Recenzja HitBTC: obszerny przewodnik dla początkujących

HitBTC to stosunkowo nowa giełda, która twierdzi, że jest najbardziej zaawansowaną w przestrzeni kryptowalut.

W większości opinia publiczna faworyzuje HitBTC ze względu na prosty interfejs użytkownika i duże obroty. Jednak, jak każda giełda, HitBTC ma swoje zalety i wady, które zostały wyrażone przez wielu traderów.

Jednym z najważniejszych, jakie miałby trader, jest zaufanie do HitBTC?

Dokładnie tego spróbujemy i dowiemy się. W tym dogłębnym przeglądzie HitBTC zajmiemy się operacjami giełdowymi, platformą, obsługą klienta, opłatami handlowymi i procedurami bezpieczeństwa. Podamy również kilka wskazówek, jak uniknąć oszustwa.

Przegląd

HitBTC to giełda kryptowalut należąca do HIT solutions Ltd z siedzibą w Hongkongu.

Są z pewnością jednymi z najbardziej uznanych, działając od 2013 roku z ponad 6 milionami dolarów funduszy typu venture i 300 milionami obrotów. Zespół składa się z programistów, specjalistów finansowych i doświadczonych handlowców.

HitBTC przedstawia się jako wysoce zaawansowana giełda dla różnych Altcoinów, w tym DASH, ZEC, EOS i BTS. Ich silnik dopasowywania rdzeni obejmuje doskonałe algorytmy dopasowywania zamówień i rozliczanie w czasie rzeczywistym.

Mają również pozytywne recenzje dotyczące wysokiej dostępności, czasu pracy i odporności na awarie.

Kluczowe cechy:

 • System rabatowy – atrakcyjny dla najpotężniejszych animatorów rynku, zapewniający wysoką płynność
 • Brak limitów wpłat i wypłat zasobów cyfrowych
 • Najnowocześniejsze technologie dopasowywania silników
 • Szeroka gama dostępnych instrumentów (ponad 500)
 • Najbardziej zaawansowane API na rynku (REST API i FIX API)

Czy HitBTC jest bezpieczny?

HitBTC doświadczył włamania 2015, ale od tamtej pory są w większości bezpieczne.

Zalecają korzystanie z uwierzytelniania dwuskładnikowego podczas rejestracji, aby zwiększyć bezpieczeństwo konta. Możesz go aktywować podczas logowania, wypłaty środków i zmiany ustawień.

Bezpieczeństwo HitBTC

Na wszelki wypadek użytkownicy mogą wybrać, jak długo ich konto ma pozostać aktywne, zanim zostaną automatycznie wylogowani (30 minut, 1 godzina, 8 godzin, 1-7 dni lub nigdy).

HitBTC korzysta z chłodni, aby zabezpieczyć większość swoich funduszy i polega na zaawansowanej technologii szyfrowania, aby zapobiec włamaniu do ważnych informacji. Powiadomienia e-mail są również wysyłane, gdy dostęp do konta uzyskuje się z innego adresu IP.

Na karcie bezpieczeństwa możesz „zakończyć wszystkie sesje”, jeśli uważasz, że ktoś inny ma dostęp do Twojego konta. Witryna automatycznie wyloguje wszystkie Twoje aktywne sesje, z wyjątkiem tej, której używasz do wykonania tej czynności.

Aby potwierdzić, czy doszło do włamania, możesz wyświetlić swoją ostatnią aktywność, która rejestruje, kiedy się logowałeś / wylogowałeś, wycofałeś lub wpłaciłeś pieniądze lub zmieniłeś hasło. Wszystko to można obejrzeć w zakładce bezpieczeństwa.

Dodatkową funkcją zabezpieczeń jest możliwość umieszczenia na białej liście zakresu adresów, którym ufasz, aby uniemożliwić innym osobom wycofanie się na adres, nad którym nie masz kontroli. Nawet jeśli hakerowi uda się złamać Twój e-mail i spróbuje dokonać wypłaty, HitBTC go zablokuje.

Opłaty HitBTC

HitBTC wykorzystuje model „Maker-taker”, aby zmaksymalizować płynność przy jednoczesnym zawężeniu spreadu na swoich rynkach. Kiedy składasz zlecenie rynkowe lub zlecenie stop, które jest natychmiast wypełniane, jesteś „biorca,”I płacisz za to opłatę„ taker ”.

Dzieje się tak, ponieważ „bierzesz” cenę, którą chcesz teraz (usuwając płynność z ksiąg), kupując lub sprzedając zlecenia limitowane siedzące na księgach.

Kiedy składasz zamówienie, które nie jest realizowane od razu (np. Zlecenie z limitem), jesteś „producent,”, Który zapewnia płynność księdze zamówień, i płacisz za to obniżoną opłatę„ twórcy ”.

Na HitBTC, „Takers” są obciążani opłatą z tytułu transakcji w wysokości 0,1%. „Twórcy” nie są obciążani opłatą, a zamiast tego otrzymują 0,01% rabatu od transakcji.

Opłaty handlowe HitBTC

Obsługiwane zasoby

HitBTC zapewnia dostęp do ponad 300 kryptowalut, w tym Bitcoin, Ethereum, Lite Coin, Doge Coin, Monero i USDT.

Platforma oferuje prosty sposób dodawania nowych tokenów do ich wymiany, możesz po prostu wybrać przycisk „Dodaj token” u dołu strony, a następnie wprowadzić witrynę projektu, linki do rozmów Bitcoin i reddit, e-mail i ogólny opis.

W tej chwili nie jest jasne, jak selektywny jest ten proces, ale wydaje się, że starają się odróżnić od innych giełd, oferując najniższą barierę wejścia na listę.

Monety ICO

Naprawdę interesującą cechą HitBTC jest handel monetami ICO.

Nawet zanim firma, która wykonuje ICO, wypuści swoje tokeny na giełdach, HitBTC umożliwia użytkownikom kupowanie IOU monet ICO i przechowywanie ich na koncie HitBTC.

Jest to możliwe, ponieważ kupują monety ICO w przedsprzedaży lub podczas rzeczywistego ICO, umożliwiając im wymienienie IOU, wiedząc, że mogą dostarczyć prawdziwe tokeny klientom, gdy firma ostatecznie wypuści je na HitBTC.

Oszczędza to czas na szukanie nowych ICO, a także pozwala uczestniczyć w ICO bez stresu związanego z wysyłaniem pieniędzy na adres portfela i nie wiedząc, czy był to potwierdzony zakup (lub w gorszym przypadku, jeśli pieniądze poszły gdzie indziej).

Daje to również możliwą drogę inwestorom z USA, którzy są ograniczeni przez wiele ICO w uczestnictwie, aby w końcu zacząć wcześnie.

Nie możesz wypłacać ani wpłacać monet ICO, zanim firma nie wyda prawdziwych tokenów. Po ich wydaniu IOU są zamieniane na prawdziwe tokeny, które można wypłacić lub zdeponować.

Chociaż szczegóły tej funkcji są pokazane na HitBTC Strona wsparcia, ta sama zakładka „ICO” w polu Instrumenty nie jest wyświetlana na ekranie handlowym:

Strona wsparcia HitBTC

Może to być spowodowane tym, że funkcja jest tymczasowo niedostępna lub może zostać wycofana.

Pozornie możliwość zakupu tokenów IOU lub ICO wydaje się pozytywna, ale niektórzy użytkownicy spekulowali, że HitBTC może sprzedawać IOU po wyższej cenie, aby osiągnąć zysk.

W każdym razie użytkownicy powinni uważać na tę ofertę, ponieważ IOU dokonane między firmą, która uruchomiła ICO, a nabywcami tokenów, jest egzekwowane przez inteligentną umowę, podczas gdy podobna umowa zawarta między kupującym token (w tym przypadku HitBTC) a kupujący na giełdzie, którzy chcą IOU, nie.

Obsługa klienta HitBTC

HitBTC oferuje centrum pomocy, które zawiera różnorodne artykuły obejmujące wszystko, od „Konto & Bezpieczeństwo ”na„ Legacy & KYC ”.

W przypadku problemów, które wymagają od użytkowników wysłania e-maila do zespołu pomocy technicznej, pojawiły się skargi online dotyczące bardzo wolnego czasu odpowiedzi (trwające tygodnie, a nawet miesiące, zanim problem zostanie rozwiązany). Najczęstsze problemy, na które ludzie narzekali, to opóźnienia w wypłatach i niewytłumaczalna utrata środków.

Było to dla nas nieco niepokojące, ponieważ obsługa klienta jest często jednym z największych problemów, ponieważ powolny klient często naprawdę utrudnia jego satysfakcję.

Weryfikacje

Chociaż weryfikacja nie jest obowiązkowa na HitBTC, niezweryfikowane konta mają określone limity wypłat w ciągu jednego dnia. Dlatego jeśli chciałbyś wypłacić więcej niż limit, jaki mają na giełdzie, będziesz musiał zweryfikować swoje konto.

Weryfikacja oznacza, że ​​HitBTC zakończy procedury KYC i AML na tobie, aby upewnić się, że wiedzą, kim jesteś.

Egzekwowane są również procesy AML / KYC. Aby zweryfikować, użytkownicy muszą wysłać wiadomość e-mail na adres [email protected] z następującymi informacjami:

 1. Nazwa
 2. Adres
 3. Informacje o koncie bankowym (w przypadku, gdy chcesz wpłacić i wypłacić pieniądze)
 4. Dokumenty uzupełniające (kopie kolorowe)
 5. Dokument tożsamości (paszport / dowód osobisty / prawo jazdy)
 6. Dowód zamieszkania
 7. Dowód posiadania konta bankowego

Ponieważ coraz więcej giełd podlega kontroli organów regulacyjnych, zweryfikowane konta powoli stają się obowiązkowe. Więc być może najlepiej byłoby poddać się weryfikacji teraz, zanim będą wymagały obowiązkowej weryfikacji.

Oczywiście zależy to od tego, jak bezpiecznie czujesz się, przekazując HitBTC swoje osobiste dokumenty. HitBTC twierdzi, że zachowują poufność wszystkich materiałów klientów i jak dotąd nie zostali włamani.

Platforma handlowa HitBTC

Zanim zagłębimy się w szczegóły dotyczące HitBTC, przejdźmy szybko przez proces rejestracji i rejestracji na giełdzie, a także kroki wymagane do rozpoczęcia pierwszych transakcji.

Rejestracja

Rejestracja na HitBTC to bardzo prosty i bezproblemowy proces. Najpierw wprowadź adres e-mail i hasło na stronie rejestracji. HitBTC wyśle ​​Ci wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Po prostu kliknij, aby potwierdzić swój adres e-mail i gotowe.

Ekran logowania HitBTC

Aby rozpocząć handel, musisz najpierw dokonać wpłaty na swoje konto.

Wpłacanie środków

Dokonywanie wpłat na HitBTC jest dość proste, strona jest zintegrowana Changelly, który pozwala na zakup Bitcoinów bezpośrednio za pomocą karty kredytowej. Następnie możesz wysłać zakupiony Bitcoin na konkretny adres podany na giełdzie HitBTC.

HitBTC umożliwia również wpłatę lub wypłatę dowolnej z dostępnych monet, klikając ikony wyświetlane w kolumnach wpłat i wypłat.

Wypłać monety z HitBTC

Aby wypłacić środki, po prostu kliknij ikonę w rzędzie wypłat dowolnej monety, którą chcesz wypłacić.

Niektóre zasoby cyfrowe wymagają wprowadzenia większej ilości informacji podczas wpłaty lub wypłaty. Na przykład Monero wymaga identyfikatora płatności podczas wypłaty, podczas gdy Bitcoin i Ethereum wymagają tylko adresu portfela odbiorcy.

Handel HitBTC

Gdy Twój Bitcoin znajdzie się na Twoim koncie, możesz przenieść go ze swojego „Konta głównego” na „Konto handlowe”, aby rozpocząć dokonywanie transakcji. Następnie przejdź do strony „giełda”, aby wyświetlić ekran handlu.

Po prawej stronie ekranu możesz zobaczyć różne pary handlowe w sekcji „Instrumenty”.

Platforma handlowa HitBTC

Wykres po lewej stronie przedstawia zmiany cen na przestrzeni dni, tygodni i miesięcy.

Po prawej stronie (tutaj wyróżnione) pole „Instrumenty” to pole „kup i sprzedaj”. Tutaj możesz wybrać rodzaj zamówienia, które chcesz złożyć. Ustawienia dla rynek, limit, skalowany i zlecenia stop są wliczone:

 • Rynek: Zlecenie rynkowe to zlecenie kupna lub sprzedaży danego instrumentu po cenie rynkowej
 • Limit: Zlecenie Limit to zlecenie wykonania transakcji tylko po określonej cenie (limit) lub lepszej
 • Skala: Zlecenie skalowane to zestaw wielu zleceń kupna lub sprzedaży, automatycznie rozdzielanych w przedziale cenowym określonym przez użytkownika (od ceny minimalnej do maksymalnej)
 • Zatrzymać: Zlecenie Stop to zlecenie kupna lub sprzedaży waluty, gdy cena osiągnie określoną cenę, znaną jako cena stop

Zlecenie stop-limit umożliwia złożenie zlecenia z limitem za określoną cenę. Kiedy osiągnie tę cenę stop, Twoje zlecenie stop-limit zamienia się w zlecenie z limitem.

W dolnej części ekranu handlu znajduje się „Czas & Sales ‘Box (które zawiera 100 najnowszych transakcji LTC / BTC lub transakcji dowolnej wybranej pary zleceń), Market Depth Box i Order Book box (które pokazuje ceny, które ludzie kupują i sprzedają wybrane przez Ciebie kryptowaluty). para walutowa dla).

Zamów książki HitBTC

Po sfinalizowaniu zamówienia będzie można je zobaczyć zaktualizowane w polu „Moje zamówienia i transakcje” na środku ekranu handlu. Możesz również odwiedzić stronę „Raporty” i kliknąć „moje zamówienia”.

Kolejną unikalną funkcją platformy HitBTC jest „Trollbox”, sekcja komentarzy na żywo, w której handlowcy mogą brać udział w dyskusjach i spekulować cenami.

Możesz również przejść do strony „Rynki”, aby wyświetlić wszystkie najnowsze ceny i wolumeny handlu z ostatnich 24 godzin dla dostępnych kryptowalut. HitBTC łączy każdy Altcoin z USDT (Tether), Bitcoinem lub Ethereum.

Przegląd rynków HitBTC

Platforma MetaTrader 4

Dla tych handlowców kryptowalut, którzy handlowali na rynku Forex i akcjami, mogli natknąć się na rozszerzenie MetaTrader4 pakiet oprogramowania. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych technologii handlowych w handlu detalicznym. Korzysta z niego ponad 100 000 klientów w 18 krajach.

HitBTC połączyło siły z Weltrade, aby zaoferować handlowcom kryptowalut alternatywę dla platformy internetowej HitBTC. Powinieneś Zapisz się i utwórz nowe konto w Weltrade, aby rozpocząć handel z oprogramowaniem MT4.

Zaletą platformy MT4 w Internecie jest to, że możesz handlować z dźwignią. W takim przypadku możesz handlować z dźwignią od 1: 3 do 1:20 przy większych wolumenach. Możesz także otwierać krótkie pozycje, czego nie można zrobić na normalnej platformie HitBTC przy zakupie fizycznych monet.

Platforma MT4 dostarczana przez HitBTC i Weltrade może działać na wielu różnych urządzeniach. Oprogramowanie MT4 można uruchomić na komputerze stacjonarnym, urządzeniu z systemem iOS lub Google Android.

Platforma MT4 HitBTC

Oprogramowanie MT4 od Weltrade i HitBTC

Ci, którzy korzystali z oprogramowania MT4, będą wiedzieli, jak jest ono zaawansowane. Istnieje mnóstwo funkcji wykresów, narzędzi analitycznych jako wskaźników technicznych. Platforma MT4 jest bez wątpienia platformą dla profesjonalnych handlowców, którzy wykonują wiele analiz technicznych.

Możesz także użyć języka kodowania MetaQuotes, aby opracować własne boty handlowe. W rzeczywistości możesz prawdopodobnie kodować bardziej efektywne boty za pomocą oprogramowania MetaQuotes, ponieważ masz dostęp do wszystkich wskaźników i danych rynkowych od razu po wyjęciu z pudełka.

Ważne jest, aby pamiętać, że handlując na tej platformie MT4, handlujesz kontraktami CFD (kontrakty na różnicę). Są to instrumenty pochodne, co oznacza, że ​​nie kupujesz instrumentu bazowego, ale jedynie handlujesz na podstawie różnicy cen.

Kontrakty CFD działają w podobny sposób jak kontrakty futures, które masz na platformach takich jak Bitmex i tym podobne. Są to również instrumenty depozytowe, co oznacza, że ​​należy postępować ostrożnie, ponieważ można bardzo szybko zostać zlikwidowane i sprawdzić depozyt zabezpieczający.

Handel OTC

Kolejną ekscytującą funkcją na platformie HitBTC jest handel OTC (over the counter).

Handel pozagiełdowy umożliwia użytkownikom przeprowadzanie transakcji o dużym wolumenie bez przeglądania ksiąg zamówień publicznych. Oznacza to, że zawierasz transakcję bezpośrednio z kontrahentem bez wpływu na cenę rynkową monety lub tokena.

Ta funkcja jest oferowana w ramach partnerstwa HitBTC z Trustedvolumes.com

Handel OTC na HitBTC

Regulamin:

 • Każda transakcja musi przekraczać równowartość 100 000 USDT
 • Prowizja wynosi tylko 0,1% dla transakcji OTC

Program poleceń HitBTC

Coś, co oferuje wiele giełd, to program partnerski, w którym możesz polecać innych handlowców i zarabiać prowizję od ich handlu. Gdy zdecydujesz się zarejestrować w programie partnerskim, otrzymasz niestandardowy link, który będzie używany do śledzenia Twoich poleceń.

To, co odróżnia HitBTC od wielu innych giełd, to fakt, że oferują one dość hojne 75% opłat transakcyjnych, które generuje Twój polecony na platformie. Najwięcej, co widzieliśmy na innych giełdach to około 50%.

Mają również zaawansowany system śledzenia i tworzenia linków, w którym możesz tworzyć różne linki i monitorować ich względną wydajność na pulpicie afiliacyjnym. Minimalny wymóg wypłaty prowizji partnerskich wynosi 0,1 BTC.

HitBTC API

Dla tych traderów, którzy lubią kodować własne boty handlowe, HitBTC oferuje całkiem solidne i wydajne API. Na przykład API ma małe opóźnienia, co oznacza, że ​​Twoje zlecenia handlowe są wykonywane znacznie szybciej niż inne API giełdowe.

Istnieje również dość wysoki limit żądań API. Umożliwiają one wysyłanie maksymalnie 100 żądań API na sekundę na jeden adres IP. Można to porównać do Poloniex, który ma limit 6 p / si Kraken, który ma wielopoziomowe limity stawek.

Tworzenie rynku

Jak wspomniano, jako giełda HitBTC odniesie korzyści, jeśli ich handlowcy będą w stanie zapewnić płynność w swoich księgach zamówień w postaci animatora rynku.

Jeśli jesteś jednym z tych traderów, którzy chcieliby uczestniczyć w tworzeniu rynku na platformie HitBTC, istnieje wiele kontraktów na tworzenie rynku, które możesz zawrzeć z nimi. Kontrakty te zawierają zachęty pieniężne oraz premie rabatowe.

Dla tych handlowców, którzy chcieliby korzystać z ich zaawansowanego API, funkcja tworzenia rynku może być atrakcyjnym dodatkiem. Poniżej znajduje się tabela kontraktów animatora rynku, które są dostępne w HitBTC.

Kategoria kontraktu Dopuszczalny rozmiar Maksymalny spread Bonus rabatowy Korzyści
Umowa XS ≤ 1 BTC ≤ 0,3% 0,01% 1000 USDT
Kontrakt S ≤ 5 BTC ≤ 0,8% 0,015% 2000 USDT
Umowa M ≤ 50 BTC ≤ 2% 0,05% 3000 USDT
Kontrakt L ≤ 200 BTC ≤ 3% 0,02% 5000 USDT
Umowa XL ≤ 1000 BTC ≤ 3,5% 0,04% 10 000 USDT
Całkowite potencjalne korzyści 0,1% 21 000 USDT

Kontrakty te są dostępne dla następujących kryptowalut: BTC, BCH, USDT, ETH, DASH, XRP i kilku innych monet. HitBTC będzie również dostarczać codzienne raporty animatorom rynku, aby pomóc im zbudować najbardziej efektywną strategię handlową.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat działania kontraktów Market Making, możesz skonsultować się z HitBTC strona tworzenia rynku.

Stan systemu

Dzięki zdrowiu systemu HitBTC stara się być jak najbardziej przejrzystym w zakresie funkcjonowania ich systemów.

Na tej stronie użytkownicy mogą przeglądać kluczowe wskaźniki wydajności i dostępności systemu, w tym aktualne statystyki transakcji przychodzących / wychodzących.

Kluczowe wskaźniki HitBTC

Poniżej znajduje się zbiór wszystkich metryk, które są ważne dla stanu systemu HitBTC (który jest w trybie alfa).

 • Depozyty: Sprawdź liczbę wpłat użytkowników w kolejce i status wpłaty, zanim ją dokonasz.
 • Online / offline dla Transfery pokazuje, czy środki mogą być przenoszone między kontem głównym a kontem handlowym.
 • Online / offline dla Handlowy informuje o możliwości składania zamówień w systemie.
 • Wypłaty: Pomaga śledzić status wypłat online / offline, liczbę wypłat w mempool, liczbę wypłat w systemie, datę ostatniej wypłaty i średni czas potrzebny do przetworzenia 100 transakcji dla każdej z walut.
 • Stan konserwacji wskazuje, kiedy wykonywana jest konserwacja.

Kondycja systemu jest jedną z bardziej imponujących funkcji platformy, ponieważ pozwala inwestorom decydować, kiedy wpłacić środki lub dokonać transakcji w oparciu o analizy w czasie rzeczywistym dotyczące wydajności witryny. Daje to HitBTC przewagę konkurencyjną nad giełdami, które utrzymują użytkowników w ciemności na temat problemów z wydajnością w czasie rzeczywistym.

System zapewnia status online / offline dla każdej monety, którą można handlować na ich platformie, co dla handlowców jest ogromną ulgą, ponieważ pozwala im odpowiednio zaplanować transakcje i być może handlować konkretną monetą na innej giełdzie, jeśli system HitBTC jest ma z nim w tej chwili problemy.

Co nam się nie podobało

Chociaż wydaje się, że HitBTC ma wszystkie funkcje, które sprawiają, że wygląda imponująco z zewnątrz, było kilka rzeczy, na których byliśmy mniej niż pod wrażeniem.

Po pierwsze, musimy podjąć problem z obsługą klienta. Nie musisz daleko szukać, aby znaleźć w Internecie liczne skargi dotyczące ich powolnej reakcji na klientów. Jest to prawdopodobnie spotęgowane przez inne oskarżenia, że ​​handlowcy nie byli w stanie wypłacić monet lub że brakuje im środków podczas dokonywania przelewów.

Ta powolna obsługa klienta nie jest również idealna, jeśli chodzi o weryfikację dokumentów KYC. Biorąc pod uwagę, że żądają tak wielu dokumentów, nie tylko musisz poświęcić czas na prawidłowe skanowanie wszystkiego, ale być może będziesz musiał poczekać kilka dni, zanim zespół HitBTC będzie mógł je odpowiednio zweryfikować.

Zgłoszono również niespójności między opłatami, które niektórzy użytkownicy płacą za przelewy. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że zostali obciążeni wysokimi opłatami, podczas gdy inni nie mieli żadnych problemów.

Wreszcie, możesz kupować i sprzedawać tylko monety, które można podzielić przez 100, 1000 lub 10000. Nie jest to idealne rozwiązanie, szczególnie dla tych mniejszych traderów, którzy chcą handlować droższymi monetami.

Krytyka HitBTC

Chociaż na pierwszy rzut oka HitBTC wydaje się być rozsądną wymianą, w ostatnich miesiącach padło na nich szereg krytyki ze strony znanych użytkowników kryptowalut. Po pierwsze, był gniew, który przyciągnęli do handlowca kryptowalut „Sicarious”.

Przedsiębiorca twierdził, że HitBTC zablokował konto swojej matki i nie pozwalał jej na wypłatę środków. Stało się to po wielokrotnych próbach odmrożenia konta przez matkę handlowca. Wygląda jednak na to, że w następstwie tweeta HitBTC odblokował konto i pozwolił swojej matce kontynuować handel.

Innym znanym użytkownikiem kryptowaluty, który miał problem z HitBTC, jest John McAfee. Jednak jego krytyka dotyczyła raczej dużego minimalnego zakupu, który może ograniczać możliwość inwestowania przez biednych inwestorów na giełdzie i kupowania monet..

Trudno jest określić, czy te komentarze i krytyka są uzasadnione. Jednak nasza recenzja HitBTC nie byłaby kompletna, gdybyśmy nie omówili tych punktów. W żadnym wypadku nie należy nigdy zostawiać dużej ilości monet na giełdzie, niezależnie od jej reputacji.

Wniosek

HitBTC to uznana giełda kryptowalut, która zapewnia wysokiej jakości usługi handlowe od wczesnych dni kryptowalut.

Giełda rozwijała się przez lata w celu zapewnienia dużych transakcji na bezpiecznej platformie, która monitoruje i stale aktualizuje użytkowników o stanie systemu. W rezultacie platforma ma obecnie ponad 300 mln USD wolumenu obrotu.

Jednak nadal muszą ulepszyć obsługę klienta, weryfikację tożsamości i procesy wypłat, jeśli chcą pozostać konkurencyjni z innymi giełdami, takimi jak Binance i Coinbase, które mają obroty odpowiednio 1,6 miliarda USD i 250 milionów USD.

HitBTC musi przede wszystkim skupić się na rozwiązaniu tych problemów, a następnie naprawieniu ich reputacji publicznej, aby odzwierciedlić te ulepszenia i przywrócić zaufanie wśród handlowców, którzy mogli stracić pieniądze na swojej platformie.

Dopiero wtedy mogliśmy zobaczyć, jak HitBTC umacnia swoją pozycję wśród innych głównych giełd w kosmosie.

Wyróżniony obraz za pośrednictwem HitBTC

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me