Masz 105 000 $ do wydania na tweeta? McAfee chciałby słowo

ICO może być trudne, aby ujawnić swoją nazwę. Biorąc pod uwagę liczbę projektów, które obecnie kończą ICO, jak najlepiej przekazać swoją wiadomość.

Nie obawiaj się, istnieje proste rozwiązanie, które zapewni ICO przed 810 000 obserwujących na Twitterze Johna McAfee. Jednak kosztuje to 105 000 USD lub 0,12 USD na obserwującego. Wszystko to zostało niedawno ujawnione wraz z utworzeniem Zespół McAfee Crypto.

Dla tych, którzy jeszcze tego nie wiedzą, John McAfee jest amerykańskim badaczem bezpieczeństwa, który słynie z tworzenia oprogramowania antywirusowego, które teraz nosi jego imię. Stał się także celebrytą w społeczności kryptowalut ze względu na swoje szczere poglądy

Jednak jest on również dość kontrowersyjny, ponieważ promował wiele różnych kryptowalut. Zawsze spekulowano, czy te wysiłki promocyjne były „sponsorowane” i wiążą się z opłatą. Teraz wydaje się, że mamy jakiś pomysł.

Moneta dnia / tygodnia

Wszystko zaczęło się w zeszłym roku, kiedy John McAfee ogłosił, że raz dziennie będzie tweetował o konkretnej kryptowalucie, którą lubił. Twierdził, że robiono to, aby dać użytkownikom kryptowalut więcej informacji na temat monet znajdujących się pod radarem.

Bez wątpienia te tweety przyniosły silny cios.

Na przykład, gdy napisał na Twitterze o monecie prywatności Verge (XVG), cena gwałtownie wzrosła po tweecie. Ludzie przewracali się, aby dostać się w swoje ręce na Verge. Wszyscy uznali, że McAfee jest jak blockchain, niezmienny.

Jedynym problemem jest to, że McAfee później zmienił swoje stanowisko na Verge po histerii, którą wywołał. W społeczności Verge nastąpił spory spadek, ponieważ projekt przekroczył kilka terminów, ponieważ McAfee zawierał swoje wsparcie.

Verge nie była jedyną monetą, której McAfee pomógł poszybować w górę. Był też Reddcoin, który wystrzelił zaraz po ogłoszeniu, ale potem upadł równie szybko. Burstcoin otrzymał również pochlebną ocenę od McAfee za swoje przyjazne dla środowiska algorytmy wydobywania.

Jednak McAfee spotkał się z dużą krytyką, więc zdecydował, że być może rozsądniej będzie zmniejszyć regularność tweetów. W ten sposób „Tweet dnia” stał się „Tweetem tygodnia”.

Hacki, boty i niejasność

Było też wiele innych działań związanych z tymi tweetami. Po pierwsze, byli tacy traderzy, którzy zaprogramowali boty, które monitorowałyby kanał McAfee pod kątem wzmianek o jakichkolwiek monetach. Strategia za tym polegała na czerpaniu korzyści z natychmiastowej euforii wokół ceny.

Te boty dodatkowo zakłócały rynek, ponieważ tworzyłyby pętlę pozytywnego sprzężenia zwrotnego. Zwiększyłyby presję zakupową, a tym samym sprawiły, że monety wyglądały, jakby znajdowały się na organicznym rajdzie. W rzeczywistości były tylko algorytmicznym i błyskawicznym schematem typu Pump-and-Dump.

Jednak Boty również spotkały się z meczem pewnego dnia, kiedy McAfee włamał się na jego konto na Twitterze. Ktoś zaczął wysadzać wiele różnych niejasnych kryptowalut w ciągu zaledwie 30 minut. McAfee zdołał się opanować, ale wcześniej wypalił kilka botów.

Zawsze istniała również niepewność, czy McAfee otrzymywała zapłatę za te tweety. Krążyły pogłoski, że tak było w przypadku Verge, ale inne projekty, takie jak Burstcoin, twierdzą, że nigdy nie zapłaciliby za promowanie swojej monety.

Rozmowy dotyczące pieniędzy (CryptoCurrency)

Teraz, gdy zespół McAfee oficjalnie utworzył plik promocyjna strona internetowa za ich wysiłki marketingowe słyszymy z pierwszej ręki, jak oferowali jego tweety jako usługę dla kryptowalut i ICO.

Zgodnie z formą McAfee, strona internetowa nie jest skromna.

Nie ma żadnej wzmianki o procesie due diligence, który zespół podejmuje w celu weryfikacji projektów. Mówi głównie o ogromnym wpływie, jaki McAfee ma na media społecznościowe i inne cyfrowe media marketingowe. Na przykład podana witryna

Często jeden tweet przyniósł ponad milion dolarów inwestycji w ICO, a cena wielu walut wzrosła o ponad 100% z jednego tweeta

Następnie wyjaśnił, jakie bogactwo mieli wyznawcy McAfee. Zacytowali ankietę, którą przeprowadził na początku tego roku, kiedy zadawał swoim obserwującym serię pytań związanych z ich inwestycjami w kryptowaluty.

Na przykład na stronie internetowej podano, że „518 000 zainwestowało już ponad 3 000 USD w kryptowaluty. 224000 zainwestowało ponad 20000 USD w kryptowaluty. Tylko ta ostatnia grupa reprezentuje co najmniej 4,48 miliarda dolarów inwestycji w kryptowaluty ”.

Co McAfee ma do powiedzenia na temat witryny internetowej sprzedającej jego usługi? W prawdziwym stylu McAfee John stwierdził, co następuje.

Jest to dla nas samowywyższające się i głaszczące ego… Jeśli jednak planujesz ICO, próbujesz wzmocnić monetę lub chcesz rzucić światło na swój najnowszy projekt, powinieneś przeoczyć nasze nadęte ego i zobaczyć

Czy to jest warte swojej ceny?

Chociaż mogą być tacy, którzy nie zgadzają się z tweetami promocyjnymi z powodów etycznych, jest wielu, którzy faktycznie rozważaliby skorzystanie z tych usług. Trudno jest oddzielić ICO od tłumu i jest to jeden z najpewniejszych sposobów na zrobienie tego.

Wszystko sprowadza się do tego, do jakiej wartości użytkownik osiągnął reklamy w Twoim ICO. Jeśli to więcej niż 12 centów na użytkownika, tweety McAfees są ekonomiczne. Może to być również jedna z jedynych płatnych alternatyw w mediach społecznościowych, ponieważ Facebook, Twitter i Google zakazały reklamowania ICO.

Oczywiście istnieje również możliwość, że wielu jego obserwujących wiedziałoby teraz, że jego tweety są teraz opłacane, a tym samym generują mniejsze zainteresowanie i siłę nabywczą. To jest coś, co jest obecnie dość trudne do zmierzenia.

Ekscentryczność sprzedaje

John McAfee to ekscentryczna osoba z pełną sukcesów, ale barwną przeszłością. To wzbudziło duże zainteresowanie jego opiniami i stąd jego kanał na Twitterze.

Ludzie kochają jego dziwaczną osobowość i uwielbiają często go słuchać szalone ujęcie na tematy związane z kryptowalutami. Te tweety i działania zyskują również zainteresowanie dużych serwisów informacyjnych, co dodatkowo zwiększa zainteresowanie śledzeniem go.

Jednak z przymrużeniem oka przyjąłby jego promocje na monety. W rzeczywistości nigdy nie powinieneś traktować niczyjej rekomendacji jako jedynej podstawy do inwestowania w kryptowalutę w tym zakresie. Jak wielu powie:

Wykonaj własne badania (DYOR)

Wyróżniony obraz za pośrednictwem rt.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me