Najlepsze zautomatyzowane boty do handlu kryptowalutami na rynku (aktualizacja 2020)

>

Ponieważ rynki kryptowalut wciąż się ożywiają, zauważamy rosnący trend wśród użytkowników zainteresowanych automatycznymi botami i usługami do handlu kryptowalutami.

W tym artykule zajmiemy się najlepszymi botami do handlu kryptowalutami, które są obecnie dostępne na rynku. Przyjrzyjmy się najlepszym graczom. Poniższa infografika przedstawia 8 najpopularniejszych automatycznych botów handlowych używanych przez handlowców kryptograficznych podczas miesięcznych wizyt w witrynie (dane zebrane z SimilarWeb).

Widzimy 3 najpopularniejsze boty handlowe po miesięcznych wizytach w witrynie 3Commas, Cryptohopper i Shrimpy. Te boty handlowe utrzymują odpowiednio 614 000, 324 000 i 138 000 odwiedzin miesięcznie. Przyjrzyjmy się wszystkim najlepszym botom handlowym i zobaczmy, czym się różnią.

3Commas

3Commas jest jednym z najbardziej znanych botów handlowych na rynku. Nazwa odnosząca się do klubu wartego miliardy dolarów to rosyjskie rozwiązanie programowe.

3Commas to terminal do handlu kryptowalutami, który umożliwia handel botami i zarządzanie portfelem. Posiada terminal SmartTrade, który umożliwia użytkownikom wykonywanie zleceń i transakcji, ustawianie botów i pozycji stop-loss / profit.

Cena £

Ich plany wahają się od 22 do 75 dolarów miesięcznie.

Obsługiwane giełdy


Binance, CEX.io, Coinbase Pro, Bittrex, BitMEX, Poloniex, YoBit.net, KuCoin, Bitfinex, OKEX, HitBTC, Huobi Global, Bitstamp, Cryptopia.

Cryptohopper

Cryptohopper to platforma handlu kryptowalutami, która koncentruje się na automatycznym handlu botami i kopiowaniem. Cryptohopper pozwala użytkownikom handlować w oparciu o ich własne osobiste wskaźniki lub kopiować strategie innych inwestorów.

Użytkownicy mogą budować strategię handlową przy użyciu ponad 130+ wskaźników & wzorce świecowe w projektancie strategii handlowych Cryptohopper. Zawiera również rynek, na którym użytkownicy mogą kupować i sprzedawać sygnał handlowy i strategie z wstępnie skonfigurowanych ustawień od sprawdzonych handlowców.

Cryptohopper oferuje również handel papierami dla osób zainteresowanych handlem „bez ryzyka”

Cena £

Ich plany wahają się od 19 do 99 dolarów miesięcznie.

Obsługiwane giełdy

Huobi, Binance, Poloniex, Bittrex, Coinbase Pro, Kraken, Bitfinex, KuCoin, Cryptopia.

Krewetki

Krewetki to wiodąca aplikacja do zarządzania portfelem. W przeciwieństwie do innych botów handlowych, Shrimpy koncentruje się na strategiach portfelowych, takich jak równoważenie, uśrednianie kosztu dolara i inteligentne kierowanie zamówień. Automatyzacja portfela zajmuje mniej niż 5 minut poprzez rejestrację, podłączenie kluczy API do wymiany, wybór aktywów i wprowadzenie okresu równoważenia. Jest to łatwy w utrzymaniu sposób na uproszczenie Twojego zaangażowania w kryptowaluty.

Jako nowy handlowiec kryptowalutowy możesz również uznać funkcje społecznościowe Shrimpy za dokładnie to, czego szukasz. Zamiast opracowywać własną strategię, skopiuj strategie handlowe niektórych z najlepszych inwestorów na świecie.

SOcial Trading

Kopiuj najlepszych inwestorów na świecie, udostępniaj swoje portfolio i poznaj najlepsze kryptowaluty dostępne obecnie na rynku.

Shrimpy obsługuje również najbardziej zaawansowane „Universal Crypto Trading API” dla tych programistów, którzy chcą zarządzać swoimi funduszami za pomocą niestandardowych strategii. Interfejsy API stanowią również rozwiązanie dla programistów do zarządzania własnymi użytkownikami, działając zasadniczo jako kompletne rozwiązanie do zarządzania użytkownikami. Programiści mogą bezpośrednio komunikować się z Shrimpy, aby uzyskać dostęp do kont, wykonywać transakcje i zbierać dane. Zwalnia to zasoby programistyczne i pozwala zespołom skupić się na swojej podstawowej ofercie produktów.

Uniwersalny interfejs API Crypto Exchange firmy Shrimpy został stworzony, aby sprostać krytycznym wyzwaniom programistów w przestrzeni kryptograficznej:

 • Wykonywanie zleceń z niskim opóźnieniem & Zautomatyzowany handel

 • Autoryzacja i zarządzanie użytkownikami

 • Biznes & Skalowanie produktu

 • Dane w czasie rzeczywistym & Analityka

Cena £

Plany Shrimpy wahają się od 13 do 19 USD miesięcznie. Podstawowy plan zapewnia dostęp do wszystkich funkcji alokacji portfela, handlu, równoważenia i zarządzania giełdą.

Obsługiwane giełdy

KuCoin, Bittrex, Coinbase Pro, Binance, Kraken, Poloniex, Huobi, Gemini, Bibox, BitMart, Huobi Global, HitBTC, OKEX, Bitstamp.

Zarejestruj się w Shrimpy.

CryptoTrader

Cryptotrader to oparta na chmurze algorytmiczna platforma handlowa dla Bitcoinów i innych kryptowalut. Cryptotrader zapewnia zautomatyzowane boty handlowe w skalowalnej chmurze zdolnej do dostarczania natychmiastowych alertów i powiadomień.

Oprócz automatycznych i opartych na wskaźnikach botów handlowych, Cryptotrader ma również platformę handlową, która pozwala użytkownikom kupować strategie handlowe. Cryptotrader umożliwia również użytkownikom testowanie strategii handlowych.

Cena £

Ich plany wahają się od 16 do 200 dolarów miesięcznie.

Obsługiwane giełdy

Binance, Kraken, Coinbase Pro, Bittrex, Bitfinex, Poloniex, Huobi, Bitstamp, OKCoin.

HaasOnline

HaasOnline to zautomatyzowany bot do handlu kryptowalutami, który pozwala użytkownikom zautomatyzować strategię handlu kryptowalutami na wszystkich kontach giełdowych z jednego konfigurowalnego pulpitu nawigacyjnego.

HaasOnline oferuje pełną i szczegółową kontrolę dla każdego bota handlowego, oferując szeroką konfigurację wskaźników handlowych dla każdego bota.

Jeśli szukasz rozwiązania dla przedsiębiorstw, Haasbot może być rozwiązaniem dla Ciebie. Lista funkcji wydaje się obsługiwać wszystko pod słońcem. Od tworzenia rynku do ożywienia strefowego.

Niektóre z najważniejszych funkcji obejmują:

 • Bot akumulacyjny

 • Flash Crash Bot

 • Ping Pong Bot

 • Trend Lines Bot

Cena £

Ta platforma botów handlowych klasy korporacyjnej z pewnością ma cenę dla przedsiębiorstw. Plik Najniższy poziom cenowy to 200 USD / 3 miesiące i szybko rośnie do 600 $ / 3 miesiące.

Obsługiwane giełdy

Binance, Bitfinex, BitMEX, Bitstamp, Bittrex, CCEX, CEX.io, Cobinhood, Coinbase Pro, Deribit, Gemini, HitBTC, Huobi, ionomy, Kraken, KuCoin, Nova, OKCoin, OKEX, OKEX Futures, Poloniex.

GunBot

Od kilku lat na rynku, Gunbot nadal pozostaje jednym z mniej znanych konkurentów na rynku.

Gunbot to aplikacja komputerowa, którą pobiera się w celu uruchomienia. Oznacza to, że będziesz musiał samodzielnie uruchamiać usługę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić ciągłą realizację swojej strategii handlowej. Może to stanowić problem dla wielu handlowców, którzy są stale w ruchu. Konfigurowanie maszyny działającej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu może być kosztowne i frustrujące.

Niektóre z najważniejszych funkcji aplikacji obejmują:

 • Reversal Trading

 • Końcowe

 • Wskaźniki potwierdzające

Cena £

Gunbot nie jest dla każdego. Ma jedną z największych metek cenowych wśród botów handlowych na rynku. Koszt rozpoczęcia może wynieść prawie 1000 USD, jeśli chcesz mieć dostęp do połączenia maksymalnie 5 giełd i wszystkich strategii handlowych. Z pewnością nie jest dla każdego.

Obsługiwane giełdy

CryptoBot obsługuje Bitmex, Poloniex, Bittrex, Binance, Coinbase Pro, Cex.io, Kraken, Bitfinex, Kucoin, Cryptopia, Huobi.

ProfitTrailer

ProfitTrailer jest botem handlowym kryptowalut i oprogramowaniem terminalowym, które pozwala użytkownikom konstruować własnego bota handlowego w oparciu o wskaźniki lub sygnały.

Oprócz handlu opartego na wskaźnikach i sygnałach, ProfitTrailer umożliwia również użytkownikom subskrybowanie sygnałów i uruchamianie równoległych strategii handlowych na jednej giełdzie. Posiada również zaawansowaną funkcję handlu papierami dla handlowców bez ryzyka.

Cena £

ProfitTrailer oferuje miesięczne pakiety od 39 € / miesiąc do 89 € / miesiąc, z opcją zakupu dożywotnich licencji.

Obsługiwane giełdy

ProfitTrailer obsługuje Binance, Bittrex, Huobi, Kucoin, Poloniex, VPS.

Margines

Margines to automatyczny terminal handlowy przeznaczony wyłącznie dla handlowców bitcoinów i kryptowalut. Oferuje przejrzysty interfejs handlowy z naciskiem na zapewnienie prostego doświadczenia użytkownika z piękną grafiką zapewniającą wyjątkowe wrażenia handlowe. Margines pozwala również użytkownikom szybko skonfigurować automatyczne boty handlowe i strategie za pomocą zestawu powszechnie stosowanych wskaźników handlowych.

Cena £

Margin oferuje dożywotnie licencje od 89 $ do 1999 $.

Coinrule

Coinrule to rosnąca zautomatyzowana usługa handlowa, która koncentruje się na handlu opartym na wskaźnikach. Zamiast automatyzować strategię długoterminową, Coinrule zajmuje się skomplikowanymi interakcjami, które zachodzą na rynku z minuty na minutę. Ponieważ cena twoich aktywów zmienia się w ciągu dnia, bot automatycznego handlu wykona transakcje zgodnie z określoną strategią handlową.

Polecamy Coinrule handlowcom kryptowalut, którzy chcą mieć praktyczne doświadczenie ze swoimi środkami. Ciągłe aktualizowanie strategii i majstrowanie przy botach w celu uzyskania optymalnych wyników może być czasochłonne, dlatego ten bot handlowy jest idealny dla osób, które mają czas na zainwestowanie w pełne poznanie wdrażanych strategii.

cennik

Reguła Ceny zaczynają się od rozsądnych 9,99 miesięcznie, ale szybko rośnie do 199,99 $ / mies. za najbardziej zaawansowany plan. Za 9,99 USD możesz połączyć 2 konta giełdowe i zautomatyzować 5 reguł jednocześnie.

Zignaly

Zignaly można uznać za bardziej złożonego konkurenta dla Coinrule. Zapewniając sygnały kryptograficzne, wskaźniki i łączność z TradingView, inwestorzy mogą realizować szczegółową strategię, łącząc różne strategie oparte na sygnałach.

Oprócz handlu opartego na różnych wskaźnikach, Zignaly otworzył terminal handlowy oparty na pozycjach, który umożliwia handlowcom ustawianie określonych zleceń na giełdzie bez automatyzacji strategii.

Przy dużej liczbie funkcji obsługiwanych przez Zignaly trochę zaskakuje fakt, że jedyną obsługiwaną przez nie giełdą jest Binance. Bez konta Binance nie masz szczęścia w tej usłudze.

Niektóre z podstawowych funkcji, które obsługują, obejmują:

 • Trailing stop loss

 • Sygnały

 • Bot TradingView

 • Wiele celów z sygnałów

cennik

Obecnie jest tylko plik jeden poziom cenowy dla aplikacji Zignaly. Wszystko, co oferują, można kupić za 15,99 USD / miesiąc. Obejmuje to nieograniczoną liczbę par monet i pozycji.

Końcowe przemyślenia

Na rynku istnieje kilka rozwiązań botów handlowych. Ostatecznie wybór botów handlowych ostatecznie zależy od strategii i preferencji handlu kryptowalutami.

Czy chcesz mieć pełną kontrolę nad swoim botem handlowym i konfigurować każdy szczegół? Czy chcesz po prostu użyć prostego bota handlowego, który nie wymaga dużej konfiguracji? A może po prostu chcesz zapłacić i skopiować transakcje innej osoby?

Poniższa tabela zawiera krótkie informacje dla handlowców kryptowalut zainteresowanych wdrożeniem rozwiązania automatycznego bota handlowego dla własnego portfela aktywów kryptograficznych.

Dodatkowe czytanie

Rebalancing portfela dla kryptowaluty

Uśrednianie kosztów w dolarach dla portfeli kryptograficznych

Jak zbudować fundusz indeksów kryptograficznych

Wskazówki dotyczące wyboru aktywów portfela

Boty do handlu kryptowalutami – kompletny przewodnik

Zbuduj własnego Crypto Trading Bot

Chcesz zbudować własnego bota handlowego, takiego jak te wymienione powyżej? Shrimpy pozwala programistom tworzyć własne aplikacje do handlu kryptowalutami za pomocą interfejsów API Universal Crypto Exchange Trading, które zajmą się komunikacją i interakcją handlową z giełdami kryptograficznymi, pozwalając w ten sposób programistom skupić się na tworzeniu niestandardowego bota handlowego lub aplikacji.

Zacznij już dziś z Shrimpy’s Crypto Trading API.

Krewetki to bot handlowy, który upraszcza zarządzanie portfelem kryptowalut. Połączenie twojego konta giełdowego z Shrimpy odblokowuje wygodne funkcje handlowe, które mogą pomóc zautomatyzować twoją strategię kryptograficzną. Wypróbuj już dziś!

Shrimpy’s Universal Crypto Exchange APIs to jedyne ujednolicone interfejsy API do wymiany kryptowalut, które zostały zaprojektowane specjalnie dla twórców aplikacji. Zbieraj dane z ksiąg handlowych lub zamówień w czasie rzeczywistym, zarządzaj kontami wymiany użytkowników, realizuj strategie handlowe i upraszczaj sposób łączenia się z każdą giełdą.

Śledź nas na Świergot i Facebook aby otrzymywać aktualizacje i zadawać pytania naszym niesamowitym, aktywnym społecznościom w Telegram & Niezgoda.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map