Recenzja portfela OPOLO Cosmos: pełny przegląd

Biorąc pod uwagę trendy obserwowane na rynkach finansowych i globalnych gospodarkach, dość bezpieczną spekulacją jest stwierdzenie, że świat migruje w kierunku coraz częstszego przyjmowania walut cyfrowych i wszystkiego, co się z tym wiąże.

Jednym z głównych problemów, ponieważ coraz więcej osób zaczyna posiadać i używać kryptowalut, jest bezpieczeństwo ich funduszy. Adopcja nie może być kontynuowana, jeśli ludzie obawiają się, że monety, które trzymają, mogą zostać łatwo ukradzione przez dowolnego hakera z niewielkim zestawem umiejętności.

Ryzyko kryptowalutowe

Brak zabezpieczenia monet wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami. Zdjęcie za pośrednictwem Opolo.io

Wystarczy spojrzeć na powyższy obrazek, aby zobaczyć, dlaczego portfele sprzętowe kryptowaluty zyskują na znaczeniu. Jako najbezpieczniejszy sposób przechowywania kryptowalut, coraz więcej osób z pewnością wybierze portfele sprzętowe w nadchodzących miesiącach i latach. Jednak nie wszystkie portfele sprzętowe są tworzone tak samo.

Niektóre są z pewnością bezpieczniejsze niż inne i chociaż wielkie nazwiska istnieją od kilku lat, w tej branży długie życie nie oznacza, że ​​jesteś najlepszy. Innowacje w branży blockchain następują z prędkością warp, a za rogiem zawsze pojawia się coś nowego.

W tym przypadku coś nowego jest nowym Portfel kryptowalut OPOLO. Zaprojektowany, aby być nie tylko najbezpieczniejszym istniejącym portfelem sprzętowym, ale także zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania, portfel OPOLO jest obecnie na etapie finansowania społecznościowego przed uruchomieniem, co jest idealne, ponieważ oznacza, że ​​nadal możesz skorzystać z 51% zniżki dopóki portfel nie zostanie oficjalnie uruchomiony.

Oczywiście nie chcesz kupować na ślepo, dlatego właśnie dostaliśmy przedpremierowy portfel OPOLO, aby go przetestować i przejrzeć. Uważamy, że będziesz pod odpowiednim wrażeniem.

A gdy dojdziesz do końca recenzji, znajdziesz specjalną ofertę, w której możesz również otrzymać OPOLO za darmo!

Kluczowe cechy OPOLO Cosmos

Zanim przejdziemy do szczegółowej recenzji tego portfela nowej generacji, przyjrzyjmy się niektórym kluczowym funkcjom, które oddzielają portfel OPOLO Cosmos od pakietu:

Logo Opolo

Jedyny portfel sprzętowy OPOLO. Zdjęcie za pośrednictwem Opolo.io

 • Opolo Cosmos ma najbezpieczniejszy dostępny układ sprzętowy i posiada certyfikat CC EAL 6+.
 • Jest to pierwszy i jedyny portfel sprzętowy kryptowaluty, który został poddany audytowi i certyfikowany przez Digital Security Paris.
 • OPOLO odłamuje kopie zapasowe i używa magnetycznego, mnemonicznego magazynu kopii zapasowych, aby zapewnić, że nie stracisz dostępu do swoich funduszy.
 • Duży, dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,2 cala ułatwia wprowadzanie haseł i haseł.
 • Dla większego bezpieczeństwa hasła mogą mieć do 120 znaków.
 • Obecnie ma natywne wsparcie dla 120 monet i ponad 200 000 tokenów.
 • Przyjazny dla użytkownika projekt wykorzystuje jeden portfel i jedną aplikację.
 • Wbudowana wymiana krypto-na-krypto i fiat-na-krypto.
 • Bezpieczny menedżer haseł do przechowywania haseł i kluczy 2fa.
 • Działa z urządzeniami z systemem Android, Windows, Linux i MacOS.

Opolo Cosmos

Mały, lekki i bezpieczny. Zdjęcie za pośrednictwem Opolo.io

Specyfikacje portfela sprzętowego OPOLO Cosmos

SE Bezpieczny element z certyfikatem CC EAL6 +
WYMIARY 89,2 mm x 66,4 mm x 9,5 mm
POŁĄCZENIE USB typu C (V0), USB Micro (V1)
WYŚWIETLACZ DOTYKOWY 79 mm x 56 mm
WAGA 79 G
procesor Wbudowany procesor ARM (CORTEX-M4)

Certyfikat EAL6 + (Software & Sprzęt komputerowy)

Jeśli wcześniej nie słyszałeś o EAL +, jest to certyfikat wydany na podstawie wyników audytu bezpieczeństwa, który następuje po ocenie bezpieczeństwa Common Criteria, w tym przypadku audyt został przeprowadzony przez Digital Security Paris. Audyt EAL + przyznaje ocenę 1-7 urządzeniu lub oprogramowaniu, przy czym 1 jest najniższy i wskazuje tylko, że urządzenie lub oprogramowanie jest funkcjonalne, natomiast najwyższy wynik 7 ma zastosowanie tylko w sytuacji wysokiego ryzyka.

Jak można się spodziewać, niższe oceny 1, 2 lub 3 sprawią, że Twoje fundusze będą bardziej narażone na włamanie. Wyższe oceny 6 i 7 oznaczają, że urządzenie i / lub oprogramowanie, które zostało poddane audytowi, jest prawie niemożliwe do zhakowania.

EAL6 +

Pierwszy portfel sprzętowy do kryptowalut, który otrzymał certyfikat EAL6 + dla sprzętu i oprogramowania. Zdjęcie za pośrednictwem Opolo.io

Portfel sprzętowy OPOLO Cosmos został poddany audytowi zarówno pod kątem sprzętu, jak i oprogramowania i oba uzyskały wynik certyfikacji EAL6 +. Daje to wysoką pewność od zastosowania technik inżynierii bezpieczeństwa po rygorystyczne środowisko programistyczne w celu wyprodukowania produktu premium do ochrony aktywów o wysokiej wartości przed znaczącymi zagrożeniami.

Od stycznia 2021 r.OPOLO Cosmos jest jedynym dostępnym na rynku portfelem sprzętowym, który uzyskał certyfikat EAL6 + zarówno dla sprzętu, jak i oprogramowania.

Dla porównania, popularny Ledger Nano X ma tylko certyfikat EAL5 +, a Trezor w ogóle go nie posiada, ponieważ w swoim projekcie nie zawiera tego typu bezpiecznego elementu. Warto również wspomnieć, że zespół programistów OPOLO spędził 18 miesięcy na testowaniu, audytowaniu i certyfikowaniu urządzenia i jego oprogramowania na poziomie EAL6 +. Żaden inny portfel sprzętowy nie przeszedł tak rygorystycznej kontroli i testów przed uruchomieniem.

Bezpieczny element (SE)

Chipy Secure Elements to te same chipy, które służą do zabezpieczania kart kredytowych i debetowych przed wyciekiem danych. Chip jest odpowiedzialny za obsługę bezpiecznych płatności i przelewów poprzez szyfrowanie wszystkich danych obsługiwanych przez chip. Możesz o tym myśleć jak o bezpiecznym skarbcu w portfelu sprzętowym. Chroni wszystkie monety trzymane w OPOLO Cosmos przed potencjalnymi atakami złośliwego oprogramowania.

Bezpieczne elementy

Chip Secure Elements zapewnia szyfrowanie i bezpieczeństwo. Zdjęcie za pośrednictwem NXP.com

Dzięki połączeniu tych chipów Secure Element i certyfikatu EAL6 + portfel OPOLO jest jednym z najbezpieczniejszych i najbezpieczniejszych dostępnych obecnie portfeli.

Bezpieczne hasło / hasło

Jedną z funkcji oprogramowania, która utrudnia złamanie OPOLO, jest bezpieczne hasło. To hasło nigdy nie jest zapisywane na urządzeniu, co oznacza, że ​​nawet gdyby haker mógł uzyskać dostęp do urządzenia, nigdy nie byłby w stanie znaleźć hasła, ponieważ po prostu nie ma go na urządzeniu. Nawet jeśli w jakiś sposób uzyskaliby Twoje hasło, bez hasła Twoje monety pozostaną bezpieczne.

Dodatkiem do tego zabezpieczenia jest samo hasło, które może mieć długość nawet 120 znaków. Jak można się już domyślić, im dłuższe hasło, tym bezpieczniejsze. Dłuższe hasła są znacznie trudniejsze do złamania w porównaniu z krótszymi hasłami.

Ponadto istnieje tylko 7 szans na poprawne wprowadzenie hasła. Jeśli ktoś wprowadzi hasło lub hasło niepoprawne, urządzenie zostanie zablokowane i wyczyści się. W tym momencie Twój portfel można przywrócić tylko na nowe urządzenie.

Jeśli chodzi o tę mnemoniczną frazę, portfel OPOLO Cosmos uderza w inną pierwszą pozycję, ponieważ jest jedynym portfelem sprzętowym, który obejmuje tworzenie kopii zapasowej wyrażenia mnemonicznego za pomocą dołączonych kart magnetycznych. Aby zapisać mnemoniki na karcie magnetycznej wystarczy położyć portfel OPOLO na karcie magnetycznej.

Bezpieczeństwo Opolo

Bezpieczeństwo zapewniają zapasowe karty magnetyczne z mnemonikami.

Umieść kartę OPOLO pod urządzeniem (z tyłu) i naciśnij „Dalej”, po pomyślnym wykonaniu kopii zapasowej zobaczysz komunikat z powodzeniem. Jeśli pojawi się błąd, ponownie wyreguluj położenie karty OPOLO z tyłu urządzenia i naciśnij „Ponów”. Po pomyślnym zapisaniu mnemoników na karcie należy starannie przechowywać je w bardzo bezpiecznym miejscu. Ktoś, kto otrzyma kartę, może przywrócić portfel. Proszę potraktować to jako kartkę z zapisanymi mnemonikami.

Jeśli cokolwiek stanie się z urządzeniem (utrata lub uszkodzenie jakiegokolwiek rodzaju), będziesz mógł użyć tych 24 słów, aby odzyskać swoje środki i zaimportować dane do nowego urządzenia (może to być nawet inna marka, jeśli chcesz).

Duży ekran dotykowy

Ekran dotykowy OPOLO to w pełni 3,2-calowy ekran dotykowy, który pozwoli nawet tym z nas, którzy mają duże, niezdarne ręce, z łatwością wprowadzać hasła i hasła. Jeśli kiedykolwiek korzystałeś ze sprzętu z małym ekranem, wiesz, jakie to ważne. Jak widać na poniższym zdjęciu, urządzenie jest mniej więcej wielkości standardowej myszy komputerowej, co oznacza, że ​​będzie również ładnie leżało w dłoni.

Porównanie myszy Opolo

Rozmiar myszki i idealne dopasowanie do dłoni.

Ponadto OPOLO jest bardzo proste w użyciu. Zamiast wymagać wielu wtyczek i aplikacji oraz innych portfeli, wszystko, czego potrzebujesz do OPOLO, to jedna aplikacja. Można go zainstalować na komputerze stacjonarnym lub smartfonie z systemem Android i wyświetlać wszystkie monety w jednym, łatwym do odczytania panelu.

To sprawia, że ​​jest to o wiele łatwiejsze niż Ledger czy Trezor. Możesz łatwo wyświetlić kod odbioru dowolnej monety, w tym jej kod QR lub pełny kod alfanumeryczny, jeśli wolisz. Bezpieczeństwo jest również utrzymywane poprzez wymóg wprowadzenia kodu dostępu za każdym razem, gdy dokonujesz transakcji za pomocą urządzenia.

Ponad 120 monet i ponad 200 000 tokenów

Jedną z najbardziej uciążliwych części korzystania z portfela sprzętowego jest konieczność pobierania wielu różnych portfeli i wtyczek oraz integrowania monet z portfelem. Jeśli masz więcej niż kilka różnych monet (a kto ich nie ma), to wszystko wydaje się ogromnym bólem. OPOLO to wszystko zmienia.

Monety Opolo

Natywne wsparcie dla ponad 120 monet w tym samym portfelu. Zdjęcie za pośrednictwem Opolo.io

Kosmos OPOLO może pomieścić ponad 120 różnych monet i ponad 200 000 tokenów. Więcej monet i tokenów zostanie dodanych z każdą nową aktualizacją. Jest więc bardzo duża szansa, że ​​bez względu na to, jaką monetę gromadzisz, OPOLO jest gotowy, aby umożliwić Ci łatwe i bezproblemowe przechowywanie.

To naprawdę tylko część przyjaznego interfejsu użytkownika, który można znaleźć w Kosmosie. Kto chce spędzać godziny na pobieraniu (a później aktualizowaniu) portfeli, a następnie integrowaniu ich z portfelem sprzętowym w celu obsługi wielu różnych kryptowalut? Dodatkowo ta funkcja zapewnia większe bezpieczeństwo portfela, unikając konieczności pobierania dodatkowego oprogramowania z potencjalnie niewiarygodnych źródeł zewnętrznych.

Zespół OPOLO

Fahad Fazal jest założycielem i CEO OPOLO Wallet. Jest seryjnym przedsiębiorcą i technologiem z tytułem doktora sztucznej inteligencji i sieci neuronowych na Uniwersytecie w Oslo. W ciągu ostatnich kilku lat działał jako doradca blockchain i doradca ICO przy wielu projektach.

Zespół Opolo

Kierownictwo firmy OPOLO. Zdjęcie za pośrednictwem Opolo.io

Julien Vanel jest współzałożycielem OPOLO Wallet i obecnym CSO firmy. Od 2000 roku związany z bezpieczeństwem IT w sektorach finansów, wojska, przemysłu i usług. kryptosfera od 2018 roku poprzez wydobycie, inwestycje i hodowlę.

Mickael Damour doradca zespołu portfela OPOLO. Jest zarówno doświadczonym entuzjastą blockchain, jak i przedsiębiorcą. Pracuje i doradza przy projektach opartych na blockchainie od 2014 roku.

Aplikacje OPOLO Cosmos

Aplikacja OPOLO Cosmos pozwoli na bezproblemową interakcję z portfelem sprzętowym. Kupuj, sprzedawaj i wymieniaj dowolne z obsługiwanych kryptowalut szybko i łatwo. Jeśli chodzi o oprogramowanie portfela, jest to bardzo dobrze zaprojektowane i intuicyjne, co jest przyjemnością.

Giełda Opolo

Łatwo wymieniaj swoje krypto bezpośrednio w portfelu Cosmos. Zdjęcie za pośrednictwem Opolo.io

Obecnie aplikacja jest dostępna na komputery stacjonarne z systemem Windows (64-bit), Linux (64-bit) i MacOS (Sierra 10.10 i nowsze). Dostępna jest również aplikacja mobilna na urządzenia z Androidem, jednak użytkownicy iPhone’ów i iPadów na razie nie mają szczęścia i nie widziałem żadnych prognoz dotyczących daty premiery aplikacji na iOS.

Aplikacje Opolo

Aplikacja dla większości systemów operacyjnych. Zdjęcie za pośrednictwem Opolo.io

Aplikacja zawiera również menedżera bezpiecznych haseł, który ułatwia przechowywanie kluczy i haseł 2FA. Nie jest to niezbędna funkcja, ale jest to miły mały dodatek, który ma ułatwić użytkownikom pracę przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa urządzenia.

Konfiguracja OPOLO Cosmos

Po otrzymaniu portfela OPOLO Cosmos naturalnie będziesz chciał go skonfigurować, abyś mógł zacząć go używać. Pierwszym zabawnym krokiem jest rozpakowanie, w którym zobaczysz sam portfel sprzętowy wraz ze wszystkimi dodanymi urządzeniami peryferyjnymi i takimi.

Oprócz portfela OPOLO Cosmos otrzymasz kartę do zapisania mnemonika, trzy karty magnetyczne do przechowywania tego samego mnemonika, złącze USB typu A do typu C i złącze USB typu C do typu C. W zestawie znajdują się również dwa konwertery, jeden dla USB typu A na USB 2.0 typu C i jeden dla USB 3.0 typu C..

Opolo Unboxed

Wszystkie komponenty, które otrzymasz wraz z portfelem Opolo Cosmos.

Pierwszym krokiem jest użycie portu USB typu A do typu C i podłączenie portfela OPOLO do komputera stacjonarnego. Jest to dość łatwe, ponieważ w urządzeniu jest tylko jedno gniazdo. Mniejsze złącze typu C jest podłączane do portfela, a większe złącze typu A do portu USB komputera.

Natychmiast pojawi się ekran z pytaniem, czy chcesz ustawić hasło. Wybierz „Tak” i przejdź do konfiguracji hasła dla urządzenia.

Hasło Opolo

Twoje hasło Opolo może mieć do 120 znaków.

Po naciśnięciu „Tak” zostaniesz przeniesiony do ekranu konfiguracji hasła, gdzie musisz wpisać hasło, które chcesz ustawić i potwierdzić. OPOLO obsługuje hasła do 120 znaków. Nie ustawiaj hasła dłużej niż to. Po wprowadzeniu hasła zostaniesz poproszony o potwierdzenie go poprzez ponowne wprowadzenie. Następnie zostaniesz poproszony o ponowne wprowadzenie hasła w celu uwierzytelnienia urządzenia, po czym zostaniesz przekierowany do pobrania aplikacji OPOLO.

Pobierz Opolo

Pojawił się monit o pobranie aplikacji komputerowej.

Pamiętaj, że jest tylko 7 prób uwierzytelnienia, a te próby są zwiększane dla każdej niepowodzenia, aż odniesiesz sukces. Po pomyślnym zakończeniu liczba prób resetuje się do zera. Dlatego zachowaj ostrożność podczas wpisywania hasła, jeśli przekroczyłeś nieudane próby, nie będziesz mógł już korzystać z portfela. Aby uniknąć kradzieży nasion, portfel usuwa wszystkie dane z urządzenia i blokuje je do dalszego wykorzystania. Dlatego nie wpisuj nieprawidłowego hasła więcej niż 7 razy.

Utwórz portfel

Przed utworzeniem portfela musisz wykonać poprzedni krok, aby ustawić hasło. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, wróć i zrób to teraz. Jeśli już to zrobiłeś, na Twoim urządzeniu pojawi się ekran umożliwiający pobranie aplikacji OPOLO.

Iść do OPOLO.io/download aby pobrać najnowszą wersję OPOLO Desk dla swojego systemu operacyjnego.

Deska rozdzielcza Opolo

Aplikacja Opolo pozwoli Ci w łatwy sposób zarządzać swoimi monetami i tokenami. Zdjęcie za pośrednictwem Opolo.io

Po zainstalowaniu aplikacji musisz sparować urządzenie i aplikację. To dość proste. Gdy portfel jest nadal podłączony i uwierzytelniony, a aplikacja OPOLO jest otwarta, chcesz kliknąć przycisk „Sparuj USB”.

Sparuj USB

Najpierw musisz sparować aplikację i urządzenie.

Otworzy się mniejsze okno pokazujące, które USB są podłączone. Wybierz USB o nazwie „OPOLOC” lub „InterBiometric” i kliknij „Połącz”, aby sparować urządzenie. Ten krok ma krytyczne znaczenie, jeśli urządzenie nie jest sparowane, nie można wykonywać żadnych operacji na urządzeniu.

W celu uwierzytelnienia konieczne będzie ponowne wprowadzenie hasła na urządzeniu, a jeśli parowanie się powiedzie, w aplikacji komputerowej pojawi się małe zielone okienko z informacją o tym. Wszystkie działania w aplikacji będą teraz dostępne. Możesz również otrzymać wyskakujące okienko z prośbą o aktualizację oprogramowania portfela. Jeśli to dostaniesz, zajmij się tym teraz.

Aktualizacja oprogramowania

Zachowaj ostrożność podczas aktualizacji oprogramowania układowego Cosmos.

Ostrzeżenie: To bardzo delikatny krok, jeśli coś zostanie zrobione źle, może zepsuć twoje urządzenie OPOLO Cosmos. Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi na OPOLO Cosmos Wiki tutaj aby upewnić się, że oprogramowanie układowe jest prawidłowo aktualizowane.

Ostrzeżenie o aktualizacji oprogramowania sprzętowego

Zostałeś ostrzeżony!

Teraz możesz utworzyć nowy portfel, naciskając „Utwórz nowy portfel OPOLO” w aplikacji OPOLO. Instrukcja tworzenia portfela pojawi się na urządzeniu OPOLO Cosmos.

Najpierw zobaczysz mnemoniki BIP39 z 24 słowami. Musisz zapisać je na papierze, najlepiej jeśli wykonasz kilka kopii. Każda kopia powinna być bezpiecznie przechowywana w innym miejscu. Lub jeśli masz kryptowalutę, zapisz ją tam. Jest to bardzo ważne, jeśli utracisz tę kopię zapasową, możesz stracić wszystkie swoje fundusze. Zrób więc wiele kopii zapisanych mnemoników i umieść je w bezpiecznym miejscu. Musisz wykonać 3-4 kopie zapasowe na papierze lub stali.

Odzyskiwanie nasion Opolo

Zapisz słowa nasienia i chroń je.

Następnie zostaniesz zapytany, czy chcesz wykonać kopię zapasową na Karcie OPOLO. Jest to krok opcjonalny, ale ułatwia to życie, gdy trzeba przywrócić portfel OPOLO. Ale to nie powinna być jedyna kopia zapasowa, jaką masz. Musisz zachować papierowe lub stalowe kopie zapasowe na wypadek potencjalnej awarii karty.

Umieść kartę OPOLO pod urządzeniem (z tyłu) i naciśnij „Dalej”, po pomyślnym wykonaniu kopii zapasowej zobaczysz komunikat z powodzeniem. Jeśli pojawi się błąd, ponownie wyreguluj położenie karty OPOLO z tyłu urządzenia i naciśnij „Ponów”. Otrzymałem dwa komunikaty o błędach i mała korekta karty rozwiązała problem, więc kopia zapasowa powiodła się za drugim podejściem.

Kopia zapasowa Opolo

Opolo Cosmos to jedyny portfel sprzętowy, w którym można używać magnetycznych, mnemonicznych kart zapasowych.

Po pomyślnym zapisaniu mnemoników na karcie należy starannie przechowywać je w bardzo bezpiecznym miejscu. Ktoś, kto otrzyma kartę, może przywrócić portfel. Proszę potraktować go jako podobny do papieru z zapisanymi mnemonikami.

Teraz twój portfel jest skonfigurowany, możesz dodać monety i tokeny, wygenerować swój pierwszy adres i zdobyć na nim trochę środków.

Dodaj monety

Dodawanie monet do panelu aplikacji Opolo jest szybkie i łatwe. Zdjęcie za pośrednictwem Opolo.io

Wniosek

Dzięki certyfikatom EAL6 + OPOLO to nie tylko najbezpieczniejszy portfel sprzętowy na rynku, ale także najłatwiejszy portfel sprzętowy, jakiego kiedykolwiek używałem. Integracja tak wielu monet i prostego interfejsu to radość, jeśli kiedykolwiek musiałeś pobierać i zarządzać wieloma portfelami na innym urządzeniu sprzętowym.

Cieszyło mnie też dość duże urządzenie, które ułatwiało naciskanie odpowiednich przycisków na ekranie dotykowym. Jeśli masz mniejsze dłonie, możesz nie przejmować się, ale jeśli masz duże i niezdarne jak moje, z pewnością docenisz większy ekran dotykowy.

Konfiguracja jest również dość szybka. Nawet podczas robienia notatek i zdjęć do tej recenzji i konieczności aktualizacji oprogramowania układowego zajęło mi zaledwie 30 minut od rozpakowania do dodania monet do portfela. Wyobrażam sobie, że możesz z łatwością skrócić ten czas do 10 minut lub mniej, jeśli nie dokumentujesz wszystkich kroków lub nie aktualizujesz oprogramowania sprzętowego urządzenia.

Pudełko Opolo Cosmos

Zdobądź swój Cosmos, postępując zgodnie z poniższymi instrukcjami.

I nie zapomniałem o obietnicy darmowego portfela OPOLO Cosmos. Oddajemy ją naszym czytelnikom, którzy wykonają następujące kroki:

 1. Skomentuj poniżej, co lubisz / nie lubisz w portfelu OPOLO i co chciałbyś widzieć w przyszłych wersjach portfela OPOLO.
 2. Podążać @OPOLOwallet Twitter i Kanał telegramu.
 3. Udostępnij poniższy link w swojej sieci społecznościowej: coinbureau.com/out/opolo

Pamiętaj, że ten link również zapewni Tobie lub każdemu, kto kliknie i kupi portfel OPOLO, 51% zniżki & Dostęp VIP po uruchomieniu finansowania społecznościowego. Więc nawet jeśli nie wygrasz darmowego OPOLO Cosmos, nadal możesz dostać jeden za ponad połowę zniżki, co jest całkiem fajną ofertą na najbezpieczniejszy portfel sprzętowy na rynku.

Korzyści:

 • Kup OPOLO Cosmos za jedyne 147 € (pełne 51% OFF od ceny detalicznej 297 €).
 • Jako VIP otrzymasz prywatne zaproszenie do udziału w prywatnych grupach OPOLO dla członków VIP https://www.facebook.com/opolo.wallet.3. Facebook i Telegram.
 • Otrzymasz również link polecający, który możesz udostępnić w swojej sieci, aby zarobić 10 USD za każdą sprzedaż portfela.
 • Będziesz mieć najfajniejszy i najbezpieczniejszy portfel sprzętowy na świecie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me