Rozwiązanie dla zmienności kryptowalut – Platinum DAO Engineering

Slava Zhelt opowiada o USDQ i KRWQ, unikalnych zdecentralizowanych stablecoinach, które ułatwiają zabezpieczanie Bitcoinów. Slava jest starszym specjalistą ds. Bezpieczeństwa w Platinum Q DAO Engineering. W swoim zespole Slava jest znany z nieskazitelnych osiągnięć w zakresie bezpieczeństwa i niezawodności projektów, do których się przyczynił. Przeczytaj ten artykuł i zacznij poznawać falę decentralizacji, która obecnie zaburza stablecoiny.

W ciągu ostatnich 3 lat Platinum Company stała się największym brokerem giełdowym na świecie: umieściliśmy ponad 300 projektów na najlepszych giełdach i wspieraliśmy tworzenie rynku dla ponad 70 projektów.

Pulpit nawigacyjny i platforma do tokenizacji Platinum STO / ICO są teraz instalowane w ponad 30 projektach i pomogły im zebrać ponad 350000000 USD

W Platinum Q DAO Engineering tworzymy wiele fajnych rzeczy:

  • BTCNEXT – najbardziej bezpieczna, zgodna i regulowana giełda, stworzona przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców;
  • Zdecentralizowane stablecoiny KRWQ, USDQ, JPYQ, CNYW (jesteśmy drugim Stablecoins DAO po Maker DAO)

Przeczytaj ten krótki wywiad i zacznij poznawać falę decentralizacji, która obecnie zaburza stablecoiny.

Blockchain ma duży potencjał, jeśli chodzi o finanse. Na tym etapie rozwoju technologii może zaoferować nam wiele rozwiązań, które można wykorzystać na dużą skalę, jak np. Stablecoiny. Stablecoiny zostały zaprojektowane jako pomost między tradycyjnymi finansami a kryptowalutami – działają jak tokeny blockchain, ale ich wartość jest zwykle powiązana z walutami świata rzeczywistego i jest niezwykle przydatna na niestabilnym rynku kryptowalut.

W Platinum Q DAO Engineering opracowaliśmy stablecoiny z rodziny Q DAO, w tym USDQ i KRWQ, powiązane z dolarem amerykańskim i koreańskim wonem. są w pełni funkcjonalne i mogą być używane do każdego zadania, od handlu po oszczędzanie, jako alternatywa dla konta bankowego. Ale jak należy ich używać? Czym różnią się od innych stablecoinów? Poprosiliśmy naszego starszego specjalistę ds. Bezpieczeństwa, Slavę Zhelta, o odpowiedź na to i kilka innych pytań.

– Dlaczego mamy taką zmienność na rynkach kryptowalut i jak stablecoiny pomagają ją omijać?

Slava: Każdego dnia ceny na wszystkich giełdach wahają się. Rynki kryptowalut nie są pod tym względem wyjątkowe. Ta szalona zmienność jest spowodowana brakiem płynności na rynkach kryptowalut – po prostu nie ma wystarczającej liczby kupujących i sprzedających, aby składać zamówienia, więc cena idzie w obie strony, usuwając cienkie księgi zamówień bez żadnego oporu. Jeśli nie rozumiesz, co się dzieje, najbardziej rozsądną decyzją jest zamknięcie wszystkich pozycji i czekanie. Do tego służą stablecoiny USDQ i KRWQ – są niezawodnym aktywem, dzięki któremu możesz zachować wartość swojego portfela. W czasach, gdy nie istniała koncepcja stablecoinów, nie można było uciec przed zmiennością, można było tylko przeskakiwać między Bitcoinem a różnymi altcoinami, które zwykle poruszają się w tym samym kierunku. Teraz możesz po prostu sprzedać swoje krypto i trzymać stablecoiny, takie jak USDQ i KRWQ, dopóki nie zdecydujesz, że nadszedł czas na kolejny zakup.

– Jaka jest różnica między USDQ, Tether i, powiedzmy, TrueUSD?

Ktoś może polubić i używać TrueUSD i Tether, nawet pomimo najnowszych wiadomości o skandalu. Ale osobiście nie podoba mi się ich model – są one wspierane przez fundusze w bankach, te fundusze mogą zostać zamrożone w dowolnym momencie, jeśli ktoś w rządzie uzna, że ​​emitowanie stablecoinów jest nielegalne. Albo wyciągnął je z kont bankowych i ukrył, a te stablecoiny nie będą w końcu nic warte. W Platinum Q DAO Engineering wspieramy model zdecentralizowany – nie mamy żadnej kontroli nad zabezpieczeniem, a wszystkie tokeny są tworzone przez wysyłanie Bitcoinów do ekosystemu Q DAO. Sieć neuronowa utrzymuje stabilną cenę i będzie sprzedawać zabezpieczenie, jeśli dojdzie do jakiegoś czarnego łabędzia, aby zwrócić początkowe fundusze posiadaczom stablecoinów Q DAO. Zastosowanie sieci neuronowych sprawia, że ​​USDQ jest obecnie jedną z najmądrzejszych monet na rynku. To naprawdę „algorytmiczny stablecoin” i jest o wiele bezpieczniejszy w użyciu niż moneta, która została wyemitowana ręcznie. Czy wiesz, ile jest wspierane przez Tether? Ja nie. Obecnie nasze stablecoiny są zabezpieczone przez BTC o 166%, to więcej niż wystarczająco.

– Dlaczego dołączyłeś do zespołu i zdecydowałeś się pracować nad Q DAO?

Chciałem rzucić wyzwanie swoim umiejętnościom. Jako ekspert ds. Bezpieczeństwa możesz dobrze wykorzystać swoje umiejętności, przeglądając kod inteligentnych kontraktów i upewniając się, że są one wystarczająco bezpieczne. Nasz zespół inżynierów Platinum Q DAO opracował również BTCNEXT, przyjazną i bezpieczną wymianę w Japonii i Korei. I oczywiście dodaliśmy tam również USDQ i KRWQ. Klienci BTCNEXT mogą je kupować i wykorzystywać w handlu. W tej pracy zawsze masz nowe zadania, z którymi nikt nigdy się nie zmierzył i to mi się najbardziej podoba.

BTCNEXT to platforma nowej generacji do transakcji typu spot i margin. Giełda jest przeznaczona dla początkujących i prowadzona przez ekspertów. Aby chronić fundusze inwestorów, programiści BTCNEXT wdrożyli ponad 300 środków bezpieczeństwa. W najbliższej przyszłości użytkownicy będą mogli handlować ponad setką rodzajów tokenów, w tym Bitcoin, Ethereum, Litecoin i USDQ stablecoin. Co więcej, handlowcy mogą łączyć się z usługą API, automatyzując wiele swoich rutynowych operacji. Aby uzyskać więcej informacji na temat BTCNEXT, odwiedź ich witrynę internetową i śledź ją Świergot, Instagram, Telegram, Facebook, Średni, i LinkedIn.

USDQ to zdecentralizowany stablecoin, który wykorzystuje algorytmy, aby zapewnić wyższą stabilność i niezawodność. W pełni podłączony do łańcucha i monitorowany przez szybkie roboty AI, ekosystem zapewnia niezawodną ochronę przed złośliwymi działaniami i atakami. Po pierwsze, działający w linii fiat-pegów, USDQ jest dostarczany przez zespół PLATINUM Q DAO ENGINEERING, który chce połączyć innowacyjne rozwiązania w zakresie zabezpieczania, używając mechanizmów stabilizujących i wyroczni dla stabilnych monet o wysokiej wytrzymałości.

Wkrótce pojawią się jeszcze bardziej stabilne monety z pełnym zabezpieczeniem: JPYQ, KRWQ, SGDQ, HKDQ, CNYQ pod marką Q DAO. W pełni anonimowy USDQ przełamuje granice tego tradycyjnego świata.

Odwiedź https://usdq.platinum.fund, aby uzyskać najnowsze informacje o USDQ (i KRWQ – wkrótce)

Odwiedź teraz Official Czat telegramowy aby dowiedzieć się o najnowszych trikach programistycznych.

Publikacja płatnego komunikatu prasowego na tej stronie nie powinna być postrzegana jako aprobata Biura Monet. Czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania przed zainwestowaniem środków w jakąkolwiek firmę lub usługę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me