Recenzja FTX Exchange: Najlepsza giełda kryptowalut w 2021 roku

>

Jeśli byłeś ostatnio na Crypto Twitter, trudno jest zignorować ciągłe linki polecające FTX Exchange rozprowadzane przez duże rachunki. Możesz się nawet zastanawiać, dlaczego wszyscy szykują za FTX Exchange.

Odpowiedź brzmi: FTX Exchange może być najlepszą giełdą kryptowalut od czasów Binance. Jednak w przeciwieństwie do Binance, Coinbase i Gemini, FTX Exchange jest skierowana do traderów, a nie inwestorów zainteresowanych produktami pochodnymi dla głównie aktywów DeFi.

W 2021 r. Mantra hossy kryptowalut dopiero się pojawiła, handlowcy yolo tęskniący za tokenami DeFi są wszyscy degeneratami, a FTX Exchange jest miejscem, w którym cała akcja się dzieje.

FTX Exchange to giełda kryptowalutowych instrumentów pochodnych zbudowana i wspierana przez inwestora instytucjonalnego Sama Bankmana-Frieda i firmę zajmującą się handlem kwantowym Alameda Research. Jako giełda zbudowana przez traderów dla handlowców, FTX wprowadza na rynek najlepiej lewarowane produkty do handlu kryptowalutami.

Tło FTX Exchange

Założona w 2019 roku przez Sama Bankmana-Frieda, FTX Exchange od samego początku jest skierowana zarówno do profesjonalnych, jak i amatorskich inwestorów. Podobnie jak BitMex, FTX koncentruje się bezpośrednio na dostarczaniu zestawu produktów do handlu instrumentami pochodnymi w większości lewarowanych kryptowalut przy użyciu bezpiecznej platformy wymiany o dużej pojemności.

Zespół odpowiedzialny za FTX Exchange jest tym, co sprawia, że ​​giełda naprawdę świeci. Zespół FTX, składający się z byłych handlowców i inżynierów Google, Doliny Krzemowej i Wall Street, ma znakomite wsparcie dla swoich produktów.

Co sprawia, że ​​FTX jest lepszy niż inne giełdy kryptowalut?

Jeśli obecnie szukasz giełdy krypto pochodnych, istnieje wiele opcji. Ale naszym skromnym zdaniem FTX przewyższa je wszystkie. Dlatego:

 • Wspierany przez Alameda Research, fundusz kryptowalut zarządzający miliardami aktywów

 • Super płynne doświadczenie handlowe w wielu produktach do handlu kryptowalutami

 • Najniższe opłaty transakcyjne przy korzystaniu z tokena FTT

 • Najniższe stawki godzinowe finansowania (zamiast co 8 godzin, jak na innych giełdach)

 • Wykorzystuje opłaty handlowe & zyski na sfinansowanie ubezpieczenia FTX dla użytkowników

 • Wsparcie ze strony Alameda Research oznacza świetną ekspozycję marketingową + wzrost dla FTX

 • FTX Exchange ma błogosławieństwo najlepszych handlowców Crypto Twittera

Czym są boty do handlu kryptowalutami?

Handel algorytmiczny stanowi ponad 60% całego handlu światowego. Na rynku, który nigdy nie zasypia, boty do handlu kryptowalutami pomagają zaoszczędzić czas, zwiększyć wydajność i usunąć impulsywne emocje, takie jak FOMO.

Funkcje FTX Exchange & produkty

Podczas gdy Coinbase jest używany do kupowania i sprzedawania aktywów kryptowalut na miejscu, FTX jest szczególnie skierowany do handlowców kryptowalut. Handel na marginesie wiąże się z ryzykiem, ale inwestorzy FTX powinni już to wiedzieć.

Innymi słowy, jeśli chcesz na małpę 10x długi, FTX Exchange jest miejscem dla Ciebie.

Instrument pochodny kryptowaluty to produkt handlowy, którego wartość wywodzi się ze spekulowanych aktywów. Tak więc wieczyste instrumenty pochodne Bitcoin to tak naprawdę kontrakty wykorzystujące cenę spotową Bitcoin, a nie samego Bitcoina, do obstawiania kierunku ceny.

 • Dźwignia 101x – FTX oferuje szalone kwoty dźwigni do 101x. Handlowcy z maksymalnym przekonaniem o swoich pozycjach nie powinni mieć problemu z sięgnięciem po księżyc.

 • Crypto & Pochodne DeFi – Idź długo lub krótko, korzystając z kilku innowacyjnych produktów pochodnych. Perpetual futures, rynki spot obsługiwane przez fiat, tokeny lewarowane i kontrakty MOVE dla zmienności cen handlowych.

 • Żetony lewarowane – Długie i krótkie tokeny DeFi do 3x bez uciekania się do marży

 • Zabezpieczenie kryptograficzne – Zwykle waluty fiducjarne i stablecoin są jedynymi akceptowanymi formami zabezpieczenia. W FTX możesz używać szerokiej gamy kryptowalut jako zabezpieczenia, w tym ETH, LINK, MKR, YFI i wielu innych.

 • Szybkie depozyty fiat – Wpłać USD, EUR, GBP, AUD, & CAD z szybkimi przelewami bankowymi, kartami debetowymi, a nawet kredytowymi.

 • Srozliczenia tablecoin – Całkiem fajną funkcją dla handlowców jest rozliczanie PnL 1: 1 za pomocą stablecoinów zamiast USD. Podczas gdy USD jest ustawieniem domyślnym, możesz obracać do wybranego obsługiwanego stablecoina.

 • Konfigurowalny UI / UX – Dla niektórych traderów, aby osiągnąć sukces, wszystko musi być na właściwym miejscu. FTX Exchange umożliwia przeciąganie, upuszczanie i zmianę układu całego układu według własnych upodobań.

Opłaty za wymianę FTX i token FTT

Oprócz tego, że jest niezwykle przyjazna dla inwestorów, FTX Exchange oferuje również najniższe opłaty transakcyjne ze wszystkich dostępnych giełd. Tak, w tym Binance.

Obecnie, po stronie przyjmującego harmonogramu opłat, opłaty zaczynają się od 0,07% i maleją, im więcej handlujesz.

Aby jednak jeszcze bardziej obniżyć opłaty, możesz postawić token FTT, natywny zasób cyfrowej waluty giełdy. Zasadniczo token FTT został zaprojektowany jako token motywacyjny w podobny sposób, jak BNB dla Binance, HT dla Huobi i UNI dla Uniswap.

Możesz być bardzo zainteresowany tokenem FTT, gdy zacznie się rozmowa o rabatach opłat, obstawianiu i spalaniu tokenów.

Struktura rabatów opłat FTT

Jak widać, trzymanie FTT jest niezwykle korzystne, jeśli planujesz używać FTX Exchange do swoich potrzeb handlowych.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że posiadacze FTT są również uprawnieni do otrzymywania zrzutów serum Exchange. Serum to zdecentralizowana wymiana stworzona przez Alameda Research, która jest towarzyszem FTX.

Obstawianie FTT

Postaw swoje tokeny FTT, aby zwiększyć swoje nagrody i zachęty, włącznie z:

 • Zwiększone stawki poleconych: osoby polecające, które postawią na FTT, otrzymują wyższą część wynagrodzenia ich sędziów

 • Rabaty dla twórców: stakery otrzymują rabaty od opłat maklerskich (oprócz standardowej Zniżki w opłatach FTT)

 • Głosy bonusowe: staker otrzymuje dodatkowe głosy w naszych ankietach (oprócz standardowa liczba głosów, na podstawie posiadanego PTF i wolumenu obrotu)

 • Zwiększone nagrody za zrzuty: zwiększają się stakery Zrzuty SRM (i potencjalnie później inne zrzuty i plony)

KOPIUJ NAJLEPSZYCH HANDLOWCÓW NA ŚWIECIE

Kiedy twój lider handluje, handlujesz. Krewetki automatycznie zaktualizuje Twoje portfolio, aby zawsze pasowało do Twojego lidera. Przeglądaj setki handlowców kryptowalut do kopiowania.

Spalenie tokena FTT

Aby zwiększyć niedobór i wartość tokena FTT, FTX Exchange co tydzień przeprowadza program wykupu i wypłaty.

Inne giełdy prowadzą podobne programy, ale robią to kwartalnie. Cotygodniowe odchylenie FTX Exchange oznacza, że ​​spalanie FTT jest stałe, co może wyjaśniać, dlaczego wartość FTT rośnie.

Tokeny FTT są kupowane i spalane proporcjonalnie do:

 1. 33% zarobionych opłat FTX Exchange

 2. 10% zysku netto doliczane do funduszu ubezpieczeniowego

 3. 5% „innych” opłat FTX

Palenie tokenów FTT odnosi się do podaży tokenów, które są trwale usuwane z obiegu, co oznacza, że ​​podaż tokenów spada, podczas gdy popyt, miejmy nadzieję, rośnie lub pozostaje stabilny.

Fundusz bezpieczeństwa i ubezpieczeń FTX Exchange

FTX Exchange jest dumny z bezpieczeństwa swojej platformy, zaczynając od audytów bezpieczeństwa przeprowadzanych przez zaufane strony trzecie, takie jak Blockchain Consilium.

Możesz cofnąć się o krok od FTX Exchange, ponieważ nie istnieje tak długo, jak konkurenci tacy jak BitMex i Bitfinex. Jednak dzięki wsparciu ze strony Alameda Research i innych zaufanych firm, takich jak FBG Capital i Circle, FTX wyraźnie zyskuje na popularności..

Ponadto FTX Exchange zarządza funduszem ubezpieczeniowym, który ma pokrywać włamania, luki w zabezpieczeniach i inne nieprzewidziane zdarzenia.

Wniosek

W porównaniu do BitMex, FTX Exchange nie ma trochę reputacji, ale z czasem będzie się ona rozwijać.

Ale jeśli chodzi o funkcje platformy, produkty handlowe, szybkość handlu, bezpieczeństwo i obsługę klienta, FTX Exchange nie ma sobie równych. Obecnie nie możemy wymyślić lepszej giełdy krypto pochodnych.

FTX nazywa siebie giełdą dla handlowców, przez handlowców iz naszego doświadczenia, z pewnością zasługuje na to rozliczenie.

Krewetki to społeczna platforma handlowa dla kryptowalut. Jest przeznaczony zarówno dla profesjonalnych, jak i początkujących traderów, którzy chcą dowiedzieć się o rozwijającej się branży kryptowalut. W Shrimpy użytkownicy mogą kopiować portfele i strategie handlowe innych handlowców.

Śledź nas na Świergot i Facebook aby otrzymywać aktualizacje i zadawać pytania naszym niesamowitym, aktywnym społecznościom w Telegram & Niezgoda.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me