Przyjęcie kryptowaluty w nowoczesnym systemie barterowym

Przez wieki jedynym środkiem handlu był starożytny system barterowy, za pomocą którego ludzie mogli wymieniać towary lub usługi bez użycia pieniędzy. Handel w tamtych czasach wymagał dużo czasu, aby dopasować się do potrzeb i pragnień dwóch zaangażowanych stron.

Wraz z nadejściem nowej ery pojawił się nowy i uproszczony sposób handlu, „pieniądz”, przyjęty przez ludzi jako środek wymiany. Chociaż pieniądze nie wykluczały całkowicie handlu wymiennego, dały początek bardziej scentralizowanemu systemowi. Historia dowodzi, że ilekroć pieniądze traciły na wartości, ludzie uciekali się do systemu barterowego, aby przetrwać zamęt. Dlatego handel wymienny nadal współistniał z pieniędzmi.

Stopniowo, wraz z pojawieniem się wyrafinowanej technologii handlowej wspomaganej przez Internet, handel wymienny odzyskał swoją pozycję. ShareMeAll, znając znaczenie systemu barterowego, podjął próbę połączenia kryptowaluty i technologii blockchain w rdzeniu handlu wymiennego.

System barterowy New Age

ShareMeAll to projekt społecznościowy, który zapewnia platformę do wymiany lub udostępniania czegokolwiek i wszystkiego, co można sobie wyobrazić. To dzielenie się wykracza poza granice, umożliwiając osobom z każdego zakątka świata udostępnianie przedmiotów, usług, umiejętności, doświadczeń i zakwaterowania. Jest to projekt, który podjął inicjatywę połączenia tradycyjnego handlu wymiennego z nowoczesną technologią Blockchain w celu ustanowienia systemu barterowego nowej ery. ShareMeAll służy jako opcja umożliwiająca skorzystanie lub wymianę towarów i usług.

Zaleca optymalne wykorzystanie towarów, które w innym przypadku mogłyby leżeć bezczynnie i bezużyteczne w czyimś domu. Subtelny projekt interfejsu umożliwia użytkownikom łatwe zrozumienie, obsługę i nawigację po platformie.

Platforma zawiera i integruje technologię blockchain z aspektami inteligentnych kontraktów, dzięki czemu platforma jest przejrzysta, bezpieczna i bezpośrednia. Inteligentne kontrakty są regulowane kodami komputerowymi, które służą do oznaczania umów i umów szczegółami publicznie dostępnymi. Projekt jest próbą zaprojektowania pomysłu, który umożliwi wykorzystanie blockchain i kryptowalut przez wszystkie klasy ludzi na całym świecie.

ESwitch

Kluczową cechą platformy, eSwitch®, jest własna waluta ShareMeAll. ESwitch® to tokeny oparte na technologii blockchain Ethereum, które mają być używane w handlu towarami i usługami na platformie sharemeall.com. Każda wymiana na platformie sharemeall.com jest zabezpieczona przez blockchain crypto eSwitch®, co zapewnia wymianę zaufania. Tokeny mogą być używane na platformie internetowej i mobilnej oraz eksportowane do portfela kryptowalut. Funkcje i zalety platformy sharemeall.com są następujące:

 • Tokeny eSwitch® można zdobyć, oferując obiekt, usługę lub noclegi innemu użytkownikowi.
 • Tokeny można również przenieść do portfela kryptowalut i zamienić na kryptowalutę lub walutę fiducjarną.
 • Ryzyko inwestycji jest ograniczone do eSwitch® uzyskanego lub zainwestowanego poprzez udostępnienie i wymianę z innymi członkami.
 • Użytkownicy mają możliwość łączenia się twarzą w twarz, dzielenia się doświadczeniami ze świata rzeczywistego i oferowania zakwaterowania.
 • Stworzona zostanie platforma internetowa i mobilna, aby ułatwić korzystanie z tokenów.
 • Wartość tokena będzie zależeć od ich użycia.
 • W początkowej fazie ICO tokeny zostaną zaksięgowane na koncie użytkownika w zależności od liczby oferowanych usług lub towarów. Te tokeny można przenieść do portfela kryptowalut po miesiącu zarabiania eSwitch®, aby powstrzymać oszukańcze działania.
 • Usługi będą bezpłatne przez cały okres ekspansji, po czym za każdą akcję pobierana będzie opłata w wysokości 1% w ESW.

Każda organizacja lub firma może łatwo uzyskać dostęp do platformy i używać tokena w swoim modelu biznesowym po wcześniejszej umowie z ShareMeAll. Platforma zamierza współpracować z renomowanymi giełdami kryptograficznymi i instytucjami finansowymi, aby ułatwić płynną wymianę tokenów na waluty fiat lub kryptowaluty.

Szczegóły ICO:

 • Przedsprzedaż ICO rozpoczęła się 15 stycznia 2019 r. I zakończy się 14 marca, po czym nastąpi faza 2 sprzedaży, która zakończy się 15 maja 2019 r..
 • 15 milionów tokenów będzie dostępnych do sprzedaży w fazie komercyjnej ICO.
 • Akceptowane waluty to ETH, BTC, USD i EUR, a Kanada, Singapur i Stany Zjednoczone podlegają ograniczeniom.
 • Softcap to 2 miliony euro, a hardcap projektu to 7,5 miliona euro.

ICO opracowało również moduł rabatowy oparty na ilości zakupionych eSwitch®. Żadna zniżka nie zostanie udzielona dla wartości 199 euro, ale 10% zniżki będzie dostępne na zakup ESW o wartości od 200 € do 499 € 20% zniżki za 500 € do 4999 € i 30% zniżki przy zakupie powyżej 5000 €. ShareMeAll planuje przeznaczyć zebrane środki na rozwój marketingowy i techniczny, na platformę mobilną, API i nową wersję sharemeall.com.

ShareMeAll to wyjątkowa koncepcja mająca na celu wypełnienie luki między podobnie myślącymi ludźmi, którzy są rozproszeni na całym świecie za pośrednictwem wirtualnej platformy, i połączyć je w czasie rzeczywistym. Oprócz ustanowienia globalnej sieci dla ludzi do handlu, platforma stara się również zintegrować bezproblemową technologię blockchain w codziennym życiu milionów ludzi. Projekt ten przyniesie rewolucję w tradycyjnym systemie barterowym i doda nowy aspekt do starożytnej praktyki.

Wyróżniony obraz za pośrednictwem sharemeall.io

Publikacji płatnego komunikatu prasowego na tej stronie nie należy traktować jako aprobaty Biura Monet. Czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania przed zainwestowaniem środków w jakąkolwiek firmę lub usługę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me