Najlepsze pule do obstawiania Ethereum 2.0 w 2021 roku

>

Wprowadzenie

Po latach tworzenia Ethereum 2.0 jest wreszcie tutaj.

Vitalik Buterin i spółka. drażniły się z przejściem sieci na dowód stawki od, cóż, Ethereum ICO w 2016 roku. Nawet jeśli podróż trwała kilka lat i znacznie dłużej, niż ktokolwiek się spodziewał – ważne jest, że tak się stało.

Dzięki Łańcuch beacon Ethereum 2.0 ma zostać uruchomiony w ciągu zaledwie kilku tygodni, i umowa depozytowa ETH 2.0 już upubliczniona, wszystkie oczy zwróciły się ku Stakowanie ETH. Jak zapewne już wiesz, obstawianie ETH 2.0 wymaga minimalnego depozytu w wysokości 32 ETH.

Wraz ze wzrostem cen Ethereum 32 ETH kosztuje aż 14 000 USD. Jeśli brakuje ci tej kwoty lub nie chcesz rozstać się z 32 ETH, ty nadal mają opcje obstawiania.

W jaki sposób? Łatwo – dołącz do puli stawek ETH 2.0. Ponieważ obstawianie jest stosunkowo nową koncepcją, możesz nie wiedzieć, jak one działają. Przejdź do następnej sekcji, aby się dowiedzieć.

Czy powinieneś postawić na ETH 2.0?

Spójrzmy prawdzie w oczy – każdy chce nagród. To może być również największy wyciąg z tegorocznego szaleństwa DeFi.

Wyjaśnienie puli do obstawiania Ethereum

Pula stawek Ethereum 2.0 umożliwia wirtualne obstawianie każdy ilość ETH, łącząc siły z innymi stakerami. Oprócz znacznie niższej bariery wejścia, unikasz również uruchamiania własnego węzła dołączając do puli stawek.

Tak więc dla mniejszych portfeli lub tych, którzy nie chcą mieć kłopotów z wymaganiami sprzętowymi, pule obstawiania stanowią doskonałą okazję do uzyskania zwrotu z ETH bez komplikacji.

Pule do obstawiania Ethereum wykonają za Ciebie całą ciężką pracę. Po przydzieleniu i zdeponowaniu stawki ETH do puli operatorzy puli stawek zajmują się technicznymi aspektami obsługi węzła.

Po złożeniu depozytu w puli Twoja rola jest całkiem wygodna – po prostu odpocznij i zbieraj zyski z ETH, gdy się pojawią.

Najlepsza pula do obstawiania Ethereum

Zapytaj o najlepszą pulę do obstawiania ETH i prawie wszyscy mają tę samą odpowiedź – basen rakietowy.

Sama liczba pozytywnych głosów, które samo wspomnienie o puli rakiet dostaje na Reddicie, jest na początku trochę podejrzana. Dzieje się tak, dopóki nie zdasz sobie sprawy, że tak naprawdę nie ma innej usługi obstawiania Ethereum, która byłaby bliska – jeszcze.

Pula rakiet to zdecentralizowana usługa obstawiania ETH, która umożliwia wykonanie trzech bardzo przydatnych rzeczy:

  1. Postaw 0,01 ETH lub więcej w zamian za RETH, tokenizowaną wersję swoich postawionych aktywów.

  2. Uruchom węzeł walidacyjny na 16 ETH zamiast minimum 32 ETH + zarabiaj więcej RRSO

  3. Zbuduj własną pulę do tyczenia, korzystając z protokołu puli rakiet

Jednak tam, gdzie basen rakietowy naprawdę świeci, jest bogaty zestaw funkcji. Omówmy kilka cech, które wyróżniają basen rakietowy, ale tutaj jest wskazówka: Consensys, jedna z największych nazw w świecie Ethereum, jest zwolennikiem puli rakiet.

Ryzyko socjalizowane

Jednym z największych zagrożeń związanych z obstawianiem ETH 2.0 jest nieuczciwość. Powiedzmy, że przydzielasz stawkę do puli obsługującej węzeł. Co się stanie, gdy operatorzy węzłów zdecydują się podpisać złośliwe transakcje? Ich stawka ETH zostaje obcięta – co oznacza, że ​​jest stracona na zawsze.

W przypadku puli rakietowej, jeśli węzeł, z którym się stawiasz, działa w złej wierze i zostanie przecięty, strata zostanie pochłonięta przez całą pulę, więc nie poniesiesz jej ciężaru sam. Uspołecznianie ryzyka w ten sposób nakłada mniejszą odpowiedzialność na Twoje barki i sprawia, że ​​potencjalna strata jest bardziej akceptowalna.

Inteligentne kontrakty

Nic o basenie rakietowym nie jest zamknięte. Każdy aspekt platformy jest zbudowany przy użyciu publicznych inteligentnych kontraktów, które mogą być audytowane i aktualizowane w razie potrzeby.

Zaleta korzystania z inteligentnych kontraktów typu open source dla puli stawek jest oczywista. Zewnętrzni audytorzy mogą zweryfikować bezpieczeństwo puli, dając Ci więcej spokoju co do Twojego udziału w ETH.

Tokenizowane obstawianie

Kiedy zdeponujesz ETH w kontrakcie na pulę rakiet, otrzymasz w zamian RETH. Tokenizowane rETh reprezentuje dwie rzeczy – stawkę i zysk. Jako sam token, rETH ma te same cechy, co każdy token ERC20, co pozwala zabezpieczyć go w chłodni, używać w produktach DeFi, a nawet sprzedawać jego obecną + przyszłą wartość.

Dwie solidne alternatywy

Z budowaniem szumu ETH 2.0 do szalonych poziomów, głupio byłoby nie oczekiwać całej mnóstwa opcji uzyskania pewnej wydajności ETH. Chociaż bilard rakietowy może być najlepszą grą w mieście, warto sprawdzić dwie solidne alternatywy.

Stakowany

Dla stakerów o dużej wartości netto, Stakowany oferuje usługi obstawiania z wyższymi niż przeciętne zwrotami, infrastrukturą na równi z najlepszymi funduszami inwestycyjnymi oraz obstawianiem non-custodial.

Chociaż Staked nie jest rozwiązaniem do obstawiania ETH 2.0 dla użytkowników detalicznych, profesjonalnym inwestorom spodoba się profesjonalizm oferowany przez platformę. Oprócz możliwości polegania na tyczonych węzłach, aby działać uczciwie, masz również dostęp do pulpitu nawigacyjnego tyczenia ETH2 wraz z łatwym interfejsem użytkownika i dostępem do sieci Web3.

Ankr

Platforma Blockchain Ankr wydała aplikację do obstawiania ETH 2.0 o nazwie Stkr zaprojektowany, aby ułatwić każdemu obstawianie.

Podobnie jak w przypadku puli rakiet, Stkr umożliwia postawienie dowolnej kwoty ETH (tak, nawet mniejszej niż magiczna kwota 32 ETH). Podobnie jak w przypadku puli rakietowej, Stkr tokenizuje Twój depozyt za pomocą aETH, posunięcia zaprojektowanego w celu rozwiązania problemu braku płynności w obstawianiu ETH 2.0.

Obecnie każdy, kto obstawia kontrakt depozytowy ETH 2.0, ma do czynienia prawdopodobnie z wieloletnim okresem blokady. Dzieje się tak, ponieważ depozyty ETH nie zostaną odblokowane do następnej fazy wdrażania ETH 2.0 – ale nikt nie wie dokładnie, kiedy to nastąpi.

Dzięki płynności zapewnionej przez tokenizowane depozyty aETH, nadal korzystasz z zablokowanej wartości wniesionego depozytu ETH. Całkiem fajnie, prawda? Ponadto cała magia Stkr dzieje się bezpośrednio z portfela Metamask, dzięki czemu jest to słodka opcja bez zabezpieczenia dla użytkowników detalicznych.

Wniosek

Jeśli przeczytałeś ten przewodnik, prawdopodobnie zdecydowałeś się na zalety i wady obstawiania ETH 2.0.

Warto zwrócić uwagę na jedną kwestię – problem braku płynności spowodowany blokadą kontraktu depozytowego ETH 2.0 został naprawiony przez tokenizowane stawki dostępne za pośrednictwem puli rakiet i Stkr.

Każdy, kto ma problem z zablokowaniem ETH na nieznany czas, powinien być uspokojony płynnością odzyskaną przez token rETH lub aETH.

Innymi słowy, jeśli wierzysz w ETH długoterminowo i nie miałbyś nic przeciwko zwiększaniu ETH przy swoich obecnych zasobach, jednocześnie wspierając przejście do sieci, to korzystanie z puli stawek ETH 2.0 jest oczywiste.

CO TO JEST ETH?

Ethereum można podsumować jako skalowalną platformę blockchain z inteligentne kontrakty.

Dodatkowe dobre lektury

Jak stworzyć bota handlowego Crypto za pomocą Pythona

Przewodnik po pożyczkach kryptograficznych – porównanie najlepszych pożyczkodawców

Skrypt Bitcoin Price Live Ticker (przy użyciu Websockets)

Równoważenie progowe dla zarządzania portfelem kryptowalut

Co to jest DeFi? Przewodnik po zdecentralizowanych finansach

Nasza platforma handlu społecznościowego

Krewetki to społeczna platforma handlowa dla kryptowalut. Jest przeznaczony zarówno dla profesjonalnych, jak i początkujących traderów, którzy chcą dowiedzieć się o rozwijającej się branży kryptowalut. W Shrimpy użytkownicy mogą kopiować portfele i strategie handlowe innych handlowców.

Śledź nas na Świergot i Facebook aby otrzymywać aktualizacje i zadawać pytania naszym niesamowitym, aktywnym społecznościom w witrynie Telegram & Niezgoda.

Dzięki, że wpadłeś!

Zespół Shrimpy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me