Recenzja PrimeBit: pełny przegląd wymiany

PrimeBit to zupełnie nowa platforma handlowa kryptowalutami, która daje użytkownikom nowy i unikalny sposób handlu kryptowalutami z dźwignią.

PrimeBit dołącza do długiej listy giełd kryptowalut, które zapewniają handel lewarowany. W PrimeBit ta dźwignia może pójść na całość do 200x. Dotyczy to wielu różnych zasobów kryptograficznych.

Jednak czy naprawdę możesz zaufać takiej nowej giełdzie?

W tej recenzji PrimeBit spróbuję odpowiedzieć na to pytanie. Podam również kilka najważniejszych wskazówek, które należy wziąć pod uwagę przed rozpoczęciem handlu.

Przegląd

PrimeBit został uruchomiony w kwietniu 2019 roku, co oznacza, że ​​ma mniej niż rok. PrimeBit jest obsługiwany przez PrimeBit Ltd, firmę z siedzibą w St Vincent i Grenadynach.

Jest to broker, który oferuje handlowcom szansę na handel z dźwignią do 200x z ostrym oznaczeniem ceny. W PrimeBit dostępne są dwie platformy handlowe. Jeden to ich Web Trader, a drugi to MetaTrader 5 (MT5).

Dzięki PrimeBit handlujesz kryptowalutowymi instrumentami pochodnymi, które zapewniają ekspozycję na ruchy cen. Obecnie oferują wsparcie dla kontraktów Bitcoin, Litecoin i Etheruem, które są zabezpieczone w Tether.

Jest całkiem jasne, że ich platforma ma na myśli globalną publiczność. Dzieje się tak, ponieważ przetłumaczyli swoją witrynę internetową na ponad 12 różnych języków.

Chociaż PrimeBit ma takie globalne ambicje, ma ograniczenia w niektórych krajach. Ze względu na lokalne przepisy i regulacje PrimeBit nie akceptuje handlowców z USA i wielu innych krajów. Możesz zobaczyć pełną listę tutaj.

Czy PrimeBit jest bezpieczny?

Jest to prawdopodobnie jedno z najważniejszych pytań dla każdego tradera, gdy rozważa brokera. Ochrona funduszy i zarządzanie ryzykiem są niezbędne.

Jak więc zestawia się PrimeBit?

Cóż, przyjrzeliśmy się wielu czynnikom, które określają, jak „bezpieczny” jest broker. Zacznijmy więc od tego palącego pytania dotyczącego regulacji.

Rozporządzenie

Obecnie nie wydaje się, aby PrimeBit miał jakiekolwiek regulacje. Chociaż ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadynach, nie podlega tam regulacjom władz finansowych.

PrimeBit Ltd.

Szczegóły rejestracji PrimeBit

Jednym z powodów jest to, że PrimeBit nie jest wymianą KYC (więcej na ten temat poniżej). Jest to atrakcyjne dla przedsiębiorcy, ponieważ oznacza, że ​​nie musi on przekazywać obszernej dokumentacji. Oczywiście regulatorzy nie pozwolą na to.

Warto również zaznaczyć, że inne duże giełdy kryptowalut, takie jak ByBit i Binance, również nie są regulowane. Dopóki nie zostaną stworzone solidne ramy regulacyjne, handlowcy będą musieli po prostu zaufać uczciwości PrimeBit.

Bezpieczeństwo monet

Biorąc pod uwagę, że deponujesz fundusze za pomocą kryptowalut na PrimeBit, bezpieczeństwo monet ma ogromne znaczenie. Dlatego PrimeBit obsługuje bezpieczny protokół chłodni.

Co to znaczy?

Cóż, oznacza to, że większość monet będą przechowywać w portfelach offline. Biorąc pod uwagę, że są w trybie offline, oznacza to, że hakerzy nie są w stanie uzyskać żadnego dostępu do funduszy.

Zarządzanie ryzykiem

Biorąc pod uwagę, że handlujesz z dźwignią do 200x, PrimeBit musi mieć wdrożone procedury zarządzania ryzykiem, aby zapewnić, że tracące pozycje są szybko zamykane.

Po pierwsze, automatycznie zatrzymają naszą pozycję, gdy spadnie ona poniżej 50% początkowego depozytu zabezpieczającego. Aktywacja Stop out jest uruchamiana po uczciwej cenie i wykonywana po cenie z arkusza zleceń.

Są jednak sytuacje, w których ruch cen jest tak duży, że nie będą w stanie zatrzymać Cię przy 50% marży. W tym miejscu pojawi się automatyczne usuwanie zadłużenia lub ADL.

PrimeBit ADL

Auto Delevaraging w PrimeBit

Zasadniczo jest to mechanizm, który automatycznie zmniejsza zadłużenie z pozycji tych przeciwnych traderów. To, w jaki sposób wybierani są ci przeciwni traderzy, zależy od wielkości dźwigni finansowej i ich zysku.

Czemu to robić?

Cóż, to dlatego, że PrimeBit nie ma „funduszu ubezpieczeniowego”. Jest to mechanizm, który istnieje na wielu innych giełdach lewarowanych. Twierdzą, że takie mechanizmy zwiększają straty wysoko lewarowanych handlowców.

Bezpieczeństwo komunikacji

Inną rzeczą, którą zauważysz w PrimeBit, jest to, że na stronie jest pełne 256-bitowe szyfrowanie. Oznacza to, że cała komunikacja z nimi jest szyfrowana.

Jest to szczególnie ważne, jeśli chodzi o przesyłanie osobistej dokumentacji i haseł na platformę. Zapobiega to atakom typu man-in-the-middle.

Bezpieczeństwo SSL Primebit

Certyfikat SSL w PrimeBit

Kiedy odwiedzasz PrimeBit, zobaczysz kłódkę przeglądarki w rogu, która wskazuje, że jesteś na legalnej stronie. Oznacza to również, że jeśli tego nie widzisz, powinieneś natychmiast opuścić witrynę.

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Często użytkownik jest najsłabszym ogniwem, jeśli chodzi o jego własne bezpieczeństwo. W związku z tym PrimeBit zapewnił również narzędzia, które najlepiej chronią Twoje konto. Jednym z nich jest uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Uwaga ✍️: Nie jest to domyślnie włączone. W momencie założenia konta powinieneś to zrobić, aby być w pełni chronionym od pierwszej chwili.

Dzięki temu użytkownik musi powiązać swój telefon z PrimeBit. Dzięki wykorzystaniu Aplikacja Google Authenticator, każda sesja logowania będzie prosić o potwierdzenie. Jest to pomocne, ponieważ może uniemożliwić hakerowi uzyskanie dostępu, nawet jeśli ma Twoje hasło.

Pokrycie aktywów & Umowy

Jak wspomniano, PrimeBit oferuje obecnie tylko kryptowalutę. Obecnie mają zasięg dla Litecoin, Bitcoin i Ethereum.

Są to wieczyste kontrakty futures. Różnią się one od tradycyjnych kontraktów terminowych tym, że nie ma daty wygaśnięcia rozliczenia kontraktów.

Ważne jest również, aby podkreślić, że kontrakty Bitcoin to tradycyjne, uproszczone kontrakty futures. Są to te same instrumenty, które znajdziesz w BitMEX & PrimeXBT.

Kontrakty PrimeBit

Przegląd umów w PrimeBit

Jeśli chodzi o Ethereum & Są to kontrakty terminowe na Litecoina Quanto Umowy wieczyste. Więc co to do cholery jest?

Cóż, po prostu są to kontrakty futures, które będą rozliczane w walucie innej niż ta, w której zapisana jest przyszłość.

Innymi słowy, jeśli chodzi o kontrakty LTCUSD i ETHUSD tutaj, kontrakty nie będą rozliczane w tych walutach. Zostaną rozliczone w Bitcoinie, który jest standardową walutą na platformie.

Uwaga ✍️: Cena spot dla kontraktów oparta jest na średniej 4 różnych giełdach. Bitstamp, Coinbase, Kraken & Bliźnięta.

Należy również zwrócić uwagę na minimalną wielkość kontraktu dla każdego z nich. Dla BTCUSD jest to 0.0001 BTC, dla ETHUSD jest to 0,005 BTC a dla LTCUSD jest to 0,01 BTC.

Przewaga

Biorąc pod uwagę, że handlujesz instrumentami futures, handlujesz kryptowalutami. Zasadniczo oznacza to, że odkładasz tylko ułamek tego, co jest wymagane dla nominalnej wielkości transakcji.

Oznacza to, że przy konkretnym ruchu ceny aktywów Twój zwrot / strata będzie większy niż ten. W PrimeBit wymagany depozyt zabezpieczający wynosi 0,5%, co implikuje lewarowanie do 200x.

Wykorzystaj Prime Bit

Wpływ dźwigni finansowej na transakcje

Chociaż maksymalna dźwignia wynosi 200x, radzimy zacząć od niższych limitów dźwigni. To więcej niż jest dostępne na innych giełdach i może być niezwykle ryzykowne w przypadku aktywów tak niestabilnych jak Bitcoin.

Główną korzyścią z handlu kontraktami futures na PrimeBit jest to, że możesz również skracać te aktywa. Oznacza to, że możesz przyjąć stanowisko, że cena jednej z tych kryptowalut może spaść.

Opłaty PrimeBit

Kolejną naprawdę ważną kwestią dla każdego tradera muszą być opłaty, które płacą podczas handlu. Będą one miały bezpośredni wpływ na długoterminową rentowność.

Jak więc patrzą na PrimeBit?

Cóż, PrimeBit ma model prowizji od producenta. Oznacza to, że istnieją dwie stawki opłat w zależności od tego, czy tworzysz rynek, czy też odbierasz płynność z ksiąg.

Jeśli chodzi o te opłaty, twórcy otrzymają rabat w wysokości 0,025% od zawieranych transakcji. Realizując te transakcje, przyjmujący będą musieli zapłacić opłatę w wysokości 0,075%. Jest to mniej więcej zgodne z innymi giełdami kontraktów futures z dźwignią.

zmieszany ❓: Jeśli złożysz zlecenie i zostanie ono wykonane automatycznie, pobiera płynność i zostaniesz za to obciążony. Jeśli złożysz zlecenie z limitem, które nie zostanie wykonane natychmiast, zostaniesz nagrodzony

Coś innego, co być może będziesz musiał wziąć pod uwagę, to „stopy finansowania”. Jest to w zasadzie kurs rynkowy, który zostanie obciążony Twoim kontem, aby utrzymać otwartą pozycję.

W PrimeBit ta stawka jest naliczana co 8 godzin na Twoim koncie. Dokładna stawka zostanie ustalona zgodnie z obowiązującymi stopami finansowania kryptowaluty i stopą finansowania w USD.

Z przyjemnością dowiesz się, że po stronie PrimeBit nie ma żadnych opłat za wpłaty ani wypłaty. Jednak podczas dokonywania wypłaty możesz zostać obciążony niewielką opłatą górniczą lub sieciową. Jest to jednak standardowe.

Rejestracja

Jeśli zdecydowałeś, że chcesz wypróbować PrimeBit, najpierw musisz utworzyć tam konto. Możesz przejść do strony głównej i nacisnąć „Zarejestruj się”.

Rejestracja PrimeBit

Formularz rejestracyjny w PrimeBit

Wymagany jest tylko adres e-mail. Po kliknięciu Prześlij wyślą Ci wiadomość e-mail na powyższy adres i będziesz musiał kliknąć link, aby potwierdzić wiadomość e-mail. Umożliwi to ustawienie hasła.

Gdy to zrobisz, możesz zacząć korzystać z platformy. Możesz jeszcze zauważyć, że PrimeBit nie wymaga weryfikacji konta. Jest to giełda typu „no-KYC” i nie wymagają one żadnego dokumentu tożsamości, aby rozpocząć handel.

Konto demo

Z przyjemnością zobaczysz, że PrimeBit oferuje również całkowicie darmowe konto demo. Oznacza to, że możesz przetestować platformę MT5, a także warunki handlowe przed dokonaniem wpłaty.

Jest to również świetny sposób na ćwiczenie swoich umiejętności, zanim przejdziesz do handlu na żywo z całym ryzykiem. Odtwarza również w pełni warunki handlowe (oprócz poślizgu)

Konto demo PrimeBit

Wybór konta demo w PrimeBit

Otrzymujesz 1 BTC pieniędzy demo do handlu, które można doładować w dowolnym momencie. Tak więc, jeśli dopiero zaczynasz handlować, zalecamy konto demo.

Wpłaty / Wypłaty

Jeśli chcesz zacząć handlować prawdziwymi pieniędzmi, będziesz musiał zasilić swoje konto. Biorąc pod uwagę, że PrimeBit jest pełną giełdą kryptowalut, będziesz musiał zasilić swoje konto za pomocą Bitcoin.

Uwaga ✍️: Jeśli nie masz Bitcoina, możesz kupić na giełdzie takiej jak Bitstamp lub Kraken, która akceptuje walutę fiducjarną.

Jeśli chcesz zasilić swoje konto, musisz się zalogować i sprawdzić swój pulpit nawigacyjny. Tutaj zobaczysz swoje konto na żywo i konto demo. Trafisz w „Depozyt”, a to przeniesie Cię na stronę płatności PrimeBit.

Na tej stronie zostanie wygenerowany adres Bitcoin. Są to zarówno adresy w postaci długiej, jak i w postaci kodu QR. Po wysłaniu środków będą one najpierw musiały przetworzyć je w sieci. Możesz obserwować eksploratora Bitcion Block, aby zobaczyć, ile jeszcze czasu zostało.

Finansowanie Bitcoin PrimeBit

Zasilenie konta za pomocą Bitcoin

Jeśli chodzi o wypłaty, proces jest równie prosty. Przejdziesz do pulpitu nawigacyjnego, a następnie klikniesz „wypłata”. Tutaj zostaniesz poproszony o kwotę, a także o kod 2FA.

Następnie możesz podać adres Bitcoin swojego portfela offline, a oni przetworzą transakcję.

Platformy transakcyjne PrimeBit

Jeśli chodzi o Twój handel, czymś, co może wpłynąć na Twoje doświadczenie lub zepsuć je, jest technologia, którą masz do dyspozycji. Obecnie w PrimeBit istnieją dwie platformy handlowe, a najnowszą z nich jest ich własna internetowa platforma handlowa.

Web Trader

Web Trader prawdopodobnie najlepiej nadaje się dla tych, którzy jako pierwsi handlują na giełdzie. Jest dość dobrze rozplanowany i intuicyjny z przyzwoitą ilością funkcjonalności. Jest również dość podobny do platform, które widziałeś na bardziej popularnych giełdach kryptowalut.

Poniżej zrzut ekranu platformy. W środku znajduje się wykres, który jest wykresem handlowym. Dla tych z Was, którzy nie wiedzą, jest to prawdopodobnie najlepszy pakiet wykresów na rynku i jest szczególnie przydatny dla tych handlowców, którzy stosują strategie analizy technicznej.

Prime Bit Web Trader

Interfejs użytkownika PrimeBit Web Trader

Zauważysz również, że możesz rozwinąć wykres tak, aby zajmował cały ekran. Ułatwia to przeprowadzanie analizy wykresów. Po prawej stronie wykresów znajduje się wykres głębokości, który daje wyobrażenie o aktualnie otwartych transakcjach kupna / sprzedaży na rynku.

Oprócz tego masz formularze zamówień. Są one całkiem funkcjonalne i możesz wybrać rodzaj zlecenia (Limit, Market, Stop itp.). Dla tych, którzy nie wiedzą, zlecenie Limit jest składane po określonej cenie, zlecenie rynkowe jest składane po obowiązującym kursie rynkowym, a stop jest zaprojektowany tak, aby ograniczyć straty.

U dołu formularza zamówienia masz możliwość dostosowania poziomu dźwigni. To określi, jaką marżę będziesz musiał złożyć na transakcję, a także ekspozycję na zmiany cen aktywów bazowych.

Kalkulator zamówień PrimeBit

Zamów kalkulator

Kolejnym bardzo przydatnym narzędziem jest kalkulator handlowy. Umożliwi to obliczenie zysku / straty i poziomu marży lub poziomu likwidacji przed wejściem do transakcji. W związku z tym wiesz, na jakie poziomy uważać, gdy masz otwarte zlecenie i najlepsze miejsca do pozycjonowania przystanków.

Platforma handlowa MT5

Dla nieco bardziej zaawansowanych traderów PrimeBit oferuje również swoim traderom aplikację MetaTrader 5. Dla tych, którzy nie wiedzą, oprogramowanie MetaTrader jest jednym z najpopularniejszych pakietów handlowych online.

MetaTrader są również twórcami platformy handlowej MT4, z której korzysta prawie połowa wszystkich brokerów na świecie. MT5 to ulepszona wersja tej platformy.

Po co więc całe zamieszanie wokół MT5?

Cóż, po pierwsze masz funkcjonalność platformy MT5. Masz do dyspozycji wiele różnych narzędzi technicznych, których ludzie oczekują od platform MT4.

Prime Bit MT5

Interfejs użytkownika na platformie PrimeBit MT5

Na przykład masz rozbudowane możliwości tworzenia wykresów, które pozwalają udoskonalić analizę techniczną. Obejmuje to wiele badań technicznych i wskaźników, takich jak Fibonacci, linie trendu, RSI, oscylatory, możesz to nazwać.

Masz również wiele funkcji składania zamówień na platformach MetaTrader. Masz dość szeroki zakres opcji dostosowywania tych zamówień. Umieszczanie stop lossów, zleceń warunkowych i innych parametrów jest o wiele łatwiejsze.

MT5 ma również wiele innych funkcji, które nie są zawarte na platformie MT4. Należą do nich wykresy głębokości rynku, a także kalendarze ekonomiczne dostępne na Twojej platformie.

Prime Bit Expert Advisor

Expert Advisor Development w PrimeBit

Inną rzeczą, którą pokochasz w platformach MetaTrader, jest to, że PrimeBit umożliwia kodowanie własnych Expert Advisors lub „EA”. Są to skrypty handlowe, które działają automatycznie i są zakodowane w MQL5, zastrzeżonym języku MetaTrader 5.

Najlepsza wskazówka &# 128175; ️: Możesz użyć Społeczność MQL5 i zdobądź cały szereg zasobów, aby ulepszyć swoje skrypty handlowe. To forum jest miejscem spotkań innych handlowców.

Kolejną naprawdę wielką zaletą korzystania z platformy MT5 na PrimeBit jest to, że Twoja wiedza i umiejętności są przenośne. Jeśli chcesz wypróbować nowego brokera, o ile ma on MT5, zmiana jest naprawdę łatwa.

Podczas gdy PrimeBit oferuje platformę MT5 przez przeglądarkę internetową, możesz również pobrać aplikację i uruchomić ją na swoim komputerze. W rzeczywistości jest to znacznie szybsze i jest naszą preferowaną metodą uruchamiania aplikacji MT5.

MT5 jest dostępny w systemach Windows, MacOS i Linux. Możesz także wymienić go na urządzeniu mobilnym, co przenosi nas do następnego tematu.

Aplikacje mobilne PrimeBit

Jeśli jesteś zawsze w ruchu i chcesz monitorować swoje transakcje, musisz pobrać aplikację mobilną PrimeBit MT5.

Podobnie jak w przypadku głównej aplikacji komputerowej, aplikacje MetaTrader należą do najpopularniejszych na świecie. Wystarczy spojrzeć na recenzje i całkowitą liczbę pobrań, aby zorientować się, jak szeroko jest on używany.

Oceny MT5 PrimeBit

Oceny aplikacji MT5 w iTunes i Google Play

Możesz pobrać aplikację zarówno ze sklepu Google Play, jak i sklepu iTunes. Gdy pojawi się w telefonie, możesz wprowadzić swoje dane logowania, a także odpowiedni serwer PrimeBit.

Aplikacja mobilna ma wiele takich samych funkcji, jak aplikacja komputerowa. Masz rozsądną ilość wykresów, a także opcjonalność zamówienia. Możesz także zarządzać doradcami-ekspertami w aplikacji mobilnej.

UI aplikacji MT5 Prime bit

Interfejs użytkownika aplikacji mobilnej MT5

Poruszanie się po aplikacji jest również stosunkowo łatwe i można przełączyć interfejs z wykresów na proste formularze zamówień za jednym dotknięciem. Możesz też przejść do ogólnych wykresów rynkowych, na których możesz zobaczyć wszystkie ważne poziomy par na swojej liście obserwowanych.

Warto było? ❓: Handel mobilny ma swoje zalety, ale tak naprawdę nigdy nie możesz odtworzyć tych samych warunków, które masz w aplikacji komputerowej. Dlatego powinien to być powrót do sytuacji, gdy nie możesz siedzieć przy biurku.

Podobnie jak w przypadku handlowców na platformie MT5 i internetowych, gdy nauczysz się korzystać z aplikacji mobilnej MT5, możesz łatwo przejść do innego brokera, który ma to samo. Można go łatwo przenosić na wszystkie miejsca.

Możesz także handlować na platformie WebTrader za pośrednictwem telefonu komórkowego, chociaż nie jest to aplikacja mobilna. Będziesz musiał użyć przeglądarki internetowej telefonu, która nie jest optymalna. Jednak może to być świetny sposób na monitorowanie zamówień z dala od biurka.

Obsługa klienta

Obsługa klienta to często pomijany wymóg, który może mieć wpływ na Twoje doświadczenia z giełdą lub brokerem. Dlatego jest to dla nas naprawdę ważne kryterium.

Postanowiliśmy przetestować obsługę klienta w PrimeBit, aby sprawdzić, jak reaguje na nasze zapytania.

Kiedy kontaktujesz się z PrimeBit, w prawym dolnym rogu pojawia się opcja czatu na żywo. Cóż, to trochę bardziej prosta sekcja FAQ i formularz e-mail. Tak naprawdę nie kontaktujesz się z nikim na czacie na żywo.

Nie zniechęcając się, nadal chcieliśmy przetestować responsywność. Poprosiliśmy o informacje na temat zakładania naszego konta MT5 w aplikacji komputerowej. Więc to było względnie techniczne.

Zespół był w stanie wrócić do nas w niecałe 2 godziny. To naprawdę imponujące, ponieważ wypróbowaliśmy innych brokerów, takich jak OctaFX i IC Markets, którym odpowiedź na nasze zapytania zajęła znacznie więcej czasu.

Primebit Chat

Funkcja „Czat” w PrimeBit

Oczywiście innym sposobem wysłania prośby do zespołu jest bilet. Może to być bardziej efektywne, ponieważ oznacza, że ​​bilet można wysłać do najbardziej odpowiedniego punktu obsługi.

Najlepsza wskazówka ✅: Jeśli Twój bilet trwa trochę dłużej, niż byś chciał, dlaczego nie trafisz do niego w mediach społecznościowych? Pamiętaj, aby podać numer swojego biletu

Oczywiście, jeśli Twoje pytanie ma bardziej rutynowy charakter, zawsze możesz je przejrzeć Często Zadawane Pytania. Było to dość obszerne i zawiera również przydatne instrukcje obsługi.

API

Są tam jacyś programiści? PrimeBit ma własne API, które pozwala na kodowanie botów handlowych w javascript (NodeJS). W przeciwieństwie do MQL5 EA, które będą musiały być uruchamiane na platformie metatrader.

Dzięki PrimeBit API twój bot handlowy może wchodzić w interakcję bezpośrednio z serwerami PrimeBit, co zmniejsza opóźnienia. Istnieje zarówno REST API, jak i wersja websocket. Możesz zajrzeć do dokumentów, aby lepiej to zrozumieć.

Przyjrzeliśmy się temu i wydaje się, że interfejsy API są dość funkcjonalne. Masz wszystkie standardowe punkty końcowe do czytania wykresów i monitorowania zamówień.

Primebit API

Generowanie klucza API do handlu

Jeśli chcesz korzystać z API, będziesz musiał wygenerować klucz API. Umożliwi to Twojemu botowi interakcję z Twoim kontem. Można to zrobić w swoim panelu, przechodząc do ustawień i naciskając sekcję „Klucze API”. Tutaj możesz wybrać „Nowy klucz API”.

Będziesz musiał nazwać klucz API, a następnie zostanie on automatycznie wygenerowany. Będziesz mieć zarówno swój klucz, jak i tajny klucz. Tajny klucz to tylko wygenerowane raz więc pamiętaj, aby go zapisać, gdy zostanie pociągnięty.

Ostrzeżenie ⚠️: Nie udostępniaj nikomu tego klucza API. Istnieją usługi online, które oferują boty handlowe, ale radzimy ich unikać. Często są wykorzystywane jako taktyka phishingu.

Wygląda również na to, że w przeciwieństwie do innych giełd nie możesz wybrać uprawnień, które daje Ci klucz API. Oznacza to, że wygenerowany klucz daje pełne uprawnienia do transakcji, a także wypłat.

Program Polecający

Jeśli korzystałeś z PrimeBit i odkryłeś, że Twoje doświadczenie było stosunkowo przyjemne, możesz również zarabiać, polecając je swoim znajomym. Dzieje się to poprzez ich program partnerski.

Jeśli jest to coś, co chciałbyś zrobić, będziesz musiał wygenerować swój link partnerski. Udasz się do swojego pulpitu PrimeBit, gdzie możesz kliknąć „Program partnerski”.

Spowoduje to przejście do systemu zarządzania partnerami PrimeBit. To jest oprogramowanie stowarzyszone stron trzecich, które zostało opracowane przez Unilink. Istnieje cały szereg funkcji, które pomogą Ci promować markę.

Partner Primebit

Pulpit partnerski PrimeBit

Gdy już tu jesteś, możesz kliknąć „Link polecający”, a to spowoduje wyświetlenie Twojego linku partnerskiego. Na tym pulpicie możesz zrobić o wiele więcej. Na przykład możesz uporządkować unikalne kampanie i wyciągnąć ogólne materiały marketingowe.

Jeśli chodzi o prowizje partnerskie, są one wielopoziomowe w oparciu o całkowitą liczbę traderów, których sprowadziłeś na platformę. Zaczynasz od 5%, gdy tylko się zarejestrujesz, co może wzrosnąć do 20% dla tych, które przynoszą znacznie większe przychody z handlu.

Obszary wymagające poprawy

Było wiele rzeczy, które naprawdę nam się podobały w PrimeBit, ale musimy też podkreślić niektóre z nich, które wymagają poprawy.

Po pierwsze, istnieją tylko 3 aktywa kryptowalut, którymi możesz handlować. Chociaż może to być dobre dla początkujących, handlowcy kryptowalut przyzwyczaili się do szerokiej gamy aktywów do handlu. Powinni wprowadzić więcej opcji dla handlowców.

Wtedy też byłoby wspaniale zobaczyć więcej możliwości finansowania. Obecnie możesz finansować tylko w Bitcoin & Tether, co oznacza, że ​​użytkownicy będą musieli najpierw wymienić swoje krypto, aby uzyskać BTC lub USDT, aby rozpocząć handel. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy handlujesz kontraktami futures na Litecoin lub Ethereum.

Byłoby również wspaniale zobaczyć dodatkowe materiały, które pomogłyby traderom dowiedzieć się o handlu kryptowalutami i platformie MT5. Są one oferowane standardowo na wielu giełdach i u brokerów. Ten materiał pomaga ulepszyć doświadczenie handlowe.

I chyba ostatnią rzeczą, jaką należy wziąć pod uwagę przy tej wymianie, jest to, że jest ona zupełnie nowa. W związku z tym nie ma ustalonych osiągnięć, więc nie można sformułować opinii od innych handlowców. Oczywiście jest to trochę kura i jajko i większość wymian musi gdzieś zacząć.

Wniosek

Podsumowując, musimy powiedzieć, że PrimeBit nas pozytywnie zaskoczył. Jak na taką nową giełdę mają już sporo do zrobienia.

Na przykład mają atrakcyjną dźwignię, której do tej pory nie widziano w branży kryptowalut. Są również w stanie zarządzać tym ryzykiem dzięki dobrze rozwiniętemu procesowi zmniejszania zadłużenia.

Dają również swoim traderom najlepsze narzędzia do pracy, oferując platformę MT5, która jest bez wątpienia ulubioną w branży. Dodaj do tego mobilną aplikację handlową i API, a otrzymasz całkiem niezły pakiet technologii.

Tak, są rzeczy, które można ulepszyć, ale to wciąż zupełnie nowa giełda. W nadchodzących miesiącach prawdopodobnie wprowadzą szereg zmian.

Więc powinieneś rozważyć PrimeBit?

Cóż, jeśli szukasz platformy transakcyjnej o wysokiej dźwigni bez KYC i zaawansowanej technologii handlowej, może to być dla Ciebie.

Ostrzeżenie ⚡️: Handel lewarowanymi produktami futures jest niezwykle ryzykowny. Upewnij się, że praktykujesz odpowiednie zarządzanie ryzykiem

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me