Najlepsze kryptograficzne karty debetowe: najlepsze 7 w porównaniu obok siebie

Święty Graal kryptowalut to masowa adopcja: przyszłość, w której ludzie na całym świecie codziennie używają walut cyfrowych do płacenia za towary i usługi. Jednak wiele musi się zmienić, zanim zobaczymy, że ludzie regularnie płacą za poranną kawę XRP lub używają ETH do cotygodniowych zakupów spożywczych.

Jeśli wszyscy po prostu będziemy siedzieć i mieszać nasze kryptowaluty, masowa adopcja nigdy się nie wydarzy. Musimy je wydać – i być w stanie je wydać – jeśli chcemy zobaczyć, jak stawia znaczące wyzwanie dla fiat status quo.

Pojawienie się kryptograficznych kart debetowych zaczyna odgrywać kluczową rolę w tym względzie, umożliwiając użytkownikom łatwe i bezpieczne wydawanie kryptowalut. Wiele z nich oferuje również atrakcyjne korzyści i zachęty, co czyni je atrakcyjną alternatywą dla starej gwardii kart debetowych fiducjarnych używanych na całym świecie.

Coraz więcej kryptograficznych kart debetowych pojawia się przez cały czas i może być trudno wybrać, która z nich będzie dla Ciebie odpowiednia. Każdy ma swoje zalety i nagrody, a niektóre będą odpowiednie tylko dla osób mieszkających w określonych krajach lub regionach. Decydując się na wybraną kartę, należy wziąć pod uwagę wiele kwestii.

Aby pomóc Ci w podjęciu tej decyzji i rozpoczęciu pracy z kryptowalutą, w Coin Bureau przygotowaliśmy listę siedmiu najlepszych obecnie dostępnych.

1. Crypto.com

Na Crypto.com jest karta pasująca do każdego stylu życia, od tych, którzy co jakiś czas częstują się mrożoną latte, aż po osoby, których szofer zatrzymuje się przed Van Cleef i Arpels.

Większość kart Crypto.com wymaga postawienia określonej kwoty ich rodzimego tokena MCO, aby się zakwalifikować, a jeśli chcesz mieć najwyższej klasy kartę Obsidian, musisz wpłacić 50000 MCO (206 000 USD w momencie pisania).

Karty Crypto.com

Kolekcja kart Crypto.com i aplikacji mobilnej

Na szczęście dostępne są tańsze opcje, które nadal oferują świetną wartość. Warto zauważyć, że postawione tokeny MCO podlegają zwrotowi – możesz je odzyskać, jeśli zdecydujesz się odejść. Wszystkie nagrody są również wypłacane w tokenach MCO, które mają szeroką obsługę wymiany.

Dwie karty, które wybraliśmy, to Midnight Blue dla początkujących i Ruby Steel. Niebieska karta nie wymaga obstawiania żadnego MCO i oferuje 1% nagrody MCO od wszystkich wydatków.

Karta oferuje miesięczny międzybankowy kurs wymiany do 2000 USD i możesz wypłacić do 200 USD miesięcznie z bankomatów za darmo, chociaż później jest pobierana opłata w wysokości 2%. Niebieska karta to świetna opcja, jeśli chcesz otrzymać kryptograficzną kartę debetową bez zobowiązań i przyzwoity zwrot z codziennych wydatków.

Karta Ruby to kolejny krok naprzód i obejmuje 2% nagród oraz bezpłatną subskrypcję Spotify o wartości 12,99 USD miesięcznie. Daje to oszczędność 155,88 USD rocznie, co pomaga zrównoważyć większość z 206 USD, które musisz postawić w MCO, aby zakwalifikować się do karty.

Premia MCO

Zdobądź swoją czerwoną kartę Visa MCO & 50 $ bonusu

Dodaj 2% zwrotu gotówki na wydatki, a uzyskasz zdrowy zwrot z karty Ruby bez konieczności wydawania dużych pieniędzy. Wypłaty z bankomatów i limity międzybankowe są dwukrotnie większe niż na Niebieskiej karcie (odpowiednio 400 USD i 4000 USD). Sama karta jest również wykonana z metalu, co może się przydać, jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w stylu Patricka Batemana twarzą w twarz.

Warto sprawdzić inne poziomy dostępna karta na Crypto.com i oferowane przez nie nagrody. Jeśli z przyjemnością stawiasz większe kwoty MCO (które możesz odzyskać, pamiętaj), dostępnych jest wiele innych nagród i wyższych poziomów zwrotu gotówki.

2. Nexo

Jeśli chcesz wykorzystać wartość swojego portfela kryptowalut bez faktycznego wydawania tych monet, które spędziłeś tak długo na zdobywaniu, Nexo może być właśnie tym, czego szukasz. Ta karta zapewni ci kredyt w ponad 45 walutach fiducjarnych, w oparciu o wartość twoich kryptowalut. Jest imponujące lista obsługiwanych monet także tutaj, więc większość portfeli powinna mieć dostęp do kredytu.

Karta Nexo

Karta debetowa Nexo

Sama karta jest obsługiwana przez MasterCard, więc używanie jej prawie wszędzie nie powinno stanowić problemu. Istnieje natychmiastowy zwrot gotówki za wszystkie zakupy i możesz dokonywać płatności w lokalnych walutach, unikając uciążliwych opłat za wymianę walut. Nie ma też żadnych miesięcznych ani rocznych opłat za wymianę, o które należy się martwić, chociaż obowiązuje podstawowa stopa procentowa w wysokości 5,9% dla wszystkich zakupów.

Stawka zwrotu gotówki wynosi przyzwoite 2% i można ją zapłacić w natywnym tokenie NEXO lub w BTC. Zdobycie karty jest łatwe, ponieważ nie ma sprawdzania zdolności kredytowej ani długich procesów składania wniosków. Samo Nexo jest spółką zależną Credissimo, więc ma wsparcie uznanego gracza fintech.

3. Monolit

Spójrzmy prawdzie w oczy, te opłaty za karty są uciążliwe i łatwo jest odnieść wrażenie, że dostawcy kart wykorzystują Cię przy każdej okazji. Jeśli te opłaty Cię obniżą, karta Monolith może być dla Ciebie.

Tak, nadal istnieją opłaty do uiszczenia, ale są one znacznie rozsądniejsze niż w przypadku większości innych kart, zwłaszcza w przypadku wydatków w domu. Nie płacisz żadnych opłat za zakup, jeśli wydajesz w swojej rodzimej walucie, i nie ma opłaty za doładowanie, jeśli doładujesz kartę za pomocą DAI stablecoin.

Karta Monolith Crypto

Karta debetowa Monolith

Monolith to platforma DeFi zbudowana na Ethereum, więc sama karta obsługuje wszystkie tokeny ERC-20. Doładowujesz kartę dowolnym wybranym tokenem ERC-20, a następnie możesz wydać środki za pośrednictwem bramki fiat obsługiwanej przez Visa.

Oznacza to, że jest akceptowany prawie wszędzie, dzięki czemu możesz wydawać kryptowaluty, gdziekolwiek chcesz. Towarzysząca aplikacja pomaga śledzić wydatki, a niepodzielny portfel Monolith jest open-source: świetna wiadomość dla tych, którzy chcą mieć pewność, że wszystko jest na pokładzie.

Jeśli karta Monolith ma wadę, to znaczy, że nie jest obecnie dostępna dla klientów z USA. Jest też fakt, że jest to tylko Ethereum, co oznacza, że ​​wiele tokenów (przede wszystkim Bitcoin) nie może być z nim używanych. Ale to są drobne obawy, az nimi konkurencyjne opłaty i wsparcie ekscytującego przedsięwzięcia DeFi, jest to karta, która powinna być na twoim radarze.

4. BlockCard

Wreszcie coś, co wywoła uśmiech na twarzy tych Amerykanów, którzy chcą dołączyć do imprezy z kartą kryptograficzną.

Karta Ternio BlockCard jest zasadniczo kartą debetową Visa, która jest wstępnie załadowana kryptowalutą w taki sam sposób, jak większość innych kart z tej listy. To wspiera dobra – i wciąż rosnąca – lista monet a jego opłaty są całkiem przyzwoite, bez wymiany depozytów ani opłat za wypłaty.

Obowiązuje miesięczna opłata abonamentowa w wysokości 5 USD, ale jest ona zniesiona, jeśli wydajesz ponad 750 USD miesięcznie u sprzedawców POS. Jest pełna lista opłat tutaj, ale na wynos jest to, że wypadają korzystnie w porównaniu z większością innych kart.

Aplikacja Blockcard & amp; Karta

Karta Blockcard & Aplikacja mobilna

Rzadko można znaleźć kartę kryptograficzną, która współpracuje z Apple i Google Pay, więc ta integracja jest dużym plusem dla BlockCard i powinna nieco ułatwić życie użytkownikom. Aby otrzymać kartę, musisz przejść procedury KYC i dostępne są również nagrody, chociaż musisz postawić TERN, aby się zakwalifikować.

Najwyższa stawka wynosi 6,38%, a do tego trzeba postawić 145 000 TERN (około 1037 USD po aktualnych cenach). To jeden z najlepszych zwrotów z obstawiania, tak warte zbadania.

Jeśli jesteś w USA, BlockCard powinna być pierwszym miejscem, do którego dzwonisz, gdy szukasz karty kryptograficznej.

5. Wirex

Oto kolejna karta zabezpieczona kartą Visa, którą wstępnie ładujesz za pomocą krypto. Obsługuje przyzwoita lista monet i walut fiducjarnych, choć niestety jest dostępny tylko dla klientów w Europie i Singapurze.

Opłaty za karty również są całkiem dobre: ​​nic z góry i 1,75 GBP / 2,25 EUR opłaty za bankomat, chociaż miesięczna opłata za utrzymanie karty wynosi 1,00 GBP / 1,20 EUR. Wpłacanie środków fiat jest bezpłatne, jeśli korzystasz z SEPA w Europie lub szybszych płatności w Wielkiej Brytanii. Jeśli dokonasz wpłaty w krypto, obowiązuje opłata w wysokości 1% – nie jest idealna, ale jest równoważona faktem, że nie musisz się martwić o żadne opłaty w sklepie ani w Internecie.

Wirex oferuje również przyzwoity zwrot gotówki za kryptowaluty w wysokości 1,5% przy wszystkich zakupach, chociaż jest tutaj zastrzeżenie. Podstawowa stopa zwrotu gotówki wynosi 0,5% i jeśli chcesz ją zwiększyć, musisz postawić część natywnego tokena WXT, aby się zakwalifikować.

Aplikacja Wirex Mobile

Karta Wirex Visa i aplikacja mobilna

Aby otrzymać 0,75%, musisz postawić około 500 $ na WXT; za 1%, który wzrośnie do 1000 GBP, a za stawkę 1,5% musisz posiadać WXT o wartości 5000 USD. To dużo pieniędzy, aby uzyskać ten zwrot gotówki, chociaż oczywiście jest to stawka, którą możesz odzyskać, jeśli anulujesz kartę.

Powiedziawszy to, jeśli jesteś w stanie postawić tego rodzaju pieniądze, jest szansa, że ​​masz sporo rzeczy, o które się kręci. W takim przypadku limity transakcji Wirex mogą przypieczętować transakcję za Ciebie.

Dzienny limit wydatków w Europie i Singapurze wynosi 10 000 USD, a dzienne wypłaty i depozyty w ramach SEPA są ograniczone do 500 000 USD. Będziesz musiał dość ciężko żyć, żeby się na nie złapać. W Wielkiej Brytanii limit transakcji jest znacznie mniejszy i wynosi zaledwie 3000 funtów dziennie, więc wybuch w Selfridges może wymagać nieco skromnego.

Jeśli masz pieniądze do wydania, karta Wirex jest dobrym rozwiązaniem. Jednak dla większości z nas, śmiertelników, istnieją lepsze opcje.

6. BitPay

Oto kolejna opcja dla tych z Was w USA – a wkrótce także dla Europejczyków.

Karta BitPay jest zabezpieczona przez Visa i, jak powyżej, wstępnie ładujesz swoje krypto i otrzymujesz wydatki. Podobnie jak w przypadku Wirex, limity pozwalają ci żyć pełnią życia, jeśli sobie tego życzysz. Możesz posiadać maksymalne saldo w wysokości 25 000 USD; dzienny limit wydatków wynosi 10 000 USD, a jeśli chcesz, aby padał deszcz, możesz wypłacić do 3000 USD dziennie.

Karta Visa Bitpay

Wprowadzenie karty debetowej Bitpay

Wypłaty z bankomatów kosztują 2 dolary w USA i 3 dolary za granicą, a jeśli wydajesz poza Stanami Zjednoczonymi, obowiązuje opłata w wysokości 3% za każdą transakcję. Pamiętaj jednak, aby regularnie wydawać: opłata za brak aktywności w wysokości 5 USD miesięcznie, jeśli nie używasz karty przez 90 dni.

Opłaty te nie są takie złe, a limity wydatków powinny pozwolić Ci na dobrą zabawę, chyba że Twoje gusta wymkną się spod kontroli. Jednak BitPay brakuje w innych obszarach. Obsługuje sprawiedliwie ograniczony zakres monet i obecnie nic nie robimy, jeśli chodzi o nagrody lub oferty cashback.

Karta BitPay jest znacznie gorsza od większości innych kart tutaj, ale przynajmniej oferuje dodatkowy wybór dla tych z Was w USA.

7. Karta Coinbase

Ach, Coinbase: nazwa znana prawie każdemu, kto choćby trochę interesuje się kryptowalutą. To był punkt wyjścia dla tak wielu osób w ich podróży przez kryptowaluty i nie jest zaskoczeniem, że oni również oferują kartę kryptograficzną.

Karta Coinbase obsługuje dziewięć różnych krypt i jest dostępny praktycznie w całej Europie. „Pracują nad rozszerzeniem oferty na dodatkowe rynki”, więc jeśli nie mieszkasz w Europie, będziesz musiał po prostu poczekać lub wybrać inną opcję.

Karta debetowa Coinbase

Wszystkie funkcje karty Coinbase. Zdjęcie za pośrednictwem Google Play

Jednak to opłaty zawiodły tę kartę. Wydaje się, że dobrzy ludzie w Coinbase zdecydowali się na wyciśnięcie opłaty ze swoich użytkowników, gdzie tylko mogą. Jeśli wypłacisz z bankomatu więcej niż 200 GBP / 200 EUR miesięcznie, zostaniesz obciążony opłatą w wysokości 1% od tej nadwyżki. Użyj go za granicą i to 2%. Opłaty za wymianę walut wynoszą 3%, a następnie jest opłata za likwidację kryptowalut w wysokości 2,49% tylko po to, aby umieścić wisienkę na torcie.

Dzienny limit wydatków wynosi 10 000 GBP / 10 000 EUR, ale można go zmienić w razie potrzeby, a dzienny limit wypłat z bankomatu wynosi 500 GBP / 500 EUR. Zakupy krajowe nie wiążą się z opłatą, a to coś. Parytet GBP / EUR jest raczej dziwny, ale przynajmniej upraszcza sprawę.

Chociaż Coinbase jest dużym graczem w kryptowalutach i zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, jakiego można się spodziewać, faktem jest, że korzystanie z karty będzie Cię kosztować znacznie więcej niż wiele innych, które tutaj omówiliśmy.

Wniosek

I oto mamy to, siedem najlepszych kart kryptograficznych Biura Monet. Wybierając swój, należy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników i mamy nadzieję, że ten przydatny przewodnik ułatwił ten wybór.

Wydawaj te monety mądrze (chyba że jesteś posiadaczem karty Obsydian, w której możesz iść na banany) i pamiętaj, że za każdym razem, gdy zginasz ten plastik, zbliżasz nas do masowej adopcji. Do dołu.

Wyróżniony obraz za pośrednictwem Shutterstock

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me