Recenzja Coinvest ICO: wszystko, co musisz wiedzieć

Pod koniec 2018 roku na całym rynku kryptowalut nastąpił nagły wzrost zarówno ekspozycji w mediach, jak i udziału społeczeństwa.

Pod koniec roku Bull Run sprawił, że Bitcoin i kryptowaluty zajęły centralne miejsce, a Coinvest to projekt, który ma na celu wykorzystanie ciągłego zainteresowania opinii publicznej inwestowaniem w kryptowaluty i ma na celu uproszczenie całego procesu.

Co to jest Coinvest?

Coinvest to wschodzący start-up z siedzibą w Dallas w USA, który powstał w 2017 roku. Zespół odpowiedzialny za projekt obiecuje rozwinąć pierwszą na świecie zdecentralizowaną giełdę kryptowalut, która jest oparta na technologii blockchain i jest w stanie spełnić misję firmy z:

Tworzenie zdecentralizowanych narzędzi dla świata, aby bezproblemowo, bezpiecznie i bezpiecznie inwestować i używać kryptowalut

Coinvest jest kierowany przez założyciela i dyrektora wykonawczego Damona Nam, który ma 16-letnie doświadczenie w firmie Microsoft i kieruje zespołem, który zgromadził duże doświadczenie w gigantycznej branży oprogramowania. Dyrektor ds. Technologii Byron Levels i dyrektor ds. Rozwoju biznesu Taylor Rieckens również pracowali dla firmy Microsoft, a zespół ma również doświadczenie w pracy dla firm takich jak American Airlines, IBM i Verizon.

Członkowie zespołu Coinvest

Przegląd zespołu w Coinvest

Zespół Coinvest może również skorzystać z wiedzy i pomocy doradców Petera Cashmore’a, założyciela i dyrektora generalnego Mashable oraz Tony’ego Scotta, który jest założycielem i CEO Tony Scott Group.

Doradcy Coinvest

Senior Advisers w Coinvest

Zespół koncentruje się na tworzeniu pierwszej na świecie zdecentralizowanej giełdy kryptowalut i ma na celu umożliwienie każdemu inwestowania w pojedyncze aktywa lub osobiście zarządzany indeks aktywów kryptonizowanych za pomocą jednej monety.

Coinvest pracuje nad stworzeniem platformy, która pozwoli jej członkom korzystać z ekosystemu, który bezproblemowo integruje token (COIN), portfel i wymianę oraz umożliwia każdemu inwestowanie w różne kryptowaluty i tworzenie portfela inwestycji cyfrowych.

Jaki problem rozwiązuje?

Coinvest ma na celu uproszczenie procesu inwestowania w kryptowaluty oraz zapewnienie prostego i wydajnego rozwiązania dla nowych podmiotów wchodzących na rynek, które chcą wejść na pokład i zintegrować się ze światem kryptowalut.

Dla nowych w branży zapoznanie się z różnymi portfelami, giełdami i walutami, które obecnie istnieją, może być przerażającym doświadczeniem, a Coinvest ma na celu rozwiązanie problemu użytkowników, którzy nie są w stanie łatwo inwestować w kryptowaluty za pomocą jednego aplikacja walutowa i portfelowa.

Zespół Coinvest ma na celu zmniejszenie kosztów, ryzyka i złożoności obecnie związanych z inwestowaniem w walutę cyfrową oraz zapewnienie zdecentralizowanej alternatywy dla różnych scentralizowanych giełd i funduszy inwestycyjnych, które obecnie działają..

Obecny rynek nadal w dużym stopniu opiera się na scentralizowanych podmiotach trzecich, które są w stanie zachować kontrolę nad aktywami użytkowników i / lub pobierać wysokie prowizje, te strony trzecie są zastępowane inteligentnymi kontraktami na platformie Coinvest, które działają jako autonomiczni agenci i automatycznie kompensują wszystkie aktywni członkowie ekosystemu.

Coinvest całkowicie eliminuje również interakcje osób trzecich lub ludzi i nie jest wymagana weryfikacja KYC ani AML podczas korzystania z platformy.

Jak to działa?

Coinvest ma na celu przynieść korzyści społeczności, zapewniając inwestorom prostotę, a nowi użytkownicy mogą wprowadzać swoje dane do aplikacji i przesyłać środki na swoje konta, środki te są przekazywane na tokeny COIN, a użytkownicy mogą następnie przejść do zakupu kryptowalut lub tworzenia portfeli.

Korzystając z aplikacji, użytkownicy mogą handlować i wypłacać inwestycje bezpośrednio za pośrednictwem inteligentnych kontraktów i wydawać tokeny COIN, korzystając z konta karty debetowej. Użytkownicy mogą również tworzyć fundusze indeksowe i zdobywać nagrody, gdy ich fundusze są śledzone przez innych użytkowników, lub decydować się na udział w funduszach indeksowych utworzonych przez innych użytkowników.

Przegląd Coinvest

Przegląd zdecentralizowanej wymiany Coinvest

Ponadto członkowie Coinvest będą mieli również możliwość inicjowania zleceń kupna, krótkich i limitowanych za pośrednictwem aplikacji Coinvest dla poszczególnych aktywów, z opcjami, marżą i kontraktami futures, które mają zostać ujawnione na platformie.

Korzyści obejmują nagrody w postaci monet za każdą transakcję dokonaną na platformie oraz 50% przychodu z opłaty handlowej pochodzącej od użytkowników, którzy śledzą i inwestują w dowolne fundusze indeksowe utworzone przez siebie..

Ponadto użytkownicy mają możliwość czerpania zysków z transakcji dokonywanych w ich wirtualnych portfelach inwestycyjnych, a wraz ze wzrostem popularności platformy i wzrostem wolumenu transakcji oczekuje się naturalnego wzrostu wartości tokena COIN, w miarę wzrostu popytu podnosi cenę, podobnie jak szereg wykupów dokonywanych przez zespół Coinvest.

Jak opłacalny jest projekt?

Te funkcje powinny okazać się atrakcyjne dla użytkowników, a Coinvest może przyciągnąć wielu różnych typów inwestorów, jednak platforma może okazać się najlepsza dla każdego, kto chce zainwestować w kryptowaluty przy jak najmniejszym zamieszaniu.

Pomimo oferowanych korzyści istnieje wiele zagrożeń związanych z tego rodzaju projektami i wyborem działania jako zdecentralizowana giełda, portfel i zarządzający portfelem funduszy indeksowych; Coinvest wkracza w coraz bardziej zaawansowany sektor rynku.

Coinvest USP

Rynek jest prawdopodobnie bliski nasycenia projektami, które łączą funkcje wymiany, portfela i zarządzania funduszami. Na rynek właśnie trafiają nowe projekty, takie jak Blockport i CoinLion, które łączą podobne cechy.

Ponadto projekty takie jak CoinFi i Signals mają na celu przyciągnięcie użytkowników pośrednich poprzez budowanie społeczności podobnie myślących traderów, którzy aktywnie dzielą się informacjami handlowymi. Ponadto istnieją już istniejące projekty, takie jak Waves, Iconomi, Eidoo i Ethos, które wydają się rosnąć w tym roku.

W tym roku zaplanowano również dużą liczbę zdecentralizowanych giełd, w wyniku czego istnieje możliwość, że platforma ma problemy z uzyskaniem trakcji i nigdy nie wystartuje z powodu braku zainteresowania publicznego. Bez odpowiedniego marketingu Coinvest łatwo będzie się zgubić w morzu podobnych projektów.

Możliwe jest również, że jakiekolwiek znaczące zmiany warunków rynkowych lub przepisów mogą poważnie wpłynąć na platformę, zanim będzie w stanie się ustanowić. Ponieważ projekt ma siedzibę w USA, zespół będzie musiał przestrzegać SEC i szybko dostosowywać się do wszelkich nowych przepisów opracowanych przez Komisję. Ponieważ Coinvest przemawia do nowych użytkowników, jest również zależny od rynku przechodzącego przez długi okres hossy, ponieważ nowi gracze są łatwiejsi do zdobycia, gdy rynek dobrze sobie radzi.

Ponieważ jednak inwestowanie w kryptowaluty wydaje się pobudzać wyobraźnię opinii publicznej, powinno być wystarczająco dużo miejsca na rozwój projektów takich jak Coinvest. Dopiero niedawno większość głównych scentralizowanych giełd musiała odrzucić nowych użytkowników i wyłączyć nowe rejestracje z powodu nagłego napływu nowych członków.

Coinvest dąży do tego, aby być największym celem dla nowych inwestorów kryptowalutowych i jeśli zespół dotrzyma obietnic i osiągnie wszystko, co zostało określone w ich mapie drogowej, oprócz skupienia się na silnym marketingu, ten projekt wydaje się być sukcesem.

Szczegóły dotyczące Crowdsale

Coinvest sprzedaje tokeny COIN w ramach crowdsale. Crowdsale rozpoczęło się od przedsprzedaży, która rozpoczęła się w grudniu 2017 r., A kończy się sprzedażą publiczną, która rozpocznie się w marcu 2018 r..

Coinvest tworzy całkowitą stałą podaż ~ 107 milionów (107.142.857) tokenów COIN, rozdzielonych w następujący sposób:

  • 5%: prywatna rezerwa na białej liście (w tym premia)
  • 44%: Crowdsale Reserve (w tym bonus)
  • 25%: Rezerwa COIN (przechowywana w Smart Contract)
  • 10%: rozwój ekosystemów i partnerstwa
  • 16%: Pula opcji pracowników i doradców do rekrutacji i zatrzymywania talentów

Dostawa tokenów: stała podaż ~ 107 milionów (107.142.857)

Rozłożone w Crowdsale: 52 500 000 milionów (49%)

Symbol: MONETA

Wartość: 1000 COIN = 700 USD

Platforma Blockchain: Ethereum ERC20 / ERC223

Podział finansowania Coinvest

Źródło: coinve.st

Prywatna biała lista

Okres sprzedaży: styczeń 2018 r

Maksymalny limit: 3 miliony dolarów

Bonus: 25%

Wartość: 1250 COIN = 700 USD

Crowdsale

Okres sprzedaży: marzec 2018 r

Maksymalny limit: 30 milionów dolarów

Bonus: 10%

Wartość: 1100 COIN = 700 USD

Zdjęcie za pośrednictwem Coinve.st

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me