Kevin Fisch – Trader nr 1 eToro wkracza do Shrimpy

>

Kevin Fisch jest inwestorem i analitykiem zajmującym się alokacją i zarządzaniem kapitałem. Jego doświadczenie jako zarządzającego portfelem obejmuje trzy lata udanego zarządzania kapitałem w kryptowalutach.

Obecnie Kevin mieszka w północnym Kolorado w Górach Skalistych, gdzie spędza czas na badaniu, tworzeniu sieci kontaktów, rozwijaniu kontaktów w kosmosie i podróżowaniu z muzyką jako kolejną wielką pasją.

Kevin był w kryptowalutach jako inwestor od hossy w 2017 roku i zainteresował się pełnoetatowym inwestowaniem w stylu venture i inwestowaniem w prace makro.

Jest podekscytowany, że jest dostępny jako lider w Shrimpy i koncentruje się na pomaganiu innym w długoterminowych strategiach i skutecznym zarządzaniu funduszami.

Śledź Kevina na Shrimpy

Kevin Fisch

Skopiowany trader nr 1 na eToro przybywa do Shrimpy. Dowiedz się o jego podróży i o tym, jak przyniesie wszystko, co wie, do Shrimpy.

Strategia portfela

Kevin ma strategię portfolio, którą wielu aspiruje do powtórzenia. Koncentrując się na długoterminowych podstawach, stara się zrozumieć mechanizmy zdobywania i tworzenia wartości. Wszystko, w co wkłada pieniądze, planuje trzymać przez co najmniej pięć lat.

Kiedy Kevin bada aktywa, ma strategiczne znaczenie w procesie due diligence. Uważa, że ​​zrozumienie inwestycji jest najważniejsze i nie waha się dotrzeć do założycieli lub innych badaczy, aby zapoznać się z opinią ekspertów lub analityków.

Kevin bardzo ceni sobie kontakty w przestrzeni i zwykle koncentruje się na rozwijaniu relacji z zespołem deweloperów lub innymi inwestorami, którzy są ekspertami w dziedzinie aktywów podczas inwestowania. Kevin zdaje sobie sprawę, jak ważne jest kupowanie w oparciu o przekonanie i dokładne zrozumienie wszystkich powodów, dla których warto kupić aktywa, oraz przeanalizowanie jak największej liczby zachęt i tez dotyczących wartości ”

Jego strategia inwestowania przypomina poszukiwanie skarbów. Chodzi o zrozumienie i zawężenie konkretnych możliwości o ogromnym potencjale wzrostu.

Społeczność

Kevin jest podekscytowany możliwością korzystania z platformy Shrimpy i nadążania za nią i wierzy, że ma ona duży potencjał jako fundamentalny innowator i przełomowy produkt w kosmosie. Żałuje tylko, że platforma jest taka, że ​​nie zaczął używać Shrimpy wcześniej, kiedy mu to polecono.

Wierzy, że jego portfele mają potencjał do wielkich zysków w dowolnym przedziale czasowym i uważa, że ​​każdy, kto śledzi lub kopiuje jego inwestycje z długoterminowym nastawieniem, będzie w stanie osiągnąć sukces z dowolną kwotą kapitału. Jego strategia koncentruje się na jak największych zwrotach przy najmniejszej potrzebnej inwestycji początkowej.

Śledź Kevina na Shrimpy.

Filozofia

Kevin zawsze był nastawiony optymistycznie na kryptowalutę jako fundamentalny inwestor. Wierzy w zajmowanie długoterminowych pozycji i wykorzystywanie bessy jako okazji do akumulacji za pomocą strategii uśredniania kosztu dolara w celu narażenia się na niższe ceny w jak najdłuższym okresie. Zaleca to każdemu i uważa, że ​​musisz kupić i trzymać aktywa, aby naprawdę je zrozumieć i lepiej alokować kapitał w przyszłości..

Wobec globalnej niepewności związanej z COVID19 dostrzega wzrost wielu najważniejszych trendów, ale nie uważa tego za powód do zmiany swojej podstawowej tezy. Jego teza zawsze opierała się na długoterminowym zabezpieczaniu na jak najwięcej sposobów dla każdego możliwego scenariusza.

Kevin pozostaje aktywny w wielu sektorach inwestycyjnych, w tym w tradycjach VC i funduszach hedgingowych, a także w kryptowalutach i inwestowaniu w zasoby lub w przestrzeni złota.

Wierzy w długoterminową wizję kryptowalut i postrzega ją jako ogromną szansę na zbudowanie nowego systemu finansowego od podstaw, a także szansę dla każdego zwykłego obywatela na wykorzystanie największego transferu majątku w naszej historii..

Opinie

Ulubione kryptowaluty

  • Bitcoin (BTC) – Kevin mocno wierzy w efekt sieciowy systemów komunikacyjnych i wierzy, że Bitcoin będzie podstawowym zasobem rezerwowym wszystkich ekosystemów kryptograficznych

  • Ethereum (ETH) – Efekt platformy sieciowej z pewnością istnieje dla Ethereum, a Kevin jest wielkim fanem społeczności programistów ETH, gdzie miał szczęście uczestniczyć w poprzednich wydarzeniach, takich jak hackathon EthDenver i konferencja w 2018 roku.

  • Aave (pożycz.) – Aave to oryginalny protokół Defi z platformą ETHLend zbudowaną na Ethereum do pożyczania i pożyczania kryptowalut w 2017 roku oraz kolejny protokół rynku pieniężnego Aave uruchomiony w 2020

Ulubieni Influencerzy

Cedric Dahl – W Bitcoin od 2011 roku. Cedric jest założycielem Ycombinator i Google Ventures wspieranej przez giełdę Buttercoin, a także odnoszącym sukcesy inwestorem kryptowalutowym w Bitcoin po 3 dolarach i Ethereum w rundzie wstępnej. Cedric miał duży wpływ jako inwestor i ma wiele świetnych treści na Youtube, a także think tank zwany „grupą 1000x”.

Ulubione wymiany

Kevin korzysta z wielu giełd, ale jest szczególnie fanem obu Binance i Kraken za ich przejrzystość i płynność, a także innowacje w przestrzeni. Gorąco poleca oba i utrzymuje specjalny portfel dla każdego z nich w oparciu o dostępne aktywa, biorąc pod uwagę zarządzanie ryzykiem i przyznaje, że obie są platformami inwestycyjnymi wysokiego ryzyka dla bardzo nowych aktywów z asymetrycznym ryzykiem / zyskiem, bardzo podobnym do BTC.

Kevin ma obecnie dostępne portfele do kopiowania Kraken dla nowych użytkowników z USA, a także Binance dla każdego na świecie.

Ulubione narzędzia

Krewetki – Idealna platforma do zarządzania portfelem na giełdach i angażowania grupy społecznej jako traderów / inwestorów.

DefiPulse Od 2018 roku Kevin zwraca uwagę na „projekty DeFi”, zanim zostały one nazwane takimi, jak protokoły Maker i Aave oraz całkowita wartość zablokowana metryka śledzona na defipulse.com

AaveWatch – Służy do monitorowania użycia protokołu Aave wraz z zapisami pożyczek i zwrotów pożyczek zabezpieczonych przez wszystkie typy aktywów kryptograficznych w ekosystemie Aave.

Kevin nie skupia się na zwykłych wskaźnikach, takich jak CoinMarketCap ponieważ są to opóźnione wskaźniki adopcji kryptowalut i zwykle są stratą czasu.

Ulubione projekty

Poza rozwojem technologii blockchain i kryptowalut, Kevin uważa, że ​​portfele sprzętowe i urządzenia do ochrony nasion to ważne innowacje zalecane każdemu na rynku kryptowalut. Przechowywanie środków w bezpiecznym portfelu sprzętowym ma kluczowe znaczenie dla długoterminowego przechowywania środków i unikania hakerów.

Kiedy nie planuje dotykać zasobu przez lata, Kevin zazwyczaj przechowuje go w pliku Trezor portfel. Jest to najbardziej zaufana nazwa, a urządzenia mają wiele sposobów łączenia się z kryptowalutą, w tym wbudowane Dapps, takie jak Protokół Aave które można wykorzystać do zabezpieczenia i zarabiania RRSO na posiadanych aktywach MyEtherWallet natywny interfejs Ethereum.

Nie zapomnij o ulubionym Kevinie na Shrimpy.

Nasza platforma handlu społecznościowego

Krewetki to społeczna platforma handlowa dla kryptowalut. Jest przeznaczony zarówno dla profesjonalnych, jak i początkujących traderów, którzy chcą dowiedzieć się o rozwijającej się branży kryptowalut. W Shrimpy użytkownicy mogą kopiować portfele i strategie handlowe innych handlowców.

Treść tego artykułu nie stanowi porady inwestycyjnej. Podążanie za liderami społecznymi może spowodować potencjalne ryzyko dla Twojego kapitału.

Śledź nas na Świergot i Facebook aby otrzymywać aktualizacje i zadawać pytania naszym niesamowitym, aktywnym społecznościom w witrynie Telegram & Niezgoda.

Dzięki, że wpadłeś!

Zespół Shrimpy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me