Recenzja Bittrex 2020 – Czy to najbezpieczniejsza giełda kryptowalut?

>

W tej recenzji Bittrex zostanie przeanalizowany, aby lepiej zrozumieć wartość, jaką ta wymiana zapewnia rynkowi kryptowalut. Ta recenzja jest częścią serii, w której analizujemy każdą większą giełdę kryptowalut. Dołącz do naszego telegramu być pierwszym, który otrzyma wszystkie najnowsze informacje o giełdach kryptowalut.

Czytelnicy, którzy mają już konta Bittrex, zarejestruj się w Konto Shrimpy aby rozpocząć automatyzację konta Bittrex. Konfiguracja zajmuje tylko 5 minut i może zwiększyć zwroty z prostej strategii kup i trzymaj o ponad 305%!

W porządku, przejdźmy do tego!

Intro

Od czasu powstania kryptowalut pojawiło się wiele platform wymiany, które oferują użytkownikom możliwość konwersji jednej kryptowaluty, takiej jak Bitcoin, na inne altcoiny. Odkąd waluty cyfrowe szturmem zdobyły świat, zyskują na popularności, ale nie każda wymiana jest traktowana jednakowo. Każda wymiana ma swoje dziwactwa, które należy zrozumieć, zanim powierzysz bezpieczeństwo swoich środków tym giełdom. Obecnie jedną z najpopularniejszych giełd jest Bittrex. Poniższy artykuł oceni tę wymianę, przedstawi pełny przegląd ich platformy i odpowie na pytania typu „czy Bittrex jest bezpieczny?”

Proces rejestracji

Po pierwsze, zbadamy wrażenia użytkownika związane z Bittrex, który jest jedną z wielu rzeczy, za które platforma jest chwalona, ​​ponieważ wita cię i stara się uprościć wszystko, jak to tylko możliwe. Podczas gdy wiele giełd zainwestowało znaczne środki w udoskonalenie procesu wdrażania, Bittrex jest jedną z giełd, która naprawdę go osiągnęła.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest utworzenie konta, a dla Bittrex jest to proste.

Po rozpoczęciu rejestracji otrzymujesz czystą stronę z prostymi instrukcjami. Wystarczy wpisać swój adres e-mail i hasło oraz wybrać „Utwórz konto”. Nastąpi przekierowanie na inną stronę. Następna strona, którą zobaczysz, to ta, która informuje o sprawdzeniu skrzynki odbiorczej w celu potwierdzenia adresu e-mail.

Po potwierdzeniu adresu e-mail zostaniesz poproszony o podanie dodatkowych informacji o sobie, takich jak kraj zamieszkania i adres. Wszystko to są ważne kroki, aby Bittrex weryfikował Twoją tożsamość, ponieważ jest to prawny wymóg, który Bittrex musi spełnić dla każdego użytkownika.

Następnym krokiem jest potwierdzenie swojej tożsamości, gdzie zostaniesz poproszony o dostarczenie zdjęcia, na którym trzymasz kartkę papieru z tekstem. Nie tylko to, ale będziesz musiał przedstawić dowody fotograficzne, takie jak prawo jazdy lub paszport (który jest preferowany).

Obsługiwane kraje

Jednym z powodów, dla których Bittrex jest tak popularny, jest to, że jest dostępny na całym świecie, a to oczywiście otwiera platformę dla miliardów ludzi. Jednak należy tutaj wspomnieć, że chociaż platforma jest dostępna z całego świata, każdy kraj ma swoje własne wymagania dotyczące procesu weryfikacji użytkownika.

Bittrex

Bittrex obsługuje obecnie dwie oddzielne giełdy, które dzielą się płynnością, aby sprostać wymaganiom zarówno amerykańskich, jak i międzynarodowych organów regulacyjnych. Główna giełda Bittrex (https://bittrex.com/) koncentruje się na ekosystemie kryptowalut w USA. Często oznacza to, że giełda działa z mniejszą liczbą notowań aktywów niż jej odpowiednik Bittrex Global. Jednak wiele funkcji pozostaje niezmienionych, aby zapewnić spójne wrażenia na obu ich wymianach. Obejmuje to współdzielony interfejs API, który automatycznie podłącza się do obu giełd w celu szybkiej integracji.

Bittrex Global

Uruchomiona niedawno po zamknięciu Bittrex International, Bittrex Global jest międzynarodową giełdą, która obsługuje międzynarodową bazę klientów Bittrex. 27 września 2019 roku w Liechtensteinie uruchomiono Bittrex Global, nowy dom globalnej giełdy. W okresie przejściowym giełda Bittrex Global doświadczyła szeregu wycofań wynikających z nieprzeniesienia aktywów z giełdy Bittrex International. Spotkało się to z oporem społeczności ze względu na krótkie powiadomienie i brak przejrzystości podczas przejścia.

Obsługa klienta

Poziom obsługi klienta w porównaniu do innych platform wymiany jest powyżej średniej. Działają w Zendesk, gdzie użytkownicy mogą czytać artykuły z wiadomościami i przeszukiwać często zadawane pytania, a także przeglądać zgłoszenia do obsługi klienta, logując się do pomocy technicznej Bittrex. Bittrex faktycznie integruje Slack, Twitter i Facebook, aby wsparcie było jeszcze bardziej dostępne dla użytkowników, ale niektórzy narzekali na długi czas reakcji.

Handlowy

Aukcje

Po utworzeniu konta Bittrex możesz zacząć przeglądać rynek pozornie niekończących się kryptowalut. Pary handlowe są wymienione w taki sposób, że bardzo łatwo jest wybrać jakąkolwiek parę, której szukasz. Aby jeszcze bardziej uprościć sprawę, dostępna jest funkcja wyszukiwania, więc jeśli czujesz się leniwy, możesz wpisać w polu wyszukiwania coś takiego jak BTC lub XVG, aby znaleźć te pary handlowe.

Opłaty

Mając pokusę handlu pozornie nieskończoną liczbą kryptowalut, możesz się zastanawiać, jakich opłat możesz się spodziewać podczas handlu na Bittrex. Podobnie jak wiele innych giełd na rynku, Bittrex stosuje wielopoziomową strukturę opłat, która zapewnia handlowcom, którzy wykonują znaczny wolumen, rabat od ich opłaty transakcyjnej.

Zaczynając od stawki bazowej 0,25% zarówno dla producenta, jak i dla biorcy, opłata szybko spada do 0% dla producenta przy 40 mln USD + wolumenu obrotu i 0,08% dla takera przy 60 mln USD + wolumenu obrotu.

To skalowane podejście sprawia, że ​​Bittrex jest idealny zarówno dla osób fizycznych, jak i instytucji.

Limity transferowe

Chociaż byłoby miło wycofać tyle, ile chcesz z platformy Bittrex, niestety tak nie jest. Konta niezweryfikowane mają limit wypłat 1 BTC dziennie. Ponadto konta z włączonym uwierzytelnianiem dwuskładnikowym zapewniają dostęp do konta na poziomie podstawowym, na którym limit wypłat wzrasta do równowartości 3 BTC dziennie. A potem mamy konto Ulepszone, które pozwala wypłacać do 100 BTC dziennie.

Bezpieczeństwo

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Wielowarstwowe bezpieczeństwo staje się obecnie warunkiem koniecznym dla giełd, dlatego Bittrex zintegrował je ze swoją platformą. Bezpieczeństwo jest jednym z ich głównych zmartwień i traktują to poważnie, dlatego gorąco zachęcają użytkowników do włączenia 2FA w celu dalszego zabezpieczenia konta. Wraz z ewolucją platformy zmieniały się również ich zabezpieczenia. Dzięki ciągłym aktualizacjom i testom Bittrex wyprzedza konkurencję, jeśli chodzi o bezpieczeństwo.

Przechowywanie & Bezpieczeństwo

Wiele osób jest ostrożnych co do tego, gdzie przechowują swoje cyfrowe waluty i słusznie. Cyberprzestępcy podnieśli swoją grę w atakowanie giełd kryptowalut i niestety wiele giełd padło ofiarą tych przestępców. W ostatnich latach z platform giełdowych skradziono miliony, co budzi ciągłe obawy użytkowników, którzy przechowują środki na tych giełdach.

Na szczęście Bittrex ma jedne z najsurowszych zabezpieczeń, z jakimi się spotkasz, nie wspominając o uwierzytelnianiu dwuskładnikowym, o którym mówiłem wcześniej. Aby dodać dodatkową warstwę do platformy Bittrex, wprowadzili w 2018 r. Procedurę zwaną procedurą weryfikacji adresu IP. Oznacza to, że wymagają od wszystkich użytkowników zatwierdzania każdego nowego adresu IP poprzez potwierdzenie e-mailowe, co ma miejsce za każdym razem, gdy logujesz się z nowego adresu IP..

Dodać inne warstwy bezpieczeństwa na platformie Bittrex, wprowadzili białą listę adresów IP. Ustawiając jeden lub więcej adresów na białej liście, informujesz platformę, aby zezwalała tylko na transakcje lub wypłaty z tych adresów IP. Dalej jest Biała lista adresów kryptograficznych, którą możesz zrobić, ustawiając adres wypłaty w walucie cyfrowej, mówisz Bittrex, aby zezwalał na wypłaty tylko na ten konkretny adres.

Wszystkie te funkcje współpracują ze sobą, aby zapewnić użytkownikom najbardziej niezawodne zabezpieczenia. Korzystając z Bittrex jako wybranej giełdy, użyj każdego z tych środków bezpieczeństwa na swoją korzyść, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich funduszy.

Pszczoła

Platformy Bittrex zapewniają prosty, ale potężny interfejs API składający się z punktów końcowych REST do operacji transakcyjnych oraz uzupełniającej usługi sieciowej zapewniającej strumieniowe aktualizacje rynku, zamówień i sald.

Plusy

Duża liczba monet

Na platformie Bittrex dostępna jest bezprecedensowa liczba monet do kupienia, sprzedaży, handlu i posiadania. W rzeczywistości na Bittrex jest ponad 450 par handlowych.

Dostępność

Bittrex jest dostępny na całym świecie, co oznacza, że ​​jest otwarty na biznes dla prawie każdego, kto chce kupić lub sprzedać kryptowaluty.

Wsparcie

Bittrex ma jedną z najlepszych obsługi klienta, ponieważ otworzył kanały na platformach mediów społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter. Wiadomo, że nawet ich normalna platforma wsparcia ma rozsądne czasy odpowiedzi, a także szybkie rozwiązania.

Bezpieczeństwo

Poziom bezpieczeństwa na tej platformie wystarczy, aby odstraszyć nawet najbardziej pewnych siebie cyberprzestępców. Dzięki wielu warstwom ochrony przed kradzieżą i zabezpieczeń łatwo jest zrozumieć, dlaczego społeczność kryptowalut gromadzi się w Bittrex. Są przekonani, że Bittrex może zapewnić bezpieczeństwo środków użytkowników.

Niskie minimalne limity handlowe

Bittrex ma jedne z najniższych minimalnych limitów handlu na rynku. Przy minimalnej wielkości transakcji wynoszącej .0005BTC na całej planszy, pozwala to użytkownikom z mniejszymi portfelami nadal korzystać z nowatorskich strategie handlowe, takie jak przywracanie równowagi.

Cons

Długi proces weryfikacji

OK, więc jest kilka rzeczy, nad którymi Bittrex może również pracować, na przykład czas potrzebny na proces weryfikacji. Ponieważ jest tak wielu nowych członków, jest tylko tylu ludzi, których mogą jednocześnie obsłużyć, więc musisz uzbroić się w cierpliwość.

Mały wybór par handlowych Fiata

Niestety, jedyną parą handlową fiat na Bittrex jest USD. Podczas gdy wielu handlowców kryptowalut uważa, że ​​utrzymywanie funduszy związanych z parą walutową jest sprzeczne z duchem kryptowalut, realnie wiele instytucji i większych graczy w tej dziedzinie rozumie znaczenie zapewnienia różnorodnego wyboru opcji handlu fiat. Praca nad staniem się kryptowalutą na rampie będzie wymagać od Bittrex zwiększenia opcji fiat dla ich wymiany.

Wniosek

Obecnie na świecie istnieją setki, a może nawet tysiące platform wymiany kryptowalut, z których każda ma swoje unikalne cechy i zalety. Bittrex wydaje się być jedną z platform, do których ludzie wracają, po prostu dlatego, że jest to łatwa w użyciu platforma. Ich bezpieczeństwo, interfejs użytkownika, wybór zasobów i obsługa klienta sprawiają, że Bittrex jest kompletnym pakietem. Niewiele negatywnych rzeczy można powiedzieć o tej wymianie zdań.

Ocena łączna – 4,8

Bittrex to fantastyczna wymiana od początku do końca. W rzeczywistości dajemy Bittrex nasze najwyższe oceny z każdej sprawdzonej przez nas wymiany. Wystarczy kilka drobnych poprawek, by Bittrex był po prostu doskonały. Naprawdę, wymiana do pokonania w przyszłości.

Dodatkowe czytanie

Recenzja wymiany kryptowalut Coinbase Pro

Recenzja Kraken – Funkcje wymiany, opłaty handlowe i bezpieczeństwo

Zautomatyzowane fundusze indeksów kryptowalut – zarządzanie zasobami osobistymi

Rebalancing portfela dla kryptowaluty

Boty do handlu kryptowalutami – kompletny przewodnik

Krewetki to aplikacja do zarządzania portfelem kryptowalut, która obsługuje wszystkie główne giełdy kryptowalut, w tym Bittrex. Połączenie konta Bittrex z Shrimpy odblokowuje wygodne funkcje handlowe, które mogą pomóc w automatyzacji strategii handlowej. Wypróbuj już dziś!

Shrimpy’s Universal Crypto Exchange APIs to jedyne ujednolicone interfejsy API do wymiany kryptowalut, które zostały zaprojektowane specjalnie dla twórców aplikacji. Zbieraj dane z ksiąg handlowych lub zamówień w czasie rzeczywistym, zarządzaj kontami wymiany użytkowników, realizuj strategie handlowe i upraszczaj sposób łączenia się z każdą giełdą.

Śledź nas na Świergot i Facebook aby otrzymywać aktualizacje i zadawać pytania naszym niesamowitym, aktywnym społecznościom w witrynie Telegram & Niezgoda.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me