Przegląd obejmujący: pełne omówienie platformy

Dla tych z Was, którzy korzystali z PrimeXBT w ostatnich miesiącach, prawdopodobnie zauważyliście nową kartę zatytułowaną „Covesting” u góry panelu (oczywiście po zalogowaniu).

Gratulacje dla tych z Was, którzy byli na tyle ciekawi, aby go kliknąć! Jesteście jednymi z pierwszych, którzy widzieli w akcji jedno z najpotężniejszych narzędzi kryptowalutowych, a jeśli posunęliście się nawet do korzystania z tego narzędzia, jesteście jego wczesnym użytkownikiem..

Moduł Covesting, który stał się dostępny dla wszystkich użytkowników PrimeXBT 17 sierpnia w tym roku daje możliwość handlu kryptowalutą AFK (z dala od klawiatury). Jak pytasz?

Covesting Launch Live

Wyskakujące ogłoszenie o module Covesting na stronie Covesting

Pozwalając profesjonalnym handlowcom kryptowalut robić to za Ciebie, gdy siedzisz wygodnie, relaksujesz się i wpuszczasz pieniądze. Jeśli chcesz zobaczyć dokładnie, jak to zrobić w PrimeXBT, zapoznaj się z naszym drugim artykułem. W tym artykule skupimy się na samej platformie Covesting i jej obiecującym tokenie kryptowaluty COV.

Co to jest Covesting?

Covesting to firma zajmująca się budowaniem narzędzi handlowych. Ich wspomniany moduł Covesting umożliwia kopiowanie transakcji niektórych z najlepszych handlowców kryptowalut.

Witryna Covesting

Witryna firmy Covesting

Niedawno uruchomili również wersję beta swojej w pełni licencjonowanej, zgodnej z prawem i bezpiecznej platformy Covesting, zawierającej arsenał funkcji, w tym kopiowanie (więcej o tym później). Moduł Covesting będzie również ostatecznie dostępny na innych giełdach (które nie zostały jeszcze nazwane).

Czy Covesting jest legalny?

Covesting Safe?

Licencjonowanie i bezpieczeństwo objęte licencją

Covesting jest firmą zarejestrowaną na Gibraltarze i jest w pełni licencjonowanym dostawcą usług technologicznych w ramach Distributed Ledger. W rzeczywistości ich przywiązanie do robienia rzeczy w książce jest po części powodem, dla którego ich pierwszy publiczny produkt, Moduł Covesting, stał się publicznie dostępny. Projekt napotkał szereg przeszkody regulacyjne od czasu jej ogłoszenia w 2017 roku, które ostatecznie przeszły.

Czy Covesting jest bezpieczny?

Obsesja Covestinga na temat przestrzegania zasad jest równa ich oddaniu bezpieczeństwo użytkowników. Na początek cały ruch sieciowy na platformie Covesting jest szyfrowany za pomocą protokołu SSL (https). Nawiązali również współpracę z firmami takimi jak Cloudfare, aby chronić przed atakami DDoS. Hasła użytkowników są szyfrowane kryptograficznie, a 2FA jest również dostępne do logowania i wypłaty środków.

Covesting Security

Pokrycie bezpieczeństwa zasobów cyfrowych. Zdjęcie za pośrednictwem Covesting

dodatkowo, około 95% funduszy kryptowalutowych na platformie Covesting są przechowywane w portfelach typu cold wall z wieloma podpisami, do których dostęp wymaga koordynacji wielu pracowników na całym świecie. Wszystkie gorące portfele są generowane i zabezpieczane przez Microsoft Azure Key Vault. Wszelkie aktywa w walucie fiducjarnej są rozłożone na wielu kontach bankowych z oddzielnymi kontami dla środków użytkowników i operacji Covesting.

Krótka historia Covesting

Firma Covesting została założona przez weterana handlu litewskiego o nazwisku Dmitrij Pruglo, który jest również aktywnym publicznie dyrektorem generalnym Covesting. Pruglo ma ponad 12 lat doświadczenia w handlu „bez względu na ruch” w niektórych z największych litewskich i duńskich instytucji finansowych i banków.

Wkrótce po tym, jak został licencjonowanym doradcą finansowym, założył własną firmę holdingową i zaczął eksperymentować z inwestowaniem w nieruchomości i miał obsesję na punkcie handlu kryptowalutami w 2015 roku..

Covesting CEO

Covesting CEO Dmitrij Pruglo na Macau Finwise Summit, 2018. Zdjęcie via Youtube

Pruglo zdał sobie sprawę, że platformy peer-to-peer, takie jak Airbnb i Uber, to przyszłość wielu usług w gospodarce światowej. Zauważając, że podobne usługi istniały na starszych rynkach finansowych do handlu, w których inwestorzy mogli płacić traderom za handel swoimi aktywami w ich imieniu, Pruglo zdecydował stworzyć Covesting.

Miała to być platforma do kopiowania, która umożliwiałaby użytkownikom kopiowanie transakcji profesjonalnych handlowców kryptowalut w sposób nieupoważniony (bez faktycznego przekazywania ich krypto traderom). Plik Dokumentacja dotycząca pokrywania został wydany pod koniec 2017 roku.

Covesting Reveal

Pierwsze publiczne demo platformy Covesting. Obraz przez medium

Pruglo ma obsesję na punkcie upewnienia się, że Covesting jako firma i Covesting jako produkt mają wszystkie wymagane certyfikaty i spełniają wszystkie przepisy niezbędne do legalnego i bezpiecznego działania.

On nawet odnotowano w wywiadzie że Covesting nigdy nie użyje usługi KYC innej firmy dla swoich użytkowników tylko ze względu na obawy dotyczące bezpieczeństwa i prywatności. Z tego powodu platforma Covesting wykorzystuje blockchain Ethereum; aby wszystkie zyski z handlu kopiowaniem były przejrzyste i publicznie weryfikowalne.

Co to jest token COV?

COV to token ERC-20 na łańcuchu blokowym Ethereum używanym na platformie Covesting. Jako natywny token narzędzia platformy spełnia wiele funkcji. Pierwszym jest uiszczenie opłat transakcyjnych i otrzymanie za to rabatu. Żetony COV używane do płacenia opłat handlowych są spalane.

Covesting Token

Wyjaśnienie narzędzia do ukrywania tokenów. Zdjęcie za pośrednictwem Covesting Blog

Druga to nagroda – wszystkie zyski z handlu kopiowaniem zostaną wypłacone w tokenach COV, dzięki czemu zyski będą publicznie widoczne na Etherscan. Trzecim jest obniżenie opłat za platformę za każdą zyskowną transakcję (więcej o tym później).

Chociaż nie był dostępny w chwili pisania tego tekstu, Pruglo zauważył że tokeny COV będą również używane do obstawiania na platformie w celu uzyskania różnych korzyści. Jedną z tych korzyści będzie możliwość korzystania z narzędzi handlu algorytmicznego innych firm na platformie Covesting.

Chociaż początkowo token COV miał być wyłączny na giełdzie Covesting, był notowany na wielu giełdach wkrótce po uruchomieniu. COV będzie również dostępny na wszystkich giełdach kryptowalut, które integrują jego moduł Covesting.

Taryfa opłat

Opłaty i harmonogram spalania tokena COV. Zdjęcie za pośrednictwem Covesting

Należy zauważyć, że ponieważ platforma Covesting nie została jeszcze uruchomiona w wersji alfa, nie wiadomo dokładnie, ile z tych przypadków użycia dla COV pozostanie, a jakie inne mogą zostać dodane.

Strona o Token COV na stronie Covesting nie zdefiniował jeszcze warunków wypalania tokenów w momencie pisania. Wszystkie wymienione tutaj osoby zostały wymienione w wywiadach, Q&Tak jak, często zadawane pytania i / lub raport dotyczący zgodności.

COV Token ICO

Chociaż liczby są nieco trudne do ustalenia, raport Covesting Whitepaper stwierdza, że ​​1,5 miliona tokenów zostało przydzielonych na pre-ICO, które miało miejsce w październiku 2017 r. I zebrało około 600 000 USD po około 0,40 USD za token.

Etapy COV ICO

Koszt tokena COV na różnych etapach ICO. Zdjęcie za pośrednictwem Covesting

Pierwsza oferta monet dla tokena COV miała miejsce w listopadzie i grudniu 2017 r. Dodatkowe 15 milionów tokenów zostało sprzedanych po szacunkowej cenie 0,60 USD za token, co przyniosło kolejne szacowane 8,5 mln USD finansowania.

Token COV ma maksymalną podaż 20 milionów i jest aktywem deflacyjnym (ponieważ można go spalić, aby zapłacić za transakcje i opłaty platformowe na Covesting). Z pozostałych 3,5 miliona tokenów, które nie zostały sprzedane podczas pre-ICO i ICO, 2,5 miliona zostało przydzielonych założycielom projektu, a pozostały 1 milion COV zostanie wykorzystany do opłacenia doradców i dodatkowego PR projektu.

Dystrybucja tokenu COV

Dystrybucja tokena COV. Zdjęcie za pośrednictwem Covesting

Zebrane z finansowania 9,1 mln USD zostało / zostanie przydzielone w następujący sposób: 40% na badania i rozwój platformy Covesting, 25% na marketing i pozyskiwanie użytkowników, 30% na partnerstwa B2B i powiązane wydatki operacyjne oraz 5% na działania prawne i opłaty za zgodność. Pruglo zauważył w Q&A żeby te fundusze były więcej niż wystarczające, aby utrzymać działalność przez kilka lat.

Analiza ceny tokena COV

Kiedy COV trafił na otwarte rynki kryptowalut w styczniu 2018 roku, kosztował prawie 3 USD. Niestety, był to najwyższy poziom COV w historii, a jego cena stopniowo spadała, aż w lutym tego roku osiągnęła zawrotny poziom poniżej pół centa USD.

Wydajność cenowa COV

Wydajność cenowa COV. Zdjęcie za pośrednictwem CMC

Jednak ogłoszenie uruchomienia modułu Covesting na PrimeXBT wyciągnęło token z krawędzi i od tego czasu znajduje się w trendzie wzrostowym, ostatnio odzyskując około 0,30 USD, wciąż tylko około połowy ceny ICO..

Wykazy giełdowe COV

Jeśli chcesz zdobyć kilka tokenów COV, będziesz mieć zły czas. Twoje opcje są ograniczone do platformy Covesting, KuCoin i HitBTC, przy czym ta ostatnia z trzech ma wątpliwe osiągnięcia.

Wykazy giełdowe COV

Ogłoszenia COV na giełdach. Obraz przez CMC

Co gorsza, wolumen obrotu na wszystkich giełdach jest tak niski (około 30000 USD w ciągu 24 godzin), że nawet nie rejestruje się jako świeca na CoinMarketCap. W związku z tym możesz zapłacić trochę więcej, aby zeskrobać niektóre tokeny COV z płytkich książek zamówień na tych giełdach.

Portfele kryptowalut COV

Jeśli uda Ci się złapać COV, z przyjemnością odkryjesz, że przechowywanie tej kryptowaluty jest niezwykle proste. Ponieważ COV jest tokenem ERC-20, możesz go przechowywać na prawie każdym portfelu kryptowalut, który obsługuje aktywa oparte na Ethereum.

Lista jest długa i zawiera Trezor i Ledger portfele sprzętowe, portfel Exodus i portfel Atomic (dostępne na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych).

Covesting Roadmap

Chociaż Covesting postępuje stosunkowo wolno, to mniej więcej tak zgodnie z harmonogramem zgodnie z jego mapą drogową.

Covesting Roadmap

Migawka z mapy drogowej Covesting. Zdjęcie za pośrednictwem Youtube

Kilka miesięcy po ICO pod koniec 2017 r. Tokeny zostały wprowadzone do publicznego obrotu na KuCoin i HitBTC. Większość planu działania Covesting skupiało się na nieustannym testowaniu platformy transakcyjnej i jej funkcji (zwłaszcza handlu kopiowaniem) oraz uzyskaniu niezbędnych licencji, aby uczynić to legalnym.

W maju 2018 r., Covesting Dołączył Enterprise Ethereum Alliance. Jako jedna z największych inicjatyw blockchain na świecie, EEA składa się z ponad 50 firm kryptowalutowych i spoza nich, z których niektóre znajdują się również na liście Fortune 500. Członkowie to Microsoft, Intel, J.P. Morgan, Accenture, Tendermint i Consensys.

Obejmuje EOG

Covesting dołącza do Enterprise Ethereum Alliance. Obraz przez medium

Oglądanie wcześniejszych treści Covesting na ich Kanał Youtube ujawnia entuzjastycznego Dmitrija Pruglo, który miał wyraźny brak B.S. odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące projektu w wielu pytaniach&Tak jak. Jednak, jak wszyscy wiemy, hossa w latach 2017-2018 nie trwała. Wydaje się, że wiele produktów, które były w trakcie opracowywania, takich jak aplikacja mobilna Covesting, pozostało niedokończonych (na razie).

Covesting Beta

Covesting rozpoczyna beta testy modułu Covesting na PrimeXBT. Zdjęcie za pośrednictwem Covesting

Z drugiej strony niedawna integracja Covesting z PrimeXBT oznacza zmianę paradygmatu projektu. Pruglo początkowo przewidywał, że giełdy kryptowalut wykorzystają nieocenioną funkcję handlu kopiami Covesting i wydaje się, że wizja wreszcie staje się rzeczywistością. Chociaż Pruglo był dyskretny, jeśli chodzi o partnerstwa, wydaje się, że przyjęcie modułu Covesting jest na dobrej drodze.

Samouczek dotyczący platformy

Chociaż wersja alfa platformy wymiany Covesting nie została jeszcze uruchomiona, jest ona publicznie dostępna do testów beta. Aby uzyskać do niego dostęp, musisz najpierw utworzyć konto. Proces jest dość standardowy: e-mail, hasło, potwierdź e-mail i jesteś gotowy do użycia (ish).

Covesting Dashboard

Pulpit handlowy na platformie Covesting.

Jak wspomniano na początku tego artykułu, jeśli chcesz wiedzieć, jak korzystać z modułu ukrywania w PrimeXBT, zapoznaj się z sekcją Moduł ukrywania w tym artykule.

Platforma Covesting posiada niezwykle przyjazny dla użytkownika interfejs. Funkcje obejmują pulpit nawigacyjny, w którym możesz śledzić swoje portfolio, natychmiastową bramkę płatności fiat-crypto (i odwrotnie) oraz klasyczną giełdę spot TradingView.

Platforma kryjąca

Pulpit handlowy Covesting z ciemnym motywem. Zdjęcie za pośrednictwem Covesting

Dostępna jest również intuicyjna zakładka Fundusze, która umożliwia przeglądanie sald portfeli kryptowalutowych i fiducjarnych, katalog aktywnych handlowców kryptowalut dostępnych do kopiowania oraz możliwość wysyłania wiadomości do innych użytkowników platformy. Znajdziesz tu również przydatne narzędzie do generowania różnych raportów finansowych, zachęt polecających, ustawień użytkownika (w tym płynnego motywu jasnego i ciemnego) oraz wielu opcji obsługi klienta.

Obejmuje wymagania KYC

Pokrycie KYC

Wyskakuj, gdy próbujesz przenieść fundusze na lub poza Covesting bez KYC

Aby zdeponować lub wypłacić środki na Covesting, musisz przesłać dokumentację Poznaj swojego klienta (KYC). Może to być paszport lub dowód osobisty. Będziesz również musiał podać swój adres i przedstawić ważny dokument potwierdzający ten adres. Według Covesting Help Center, może to zabrać wszędzie od 1-5 firm do weryfikacji. Jeśli potwierdziłeś swoją tożsamość, jesteś teraz gotowy do użycia!

Cryptocurrencies on Covesting

Platforma Covesting oferuje obecnie 8 kryptowalut do handlu: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash, Bitcoin Cash, Tether, Digibyte i token Covesting. Obsługiwane waluty fiducjarne obejmują euro, funty brytyjskie i dolary amerykańskie. Wszystkie kryptowaluty można wymieniać na waluty fiducjarne i Bitcoin, a kilka z nich można wymieniać na Ethereum.

Cryptocurrencies on Covesting

Zasoby obsługiwane na platformie Covesting

Warto zauważyć, że giełda spot wydaje się wskazywać, że jest więcej kryptowalut dostępnych do handlu, niż można zdeponować lub wypłacić, w tym Tron, Monero i Tezos (XTZ). Co więcej, na razie wydaje się, że na platformie Covesting głośność jest dość niska.

To powiedziawszy, wydaje się również, że handel odbywa się bardzo często, aczkolwiek w mniejszych nominałach, niż można by zobaczyć na niektórych innych giełdach kryptowalut. Płynność będzie się poprawiać wraz ze wzrostem bazy użytkowników platformy.

Handlarze na Covesting

Podobnie jak w przypadku modułu Covesting, platforma Covesting umożliwia automatyczne kopiowanie i wykonywanie transakcji profesjonalnych handlowców kryptowalut. Podobnie, możesz zobaczyć, ile zysku zarobił każdy handlowiec w danym okresie.

Ten okres czasu jest ważny, aby pamiętać, ponieważ trader, który był w pobliżu dłużej i ma 200% zysku w tym okresie, będzie prawdopodobnie bardziej wiarygodny niż trader, który ma 200% zysku, ale był na platformie przez kilka dni.

Moduł kryjący PrimeXBT

Handel w module Covesting.

Jeśli jesteś handlowcem kryptowalut, funkcja handlu kopiowaniem na platformie Covesting i module Covesting daje Ci szansę na zaprezentowanie swoich talentów i uzyskanie trochę dodatkowego zysku za swoje pieniądze (sekcja opłat wyjaśnia, jak to zrobić).

Chociaż będziesz musiał również dostarczyć dokumentację KYC, platforma Covesting umożliwia ustawienie publicznie dostępnej nazwy użytkownika zamiast prawdziwych informacji jako handlowca i / lub inwestora na platformie. Uwaga: inwestorzy, którzy kopiują handlowców, mogą alokować im tylko fundusze za pomocą tokena COV.

Opłaty na giełdzie Covesting

Na giełdzie Covesting istnieją trzy rodzaje opłat: opłaty transakcyjne, opłaty transakcyjne za kopiowanie oraz opłaty za wpłaty i wypłaty. Plik harmonogram opłat handlowych opiera się na 30-dniowym wolumenie obrotu i silnie faworyzuje animatorów rynku, jak widać na powyższym obrazku.

Pokrycie opłat transakcyjnych

Opłaty handlowe za Covesting. Zdjęcie za pośrednictwem Covesting.

Kopiuj opłaty handlowe są bardzo proste i przedstawiają się następująco: 2% opłaty za wejście (gdy zaczynasz obserwować tradera), 10% opłaty platformowej (10% osiągniętych zysków, pobranych, gdy przestajesz obserwować tradera) i 18% opłaty dla tradera (18 % zysków z handlu swoimi aktywami). Jeśli wykonasz prostą matematykę, zatrzymasz 72% zysków z handlu kopiowaniem.

Pokrycie depozytu / wypłaty

Opłaty za wpłaty i wypłaty na Covesting

Wpłaty i wypłaty opłaty za Covesting różnią się w zależności od zasobu. Waluty Fiata, w szczególności funty brytyjskie i euro, można przesyłać na platformę Covesting i poza nią wyłącznie za pomocą przelewu. Przelewanie środków na giełdę nic nie kosztuje, ale przy wypłacie odpowiednio środków w GBP lub EUR zapłacisz przystojną opłatę w wysokości 50 GBP lub 50 EUR.

Nie ma opłat depozytowych za kryptowaluty, ale zwróć uwagę na minimalne kwoty depozytów. Minimalne kwoty wypłat również różnią się w zależności od danej kryptowaluty.

Covesting Referral Program

Jeśli chcesz zarobić dodatkowe Bitcoiny dzięki Covesting, możesz to zrobić polecając znajomym na platformę za pomocą linku polecającego, który jest automatycznie generowany dla Ciebie w zakładce Polecenia. Covesting zapewnia nawet bezpłatny zestaw marketingowy, który pomoże Ci rozpowszechniać informacje o zaletach ich platformy! Im więcej osób polecisz, tym więcej otrzymasz ich opłat transakcyjnych.

Obejmuje poziomy poleceń

Poziomy nagród za polecenia w Covesting

Oto, jak to działa: wszystko zależy od tego, ile Twoje polecenia sprzedają w okresie 30 dni. Jeśli wszystkie polecone przez Ciebie osoby dokonają transakcji za mniej niż 100 000 USD miesięcznie, zarobisz 20% ich opłat transakcyjnych. Zwiększa się to o 10% za każde 100 000 USD, które handlują, do 40%. Biorąc to pod uwagę, Uwzględniając uwagi w zasadach poleceń, możesz uzyskać dostęp do niektórych „specjalnych warunków”, jeśli Twoi poleceni handlują na więcej niż 400 000 USD w okresie 30 dni.

Obejmuje obsługę klienta

Jeśli chodzi o obsługę klienta, platforma Covesting oferuje trzy opcje: czat na żywo, formularz ogólnych zapytań do wypełnienia i obszerną stronę z często zadawanymi pytaniami zwaną Covesting Help Center. Czat na żywo nie jest tak naprawdę czatem na żywo, ale zamiast tego jest formularzem szablonu wiadomości e-mail do wypełnienia.

Pokrycie wsparcia

Strona pomocy na platformie Covesting. Zdjęcie za pośrednictwem Covesting Support

Formularz zapytania ogólnego jest dokładnie tym, czego można się spodziewać. Strona z często zadawanymi pytaniami zawiera przydatne informacje, które mogą pomóc zdezorientowanym użytkownikom w poruszaniu się po platformie Covesting. Niestety, niektóre informacje wydają się być nieaktualne.

Nasza opinia na temat Covesting

Platforma Covesting jest absolutnie niesamowita. Jest niezwykle przyjazny dla użytkownika, jest szybki, elegancki i nie jest zapchany dodatkowymi informacjami, które nie są związane z handlem (co wydaje się obecnie coraz powszechniejsze wśród dużych giełd).

Covesting Instant

Natychmiastowa wymiana Covesting

Możesz również metodycznie śledzić swój portfel w intuicyjny sposób, możesz drukować raporty finansowe (które będą bardzo przydatne, gdy zbliża się sezon podatkowy). Co najważniejsze, możesz automatycznie kopiować transakcje sprawdzonych weteranów handlu kryptowalutami!

Najbardziej imponującą rzeczą w Covesting jest to, że można powiedzieć, że wiele pracy włożono w tworzenie ich produktów. Wszystko jest z braku lepszego wyrażenia, tak jak powinno być w przypadku platform handlu kryptowalutami.

Debiut modułu Covesting na PrimeXBT jest kolejnym dowodem na to, że zespół Covesting może dostarczyć niezwykle cenne narzędzia na rynek, który ich głoduje. Miejmy nadzieję, że ich dyrektor generalny Dmitrij Pruglo w końcu poklepie się po plecach za pracę, która została naprawdę dobrze wykonana.

Covesting Arbitrage

Jedna z wielu funkcji, których obecnie nie ma na platformie Covesting

Teraz kilka wad. Po pierwsze, na platformie Covesting nie ma dużego wolumenu obrotu. Chociaż poprawi się to po oficjalnym wydaniu platformy, może minąć trochę czasu, zanim stanie się ona wystarczająco użyteczna do poważnego handlu.

Po drugie, większość dokumentacji dotyczącej platformy Covesting wydaje się być nieaktualna lub niepoprawna. Może to utrudnić nowym użytkownikom (lub potencjalnym) zrozumienie, jak wszystko działa. Nie pomaga również fakt, że istnieje wiele funkcji, które zostały tam wymienione, ale nie zostały opublikowane, takie jak handel algorytmiczny.

Po trzecie, token COV. Trudno jest wyobrazić sobie, w jaki sposób token ze stosunkowo niską maksymalną podażą będzie efektywnie wykorzystywany jako token użytkowy w ekosystemie Covesting. Nieważne niski wolumen obrotu – prawdopodobnie bardziej dotyczy to tego, czy token był aktywnie przedmiotem obrotu.

Covesting Volume

Niski wolumen obrotu tokena COV według CoinMarketCap

Token COV jest również powiązany z czymś, co powoli odchodzi w przeszłość: opłatami za wymianę. Jak zauważył dyrektor generalny Binance, Changpeng Zhao w niedawnym wywiadzie, giełda kryptowalut to wyścig do 0 opłat. Co stanie się z tokenem COV, kiedy to się stanie?

Odkładając na bok obawy, Covesting przyniósł poziom przejrzystości i przyjazności dla użytkownika, który pozostaje niezwykle rzadki w przestrzeni kryptowalut. Stworzyli działające produkty i obiecujące dowody koncepcji, które z pewnością wstrząsną przestrzenią kryptowalut i mogą przynieść lawinę użytkowników pędzących, aby skorzystać z handlu kopiowaniem i wszystkich innych legalnie użytecznych funkcji, które Covesting ma do zaoferowania.

Wyróżniony obraz za pośrednictwem Covesting

Zastrzeżenie: są to opinie autora i nie powinny być traktowane jako porady inwestycyjne. Czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me