowników kryptowalut, Shrimpy zmieni sposób, w jaki ludzie zarządzają swoim portfelem kryptowalut. Wizja końcowa naszej aplikacji to taka, w której możesz wpłacać waluty fiducjarne bezpośrednio na naszą platformę, alokować zróżnicowany portfel w ciągu kilku minut i monitorować każdy aspekt swojego portfela w czasie rzeczywistym. Wszystko to zostanie wypieczone bezpośrednio na platformie Shrimpy, więc nigdy nie ma potrzeby korzystania z narzędzi innych firm, które wymagają znacznych nakładów pracy w utrzymaniu.

Uważamy, że kryptowaluta powinna być dla każdego. Obecna dystrybucja monet jest scentralizowana i obejmuje użytkowników, którzy jako pierwsi przyjęli tę technologię. Nie powinno to być celem kryptowalut. Powinniśmy starać się oddać te aktywa w ręce każdej osoby, niezależnie od jej statusu i okoliczności. Jedynym sposobem na to jest zapewnienie łatwego dostępu. Shrimpy wspiera tę wizję, dostarczając portfele, które są łatwe w zarządzaniu i alokacji, nie stawiając barier wejścia i zwiększając dostępność zróżnicowanego zestawu monet. Umożliwi to większej liczbie osób skorzystanie z tej rosnącej klasy aktywów z korzyścią dla wszystkich.

Nasza prośba

Krewetki to aplikacja, którą każdy może wypróbować. Jeśli jesteś zainteresowany prostym sposobem zarządzania swoim portfelem, zapytaj, czy jesteś zainteresowany Zapisz się. Po wypróbowaniu daj nam znać, co lubisz lub chcesz, abyśmy zmienili. Im więcej otrzymamy opinii, tym lepsze będzie twoje doświadczenie z aplikacją Shrimpy.

Shrimpy’s Universal Crypto Exchange APIs to jedyne ujednolicone interfejsy API do wymiany kryptowalut, które zostały zaprojektowane specjalnie dla twórców aplikacji. Zbieraj dane z ksiąg handlowych lub zamówień w czasie rzeczywistym, zarządzaj kontami wymiany użytkowników, realizuj strategie handlowe i upraszczaj sposób łączenia się z każdą giełdą.

Śledź nas na Świergot i Facebook aby otrzymywać aktualizacje i zadawać pytania naszym niesamowitym, aktywnym społecznościom w witrynie Telegram & Niezgoda.

Zespół Shrimpy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me