Najbardziej przydatne boty do handlu kryptowalutami w 2020 roku

>

Zarządzanie każdym aspektem strategii handlu kryptowalutami może być przytłaczające. Jeśli potrzebujesz być online w dzień iw nocy, aby handlować, wykonywać precyzyjne zamówienia, analizować rynek i ręcznie wdrażać opracowaną strategię, będziesz miał koszmar handlu kryptowalutą.

Handel kryptowalutami to nie to samo, co handel na tradycyjnych giełdach. Rynki kryptowalut nigdy nie odpuszczają. Giełdy realizują transakcje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Aby spać spokojnie, większość inwestorów kryptowalutowych korzysta z usług botów handlowych. Te boty handlowe mogą zautomatyzować strategię bez emocji. Każda transakcja jest precyzyjnie obliczana i z góry określona przez określone przez Ciebie warunki.

Chociaż koncepcja wydaje się prosta, istnieje wiele różnych usług, które zapewniają automatyczne boty handlowe. Niektóre koncentrują się na wskaźnikach technicznych, day tradingu i skryptach, podczas gdy inne koncentrują się na prostych technikach zarządzania portfelem.

Podzielimy 5 najlepszych botów do handlu kryptowalutami, które pomogą Ci uprościć sposób zarządzania portfelem. Każdy z tych botów handlowych ma wyjątkowy cel, który może pomóc ci jasno zorganizować strategię w sposób, który najbardziej Ci odpowiada.

Krewetki

Boty do handlu kryptowalutami nie muszą być skomplikowane. W Krewetki, wzięliśmy sobie ten pomysł do serca. W rezultacie stworzyliśmy najbardziej wyrafinowane usługi handlowe, które są niezwykle łatwe w użyciu.

Shrimpy został zaprojektowany przez inwestorów kryptowalutowych dla inwestorów kryptowalutowych. Osoby, które planują pozostać na rynku przez kolejne 10-20 lat. Zamiast przejmować się od drugiego do drugiego tiku na rynku, Shrimpy koncentruje się na horyzoncie 10 lat. Ma to zapewnić długoterminowy sposób zautomatyzowania Twojego portfela.

Nie ma innych usług, takich jak Shrimpy. Po prostu połącz wszystkie konta giełdowe, wybierz portfel lub strategię indeksowania i obserwuj, jak Shrimpy automatycznie utrzymuje Twój portfel w czasie. Czuje się jak HODLing 2.0.

Zamiast pozwalać Twojemu portfelowi zbierać kurz w portfelu sprzętowym, Shrimpy systematycznie balansuje Twoje portfolio. Kiedy zdeponujesz nowe środki na swoim koncie wymiany, środki te mogą zostać automatycznie wstrzyknięte do Twojego portfela za pomocą naszych zaawansowanych funkcji uśredniania kosztów w dolarach.

Wszystko, czego potrzebujesz do zarządzania swoim portfelem, jest dostępne w jednej aplikacji. Śledź swoją wydajność w czasie, szybko dostosowuj swój portfel w oparciu o nowe badania lub ruchy rynkowe lub po prostu pozwól Shrimpy zautomatyzować wszystko dzięki naszym światowej klasy strategiom dynamicznego indeksowania. To najlepsze rozwiązanie do zarządzania zasobami osobistymi dla właścicieli kryptowalut.

Shrimpy obsługuje połączenie z jedną z 16 najlepszych giełd kryptowalut, więc zawsze możesz znaleźć taką, która będzie dla Ciebie idealna. Jeśli nie możesz zdecydować się na pojedynczą wymianę, nie stanowi to problemu. Połącz wiele giełd z Shrimpy, aby przeglądać swoje portfolio na giełdach i zarządzać wszystkimi kontami giełdowymi za pośrednictwem jednego, ujednoliconego pulpitu nawigacyjnego.

Zarejestruj się w Shrimpy już dziś!

cennik

Shrimpy obsługuje zarówno warstwę subskrypcji bezpłatnej, jak i premium. Warstwa bezpłatna zapewnia dostęp tylko do funkcji monitorowania portfela. Aby rozpocząć automatyzację swojego portfolio, musisz subskrybować poziom „Profesjonalny”. Daje to dostęp do wszystkich funkcji zarządzania portfelem, handlu i funkcji społecznościowych, które naprawdę sprawiają, że Shrimpy świeci.

Poziom profesjonalny zaczyna się od 13 $ miesięcznie przy rozliczaniu rocznym.

Coinrule

Coinrule to rosnąca zautomatyzowana usługa handlowa, która koncentruje się na handlu opartym na wskaźnikach. Zamiast automatyzować długoterminową strategię, Coinrule zajmuje się skomplikowanymi interakcjami, które zachodzą na rynku z minuty na minutę. Ponieważ cena twoich aktywów zmienia się w ciągu dnia, automatyczny bot handlowy wykona transakcje dla określonej strategii handlowej.

Polecamy Coinrule handlowcom kryptowalut, którzy chcą mieć praktyczne doświadczenie ze swoimi środkami. Ciągłe aktualizowanie strategii i majstrowanie przy botach w celu uzyskania optymalnych wyników może być czasochłonne, dlatego ten bot handlowy jest idealny dla osób, które mają czas, aby zainwestować w pełne poznanie wdrażanych strategii.

cennik

Ceny Coinrule zaczynają się od rozsądnych 9,99 / mc, ale szybko rosną do 199,99 $ / mc w przypadku najbardziej zaawansowanego planu. Za 9,99 USD możesz połączyć 2 konta giełdowe i zautomatyzować 5 reguł na raz.

Zignaly

Zignaly można uznać za bardziej złożonego konkurenta dla Coinrule. Zapewniając sygnały, wskaźniki handlowe i łączność z TradingView, inwestorzy mogą realizować szczegółową strategię, łącząc różne strategie oparte na sygnałach.

Oprócz handlu opartego na różnych wskaźnikach, Zignaly otworzył terminal handlowy oparty na pozycjach, który umożliwia handlowcom ustawianie określonych zleceń na giełdzie bez automatyzacji strategii.

Przy dużej liczbie funkcji obsługiwanych przez Zignaly trochę zaskakuje fakt, że jedyną obsługiwaną przez nie giełdą jest Binance. Bez konta Binance nie masz szczęścia z tą usługą.

Niektóre z podstawowych funkcji, które obsługują, obejmują:

 • Trailing stop loss

 • Sygnały

 • Bot TradingView

 • Wiele celów z sygnałów

cennik

Obecnie istnieje tylko jeden poziom cenowy dla aplikacji Zignaly. Wszystko, co oferują, można kupić za 15,99 USD / miesiąc. Obejmuje to nieograniczoną liczbę par monet i pozycji.

Gunbot

Po kilku latach na rynku Gunbot nadal pozostaje jednym z mniej znanych konkurentów na rynku.

Gunbot to aplikacja komputerowa, którą pobiera się w celu uruchomienia. Oznacza to, że będziesz musiał samodzielnie uruchamiać usługę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić ciągłą realizację swojej strategii handlowej. Może to stanowić problem dla wielu handlowców, którzy są stale w ruchu. Konfigurowanie maszyny działającej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu może być kosztowne i frustrujące.

Niektóre z najważniejszych funkcji aplikacji obejmują:

 • Reversal Trading

 • Końcowe

 • Wskaźniki potwierdzające

cennik

Gunbot nie jest dla każdego. Ma jedną z największych metek cenowych wśród botów handlowych na rynku. Koszt rozpoczęcia może wynieść prawie 1000 USD, jeśli chcesz mieć dostęp do połączenia do 5 giełd i wszystkich strategii handlowych. Z pewnością nie jest dla każdego.

Haasbot

Wreszcie HaasBot. HaasBot jest jedną z najbardziej (jeśli nie najbardziej) złożoną platformą botów handlowych na rynku. Możesz myśleć o tym jako o „Gunbocie na sterydach”.

Haasbot nie jest przeznaczony dla przeciętnego człowieka. Jest specjalnie zaprojektowany dla zaawansowanych traderów, którzy w pełni rozumieją techniczne szczegóły strategii handlowych.

Jeśli szukasz rozwiązania dla przedsiębiorstw, Haasbot może być rozwiązaniem dla Ciebie. Lista funkcji wydaje się obsługiwać wszystko pod słońcem. Od tworzenia rynku do ożywienia strefy.

Niektóre z najważniejszych funkcji obejmują:

 • Bot akumulacyjny

 • Flash Crash Bot

 • Ping Pong Bot

 • Trend Lines Bot

cennik

Ta platforma botów handlowych klasy korporacyjnej z pewnością ma cenę dla przedsiębiorstw. Najniższy poziom cenowy to 200 USD / 3 miesiące i szybko rośnie do 600 USD / 3 miesiące.

Wniosek

Istnieje wiele botów handlowych, z których każdy ma określony cel. Uważaj, wybierając, który bot handlowy jest dla Ciebie najlepszy.

Zanim przejdziesz do konkretnego bota handlowego, zastanów się, jakie doświadczenie chcesz mieć z botem handlowym. Boty handlowe, takie jak Shrimpy, są zaprojektowane tak, aby były proste i automatyzowały długoterminowe strategie. Z drugiej strony, handel botami, takimi jak Haasbot są zaprojektowane do obsługi niezliczonych wskaźników, złożonych strategii i czasochłonnej konfiguracji.

Poznaj każdą z tych światowej klasy usług handlowych, aby znaleźć tę, która pasuje do Twoich celów.

O Shrimpy

Krewetki to aplikacja do konstruowania niestandardowych funduszy indeksów kryptowalut, równoważenia i zarządzania zróżnicowanym portfelem aktywów cyfrowych. Zautomatyzuj swoje portfolio, łącząc się z dowolną z 17 obsługiwanych przez nas giełd kryptowalut.

Shrimpy’s Universal Crypto Exchange APIs są przeznaczone dla programistów. Integracja z naszymi ujednoliconymi interfejsami API zapewnia natychmiastowy dostęp do jednolitych punktów końcowych do handlu, gromadzenia danych, zarządzania użytkownikami i nie tylko na każdej większej giełdzie kryptowalut.

Śledź nas na Świergot i Facebook aby otrzymywać aktualizacje i zadawać pytania naszym niesamowitym, aktywnym społecznościom w Telegram & Niezgoda.

Dzięki, że wpadłeś!

Zespół Shrimpy

Dodatkowe dobre lektury

Crypto Trading Bots – kompletny przewodnik

Jak stworzyć bota handlowego Crypto za pomocą Pythona – przewodnik dla programistów

Automatyzacja handlu kryptowalutami do zarządzania portfelem

Porównanie strategii ponownego równoważenia dla portfeli kryptowalut

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me