Recenzja Spankchain: Jak ta moneta zmieni rozrywkę dla dorosłych

Kryptowaluty, a dokładniej Bitcoin, od jakiegoś czasu są kojarzone z niektórymi bardziej marginalnymi obszarami internetu.

Wkrótce po jego pojawieniu się Bitcoin stał się popularny częściowo ze względu na jego zdolność do aktywniejszego angażowania się społeczeństwa w hazard, kupowanie różnych produktów leczniczych oraz płacenie za produkty i usługi seksualne.

W rezultacie przemysł seksualny wydaje się być sektorem gotowym do skorzystania z nowych technologii blockchain. Spankchain jest gotowy do rozwiązania niektórych kluczowych problemów branżowych i oferuje szereg rozwiązań opartych na łańcuchu bloków dla branży rozrywki online dla dorosłych.

Przeczytaj jako kompletny kompleksowy przegląd Spankchain.

Co to jest Spankchain?

Co to jest Spankchain

Zdjęcie za pośrednictwem bitcoinexchangeguide.com

Spankchain to platforma oparta na technologii blockchain dla branży rozrywki dla dorosłych. Zespół stojący za projektem dąży do wykorzystania technologii blockchain w celu zapewnienia zdecentralizowanej podstawy, która eliminuje licznych pośredników w branży i sprawiedliwie redystrybuuje finanse i władzę w całej społeczności twórców, wykonawców i fanów.

Projekt został założony przez Ameen Soleimani i Williama de Vogelaere, a celem duetu jest stworzenie infrastruktury technologicznej i ekonomicznej na szczycie sieci Ethereum. Korzystając z inteligentnych kontraktów, para ma nadzieję wyeliminować pośredników zewnętrznych i zapewnić uczciwy system płatności, który obejmuje również wysoki poziom bezpieczeństwa i prywatności.

Ekosystem Spankchain składa się z wielu kluczowych elementów, takich jak centrum płatności, które obejmuje portfel przetwarzania mikropłatności Vynos, który umożliwia użytkownikom przetwarzanie płatności peer to peer za ułamek kosztów tradycyjnych procesorów płatniczych. Ponadto serię płatności można zgrupować w jedną transakcję blockchain, aby zminimalizować całkowitą kwotę uiszczonych opłat.

Platforma zawiera również wysokiej jakości infrastrukturę strumieniowego przesyłania obrazu na żywo, do której można uzyskać dostęp za pośrednictwem szeregu urządzeń mobilnych. Wewnętrzna strona z kamerami łączy wykonawców bezpośrednio z widzami, a odtwarzacz wideo Spankchain współpracuje z portfelem Vynos, który umożliwia wykonawcom i widzom płacenie kryptowalutami i interakcję w czasie rzeczywistym.

Spankchain CamSite

Aplikacja Spankchain Camsite. Źródło: Biała księga Spankchain

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Spankchain wykorzystuje technologię blockchain do świadczenia usługi, która jest już łatwo dostępna, a jeśli tak, projekt powinien mieć problemy. Jednak zespół stojący za projektem podkreśla, że ​​zajmują się niektórymi obecnie kluczowymi problemami nękającymi branżę.

Jaki problem rozwiązuje?

Amerykański przemysł rozrywki dla dorosłych generuje ogromne przychody, podczas gdy dokładne liczby są trudne do uzyskania, jak podaje magazyn Forbes szacowane branża będzie warta około 3 miliardy dolarów rocznie w 2001 roku.

Od tego czasu badania podjęte przez Oczy Przymierza pokazuje, że branża zarabia około 13 miliardów dolarów rocznie NBC News twierdzą, że światowy przemysł jest wart około 97 miliardów dolarów.

Pomimo generowania tych imponujących liczb, modelki i wykonawcy często nie zmieniają się, ponieważ większość funduszy jest pochłaniana przez pośredników i pośredników.

Branża jest obecnie zdominowana przez scentralizowane platformy, takie jak Chaterbate i Livejasmin, i chociaż są one bardzo popularne, strony te pobierają opłaty za modele korzystające z ich platform w dowolnym miejscu od 50 do 70% ich zysków.

Obecnie wykonawcom trudno jest generować ruch lub pozyskiwać użytkowników bez rejestracji na tego rodzaju scentralizowanych rynkach.

Co więcej, branża cierpi z powodu złej reputacji wśród głównych podmiotów przetwarzających płatności, takich jak Visa, MasterCard i PayPal, ponieważ płatności dokonywane tymi kanałami są często obciążane obciążeniami zwrotnymi. W rezultacie firmy związane z usługami seksualnymi często muszą korzystać z rozwiązań alternatywnych poniżej standardów i / lub ponosić wysokie opłaty i prowizje.

Jak opłacalny jest projekt?

Logo portfela Vynos

Portfel Vynos. Zdjęcie za pośrednictwem bitcoinexchangeguide.com

Celem Spankchain jest zniesienie pośredników i przywrócenie władzy modelkom i wykonawcom. Za pośrednictwem strony z kamerami widzowie będą mogli dawać napiwki modelom za pośrednictwem przeglądarki, z opłatą w wysokości 5%, co stanowi ogromny rabat w porównaniu do obecnych stawek opłat.

Portfel Vynos można również łatwo zintegrować z prawie każdą witryną dla dorosłych, a ponieważ dokonuje płatności w oparciu o tożsamość Ethereum, eliminuje potrzebę posiadania oddzielnych kont dla każdej witryny dla dorosłych, a także tworzy adresy e-mail, hasła i karty kredytowe zbędny.

Koncentrując się na wykorzystaniu kryptowalut jako centralnej metody płatności, Spankchain rozwiązuje również problem obciążenia zwrotnego, ponieważ waluty blockchain generalnie nie pozwalają na techniki obciążenia zwrotnego, które są stosowane i nadużywane przez złych aktorów w kosmosie.

Co więcej, platforma Spankchain znacznie ułatwia działalność związaną z tworzeniem i dostarczaniem treści oraz umożliwia hostowanie dalszych witryn i sieci dostarczania treści w oparciu o jej protokół blockchain..

Jednak to nie pierwszy raz, kiedy kryptowaluty próbują połączyć się z branżą rozrywki dla dorosłych, a większość poprzednich prób zakończyła się niepowodzeniem i była zwykłymi oszustwami, takimi jak Eros Vision (ERS), lub pozostawała marna jak Sexcoin (SXC).

Głównym błędem popełnionym w tych projektach była próba rywalizacji z Bitcoinem jako nowym mechanizmem płatności dla sektora dorosłych lub próba zapewnienia alternatywy dla natywnych systemów tokenów wykorzystywanych przez główne scentralizowane witryny bez koncentrowania się na tworzeniu platformy hostingu treści.

Spankchain może się rozwijać, jeśli będzie realizować swoją misję dostarczania kompleksowej, zdecentralizowanej platformy opartej na łańcuchu bloków, która zapewnia usługi tworzenia treści na żywo oraz tanie, bezpieczne i prywatne rozwiązanie płatnicze. To da zespołowi czas na skalowanie i wzrost w miarę rozwoju branży i dostosowywania się do integracji technologii blockchain.

Przegląd tokena SPANK

Token SPANK utrzymał się całkiem nieźle od czasu aukcji holenderskiej w listopadzie, która zebrała ponad 7 milionów dolarów. Po gwałtownym wzroście wartości podczas świątecznej rundy byków cena SPANK spadła z powrotem do około 0,31 USD, a przy obecnej podaży w obiegu wynoszącej nieco ponad 300 milionów żetonów moneta zachowuje obecnie limit rynkowy wynoszący około 94 milionów dolarów..

Token znajduje się obecnie w pierwszej 200 na Coinmarketcap i generuje około 500 milionów dolarów wolumenu obrotu co 24 godziny.

Token SPANK przemawia również do posiadaczy i inwestorów długoterminowych, ponieważ może być również używany do obstawiania w SpankBank, co prowadzi do emisji kolejnego tokena o nazwie „Booty”.

Generowanie tokenów Spankchain

Ekonomia tokenów Spankchain. Źródło: Biała księga Spankchain

Token Łupu może służyć do dawania napiwków wykonawcom i jest jedynym tokenem, którego można użyć do uiszczenia opłat serwisowych naliczonych za pośrednictwem witryny internetowej Spankchain. Mimo to token SPANK nie jest zbyt dobrze znany wśród większej społeczności kryptowalut i często jest spychany na margines dyskusji o kryptowalutach.

Projekt jest wciąż w powijakach i ma około 7500 obserwujących na Twitterze i zaledwie 151 polubień na Facebooku. Dlatego kluczowe jest, aby zespół Spankchain zintensyfikował działania promocyjne, aby wzbudzić większe zainteresowanie projektem.

Droga przed nami

Program nagród w Spankchain

Program nagród. Zdjęcie za pośrednictwem Medium.com

Spankchain biały papier przedstawia dość obszerną mapę drogową, która obejmuje włączenie generującej przychody sieci reklamowej, na którą składają się reklamy displayowe, wideo i natywne, przy czym wszelkie przychody generowane przez tę sieć są udostępniane modelom i wykonawcom.

Istnieje również plan opracowania „Porn Bounties”, które polega na wykorzystaniu finansowania społecznościowego do tworzenia nowych treści lub scen, przy czym społeczność głosuje i finansuje treści, które chcieliby zobaczyć. Pierwszy wykonawca lub zespół, który spełni najpopularniejsze żądanie, otrzyma nagrodę pieniężną.

Istnieją również plany integracji z District 0x i Aragon, w celu stworzenia w pełni zdecentralizowanego rynku, który umożliwia również zarządzanie przez społeczność Spankchain; ma to nastąpić w pierwszym kwartale 2019 r., A tymczasem Spankchain zespół będzie promował się na wydarzeniach takich jak Adult Video News Awards, która jest jedną z największych nagród w branży dla dorosłych.

Projekt Spankchain jest na tyle wszechstronny, że może zakłócić nieco stagnację w branży dla dorosłych, a seks i kryptowaluty idą w parze zaskakująco dobrze. Jednak, podobnie jak w przypadku każdego start-upu lub nowego przedsiębiorstwa opartego na łańcuchu bloków, niezwykle ważne jest, aby zespół dotrzymał obietnic i nadal wprowadzał innowacje i wyprzedzał rynek..

Jeśli zespół stojący za Spankchain właśnie to zrobi, przyszłość SPANK wygląda jasno.

Wyróżniony obraz za pośrednictwem Medium.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me