Replikacja geograficzna w giełdach kryptograficznych i integracji finansowej

Podczas gdy coraz większa liczba inwestorów chętnie inwestuje w kryptowaluty, przestrzeń handlowa kryptowalut jest pełna kontrowersji. Giełdy kryptowalut zazwyczaj stoją przed wyzwaniem, jeśli chodzi o płynność. Wysokie opłaty transakcyjne są często głównym czynnikiem odstraszającym inwestorów.

Ponadto handel z fiat jest zadaniem herkulesowym, a zmienność rynku jest nieprzyjemną rzeczywistością. Często handlowcy tracą swoje cenne aktywa z powodu opóźnionego przetwarzania przez giełdę lub procesor płatności.

Inną poważną kością niezgody jest brak obsługi klienta. Brak kadry zarządzającej i niereagująca obsługa klienta na wielu giełdach dodatkowo napędza negatywne nastawienie w przestrzeni handlu kryptowalutami. Wiele giełd było podatnych na cyberataki i takie przypadki doprowadziły do ​​strat wartych miliardy dolarów.

Giełdy często idą na skróty, jeśli chodzi o przestrzeganie standardów branżowych i lekceważenie podstawowych zasad cyberbezpieczeństwa, pozostawiając miejsce na takie ataki. Ogólny brak świadomości i wiedzy na temat Blockchain i kryptowalut doprowadził do niskiego wskaźnika adopcji. W rezultacie ekosystem nadal jest zdominowany przez kilku wpływowych traderów, którzy dowolnie manipulują rynkiem.

KuBitX toruje drogę dla integracji finansowej

Rynki wschodzące w Afryce i Azji mają znaczną populację wciąż nie posiadającą banków. Wiele krajów, zwłaszcza w Afryce, cierpi z powodu niskich stóp PKB, wysokiej inflacji i słabego wzrostu gospodarczego. Potrzebą godziny jest stworzenie platformy umożliwiającej wymianę po nominalnych kursach. Ponadto powinien być odpowiedni dla wszystkich grup populacji. Jedną z takich platform jest wielojęzyczna, szybka i innowacyjna platforma handlowa KuBitX. Platforma ma rozwiązać powszechne luki w przestrzeni handlowej.

Platforma współpracuje z animatorami rynku, aby pomóc w budowaniu trwałego wolumenu na giełdzie. Ponadto platforma zawiera narzędzie Anti Market Manipulation (AMM) w celu wykrywania i zapobiegania transakcjom prania.

Replikacja GEO

KuBitX Exchange ma małe opóźnienia, wysoką przepustowość i maksymalny czas pracy. Włączenie replikacji geograficznej do architektury giełdy pozwala jej być odpornym na błędy. To z kolei zapewnia użytkownikom płynne i nieprzerwane doświadczenie handlowe. Zaawansowane interfejsy API giełdy umożliwią użytkownikom łączenie się z niestandardowymi interfejsami API FIX, Rest, Binary, WebSocket i innych firm. Dodatkowo konstrukcja ta umożliwi integrację z bankami i bramkami płatniczymi. Architektura odporna na awarie zapewnia 99% czasu pracy. Uważa się, że silnik handlowy ma prędkość 12 milionów tps z opóźnieniem 40-50 ns.

W ramach wymiany podjęto następujące środki bezpieczeństwa w celu zwiększenia komfortu użytkowania:

 • Szyfrowanie danych za pomocą AES-256 przed wprowadzeniem do bazy danych.
 • Bezpieczne przechowywanie z zimnym portfelem Cryptocurrency Security Standard (CCSS).
 • Audyt zabezpieczeń firm trzecich, linia po linii.
 • Bezpieczne portfele / sejfy offline z wieloma podpisami.
 • Przepis na uwierzytelnianie 3 – Factor Authentication.
 • System w pełni zgodny z RODO (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
 • Ochrona wielu zapór.
 • Zapobieganie atakom DDoS
 • Zgodność z OWASP Top 10.

Jak KuBitX to osiągnie ?

KuBitX osiągnie najwyższy czas sprawności dzięki zastosowaniu najlepszych procesów w branży IT. Obejmują one:

Wdrażanie najlepszych w swojej klasie procesów zarządzania zmianami

Zarządzanie zmianą kontroluje proces, wprowadzając ulepszone zmiany przy minimalnych zakłóceniach w usługach IT. Głównym celem procesu jest zapewnienie, że wszystkie zmiany są oceniane, uszeregowane pod względem ważności, autoryzowane, planowane, testowane, dokumentowane i weryfikowane w terminowy i kontrolowany sposób.

Włączanie narzędzi do zarządzania problemami / incydentami

Zarządzanie problemami ma na celu złagodzenie potencjalnych problemów, aby wyeliminować powtarzające się incydenty, aby zminimalizować wszelkie prawdopodobne negatywne skutki.

Monitorowanie infrastruktury IT i tworzenie solidnej bazy użytkowników

KuBitX wdroży narzędzia i procesy do monitorowania infrastruktury, aby osiągnąć pożądane wskaźniki w benchmarkingu wydajności. Umożliwi im to porównanie i porównanie obecnego i przeszłego stanu różnych serwerów i usług. Platforma zapewni funkcje alarmowania w postaci połączenia, e-maila i SMS-a w celu wczesnej identyfikacji problemów i powiadomienia klientów.

Dedykowana obsługa klienta

Kilka centrów nie rozwiązuje podstawowych problemów handlowych przez telefon z powodu braku siły roboczej lub dobrze wyposażonych pracowników. Ponadto giełdy kryptowalut mogą również zawiesić rejestrację nowego konta bez terminowego informowania swoich klientów. W rezultacie brakuje im zaufania klientów. Natychmiastowa potrzeba godziny to posiadanie pełnoprawnego i dedykowanego systemu dostarczania obsługi klienta.

KuBitX niezmiennie koncentruje się na zapewnieniu silnej obsługi klienta 24/7. Niektóre funkcje KuBitX’s plan obsługi klienta obejmuje:

 • Ulepszenie produktu oparte na opiniach klientów
 • Zapewnienie wielokanałowych systemów wsparcia
 • Szczegółowa sekcja FAQ i samouczki
 • Budowanie profesjonalnego centrum wsparcia dla zespołu Ambasadorów Kanału w celu zapewnienia indywidualnego zaangażowania klientów.
 • Dedykowane biuro klienta 24/7

Zespół składa się z wysoce doświadczonych profesjonalistów, wykazujących się wnikliwością biznesową. Po wnikliwych rozważaniach zidentyfikowali adopcję i włączenie jako filary sukcesu w przestrzeni kryptowalut. Produkt był wynikiem kilku sesji koncepcyjnych, które z kolei utorowały drogę do tak wyjątkowej oferty. Dzięki zwiększonemu zaangażowaniu i łatwiejszej atmosferze handlu w przestrzeni kryptowalut, organizacja jest nastawiona na wykorzystanie swojego potencjału w świecie kryptowalut.

Platforma niezmiennie nadaje się do ulepszonej gospodarki opartej na użytkownikach, co utoruje drogę do pojawienia się lepiej, dobrze wyposażonych i dojrzałych rynków finansowych. Ponieważ rynki finansowe wciąż wprowadzają rewolucyjne zmiany, kwitnąca gospodarka nie jest odległą wizją.

Wyróżniony obraz za pośrednictwem KuBitX

Publikacji płatnego komunikatu prasowego na tej stronie nie należy traktować jako aprobaty Biura Monet. Czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania przed zainwestowaniem środków w jakąkolwiek firmę lub usługę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me