Recenzja Binance 2020 – Bezpieczny do handlu i przechowywania kryptowalut?

>

Ta recenzja jest częścią serii recenzji wymiany kryptowalut. Nasze ostatnie recenzje zostały ocenione Kraken, Bittrex, Huobi, KuCoin, Poloniex, i Coinbase Pro. Publikujemy recenzje każdej z najlepszych giełd, więc nie przegap żadnej z tych aktualizacji do dołączenie do naszej grupy Telegram.

Czytelnicy, którzy już handlują z Binance, zarejestruj się na Konto Shrimpy aby rozpocząć automatyzację strategii handlowej. Konfiguracja zajmuje tylko 5 minut i może zwiększyć zwroty z prostej strategii kup i trzymaj o ponad 305%!

Handel botami

Boty do handlu kryptowalutami stały się gorącym tematem dla milionów użytkowników kryptowalut na całym świecie. Szuka sposobów na zautomatyzowanie swojej strategii i osiągnięcie lepszych wyników niż rynek.

Kusi mnie, żeby to powiedzieć Binance nie trzeba przedstawiać, ale z drugiej strony nie zaszkodzi przypomnieć sobie, w jaki sposób i dlaczego Binance stało się największą na świecie giełdą kryptowalut. W przypadku większości firm, produktów, aktywów i usług droga na szczyt w danej branży zwykle nie jest prosta. Nie można powiedzieć tego samego o Binance – w ciągu dwóch lat od ICO Binance podbił każdy kamień milowy, jednocześnie niszcząc konkurencję na kawałki.

Cofnijmy się do początku. 13 czerwca 2017 około godziny 23:00, Zespół założycielski Binance ostatecznie zdecydował się stworzyć giełdę i ustawić 14 lipca tego samego roku co datę ICO. W międzyczasie zespół postanowił stworzyć białą księgę i położyć podwaliny pod to, co miało stać się najbardziej legendarną giełdą kryptowalut. ICO odniosło natychmiastowy sukces, zdobywając 15 milionów dolarów w samą porę, aby złapać legendarny wyścig byków Bitcoin, który rozpoczął się w drugiej połowie 2017 roku.

Początkowo Binance miał niepomyślny początek. Żetony, które były tam wymienione, zdawały się gwałtownie spadać w tak zwanym „pocałunku śmierci Binance”. Jednak to nie powstrzymało giełdy przed natychmiastowym przejęciem dużych udziałów w rynku giełdowym. Ich formuła była prosta – zapewniają niesamowicie intuicyjny, prosty i szybki interfejs użytkownika, który miał niewiele lub żadnych przestojów.

Aż do Binance, użytkownicy giełd kryptowalut cierpieli z powodu szkicowych, niepłynnych i źle zorganizowanych giełd od dłuższego czasu. Wiele giełd pojawiło się i zniknęło z dnia na dzień – co byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że kiedy zniknęły, zrobiły to z funduszami użytkowników. W tamtym czasie Coinbase było promieniem nadziei, ale ich oferty były marne, co skłoniło bardziej odważnych handlowców do tworzenia kont na mało znanych giełdach zagranicznych za pomocą Tłumacza Google. To były dni.


Wraz z nadejściem Binance wszystko się zmieniło. Wcześniej nieosiągalne altcoiny stały się nagle – i łatwo – dostępne na giełdzie, która miała prawdziwe wsparcie użytkowników i niesamowicie szybki silnik handlowy. Jednak to nie wszystko, co Binance wprowadził do gry. Binance Coin (BNB), rodzimy token giełdy, mógł być oporem.

Binance wprowadziło opcję dla traderów, która pozwoliła im uiścić opłaty handlowe w BNB – czyniąc to znacznie obniżyło opłaty handlowe. Tak jest do dziś. Genialny ruch, który wprowadził token do miksu, został również wsparty przez tokenomikę zmieniającą grę – ale o tym później.

Trudno jest mówić o Binance bez wspominania o Changpeng „CZ” Zao, wylewnym, charyzmatycznym i szczerym prezesie giełdy. Wymiana nie przebiegała bez problemów, ale różnica między nią a innymi giełdami, które mają problemy, polega na tym, że inne giełdy nie mają CZ na czele.

Na początku tego roku Binance został zhakowany za ponad 7000 BTC (wówczas 40 milionów dolarów). Atak, choć znaczący, służył wyjaśnieniu, dlaczego świat tak bardzo zaufał Binance. W akcie pełnej przejrzystości, CZ natychmiast powiadomił świat o ataku za pośrednictwem wszystkich kanałów mediów społecznościowych giełdy, w tym jego osobistego konta na Twitterze, i zapewnił użytkowników Binance, że fundusz SAFU giełdy pokryje wszystkie straty. Ponadto CZ podjęła niezwykle ostrożny krok polegający na zawieszeniu wpłat i wypłat na tydzień po włamaniu, podczas gdy zabezpieczenia giełdy zostały ulepszone.

Światowej dominacji Binance pomogła szybka ekspansja na rynki z regionalnymi serwisami wymiany Binance Uganda, Jersey i Singapur – a wszystko to oprócz usług globalnych. Jednak zamiast skoncentrować swoją moc na jednej scentralizowanej giełdzie, Binance zainicjował kroki w celu zdecentralizowania swoich usług poprzez uruchomienie własnego łańcucha blokowego nazwanego Binance Chain.

Teraz, gdy jesteś już trochę bardziej zaznajomiony z szerokim zakresem ekosystemu Binance, przyjrzyjmy się nakrętkom i śrubom giełdy.

Otwarcie konta

Uzyskanie dostępu do nowego konta Binance jest proste. Zespół Binance doskonale zdaje sobie sprawę, że wielu, jeśli nie większość, ludzi korzystających z ich giełdy jest zupełnie nowych w handlu i inwestowaniu w kryptowaluty. W tym celu Binance przeszło kilka zmian, z których ostatnia miała miejsce pod koniec czerwca 2019 r., Wszystko po to, by uzyskać prostszą estetykę..

Aby utworzyć konto, musisz przejść do Binance.com (zawsze potrójnie sprawdź, czy adres jest poprawny) i kliknąć przycisk „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu. Jeśli jesteś mieszkańcem USA, nie będziesz w stanie założyć konta. Zamiast tego będziesz musiał poczekać, aż Binance.US zadebiutuje we wrześniu.

Tak więc – zakładając, że nie jesteś mieszkańcem USA – możesz iść dalej i wprowadzić zarówno adres e-mail, jak i hasło, zanim klikniesz “ Utwórz konto ”. Bum, jesteś na dobrej drodze do handlu na najbardziej ruchliwej giełdzie kryptowalut na świecie . Otrzymasz wiadomość e-mail używaną do weryfikacji nowego konta, którą możesz kliknąć i kliknąć, a następnie voila, czas na crack.

Pierwszą rzeczą, którą będziesz chciał zrobić, jest włączenie zabezpieczeń 2FA na swoim koncie wymiany. Binance zdecydowanie zachęca do tego wszystkich – my też. Użyj aplikacji Google Authenticator lub dowolnej innej wybranej aplikacji 2FA. Dodatkowo Binance wyśle ​​Ci wiadomość e-mail za każdym razem, gdy będziesz chciał dokonać wypłaty ze swojego konta. Aby sfinalizować wypłatę, musisz kliknąć link zawarty w e-mailu. Wreszcie, możesz włączyć kod antyphishingowy na swoim koncie Binance. Dzięki temu możesz stworzyć kod, który będzie pojawiał się we wszystkich e-mailach Binance od tego momentu – w ten sposób możesz mieć pewność, że klikasz prawdziwy e-mail Binance – a nie fałszywy.

Aby zacząć korzystać ze swojego nowego konta Binance, po prostu przejdź do strony depozytów i znajdź aktywa, które chcesz przenieść. Ponownie, potrójnie sprawdź adres portfela znak po znaku, zanim faktycznie cokolwiek wyślesz. Dzięki temu unikniesz bólu związanego z nieodwracalnym wysłaniem Bitcoin Cash na adres Bitcoin SV.

Po zasileniu portfela (ów) możesz zacząć grać. Binance ma dwa widoki w zależności od Twoich potrzeb. W lewym górnym rogu, tuż obok logo Binance, znajduje się przycisk „wymiana”.

Najedź na niego, aby rozwinąć dwie opcje wyświetlania – „podstawową” i „zaawansowaną”. Po wybraniu widoku, który najlepiej odpowiada Twojemu poziomowi doświadczenia, czas na handel.

Funkcje i usługi

Binance jest prawdopodobnie najbardziej bogatą w funkcje giełdą dostępną obecnie.

  • Wyrzutnia – Binance wspiera rodzący się ruch IEO (Initial Exchange Offering), wprowadzając Launchpad, platformę do inkubacji i hostowania IEO. Wcześniej inwestorzy musieli przeprowadzić własne, dokładne badania na temat ICO, zanim napotkali trudności związane z inwestowaniem w nie. Dzięki Launchpad inwestorzy nadal muszą przeprowadzać własne badania, ale mogą być pewni, że Binance już wcześniej zweryfikował projekty. Ponieważ Launchpad to elegancko zaprojektowana platforma do inwestowania, poziom dokonywania nowych inwestycji znacznie wzrósł od czasów ICO.

  • Handel na marginesie – Chociaż funkcja handlu na marginesie jeszcze nie została uruchomiona, wkrótce będzie. W ramach Binance 2.0, ogólnej aktualizacji większości ekosystemu handlowego Binance, handel z depozytem zabezpieczającym pozwoli Ci na dokonywanie lewarowanych transakcji, tak jak to robisz już na BitMex. Początkowo handel z depozytem zabezpieczającym będzie obsługiwał tylko następujące tokeny: BTC, ETH, TRX, XRP i BNB.

  • Skalowalność – Użytkownicy Binance zrozumieli, że o ile nie planuje się przestoju, praktycznie w żadnym momencie nie ma zakłóceń w działaniu usługi. Nawet jeśli BTC przeżywa dzień o wartości ponad 40 miliardów dolarów, wymiana działa płynnie i przyjemnie. Ma to prawdopodobnie coś wspólnego z możliwością obsługi ponad 1400 000 transakcji na sekundę przez giełdę. Ze średnim dziennym obrotem przekraczającym 1,2 miliarda USD, Binance jest centrum finansowym, w przeciwieństwie do prawie wszystkich innych na rynku kryptowalut.

  • Binance Chain – Ostatni punkt jest prawdziwy, ponieważ scentralizowana giełda Binance (CEX) jest dokładnie taka – scentralizowana. Binance odchodzi jednak od centralizacji i robi to w szybkim tempie. Binance Chain to zdecentralizowany blockchain firmy, który obsługuje również zdecentralizowaną giełdę Binance (DEX). Binance DEX obsługuje wiele tych samych walut co CEX, ale oferuje również wiele innych aktywów, które trafiają na giełdę w drodze głosowania społeczności. W przyszłości Binance Chain może być nawet zaciekłym konkurentem dla Ethereum. Biorąc pod uwagę liczbę projektów przechodzących do Binance Chain z konkurencyjnych łańcuchów bloków, dni Ethereum jako drugiego kryptowaluty mogą być ograniczone.

  • Binance Savings – Elastyczne konto oszczędnościowe to prosty sposób na uczestnictwo w rynkach pożyczkowych i uzyskiwanie zwrotów. Konta oszczędnościowe Binance pozwalają na wpłaty i umorzenia w dowolnym momencie. Szacunkowa RRSO dla aktywów obsługiwanych przez Binance wynosi od 2% do 56%.

Binance Coin ($ BNB) i opłaty

Binance używa nowatorskiego systemu opłat transakcyjnych. Zasadniczo możesz zapłacić pełną cenę za swoje opłaty transakcyjne lub możesz zapłacić po obniżonej stawce, jeśli kupujesz i przechowujesz BNB, a następnie uiszcza się w ten sposób opłaty transakcyjne. Bez korzystania z BNB Twoje opłaty transakcyjne wynoszą 0,1% każdej dokonanej transakcji. W przypadku BNB opłata transakcyjna za transakcję wynosi 0,075%.

Jednak to nie wszystko, do czego BNB się nadaje. Możesz kupić i trzymać BNB, aby wziąć udział w loteriach Binance Launchpad. Dzięki temu będziesz jednym z nielicznych, którzy zdecydują się zainwestować w najnowszą ofertę IEO. Biorąc pod uwagę, że większość IEO Binance Launchpad poszła na północ od zysków 400% +, trzymanie trochę BNB w portfelu nie zaszkodzi.

Wreszcie, pod koniec każdego kwartału finansowego Binance wykorzystuje 20% swoich kwartalnych zysków na rynkowy zakup BNB – następnie spala go z zasobów. Chodzi o to, aby uregulować podaż tokenów i sprawić, by była ona rzadsza, podczas gdy popyt na monetę nadal rośnie. Wraz ze wzrostem przypadków użycia i produktów w ekosystemie Binance, popyt na BNB jest najwyższy w historii, co znajduje odzwierciedlenie w stałym wzroście wyceny BNB.

Bezpieczeństwo

Binance wykorzystuje najnowsze osiągnięcia sztucznej inteligencji, kryminalistyki blockchain i technologii bezpieczeństwa, aby zablokować wymianę i zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom. Oczywiście dużą częścią zapewnienia bezpieczeństwa giełdy jest nie tylko utrzymywanie aktualnej technologii bezpieczeństwa, ale także posiadanie personelu pomocniczego na miejscu. Na szczęście Binance ma jedno i drugie.

Czasami iw zależności od problemu Binance jest w stanie zapewnić wsparcie w czasie rzeczywistym. To dość wyjątkowe w świecie kryptowalut – zwłaszcza jeśli jesteś przyzwyczajony do handlu na jednorazowych, niepłynnych giełdach, na których nie ma wsparcia.

Jednak najlepszą częścią środków bezpieczeństwa Binance jest to Program SAFU. SAFU to skrót od Secure Asset Fund for Users i jest jedynym w swoim rodzaju funduszem ubezpieczeniowym dla użytkowników Binance. Binance przeznacza 10% swoich zysków z opłat transakcyjnych na fundusz, aby pokryć wszelkie straty poniesione w nieprzewidzianych okolicznościach, takich jak włamania. Mechanizm SAFU już odniósł duży sukces – po wspomnianym powyżej 40 milionach dolarów hack, Binance pokrył skradzione fundusze użytkowników za pomocą SAFU.

Dobry i zły

Jeśli ta recenzja okaże się świetnym poparciem Binance, to prawdopodobnie dlatego, że tak jest. Binance to nic innego jak niesamowita giełda, która również stała się instytucją kryptowalutową. Dla wielu traderów Binance stało się synonimem inwestowania w kryptowaluty. Chociaż Coinbase może nadal przyjmować tort dla nowych inwestorów, ci, którzy już zmoczyli stopy i szukają głębszego doświadczenia w handlu kryptowalutami, przekonają się, że Binance zapewnia.

Imponująco szeroka gama produktów, funkcji i niestrudzone zaangażowanie w uczynienie giełdy lepszym miejscem do handlu, wszystko razem sprawia, że ​​Binance jest najlepszym miejscem na kryptowaluty. Nawet jeśli możesz znaleźć te same aktywa na innej giełdzie, będziesz musiał zadać sobie pytanie: czy druga giełda ochroni mnie w przypadku zhakowania mojego portfela? Jeśli odpowiedź brzmi nie, rozważ uczynienie Binance swoim nowym najlepszym przyjacielem.

CZ jest przejrzysty, dostępny i wydaje się być naprawdę dobrym facetem, który chce ulepszyć kryptowaluty dla wszystkich. Giełda Binance to odzwierciedla. Ich misja decentralizacji w nadchodzących latach jest szlachetna, a ponieważ prawie cała konkurencja ich naśladuje, prawdopodobnie poprowadzą krok w kierunku zdecentralizowanych giełd głównego nurtu w przyszłości..

Binance wspiera również to, co uważamy za najlepszą gamę zasobów cyfrowych na rynku. Jest powód, dla którego umieszczenie aktywa na Binance jest uważane za duże osiągnięcie – dzieje się tak dlatego, że nie wymieniają one byle czego. Takie podejście jest główną korzyścią dla handlowców i inwestorów, którzy szukają jakości nad ilością.

Ocena

Ocena łączna – 4,8

Binance to po prostu raj dla zaawansowanych użytkowników kryptowalut, instytucji i aktywnych traderów. Chociaż jest to krzywa uczenia się dla początkujących, Binance jest światowym liderem z oczywistych powodów.

Dodatkowe czytanie

Recenzja wymiany kryptowalut Coinbase Pro

Recenzja KuCoin – czy to lepsze niż Binance?

Jak zbudować fundusz indeksów kryptograficznych

Wskazówki dotyczące wyboru aktywów portfela

Krewetki to aplikacja do zarządzania portfelem kryptowalut i bot handlowy, który obsługuje każdą główną giełdę kryptowalut, w tym Binance. Połączenie konta Binance z Shrimpy odblokowuje wygodne funkcje handlowe, które mogą pomóc w automatyzacji strategii kryptograficznej. Wypróbuj już dziś!

Shrimpy’s Universal Crypto Exchange APIs to jedyne ujednolicone interfejsy API do wymiany kryptowalut, które zostały zaprojektowane specjalnie dla twórców aplikacji. Zbieraj dane z ksiąg handlowych lub zamówień w czasie rzeczywistym, zarządzaj kontami wymiany użytkowników, realizuj strategie handlowe i upraszczaj sposób łączenia się z każdą giełdą.

Śledź nas na Świergot i Facebook aby otrzymywać aktualizacje i zadawać pytania naszym niesamowitym, aktywnym społecznościom w witrynie Telegram & Niezgoda.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me