Recenzja Dropil (DROP): Zautomatyzowane narzędzia do handlu kryptowalutami

Inwestowanie może być ogólnie przerażającym doświadczeniem, ale kiedy to inwestowanie przenosi się do królestw kryptowalut, niektórzy ludzie są wręcz przerażeni.

Próba ustalenia, w które monety zainwestować, które giełdy użyć, i wysłuchanie historii tych, którzy źle zarządzali krypto-inwestycjami, może sprawić, że ktoś straci głowę. Istnieje kilka projektów, które dotyczą inwestowania w kryptowaluty, a jednym z nich jest Dropil.

Z hasłem „proste, intuicyjne i zautomatyzowane narzędzie dla rynku kryptowalut” wydaje się, że Dropil może być na czymś, ale czy jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe?

W tej recenzji Dropil postaramy się odpowiedzieć na to pytanie, analizując technologię, mapę drogową, zespół i perspektywy tokenów.

Wskakujmy!

Dropil Overview

Dropil oferuje pełny pakiet inwestycyjny, w tym planowanie finansowe, oszczędności emerytalne i oczywiście handel. Ich głównym rynkiem docelowym są niedoświadczeni inwestorzy, którzy szukają łatwego sposobu wejścia na rynki kryptowalut, ale mają też coś do zaoferowania bardziej doświadczonemu inwestorowi, kryptowalutę i nie tylko. Twierdzą też, że są w stanie zaplanować planowanie inwestycji dla każdego, niezależnie od tolerancji ryzyka lub pochodzenia.

Dropil Overview

Przegląd Dropil. Źródło: Dropil.com

Oczywiście głównym punktem sprzedaży Dropil jest automatyzacja procesu handlu kryptowalutami. Platforma wymaga niewielkiego wkładu ze strony inwestorów i twierdzi, że zapewni wysokie marże zysku i minimalne ryzyko strat.

Zespół stara się stworzyć doświadczenie inwestowania o niskim współczynniku tarcia, łatwo dostępne i mało stresujące. Platforma została stworzona, aby uprościć proces inwestycyjny i dostarczyć Ci potrzebnych informacji, jednocześnie rezygnując z analiz, które mogą Cię nie interesować lub nawet rozumieć jako początkujący inwestor kryptowalutowy.

Dropil zajmuje również dużo czasu związanego z handlem. Korzystając z zautomatyzowanych narzędzi, inwestorzy mogą uniknąć konieczności siedzenia przed ekranem komputera i ciągłego obserwowania rynków. I otwiera świat inwestowania przy bardzo małych wymaganiach kapitałowych. Może to być bardzo ważne dla niektórych użytkowników, którzy mogą nie mieć tysięcy lub dziesiątek tysięcy potrzebnych do zainwestowania w bardziej tradycyjne produkty.

System Dropil

Istnieją trzy główne elementy systemu Dropil. Pierwszym z nich jest robot handlowy, znany jako „Dex”. Ten robot wykonuje wszystkie ciężkie prace na platformie. Jest też bot do zarządzania ryzykiem o imieniu Arthur, który nie jest tak złożony jak Dex.

Wreszcie są tokeny platformy, znane jako tokeny DROP. Zostały one wydane, aby zapewnić prywatność użytkowników i pomóc w rozwoju platformy i wewnętrznej ekonomii Dropil.

Dex Bot

Dex to podstawowy aspekt usługi Dropil. Chociaż możesz pomyśleć, że jest to robot handlowy, w rzeczywistości jest o wiele więcej. Jest to starannie wykonana kolekcja robotów, które zostały dokładnie przetestowane w celu zapewnienia rentowności. Algorytmy używane przez boty Dex są zastrzeżone i zostały opracowane wewnętrznie przez zespół Dropil.

Od momentu wprowadzenia na rynek Dex nieustannie udoskonala i doskonali swoją zdolność do zmiany i skalowania wielu strategii w celu wykorzystania wszelkich warunków rynkowych. Jest w stanie zbierać nowe dane handlowe w czasie rzeczywistym oraz stale aktualizować i dostosowywać swoje algorytmy handlowe. Nie jest to prosty robot, ale raczej system sztucznej inteligencji zaprojektowany specjalnie do zarządzania handlem kryptowalutami i portfelami w celu osiągnięcia solidnego zysku przy minimalnym ryzyku.

Interfejs użytkownika Dex Bot

Interfejs użytkownika Dex Bot

Istnieje kilka trybów, które łączą różne typy logiki i umożliwiają Dexowi wykonywanie określonych zadań inwestycyjnych. Istnieją ustawione strategie dla każdego trybu, a sztuczna inteligencja może automatycznie dostosowywać się do przełączania między strategiami w oparciu o warunki rynkowe. Każdy tryb jest oddzielny i niezależny i umożliwia handel tylko jedną parą na jednej giełdzie przy użyciu jednego konta na raz. Umożliwia to sztucznej inteligencji gromadzenie ogromnych ilości danych na rynkach, które przechowuje w centralnym repozytorium i uzyskuje do nich stały dostęp w celu analizy warunków rynkowych..

Dex wykorzystuje swoje reguły logiki grupy, aby zmaksymalizować wydajność, ale jest również mieszany z nadzorem człowieka, aby zapewnić, że nie zboczy on z toru. Jedną z metod minimalizacji ryzyka dla inwestorów jest dywersyfikacja sprzedawanych tokenów i giełd używanych do handlu. System łączy zasoby inwestorów i transakcje na podstawie profilu ryzyka wybranego przez każdego użytkownika. Zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo każdemu inwestorowi, nawet przy niestabilnych rynkach.

Platforma wykorzystuje również zarówno programową, jak i ręczną ochronę związaną z wymianą, łącznością i wykorzystaniem API, aby zapewnić największe bezpieczeństwo i stabilność platformy.

Arthur Bot

Drugą częścią platformy Dropil jest bot Arthur. Ten bot jest botem do zarządzania ryzykiem, który zarządza portfelami inwestorów, a także zapewnia analizę arbitrażu. Chociaż jest mniej skomplikowany niż Dex, nadal jest ważny, ponieważ będzie monitorował do 13 różnych giełd i 10 różnych monet, aby znaleźć dla Ciebie możliwości arbitrażu.

Arthur Signal Arbitrage

Arthur Signal Arbitrage on Dropil

Najważniejsze jest, aby pamiętać, że wszystko to można zrobić bez użycia interfejsu API, a także bez konieczności posiadania kont użytkowników. Plany na przyszłość obejmują rozszerzenie tej funkcjonalności.

Token DROP

Ostatnim aspektem ekosystemu Dropil jest token DROP, który jest tokenem ERC-20, który został stworzony, aby pomóc zapewnić prywatność, a jednocześnie zasilać wewnętrzną ekonomię Dropil. Zespół zdecydował się użyć protokołu ERC20, aby pomóc w zwiększeniu kompatybilności i szybkim wykonywaniu wymiany z korzyścią dla całej społeczności.

Token DROP ma całkowitą podaż 30 miliardów monet, co zostało określone jako optymalna kwota do zarządzania aktywami przez deweloperów. Został również wybrany z myślą o optymalnej bazie użytkowników, a także potrzebie handlu monetami i ich szerokiego zastosowania. Konieczność użycia tokena DROP w celu uzyskania dostępu do funkcji Dropil powinna zapewnić dobrą implementację i popyt na token.

Opis upuszczania tokena

Omówienie tokena DROP

30 miliardów tokenów zostało wygenerowanych 10 stycznia 2018 r. I sprzedanych w Dropil ICO, które rozpoczęło się 7 lutego 2018 r. I trwało do 7 marca 2018 r. Zaledwie 15 miliardów tokenów zostało rozprowadzonych podczas Dropil ICO, z czego 60% zostało sprzedane w cena 0,0000036 ETH (wówczas około 0,005 USD). Pozostałe monety zostały rozdane, przy czym 20% trafiło do założycieli, 15% do skarbca Dropil, a 5% do zespołu Dropil.

Zasoby tokenów założycieli podlegają blokadzie na 50% tokenów, ale na stronie internetowej Dropil wyraźnie podano, że żadne tokeny użytkownika nigdy nie zostaną zablokowane. Ponieważ są to tokeny ERC-20, można je przechowywać w dowolnym kompatybilnym portfelu. Zespół Dropil planuje wypuścić mobilny inteligentny portfel zarówno na Androida, jak i iOS, ale jest na mapie drogowej z datą premiery do końca drugiego kwartału 2018 roku, który minął kilka tygodni temu.

DROPs można kupić za pomocą Ether lub Bitcoin na giełdzie IDAX i giełdzie Tidex. Gdy jest dodawany do większej liczby giełd, możemy spodziewać się wzrostu wartości monety. Obecnie jest wyceniany na 0,005586 USD, ale od kwietnia 2018 r. Handluje w tę iz powrotem powyżej poziomu 0,006 USD.

W rzeczywistości nie jest tak źle, ponieważ szersze rynki kryptowalut odnotowały głównie spadki w tym samym okresie. Z kapitalizacją rynkową wynoszącą nieco ponad 110 milionów dolarów od 6 lipca 2018 r., Moneta zajmuje obecnie 87. miejsce na stronie Coinmarketcap.com.

Dropil Roadmap

Jak wspomniano powyżej, harmonogram wskazywał, że inteligentny portfel zostanie wydany dla tokena DROP do końca drugiego kwartału 2018 r., Ale niestety tak się nie stało. Jedną z pierwszych pozycji w planie działania po ICO of Dropil było umieszczenie DROPów na jak największej liczbie małych giełd publicznych.

Nazwałbym to również niepowodzeniem, ponieważ token jest wymieniony na zaledwie 4 bardzo małych giełdach, a prawie cały wolumen występuje tylko na 2 z nich. Plan przewiduje, że do końca trzeciego kwartału token DROP będzie notowany na dużych giełdach publicznych. Byłoby to doskonałe dla monety, ponieważ notowanie na Binance, HitBTC itp. Prawdopodobnie podniosłoby cenę tokena.

Wreszcie zespół rozważa stworzenie platformy inwestycyjnej z wysokim limitem dla użytkowników, którzy chcą inwestować większe kwoty. Bada również możliwość planowania emerytury i planuje stać się planem emerytalnym nowej generacji. Obejmuje to komunikację ze wszystkimi właściwymi stronami i uzyskanie certyfikatu umożliwiającego oferowanie naszym użytkownikom planów długoterminowych i emerytalnych.

Zespół Dropil

Zespół stojący za Dropil to głównie młodzi przedsiębiorcy z doświadczeniem w technologiach blockchain lub przedsiębiorstwach finansowych. Umieścili linki do swoich stron z linkami w swoich biografiach na strona o nas. Firma została zbudowana w Kalifornii, gdzie znajduje się większość założycieli.

Członkowie zespołu Dropil

Członkowie zespołu Dropil

Co ciekawe, wszystkie konta na Twitterze powstały dopiero w kwietniu 2018 roku, ale może to być spowodowane tym, że właśnie wtedy rozpoczęła się faza promocji platformy. Wszystkie profile członków zespołu na LinkedIn są dość stare.

Podobnie nie ma inwestorów zewnętrznych, a oni wolą być finansowani prywatnie. Twierdzą, że dzieje się tak, ponieważ nie chcą, aby dyrektorzy zewnętrzni mieli zbyt wiele do powiedzenia w branży i że założyciele powinni być w pełni zainwestowani.

Wniosek

Dropil wygląda na interesujący projekt, który zajmuje się złożonością inwestowania w kryptowaluty. Idea automatycznego handlu, inwestowania i arbitrażu jest przekonująca, ale brzmi znajomo. Akcje, towary i forex mają tego typu zautomatyzowane systemy lub roboty, które obiecują gwarantowane zwroty. Jeszcze nie spotkałem takiego, który byłby niezawodny w dłuższej perspektywie.

Być może algorytm sztucznej inteligencji jest na tyle zaawansowany, aby to zmienić. Być może ruchy na rynku kryptowalut są łatwiejsze do analizy i przewidywania. A może nie.

Ta recenzja Dropil nie była w stanie znaleźć żadnych raportów online o bogactwach dokonywanych za pośrednictwem platformy, a patrząc na sekcję wglądu narzędzia (która zawiera raporty tylko z jednego miesiąca, tygodnia i 24 godzin), wygląda na to, że Wyniki w ciągu ostatniego miesiąca były mieszane, bezpieczne i agresywne pule przegrywały, ale umiarkowana pula zyskiwała prawie 2%. W ciągu miesiąca wygląda na to, że Dex wygrał około 65% swoich transakcji. Dobrze, ale nie oszałamiająco.

Z pewnością jest to interesująca platforma, którą warto obserwować, ale nie sądzę, aby w najbliższym czasie dołączyło do niej wielu zaawansowanych traderów. Zamiast tego grupą docelową Dropil, nowych i niedoświadczonych traderów, będzie prawdopodobnie największa grupa inwestorów na tym wczesnym etapie projektu.

Wyróżniony obraz za pośrednictwem Dropil.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me