Przewodnik dla początkujących po Ethorse: zakłady na ceny kryptowalut

Jeśli czytałeś, że 2018 będzie rokiem ethereum, jednym z powodów jest to, że sieć kryptograficzna została zaprojektowana w celu ułatwienia innowacji.

Oznacza to, że podczas gdy bitcoin, litecoin i inne kryptowaluty pozostają zasadniczo takie same, ethereum ma prowadzić do wprowadzenia nowych celów, inteligentnych kontraktów i zdecentralizowanych aplikacji (lub DAPP).

To jest coś, czego jeszcze nie widzieliśmy zbyt wiele, przynajmniej w tym sensie, że interesuje go opinia publiczna. Ale teraz jest dość interesujący dApp, który zaczyna robić pewne fale. Nazywa się Ethorse i opisuje się jako:

pierwszy na świecie DAPP, który obstawia cenę kryptowalut

Czy mają więc potencjał, aby włamać się na wysoce konkurencyjny rynek bukmacherski dApp? W tej prostej recenzji Ethorse przyjrzymy się niektórym z najważniejszych czynników do rozważenia.

Co to jest Ethorse?

Jak wspomniano, Ethorse to DAPP (zdecentralizowana aplikacja) stworzona, aby pomóc ludziom obstawiać ceny walut. Jest zbudowany jako inteligentny kontrakt Ethereum, co zasadniczo oznacza, że ​​został włączony do łańcucha blokowego Ethereum w sposób, który zapewnia, że ​​zakłady i transakcje są realizowane dokładnie tak, jak powinny, bez manipulacji i pytań.

Platforma stylistycznie opiera się na idei „wyścigów konnych”, czyli określenia najprostszego typu zakładu: kto wygra wyścig w danym czasie?

Być może słyszałeś wyrażenie używane do opisania, w jaki sposób eksperci śledzą wybory polityczne, na przykład nie patrząc na sprzeczności lub trendy, ale po prostu, który polityk wydaje się być „przed” lub bliżej wygrania wyścigu.

W tym przypadku zakłady na wyścigi konne są stosowane do grupowania kryptowalut, tak aby ludzie mogli postawić na to, która z nich osiągnie najlepsze wyniki w określonym czasie.

Jak to działa?

Osoby biorące udział w zakładach Ethorse będą musiały pobrać wtyczkę Metamaks dla przeglądarki Chrome lub Firefox lub użyć domyślnej przeglądarki Ethereum, Mist. Będąc na tych platformach, będziesz mógł zobaczyć, kiedy zostanie ogłoszony nowy „wyścig”, co oznacza, że ​​nowy kontrakt zostanie utworzony na łańcuchu bloków.

Przegląd etrozy

Wyjaśnienie, jak działają zakłady

W takim razie Twoim jedynym zadaniem jest wybranie w wyścigu kryptowaluty, która według Ciebie podniesie najwyższą cenę w danym czasie i postaw na nią określoną kwotę ETH.

Podczas okresu obstawiania Ethorse publikuje statystyki na żywo (ceny, liczbę osób obstawiających, kursy itp.), A po zakończeniu wyścigu zwycięzcy mają określony czas na odebranie wygranej.

To naprawdę takie proste – w rzeczywistości nie musisz się nawet rejestrować ani zakładać konta, aby wziąć udział.

Czy to legalne?

Jednym słowem, tak. Kryptowaluta podlega różnym przepisom w różnych częściach świata i jest prawdopodobne, że w co najmniej kilku krajach Ethorse jest niedostępna, źle widziana lub będzie zakazana.

Jednak ogólnie rzecz biorąc, regulacja kryptograficzna pozostaje lekka. Główne rynki, takie jak Stany Zjednoczone i Wielka Brytania, przyjmują leseferystyczne podejście do aplikacji kryptograficznych, a historia jest taka sama w większości Europa i reszta świata.

Co więcej, chociaż niektórzy mogą się zastanawiać nad legalnością czegoś, co zostało skonfigurowane jako operacja „obstawiania”, nie wydaje się, aby spowodowało to jeszcze jakiekolwiek problemy. Wydawałoby się, że „wyścigi konne” Ethorse są na tyle bliskie inwestowaniu lub handlowi walutami, że nie są badane jako działalność związana z zakładami lub hazardem.

Czy żetony HORSE są cenne?

Jeśli spojrzysz na Ethorse, zaczniesz czytać o tokenach HORSE i prawie możesz pomylić je z walutą, na której działa cała operacja. Tak jednak nie jest. Tokeny HORSE to w zasadzie tokeny cyfrowe, które można zarobić, inwestując w HORSE.

Zaletą jest to, że 5% wypłat ze wszystkich pul trafia do posiadaczy tokenów, a ci, którzy posiadają najwięcej tokenów, otrzymują największą część.

Żetony KONIA

Przegląd tokenów HORSE

Dodatkowo ci, którzy posiadają tokeny HORSE, mogą głosować na różne cechy gier lub wyścigów, a tym samym mieć wpływ na rozwój Ethorse. Więc tak, tokeny HORSE mogą być cenne i przydatne, chociaż nie należy ich mylić bezpośrednio z kryptowalutą, którą można wygrać w udanym zakładzie Ethorse.

Plusy & Cons

Plusy: Ethorse sprawia, że ​​zakłady są przejrzyste i łatwe do naśladowania dzięki łańcuchowi bloków. To prosta i naturalna gra z zakładami, która pozwala na inny tryb handlu kryptowalutami. Nie musisz zakładać konta, a tokeny są zabawną pomyłką.

Cons: Ograniczenia przeglądarek, których możesz używać do udziału, mogą być frustrujące.

Potencjał długoterminowy

Chociaż koncepcja Ethorse jest bez wątpienia interesująca, rynek jest naprawdę konkurencyjny. Istnieje już wielu konkurentów, którzy mają już projekty dotyczące zakładów typu blockchain. Obejmują one rynki prognoz, takie jak Augur i inne ogólne aplikacje bukmacherskie, takie jak Bethereum.

Jednak Ethorse oferuje dApp, który jest naprawdę prosty w użyciu i który jest idealny dla nowych użytkowników kryptowalut. W bardzo intuicyjny sposób można obstawiać ruchy cen kryptowalut.

Czy warto rozważyć inwestycję w tokeny HORSE?

Zachęcamy Cię do przeprowadzenia własnych badań, ale przypadek użycia z całą pewnością istnieje. Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na udział w zakładach na kryptowaluty, prawdopodobnie skłoni ich do najłatwiejszej opcji. Może to przynieść dalsze korzyści dla tokenów.

Obrazy za pośrednictwem Ethorse.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me