Przegląd HFTrading: pełny przegląd

HFTrading jest regulowanym dostawcą usług finansowych z siedzibą w Nowej Zelandii i świadczącym usługi użytkownikom w tym kraju, a także w Australii. Oferują swoim klientom imponującą listę aktywów w postaci kontraktów CFD, którymi można handlować za pomocą popularnej platformy transakcyjnej MetaTrader 4.

Warunki handlowe oferowane przez HFTrading są dość konkurencyjne, a dostępnych jest kilka rodzajów kont, aby zapewnić elastyczność i zaspokoić potrzeby klientów. Na szczycie wszystkiego znajduje się centrum edukacyjne, które z pewnością pomoże handlowcom na każdym poziomie, od początkującego do profesjonalnego.

Podczas gdy szczegółowo analizujemy funkcje i warunki oferowane przez HFTrading podczas poniższego przeglądu, odpowiemy również na pytanie, czy są one godne zaufania i czy możesz czuć się bezpiecznie powierzając im swoje pieniądze i transakcje.

Przegląd

HFTrading to dość nowa marka, która została uruchomiona w 2019 roku jako innowacyjny dostawca usług finansowych. Oferując handel online na wielu globalnych aktywach za pośrednictwem kontraktów CFD, mają nadzieję zapewnić swoim klientom bardziej dostępne rynki finansowe. Dostępne kontrakty CFD obejmują aktywa bazowe, które obejmują akcje i indeksy, waluty i kryptowaluty oraz towary.

Handlowcy docenią szereg funkcji oferowanych w HFTrading, w tym platformę transakcyjną MetaTrader 4, szczegółowe centrum edukacyjne, dedykowaną obsługę klienta, brak ukrytych opłat i prowizji, konto handlowe demo oraz szereg innowacyjnych narzędzi ułatwiających handel bardziej skuteczny.

Punkty sprzedaży HFTrading

Niektóre z głównych zalet HFTrading

Ponadto klienci mogą skorzystać z szybkości realizacji, które są tak szybkie, jak 0,04 sekundy, spready rozpoczynające się od 2,1 i lewarować nawet 1: 500. Ponadto inwestorzy mogą cieszyć się spokojem, wiedząc, że nie ma manipulacji cenami, ponieważ wszystkie transakcje są przekazywane bezpośrednio do dostawców płynności, bez interwencji w punkt sprzedaży.

Innowacje technologiczne i narzędzia analityczne dostarczane przez HFTrading zapewniają, że klienci są w stanie zawsze zapewnić optymalne warunki handlowe. Ponadto dane pozostają całkowicie bezpieczne dzięki zastosowaniu technologii SSL, ścisłym regułom zapory i szyfrowaniu wszystkich transakcji.

Wszystko to jest częścią filozofii HFTrading, która ma na celu uwolnienie traderów od wszelkich zewnętrznych zakłóceń i zmartwień, które mogą negatywnie wpłynąć na wyniki handlowe, pozwalając im w pełni skupić się na swoim handlu.

Bezpieczeństwo

Bez względu na to, co oferuje dostawca usług finansowych w zakresie warunków handlowych, platform i dostępnych aktywów, jeśli inwestor nie może czuć się bezpiecznie, jest to mało przydatne. Spójrzmy więc najpierw na bezpieczeństwo handlu na HFTrading.

Rozporządzenie:

HFTrading to nazwa handlowa CTRL Investments Limited („CTRL”). CTRL jest spółką zarejestrowaną w Nowej Zelandii (numer firmy 2446590, NZBN 9429031595070) i ​​zarejestrowaną spółką zagraniczną w Australii (ARBN 152 535 085).

CTRL jest licencjonowana i regulowana przez New Zealand Financial Markets Authority (FSPR nr FSP197465) oraz Australian Securities and Investments Commission (AFSL nr 414198).

Logo ASIC

Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji. Zdjęcie za pośrednictwem ASIC.gov.au

Bezpieczeństwo funduszy klientów:

HFTrading utrzymuje segregację funduszy klientów, przechowując wszystkie środki klientów na rachunkach bankowych, które są oddzielne od funduszy operacyjnych dostawcy usług finansowych.

Zarządzanie ryzykiem:

Z naszego przeglądu wynika, że ​​dostawca usług finansowych wdraża ochronę przed ujemnym saldem, która jest zgodna z zasady wprowadzone przez ASIC stan na październik 2020 r.

Komunikacja / bezpieczeństwo danych:

HFTrading posiada wszystkie niezbędne funkcje bezpieczeństwa w celu ochrony danych przechowywanych i przesyłanych. Platforma wykorzystuje standardową w branży technologię SSL i protokoły szyfrowania wraz z bezpiecznymi zaporami sieciowymi, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji i funduszy użytkowników. Te technologie i protokoły chronią przed włamaniami i próbami wyłudzania informacji.

Certyfikat SSL HFTrading

Zawsze upewnij się, że widzisz certyfikat SSL Witryny.

Warto również zauważyć, że na stronie HFTrading są wyraźnie widoczne ostrzeżenia ostrzegające o potencjalnych zagrożeniach podczas pracy z kontraktami CFD oraz z dźwignią i depozytem zabezpieczającym. Możesz przeczytać oświadczenie w stopce witryny HFTrading na każdej stronie, a także jest ono uwzględnione w Przewodnik po usługach finansowych.

Pokrycie aktywów / instrumenty

HFTrading ma ponad 300 kontraktów CFD, co wydaje się być dość standardem w dzisiejszej branży CFD. Dostępne są wszystkie oczekiwane klasy aktywów bazowych, w tym akcje i indeksy, waluty i kryptowaluty oraz towary. Oferty te mogą pomóc każdemu inwestorowi zachować dywersyfikację w handlu i zachować elastyczność na rynkach w oparciu o zmieniające się warunki.

Aktywa HFTrading

Mały wybór ponad 350 aktywów. Zdjęcie za pośrednictwem HFTrading.com.au

Ciesz się handlem kontraktami CFD na wszystkie te klasy aktywów:

 • Pary walutowe Forex (w tym drugorzędne, główne & egzotyczne krzyże)
 • kryptowaluty
 • Indeksy
 • Metale
 • Energie
 • Dyby
 • Surowce

Oferując handel kontraktami CFD, HFTrading zapewnia, że ​​klienci mogą z łatwością wchodzić zarówno na długie, jak i krótkie pozycje na dowolnym rynku, jednocześnie ciesząc się dźwignią finansową do 1: 500 w zależności od rodzaju konta i aktywów bazowych.

Konta handlowe

Mając do wyboru trzy różne konta, każdy inwestor powinien być w stanie znaleźć coś, co odpowiada jego poziomowi doświadczenia w handlu i jego potrzebom. Konta są skonfigurowane na poziomach Silver, Gold i Platinum. Konta srebrne są przeznaczone dla początkujących traderów, konta Gold są przeznaczone dla bardziej zaawansowanych, a konta Platinum są dostępne dla profesjonalnych traderów z wyjątkową wiedzą i doświadczeniem w handlu.

Z łatwością zauważysz, że główne różnice między różnymi kontami dotyczą dźwigni finansowej i oferowanych spreadów. To powiedziawszy, różnice nie są aż tak duże, z dźwignią zaczynającą się od 1: 200 dla konta Silver i idącą do 1: 400 dla kont Gold i 1: 500 dla kont Platinum, podczas gdy spready są tak niskie, jak 3,2 dla konta Silver konto, 2,6 dla konta Gold i 2,1 dla konta Platinum.

Dla wszystkich typów kont obowiązuje minimalny depozyt w wysokości 250 USD.

typ konta

Wybierz konto Silver, Gold lub Platinum. Zdjęcie za pośrednictwem HFTrading.com.au

Zauważysz również, że konto Gold otrzymuje 25% zniżki na swapy z dnia na dzień, a konto Platinum – 50% zniżki na swapy z dnia na dzień. To doskonała zaleta dla handlowców typu swing, którzy zazwyczaj utrzymują swoje pozycje przez noc.

Inne funkcje konta

Warto wspomnieć o dwóch innych funkcjach konta. Jednym z nich jest dostępność islamskich kont handlowych (konto bez wymiany) dla muzułmańskich handlowców. Konta te można zażądać od menedżera konta i nie obejmują one swapów overnight zgodnie z prawem szariatu. Drugi to dostępność kont demo, które można wykorzystać do przetestowania warunków handlowych HFTrading lub przetestowania własnych strategii handlowych tradera, aby zapewnić rentowność przed użyciem prawdziwych pieniędzy.

Rejestracja

Rozpoczęcie handlu na HFTrading jest łatwe. Zdjęcie za pośrednictwem HFTrading.com.au

Powinniśmy również zauważyć, że opłaty i prowizje mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, więc potencjalni inwestorzy powinni sprawdzić na stronie internetowej HFTrading, aby zobaczyć wszystkie aktualne informacje na temat rodzajów rachunków, opłat i prowizji.

Na przykład od 29 marca 2021 r. Poziomy dźwigni zostaną obniżone zgodnie z nowymi zasadami ASIC, jak określono w to wydanie.

Opłaty handlowe

Opłaty są zawsze ważnym czynnikiem, ponieważ wysokie opłaty mogą naprawdę zjadać zyski. HFTrading pozostaje przejrzysty ze wszystkimi opłatami i prowizjami, a ukryte opłaty i obciążenia nie będą miały wpływu na klientów. Spready zaczynają się już od 2,1 w zależności od rodzaju konta i instrumentu bazowego.

Dobrze byłoby wyjaśnić proces, w jakim HFTrading realizuje zlecenia klientów, aby zrozumieć, jak działa dostawca usług finansowych.

Kwotowania cen oferowane przez HFTrading pochodzą z danych w czasie rzeczywistym od CTRL Capital, dostawcy płynności HFTrading. Są to dwukierunkowe notowania, a HFTrading przekazuje je swoim klientom bez dodawania do spreadu.

Aby upewnić się, że dostawca usług finansowych nie podejmuje żadnego ryzyka cenowego ani rynkowego, zabezpiecza wszystkie transakcje zawierane przez swoich klientów za pomocą CTRL Capital. To dywersyfikuje ekspozycję HFTrading w oparciu o predefiniowane parametry ryzyka. HFTrading zarabia prowizję od CTRL Capital na podstawie wolumenu transakcji i pozycji zabezpieczanych.

Opłaty za wymianę

Konkurencyjne opłaty za swap. Zdjęcie za pośrednictwem HFTrading.com.au

Wszystko to oznacza, że ​​klienci HFTrading mogą cieszyć się niskimi spreadami i brakiem ukrytych opłat i prowizji. Opłaty te obejmują:

 • Opłata za noc lub swap.
 • Bezczynność& niskie opłaty za aktywność, jeśli konto jest nieaktywne przez 60 dni lub dłużej.

Rejestracja / KYC

Rejestracja konta w HFTrading to bardzo prosty proces, który obejmuje wypełnienie krótkiego formularza wniosku, w tym kilka podstawowych informacji, takich jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres i data urodzenia.

Weryfikacja HFInvesting

Weryfikacja konta KYC pod kątem zgodności z przepisami. Zdjęcie za pośrednictwem HFTrading.com.au

Jednak nie będziesz mógł rozpocząć handlu, dopóki nie dostarczysz im dodatkowych dokumentów, aby zachować zgodność z przepisami KYC i AML. Dokumenty te obejmują dokument tożsamości, taki jak prawo jazdy, i dokument pobytu, taki jak rachunek za media lub podobny.

Po przesłaniu tych dokumentów zespół ds. Kont przejrzy je i jeśli będą one akceptowalne, uzyskasz dostęp do rachunku rzeczywistego i zaczniesz handlować kontraktami CFD. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy, zespół obsługi klienta jest gotowy odpowiedzieć na każde Twoje pytanie.

Wpłaty / Wypłaty

HFTrading sprawia, że ​​wpłaty i wypłaty środków są wygodne i łatwe, zapewniając szereg metod finansowania konta lub pobierania środków. W każdym przypadku nie ma opłat za wpłaty ani wypłaty pobierane przez HFTrading, a klienci mogą wybierać spośród przelewów bankowych, kart kredytowych i debetowych oraz szeregu internetowych portfeli elektronicznych, takich jak Skrill i Neteller.

Chociaż HFTrading nie pobiera opłat, zdarzają się sytuacje, w których procesor płatności pobiera własne opłaty. Te opłaty są poza kontrolą HFTrading.

Wpłata i wypłata

Wybór dostawców płatności. Zdjęcie za pośrednictwem HFTrading.com.au

Wypłaty są przetwarzane w ciągu 3 dni roboczych przez HFTrading po akceptacji, chociaż może minąć do 7 dni roboczych, zanim środki staną się dostępne, w zależności od zastosowanej metody i dostawcy. Karty kredytowe są zazwyczaj natychmiastowe do wpłat, ale e-portfele są najszybsze podczas dokonywania wypłat. To powiedziawszy, wypłaty muszą być dokonywane na to samo konto, z którego zainicjowano depozyt.

W niektórych przypadkach mogą istnieć ograniczenia co do kwoty środków, które można przelać. Klienci muszą zapoznać się z warunkami konkretnego dostawcy płatności, aby określić, czy nakładają jakiekolwiek ograniczenia na wpłaty lub wypłaty. W żadnym wypadku HFTrading nie akceptuje płatności osób trzecich. Wszystkie depozyty muszą być dokonywane z kont noszących tę samą nazwę, co posiadacz rachunku handlowego.

Platforma handlowa

Wielu klientów ucieszy fakt, że HFTrading zapewnia nagradzaną platformę MetaTrader 4 dla wszystkich swoich klientów. Jest to jedna z najpotężniejszych, a jednocześnie przyjaznych dla użytkownika platform handlowych na rynku.

Zawiera bogactwo narzędzi handlowych i wskaźników, które zadowolą nawet najbardziej doświadczonych handlowców. Stało się tak popularne w ciągu prawie dwóch dekad istnienia, że ​​inwestorzy na całym świecie znają MT4 i używają go do analizy rynku i handlu.

Platforma MetaTrader 4

Handlowcy uwielbiają platformę handlową MT4. Zdjęcie za pośrednictwem MetaTrader4.com

Dzięki 30 wskaźnikom i szerokiemu wachlarzowi wbudowanych narzędzi można analizować tysiące aktywów rynkowych na wykresach, które można dostosowywać i które pozwalają na maksymalnie 9 różnych przedziałów czasowych. Dołączone wskaźniki techniczne pozwalają na szczegółową analizę rynku, która pomaga w znalezieniu dobrych pomysłów handlowych. Transakcje można składać bezpośrednio z wykresów, a handel jednym kliknięciem jest również możliwy na dowolnej wariacji MT4.

Oprogramowanie jest dostępne do pobrania na komputer z systemem Windows lub może być używane w przeglądarce internetowej jako WebTrader. A dla tych, którzy są w ciągłym ruchu, dostępna jest wersja mobilna na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

Niektóre z funkcji, które znajdziesz we wszystkich instancjach MetaTrader 4, obejmują:

 • W pełni konfigurowalne funkcje.
 • Notowania cen kupna / sprzedaży w czasie rzeczywistym dla setek aktywów za pośrednictwem okna obserwacji rynku.
 • Trzy różne typy wykresów: wykresy świecowe, słupkowe i liniowe.
 • Możliwość wyboru spośród 9 ram czasowych handlu od 1 minuty do 1 roku.
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs.
 • Szeroki wachlarz wskaźników technicznych do przeprowadzenia dokładnej analizy rynku.
 • Synchronizacja między platformami.
 • Interfejs MetaEditor do tworzenia niestandardowych wskaźników, skryptów & EA.
 • Obsługa zautomatyzowanego handlu za pośrednictwem doradców ekspertów (EA).
 • Duża internetowa społeczność MQL do dzielenia się pomysłami & narzędzia z innymi handlowcami.
 • Zaawansowane, bezpieczne & przejrzysty handel z optymalną wydajnością przez całą dobę.
 • Powiadomienia o cenach za pośrednictwem poczty elektronicznej, SMS-ów i wyskakujących okienek platformy.
 • Tester strategii do testowania wstecznego EA na danych historycznych.

Wtyczki handlowe MT4

Nie ma żadnych dodatkowych wtyczek ani narzędzi dostarczanych przez HFTrading dla platformy MetaTrader 4. Jest to prawdopodobne, ponieważ narzędzia już wbudowane w MT4 są więcej niż wystarczające do znajdowania dobrych okazji handlowych. Ci, którzy czują, że nadal potrzebują więcej narzędzi, zawsze mogą udać się na rynek MQL, aby pobrać wskaźniki klientów, skrypty i inne elementy, które zostały zakodowane przez członków społeczności MT4.

Handel mobilny

Aplikacja mobilna HFTrading jest również aplikacją MetaTrader 4 i ma wersje zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS. Daje to klientom możliwość handlu w ruchu, co jest nie tylko bardzo wygodne, ale jest obecnie naprawdę oczekiwane. Zawiera wszystkie wskaźniki i ramy czasowe znalezione w innych wersjach, a także synchronizuje się z tymi innymi wersjami, więc nie przegapisz żadnych danych handlowych.

Aplikacja mobilna MT4

Zrzuty ekranu aplikacji mobilnej MT4 w formacie Sklep Google Play

Od razu po wyjęciu z pudełka aplikacja zawiera te same dane logowania i dane, a także wiadomości, historię rachunków i informacje handlowe, wykresy i listy obserwowanych oraz sposoby łączenia się ze społecznością MQL. To naprawdę bardzo potężna aplikacja mobilna.

Ponadto będziesz otrzymywać dane strumieniowe w czasie rzeczywistym z listy obserwowanych i możesz składać wszystkie zamówienia jednym kliknięciem bezpośrednio z wykresów. Dołączone są również powiadomienia push i alerty rynkowe, aby upewnić się, że nie przegapisz żadnego z wydarzeń, które poruszają rynki.

Obsługa klienta

HFTrading ma dedykowany zespół wsparcia, który jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania ogólne, dotyczące konta lub techniczne lub rozwiązać którekolwiek z twoich problemów od poniedziałku do piątku od 22:00 do 10:00 GMT.

Wsparcie HFTrading

Uzyskaj wsparcie, którego potrzebujesz. Zdjęcie za pośrednictwem HFTrading.com.au

Pomoc jest dostępna za pośrednictwem sesji czatu online, za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected], telefonicznie pod numerem +61 391139456 lub pod numerem formularz kontaktowy online. Dostawca usług finansowych udostępnia również kontakt online, który trafia bezpośrednio do jego zespół zarządzający kiedy nie otrzymujesz odpowiedniego wsparcia w odpowiednim czasie.

Edukacja & Dodatkowe zasoby

HFTrading zawiera kompleksowe centrum edukacyjne na swojej stronie internetowej, które obejmuje szeroki wybór artykułów, samouczków, przewodników handlowych i filmów, a wszystko to ma na celu zapewnienie, że każdy inwestor, który do nich dołączy, jest w stanie uzyskać optymalne doświadczenie handlowe i rozwinąć swoje umiejętności handlowe.

HFTrading Video on Demand

Wideo na żądanie ktoś? Zdjęcie za pośrednictwem HFTrading.com.au

To bardzo wygodne, że materiały są oferowane bezpośrednio w witrynie, dzięki czemu są dostępne dla każdego, w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu podłączonym do internetu. Masz trochę czasu podczas jazdy pociągiem? Dlaczego nie poczytać o strategii handlu skalpowaniem lub o tym, jak czytać Wstęgi Bollingera. To tylko dwa z wielu przedmiotów, których możesz się uczyć na tym wszechstronnym portalu edukacyjnym.

Ponadto możesz również dowiedzieć się więcej o platformie MetaTrader 4 i o tym, jak z niej korzystać, znaleźć informacje na temat różnych rynków, których możesz nie znać, doskonalić swoje umiejętności analizy technicznej, nauczyć się psychologii handlu i zarządzania pieniędzmi i wiele więcej..

Narzędzia badawcze

Oprócz materiałów edukacyjnych istnieje również szereg narzędzi badawczych, do których można uzyskać dostęp. Obejmują one kalendarz ekonomiczny, który wyświetla wszystkie najnowsze wiadomości gospodarcze oraz prawdopodobny wpływ wiadomości na rynki. Możesz również wyświetlić datę i godzinę nadchodzących publikacji danych ekonomicznych, aby pomóc w planowaniu handlu.

HFTrading Daily News

Zdobądź informacje o swoich rynkach. Zdjęcie za pośrednictwem HFTrading.com.au

Oprócz kalendarza ekonomicznego dostępny jest również kalendarz raportów o dochodach firmy, który z wyprzedzeniem poinformuje Cię o tym, jakie firmy mają nadchodzące raporty o dochodach, jakie są oczekiwania dotyczące tych dochodów i kiedy zarząd firmy przeprowadzi telekonferencję.

Do tego dochodzi codzienna sekcja wiadomości, która jest aktualizowana kilka razy dziennie i daje szeroki wgląd w globalne działania rynkowe, w tym artykuły dotyczące złota i ropy, par walutowych, kryptowalut i nie tylko..

Obszary wymagające poprawy

Żaden dostawca usług finansowych nie jest doskonały, dlatego konieczne jest omówienie potencjalnych obszarów usprawnień w HFTrading. Natychmiast przychodzi na myśl zwiększenie godzin obsługi klienta do co najmniej 24 godzin w ciągu tygodnia handlowego. Może brak wsparcia w weekendy jest w porządku, ale w ciągu tygodnia rynki handlują o każdej porze dnia. Jeśli trader chce spekulować na rynku Forex podczas sesji w Ameryce Północnej, wsparcie powinno być dostępne, jeśli coś pójdzie nie tak.

Uważamy również, że korzystanie z firmy należącej do tej samej spółki macierzystej do przedstawiania ofert cenowych i płynności jest nieco wątpliwe. Mimo że HFTrading nie jest pośrednikiem handlowym, jego bliskie powiązania z CTRL Capital rodzą pytania dotyczące potencjalnej manipulacji cenami. Nie oznacza to, że ma miejsce jakakolwiek manipulacja, ale skorzystanie z usług blisko spokrewnionej firmy rodzi te pytania.

W przypadku negatywów zmienny spread jest wysoki, a kilka dodatkowych opłat w postaci opłat zwiększa koszty handlowe klienta. HFTrading nie oferuje całodobowej obsługi klienta; pozycja obowiązkowa dla dostawców kontraktów CFD.

Ostatnią skargą jest to, że dostawca usług finansowych powinien rozszerzyć swoją lokalizację i oferować swoje usługi poza ograniczonymi obszarami Australii i Nowej Zelandii, chociaż może to być po prostu sposób, w jaki lubią..

Wniosek

Mieszkańcy Nowej Zelandii i Australii, którzy szukają internetowego dostawcy kontraktów CFD oferującego konkurencyjne warunki handlowe, naprawdę nie muszą szukać dalej niż HFTrading, który jest licencjonowany i regulowany zarówno przez ASIC, jak i FMA.

HFTrading zapewnia dostęp do globalnych rynków i aktywów preferowanych przez większość traderów za pośrednictwem kontraktów CFD i jest w stanie zaoferować wyższy poziom dźwigni. Daje również traderom możliwość długich lub krótkich transakcji z równą łatwością.

Wreszcie, różne typy kont są odpowiednie do zaspokojenia różnorodnych potrzeb każdego tradera, od początkującego do profesjonalnego.

Podsumowując, czujemy, że możemy polecić HFTrading traderom CFD z Australii i Nowej Zelandii ze względu na ich optymalne warunki handlowe i szeroką gamę kontraktów CFD.

Ostrzeżenie ⚡️: Kontrakty CFD to złożone produkty finansowe. Nie jesteś właścicielem ani nie masz żadnych udziałów w aktywach bazowych. Historyczne wyniki aktywów bazowych nie gwarantują żadnych przyszłych wyników.

Handel kontraktami CFD wiąże się z wysokim poziomem ryzyka dla Twojego kapitału i powinieneś handlować tylko pieniędzmi, na których utratę możesz sobie pozwolić.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me