Recenzja SwissBorg: zarządzanie finansami oparte na technologii Blockchain

SwissBorg to platforma zarządzania majątkiem oparta na łańcuchu bloków, która zapewnia swoim użytkownikom infrastrukturę i narzędzia do efektywniejszego zarządzania inwestycjami w kryptowaluty.

Celem projektu przy tworzeniu tej łatwej w użyciu platformy jest pomoc użytkownikom w poruszaniu się po nowej dziedzinie finansów kryptowalut. Założyciele SwissBorg dostrzegli potrzebę takiej platformy, aby przezwyciężyć czasami złożoną naturę kryptowalut oraz rozproszoną infrastrukturę i narzędzia, które nie znalazły jeszcze żadnej standaryzacji.

W poniższej recenzji zagłębimy się głęboko w SwissBorg i zbadamy, jakie problemy próbuje rozwiązać, jak się to robi, a także wady i zalety platformy, między innymi.

Co to jest SwissBorg?

Projekt SwissBorg jest pomysłem założycieli Anthony’ego Lesoismera i Cyrusa Fazela. Obaj początkowo zebrali 53 miliony dolarów, aby wesprzeć projekt, a następnie wystartowali w szczytowym momencie rajdu kryptowalut 2017 w grudniu.

Siedziba projektu znajduje się w Szwajcarii, ale członkowie zespołu są rozproszeni po całym świecie. Zrzesza członków z ponad 20 krajów w ramach swojego wielokulturowego i interdyscyplinarnego zespołu.

SwissBorg to oparta na blockchain, bezpieczna platforma do zarządzania majątkiem dla inwestycji w kryptowaluty. Jest to pierwsza tego typu usługa, której celem jest uproszczenie procesu inwestowania w kryptowaluty. Robi to na wiele sposobów, w tym integrując się z głównymi giełdami kryptowalut i oferując model własności oparty na społeczności.

Oprócz platformy desktopowej dostępne są również dwie aplikacje mobilne – Wealth App i Community App. Oba są dostępne na urządzenia z systemem iOS i Android i znacznie ułatwiają dostęp do platformy.

Osiągnięcia SwissBorg

Widać, jak silny jest ten projekt. Zdjęcie za pośrednictwem SwissBorg.com

Do najważniejszych osiągnięć projektu na początku 2021 r. Należą udane zebranie funduszy w wysokości 53 mln USD, utworzenie dużej społeczności, rosnące wykorzystanie gamifikowanej aplikacji do przewidywania bitcoinów oraz wydajnego natywnego tokena (CHSB).

Aplikacja SwissBorg Wealth

Aplikacja SwissBorg Wealth jest centrum platformy, umożliwiając użytkownikom tworzenie i zarządzanie portfelami kryptowalut. Jest to łatwy i intuicyjny sposób zarządzania kryptowalutą.

Użytkownicy uznają, że pulpit nawigacyjny jest dość intuicyjny, ale także niezwykle wydajny. Może pomóc wyeliminować domysły z procesu inwestowania w kryptowaluty.

Aplikacja SwissBorg Wealth

Prosty w obsłudze i intuicyjny interfejs sprawiają, że aplikacja Wealth jest czymś wyjątkowym. Zdjęcie za pośrednictwem Sklep Play.

Jest również elastyczny, umożliwiając użytkownikom finansowanie swoich kont SwissBorg przy użyciu wielu walut fiducjarnych, w tym USD, EUR i GBP. Wypłaty są łatwe, a ponieważ partnerzy bankowi SwissBorg należą do SEPA, a przelewy bankowe sieci Faster Payments można zrealizować w zaledwie 5 minut.

Nowe zasoby są dodawane regularnie, a aplikacja Wealth wkrótce będzie dostępna dla systemów operacyjnych IOS i Android.

Aby dowiedzieć się więcej o niektórych funkcjach, które wyróżniają aplikację Wealth w społeczności inwestującej w kryptowaluty, przeczytaj:

Inteligentny silnik

Smart Engine zapewnia użytkownikom aplikacji Wealth dostęp do najlepszej płynności i kursów wymiany dostępnych w dowolnym momencie na szerszych rynkach kryptowalut.

Smart Engine analizuje setki par handlowych w kilka sekund, łącząc się ze wszystkimi głównymi giełdami kryptowalut i przeszukując je. Pozwala to odkryć najlepsze stawki kupna lub sprzedaży w dowolnej z obsługiwanych walut fiducjarnych lub kryptowalut.

Narzędzia analityczne i doradcy

Aplikacja Wealth nieustannie analizuje obsługiwane zasoby, a dzięki algorytmom głębokiego uczenia użytkownicy mogą uzyskać lepszy wgląd we własne portfele. Obejmuje to analizę ogólnych wyników, udzielanie porad w czasie rzeczywistym na temat sposobów poprawy tych wyników oraz porad, które pomagają użytkownikom zrozumieć słabe strony ich strategii inwestycyjnej.

Analiza aplikacji bogactwa

Zaawansowane możliwości analizy wbudowane bezpośrednio w aplikację. Zdjęcie za pośrednictwem SwissBorg.com

Doradcy robotów w aplikacji Wealth są również w stanie przewidzieć kierunek trendów, aby pomóc użytkownikom w podejmowaniu lepszych decyzji czasowych podczas inwestowania w dowolną kryptowalutę obsługiwaną przez aplikację Wealth.

zaawansowana ochrona

Ponieważ SwissBorg rozumie niebezpieczeństwa stwarzane przez hakerów, stawia bezpieczeństwo aplikacji Wealth i środki użytkowników jako najwyższy priorytet. Z tego powodu zainwestowali dużo w praktyki bezpieczeństwa, w tym kryptografię MPC, testy warunków skrajnych platformy i tworzenie zaawansowanego oprogramowania zabezpieczającego. W rezultacie aplikacja Wealth jest stabilna i silna oraz pozostaje bezpieczna zarówno przed hakerami, jak i błędami, dzięki czemu fundusze użytkowników są zawsze bezpieczne.

Przejrzyste opłaty

Niektóre platformy i podmioty z branży kryptograficznej nie obiecują żadnych opłat ani niskich opłat, ale nie mają przejrzystości w zakresie tworzenia kopii zapasowych swoich roszczeń. SwissBorg stworzył jedną z najbardziej przejrzystych struktur opłat w branży kryptowalut. Koncentruje się w 100% na oferowaniu użytkownikom najlepszych kursów wymiany bez ukrytych opłat.

Nie oznacza to, że nie ma żadnych opłat, ale tam, gdzie jest SwissBorg, są one całkowicie przejrzyste. Pozwala to użytkownikom zawsze mieć pewność co do kosztów i umożliwia im porównanie, aby mieć pewność, że otrzymują zawsze najlepsze dostępne kursy wymiany.

Wiele aktywów w pakietach kryptowalut

Użytkownicy aplikacji Wealth mogą z łatwością zdywersyfikować swoje inwestycje i wyeliminować zgadywanie, korzystając z pakietu kryptograficznego Wealth App. Są to wstępnie wybrane grupy kryptowalut powiązane razem w podobny sposób, w jaki działa fundusz. Może to pomóc obniżyć ryzyko i poprawić wydajność. Pakiety kryptowalut są cały czas równoważone, ponieważ fundusze są automatycznie przenoszone do aktywów o najlepszych wynikach i z aktywów o najgorszych wynikach.

SwissBorg obsługiwane Crypto

Zdywersyfikowana mieszanka kryptowalut.

Wszystkie powyższe cechy pozwalają użytkownikom SwissBorg na stosunkowo łatwe stosowanie wyrafinowanych technik zarządzania portfelem.

Konto Smart Yield

Konto Smart Yield jest stosunkowo nowym dodatkiem do aplikacji Wealth, która umożliwia użytkownikom uzyskiwanie rocznych zwrotów za zdeponowanie różnych kryptowalut. Ponieważ jest to nowy program, SwissBorg obecnie przyjmuje wnioski o umieszczenie na liście oczekujących, a następnie powoli wprowadza użytkowników.

Konto Smart Yield łączy Cię z wybranymi kontrahentami za pomocą pełnego zakresu zdecentralizowanych aplikacji finansowych, aby stworzyć najlepszy w swojej klasie program zysku. Gwarantuje to, że korzystasz z najlepszych możliwości rynkowych, co skutkuje najwyższym zwrotem przy najbardziej akceptowalnym poziomie ryzyka.

Proces inteligentnego zysku

Możliwości DeFi są dodawane przez Smart Yield. Zdjęcie za pośrednictwem SwissBorg.com

Obecnie jedyną obsługą aktywów jest USDC, z RRSO w wysokości 10,35% dla standardowych użytkowników aplikacji Wealth i 20,69% dla użytkowników premium. Zespół pracuje również nad dodaniem BTC, ETH, BNB i CHSB do konta Smart Yield.

Program nagród SwissBorg

Program nagród SwissBord to program polecający, który umożliwia użytkownikom zapraszanie znajomych i zarabianie BTC w tym procesie. Każde udane zaproszenie daje użytkownikowi i jego znajomemu bilet nagród o wartości od 1 do 100 euro. Proces jest dość prosty:

Nagrody SwissBorg

Nagrodzony za polecanie znajomym SwissBorg. Zdjęcie za pośrednictwem SwissBorg.com

 • KROK 1: Udostępnij link do zaproszenia, otwierając zakładkę Nagrody w aplikacji SwissBorg i udostępniając unikalny link do nagród.
 • KROK 2: Twój znajomy pobiera aplikację SwissBorg i wpłaca 50 € lub więcej (lub równowartość w ich walucie).
 • KROK 3: Zarówno użytkownik, jak i znajomi otrzymują bilet z nagrodami i mogą odebrać nagrodę w Bitcoinie. Następnie udostępniaj dalej, aby zdobyć więcej biletów i nagród.

Członkowie Premium SwissBorg

Zostanie posiadaczem konta premium odblokowuje korzyści, takie jak obniżone opłaty za wymianę i radykalnie zwiększone zyski na koncie Smart Yield. Użytkownicy zainteresowani aktualizacją do konta premium muszą kupić 50000 tokenów CHSB, a następnie postawić je na 12 miesięcy. W ciągu tych 12 miesięcy tokeny są zablokowane i nie można ich wycofać ani wymienić.

Konto premium SwissBorg

Uzyskaj konto premium, aby uzyskać lepsze zyski i niższe opłaty. Zdjęcie za pośrednictwem SwissBorg.com

Po upływie początkowego okresu 12 miesięcy, postawione tokeny zostaną odblokowane. W tym momencie użytkownik może ich obstawić, aby zachować status konta premium, ale mogą również wycofać lub wymienić tokeny w dowolnym momencie.

Aplikacja społecznościowa

Aplikacja społecznościowa SwissBorg jest interesującą koncepcją, ponieważ pozwala użytkownikom spekulować na temat przyszłej ceny Bitcoin i zarabiać Bitcoin, jeśli mają rację. Zasadniczo gamifikuje naukę o Bitcoinie. Jest dostępny w wersjach na Androida i iOS, a po zainstalowaniu rejestracja i rozpoczęcie pracy zajmuje maksymalnie 90 sekund.

Statystyki aplikacji społecznościowych SwissBorg

Dokonaj prognozy dotyczącej ceny bitcoinów, aby mieć szansę na wygranie bitcoinów. Zdjęcie za pośrednictwem SwissBorg.com

Zespół SwissBorg

SwissBorg nazywa siebie „zespołem ekspertów finansowych i technologicznych, których celem jest ulepszanie branży kryptograficznej poprzez sprawianie, by była zabawna, uczciwa i miała znaczenie dla wszystkich”.

Podczas gdy strona SwissBorg pokazuje tylko ośmiu czołowych członków zespołu, w tym dwóch jego założycieli Anthony’ego Lesoismera i Cyrusa Fazela, można również powiedzieć, że cały zespół obejmuje 20 różnych krajów. Wielu członków zespołu SwissBorg ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu portfelem i doradztwie finansowym. Wielu z nich ukończyło także jedne z najlepszych szkół biznesu w Europie.

SwissBorg Global

Część globalnego zespołu SwissBorg. Zdjęcie za pośrednictwem SwissBorg.com

Cyrus Fazel jest jednym z założycieli SwissBorg i pełni funkcję jego CEO. Cyrus jest wielokulturowym profesjonalistą z branży fintech z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zarządzaniu aktywami i handlu algorytmicznym. Przed założeniem SwissBorg był szefem platformy zarządzania inwestycjami & Senior Hedge Fund Advisor w SEQUOIA Asset Management SA.

Oprócz swojej roli w SwissBorg, Cyrus jest również współprzewodniczącym Disruption Disciples, zdecentralizowanego, globalnego kolektywu innowatorów i entuzjastów technologii, zjednoczonych wspólnymi wartościami i chęcią budowania lepszego świata przy pomocy wykładniczych technologii. Poprzez spotkania lokalne i międzynarodowe, ciągłą wymianę myśli i współpracę badają i opracowują kreatywne rozwiązania pilnych problemów.

Anthony Lesoismer jest drugim współzałożycielem SwissBorg i jego CSO. Przed założeniem SwissBorg Anthony był dyrektorem działu doradztwa cyfrowego na rynku finansowym w JFD Brokers. Zajmował również kilka stanowisk sprzedażowych w instrumentach pochodnych i funduszach ETF.

Zespół SwissBorg

Pierwszych ośmiu członków zespołu SwissBorg. Zdjęcie za pośrednictwem SwissBorg.com

Od strony technicznej zajmuje się CTO Nicolas Remond, doświadczony inżynier oprogramowania. Po uzyskaniu ukrytego tytułu magistra informatyki w Ecole nationale supérieure des Mines de Paris, przeszedł do kilku ról w tworzeniu i projektowaniu oprogramowania. W jego CV brakuje jednak doświadczenia z technologią blockchain.

Patrząc na cały zespół, widać wyraźnie, że mają duże doświadczenie w finansach i inwestowaniu, jednak wydają się być dość słabi pod względem technologii blockchain. Oczywiście SwissBorg nie jest niezwykle złożonym projektem blockchain, więc ograniczone doświadczenie zespołu liderów w dziedzinie blockchain może nie być dużym problemem. Jesteśmy pewni, że wśród innych osób rozsianych po 20 krajach musi być kilku ekspertów w dziedzinie technologii blockchain.

Obsługiwane kraje

Obecnie SwissBorg może być używany w ponad 115 krajach na całym świecie, a firma ma plany dotyczące włączenia wielu innych w przyszłości. Należy wziąć pod uwagę, że mieszkańcy niektórych krajów nie mają dostępu do pełnego zakresu funkcji SwissBorg. Możesz sprawdzić, czy Twój kraj jest uwzględniony i co jest obsługiwane, odwiedzając ta strona.

SwissBorg obsługiwane Fiat

15 walut fiducjarnych obecnie obsługiwanych przez aplikację Wealth. Zdjęcie za pośrednictwem SwissBorg.com

Jednym z godnych uwagi wyjątków z listy są Stany Zjednoczone. Inwestorzy w USA nie mogą otworzyć konta w SwissBorg ani korzystać z aplikacji Wealth ze względu na surowe przepisy finansowe w USA..

Obsługiwane zasoby

Obecnie (styczeń 2021 r.) SwissBorg obsługuje 15 różnych kryptowalut i 15 różnych walut fiducjarnych.

Nowe aktywa SwissBorg

Lista rozważanych nowych aktywów 1 stycznia 2021 r. Zdjęcie za pośrednictwem SwissBorg.com

Cały czas dodają nowe zasoby i trwają głosowania nad tym, które inne zasoby powinny zostać uwzględnione w ich aplikacji Wealth.

Zarządzanie majątkiem prywatnym

Branża zarządzania majątkiem prywatnym znacznie się rozwinęła w ostatnich latach w odpowiedzi na rosnący poziom zamożności na całym świecie. W samych Stanach Zjednoczonych liczba milionerów wzrosła ponad dwukrotnie od 2010 roku, a podobne tendencje występują w pozostałych częściach świata, zwłaszcza w Chinach i innych gospodarkach wschodzących.

Inną rzeczą napędzającą wzrost zamożności i potrzebę zarządzania prywatnym majątkiem jest oczywiście kryptowaluta i zdecentralizowana rewolucja finansowa, która czyni milionerów z wielu innych ludzi.

Platforma do zarządzania prywatnym majątkiem kryptograficznym, taka jak SwissBorg, jest uważana za zarządzanie prywatnym majątkiem Fintech. Tradycyjna branża zarządzania majątkiem powoli włączała technologię blockchain, pomimo pilnej potrzeby, aby zarządzanie majątkiem stało się bardziej przejrzyste i dostępne dla wszystkich.

Wartości SwissBorg

Istnieje silny zestaw wartości, które kierują rozwojem SwissBorg. Zdjęcie za pośrednictwem SwissBorg.com

Częściowo wynika to z faktu, że duże firmy finansowe i gracze nadal nie doceniają wykładniczego wzrostu i destrukcyjnego charakteru technologii blockchain. Ponadto, ponieważ kryptowaluty nadal podlegają zamieszaniu i niepewności co do ich statusu jako klasy aktywów, niewielu w tradycyjnej społeczności doradztwa finansowego jest skłonnych tworzyć rozwiązania dla posiadaczy kryptowalut.

Krótko mówiąc, branża finansowa, w szczególności branża zarządzania majątkiem prywatnym, musi na nowo zdefiniować się i dogonić rewolucję zdecentralizowanych finansów i technologii blockchain.

Zdecentralizowane platformy finansowe oferują wiele korzyści, których brakuje w tradycyjnych scentralizowanych rozwiązaniach finansowych i inwestycyjnych. Obejmuje to większą przejrzystość, niższe opłaty, oszczędność czasu i zwiększone rozwiązania inwestycyjne.

Kiedy powstał SwissBorg, był to jeden z niewielu zdecentralizowanych projektów zarządzania majątkiem. Jedynymi podobnymi projektami były fundusze kryptograficzne, które istniały w tamtym czasie. SwissBorg jest uważany za lepszy od tych scentralizowanych rozwiązań, ponieważ daje społeczności prawo wyboru kierunku, w którym podąży platforma.

Były konkurencyjne projekty, które pojawiły się niedawno, ale dzięki swojej przewadze jako pierwszy gracz SwissBorg pozostaje jedną z największych platform zarządzania bogactwem kryptograficznym opartym na blockchain. Nawet biorąc pod uwagę pojawiającą się konkurencję, branża zarządzania majątkiem prywatnym jest wystarczająco duża, aby obsługiwać wiele platform.

Token sieciowy SwissBorg (CHSB)

Token narzędziowy używany na platformie SwissBorg ma symbol CHSB. Jest to token ERC-20 z całkowitą podażą 1 miliarda tokenów. Obecna podaż w obiegu jest niewiele niższa od tej liczby i wynosi 933 miliony.

Wydajność cenowa CHSB

CHSB eksplodował wyżej w 2020 roku. Zdjęcie za pośrednictwem SwissBorg.com

Pozostałe tokeny są trzymane w rezerwie na rozwój i promocję projektu. Większość tokenów CHSB jest sprzedawanych w HitBTC, chociaż istnieją transakcje o niewielkim wolumenie w KuCoin i Uniswap. Większość głównych giełd, takich jak Binance i Bittrex, nie obsługuje handlu tokenem CHSB.

Jeśli chodzi o wyniki cenowe, token CHSB eksplodował w 2020 r. Wcześniej był dość przygnębiony, zaczynając w lutym 2018 r. Od 0,10 USD, ale spadając poniżej 0,01 USD w sierpniu 2018 r. Cena utrzymywała się do stycznia 2020 r., Kiedy to ponad podwoił się do ponad 0,02 USD.

Cena utrzymywała się tam do maja 2020 r., A następnie eksplodowała w górę, osiągając 0,15 USD w ciągu miesiąca. Cena spadła do poziomu nieco poniżej 0,07 USD pod koniec października 2020 r., Po czym ponownie eksplodowała w górę. Od 1 stycznia 2021 r. Cena pojedynczego tokena CHSB wynosi nieco ponad 0,26 USD.

Korzyści z tokena CHSB

Oprócz możliwości wzrostu ceny, istnieje szereg innych korzyści uzyskanych dzięki otwarciu tokena CHSB. Korzyści te obejmują:

 • Dostęp do przyszłych ekskluzywnych produktów i usług zarządzania majątkiem w aplikacji.
 • Członkostwo premium z bardzo konkurencyjnymi kursami wymiany i zerowymi opłatami. Jest to określane jako „Staking” w aplikacji bogactwa.
 • Prawo głosu w referendach i przyszłości Platformy SwissBorg.
 • Zdobądź niesamowite nagrody za inwestowanie w ekosystem SwissBorg.

Funkcje CHSB

CHSB to potężny token narzędziowy. Zdjęcie za pośrednictwem SwissBorg.com

Mówiąc o aprecjacji ceny, token CHSB ma również funkcję o nazwie Ochrona & Spal, który chroni cenę CHSB poprzez spalanie żetonów, aby zmniejszyć krążącą podaż. Ta funkcja ma na celu ochronę tokena przed awariami flash i dewaluacją i oczekuje się, że będzie wywierać stałą presję na wzrost ceny CHSB. Obecnie 20% opłat generowanych przez aplikację Wealth jest spalanych w celu zmniejszenia podaży i ochrony ceny.

Przypadki użycia CHSB

Ponieważ token CHSB zasila cały ekosystem SwissBorg, ma wielką użyteczność. Użytkownicy mogą nie tylko obstawiać CHSB w celu wyrównania niektórych opłat za platformę, ale token przyznaje również prawa głosu w celu uczestniczenia w zarządzaniu platformą.

Jest również używany w dystrybucjach nagród określonych w koncepcji Dowodu merytokracji i jest częścią Protect & Polityka wypalania, która utrzymuje presję cenową na token, zwiększając jego niedobór poprzez spalanie żetonów będących w obiegu.

Dowód merytokracji

Funkcje Proof of Meritocracy pozwalają posiadaczom tokenów CHSB uczestniczyć w rozwoju i postępie całej sieci. Podczas posiadania tokena CHSB generowane są tokeny RSB, które są używane jako tokeny do głosowania dla propozycji referendum.

Chroń i pal

Proces ochrony i nagrywania. Zdjęcie za pośrednictwem SwissBorg.com

Im więcej posiadanych CHSB, tym więcej generowanych RSB i tym większa siła głosu posiada posiadacz. Oprócz pomocy w określeniu przyszłego kursu SwissBorg, użytkownicy są również nagradzani za udział w głosowaniu w referendum.

Chroń i pal

Polityka ochrony i wypalania pomaga w utrzymaniu ceny tokenów CHSB poprzez odkupywanie i spalanie tokenów w obiegu za każdym razem, gdy cena CHSB spada. Jest to korzystne, ponieważ pozwala uniknąć arbitrażu, który może mieć miejsce, gdy wykup jest ogłaszany z wyprzedzeniem.

W tradycyjnym wykupie, w którym wykup jest ogłaszany z wyprzedzeniem, nierzadko zdarza się, że arbitrzy kupują tokeny przed planowanym spaleniem, a następnie sprzedają swoje tokeny po wyższej cenie tuż po zmniejszeniu podaży tokenów. Nie chroni to długoterminowych posiadaczy tokenów i lojalnych członków społeczności w sposób, w jaki robi to polityka SwissBorg Protect and Burn.

Każdego miesiąca SwissBorg dodaje 20% opłat za aplikację Wealth do rezerwy mającej na celu ochronę ceny tokena CHSB. Jeśli cena CHSB przesunie się w strefę spadkową (używając 20-dniowej średniej kroczącej jako wskaźnika), SwissBorg automatycznie złoży zlecenia kupna dla CHSB przy użyciu środków rezerwowych.

SwissBorg DAO

Zdecentralizowana Autonomiczna Organizacja SwissBorg (DAO) została utworzona, aby pomagać w zarządzaniu ekosystemem. Jest to jednoczący pomost pomiędzy zespołem SwissBorg a członkami społeczności. Dzięki temu członkowie społeczności mogą pomóc w określeniu kierunku, w jakim będzie podążał projekt, a jednocześnie zostaną nagrodzeni tokenami CHSB za udział w zarządzaniu ekosystemem.

Zespół zdefiniował kilka różnych ról dla członków społeczności, którzy mogą uczestniczyć w programie. Oto kilka z tych ról:

SwissBorg DAO

Wiele różnych ról, które należy przyjąć, aby wnieść wkład w DAO. Zdjęcie za pośrednictwem SwissBorg.com

 • Artysta cyfrowy: To jest twórca treści, którego zadaniem jest tworzenie dowolnego rodzaju treści (filmy, prezentacje, bloby, zdjęcia itp.), Które pomagają promować projekt SwissBorg.
 • Tłumacz: Tłumacze mają za zadanie tłumaczenie wszelkich ważnych dokumentów i artykułów na ich języki ojczyste. Ta motywowana pozycja pomaga SwissBorg w wykonaniu jednego z najtrudniejszych, ale ważnych zadań.
 • Promotor: Promotor to marketer odpowiedzialny za rozpowszechnianie informacji o SwissBorg, głównie na platformach społecznościowych. Promotor jest kluczem do zwiększenia adopcji i wykorzystania platformy, a tym samym zwiększenia wartości tokenów CHSB.
 • Moderator: Moderator jest podobny do administratora znalezionego na forach i forach dyskusyjnych. Moderator reguluje komunikację na różnych kanałach używanych przez SwissBorg. Obowiązki te obejmują egzekwowanie reguł grupy, moderowanie przebiegu dyskusji i promowanie zdrowej dyskusji, usuwanie nieodpowiednich treści i nie tylko.
 • Kampania: Prowadzący kampanię jest podobny do promotora, ale zamiast pracować z kanałami mediów społecznościowych, współpracuje z kanałami w świecie rzeczywistym. Oznacza to nawiązywanie kontaktów z innymi grupami i ludźmi oraz organizowanie wydarzeń promujących SwissBorg. Może to obejmować spotkania w mieście, AMA, spotkania grupowe i inne wydarzenia osobiste.
 • Przedstawiciel biznesowy: Zasadniczo osoba wprowadzająca biznes odgrywa rolę ambasadora, próbując nawiązać kontakty z partnerami biznesowymi, inwestorami i wpływowymi osobami w społeczności kryptowalut.

Wniosek

Zebranie funduszy w wysokości 53 milionów dolarów w 2017 roku było jednym z najbardziej udanych w branży blockchain w tamtym czasie. SwissBorg również nie roztrwonił środków, ale dostarczył imponujący produkt, który rozwiązuje wiele problemów związanych z zarządzaniem prywatnym majątkiem kryptowalut. Dzięki temu inwestowanie w kryptowaluty jest proste i dostępne dla każdego.

Aplikacja społeczności SwissBorg

Aplikacja społecznościowa przyciągnęła już ponad 150 000 użytkowników. Zdjęcie za pośrednictwem SwissBorg.com

Aplikacja Wealth, która została opracowana przez SwissBorg, to potężne i jednocześnie proste rozwiązanie do inwestowania w kryptowaluty. Użytkownicy mogą kupować i sprzedawać, wpłacać i wypłacać, zarządzać wszystkimi swoimi aktywami kryptograficznymi, a nawet handlować w ramach tego samego intuicyjnego interfejsu.

Jeszcze bardziej imponujące jest to, że SwissBorg w pełni dostosował się do wszystkich ram regulacyjnych dla ponad 115 krajów, które mogą korzystać z aplikacji Wealth. Oznacza to, że użytkownicy mogą brać udział w inwestowaniu w kryptowaluty bez martwienia się o legalność swoich działań.

Doceniamy również podejście oparte na społeczności i zdecentralizowane zarządzanie, które już teraz bardzo dobrze się sprawdza w SwissBorg.

Podsumowując, wydaje się oczywiste, że aplikacja SwissBorg Wealth realizuje misję projektu polegającą na uczynieniu zarządzania bogactwem kryptowalut prostym i bardziej dostępnym. Wydaje się, że inwestorzy się z tym zgadzają, biorąc pod uwagę ogromny wzrost cen tokena CHSB w 2020 roku.

Jeśli SwissBorg będzie w stanie dalej podążać ścieżką, którą wyznaczyła dla siebie, może to być jeden z fundamentalnych projektów blockchain, który będzie nadal wyznaczać tempo zarządzania majątkiem przez dziesięciolecia.

Wyróżniony obraz za pośrednictwem Shutterstock

Zastrzeżenie: są to opinie autora i nie powinny być traktowane jako porady inwestycyjne. Czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me