STeX – zabójca tradycyjnych giełd

Giełda kryptowalut STeX wprowadziła zdecentralizowaną zaawansowaną platformę kryptowalutową, która zapewnia płynność i ceny ze wszystkich głównych giełd w jednym miejscu. Posiadacze monet mogą teraz bezpośrednio handlować kursami krzyżowymi między monetami. W efekcie, jeśli na liście znajdują się dowolne dwie monety STeX, inwestor może dokonywać transakcji bezpośrednio między sobą, co umożliwia wykonywanie tysięcy transakcji parami, które wcześniej nie były dostępne na rynku.

Zespół STeX opracował zastrzeżoną technologię wirtualizacji i nazwał ją A2A (Any2Any). A2A rozwiązuje problemy z wymianą walut, które są wspólne dla klientów innych giełd kryptowalut. Zazwyczaj giełdy kryptowalut oferują ograniczoną liczbę kursów krzyżowych lub umożliwiają wymianę jednej monety na drugą za pośrednictwem BTC lub USD. STeX umożliwia bezpośredni handel dowolną obsługiwaną monetą na dowolną inną obsługiwaną monetę.

Ta funkcja wyceny jest w pełni obsługiwana przez inne funkcje, w tym wszystkie różne możliwości handlowe, takie jak zlecenia trailing stop-loss, zlecenia take-profit, wykresy i wiele innych. Wszystkie funkcje, które można znaleźć w STeX, są również dostępne dla cross-rate. Gdyby była to tradycyjna giełda towarowa, można by bezpośrednio wymieniać cukier na kawę lub olej na udziały w Google bez używania USD lub innych walut.

STeX rozwiązuje również problem płynności, który występuje w przypadku wielu monet i tokenów. W efekcie platforma agreguje całą podaż i popyt na monety i tokeny na innych giełdach, umożliwiając transakcje puli. Prowadzi to do ogromnych implikacji dla aktywnych traderów / inwestorów.

Większość giełd pozwala na uproszczenie informacji o cenie kupna i sprzedaży bez statystyk dotyczących głębokości rynku, co nie pozwala na zrozumienie wolumenu dostępnego po określonej cenie, podczas gdy są to cenne informacje dla inwestorów netto o dużej wartości. Bez tych informacji rozsądnie duży inwestor nie może podjąć naprawdę świadomej decyzji i jest narażony na ryzyko sprzedaży znacznie poniżej oczekiwanej ceny lub zakupu znacznie wyższej.

Właśnie w tym miejscu firma STeX wdraża własne algorytmy i rozwiązania techniczne. Dzięki unikalnym algorytmom STeX HFT, pierwotnie opracowanym do pracy na tradycyjnych giełdach, platforma może rozwiązać ten problem, zapewniając dostęp do wszystkich możliwości handlowych na jednej platformie handlowej i za pośrednictwem jednego konta handlowego w mgnieniu oka.

System ofert STeX zawiera kilka rozwiązań automatycznej agregacji oraz autorskie algorytmy rozwiązujące problem płynności, w tym możliwość stworzenia własnej puli płynności dla większej transakcji.

Co więcej, STeX oferuje szybkie wykonanie i bezpośredni dostęp poprzez szybkie protokoły API tym, którzy chcą zostać animatorem rynku na giełdzie STeX, umożliwiając im handel bez żadnych prowizji iz pewnymi innymi korzyściami. W przypadku wszystkich takich transakcji prowizje pobierane są od kontrahenta, który chce kupić lub sprzedać po oferowanej cenie.

Technologia stojąca za STeX ma TOP-10 głównych zalet w porównaniu ze zwykłymi giełdami kryptowalut:

  1. Ogromna różnorodność możliwości inwestycyjnych ze wszystkimi parami handlowymi znajduje się na jednej platformie. STeX to agregator, który w jednym miejscu zbiera i agreguje oferty z wielu innych giełd. Na platformie prezentowanych jest ponad 10000 par handlowych i ponad 100 monet. STeX zapewnia bramę do różnych wymian tokenów bez potrzeby korzystania z dwóch lub więcej platform wymiany;
  2. Zaawansowane bezpieczeństwo, ponieważ wszystkie systemy STeX są szyfrowane i nie można uzyskać do nich dostępu bez odpowiedniej autoryzacji ze strony administracji STeX. Główne aktywa projektu, w tym fundusze użytkowników, są przechowywane w portfelach typu cold wall i nie można uzyskać do nich dostępu przez Internet;
  3. Najbardziej atrakcyjne ceny, gdy najlepsze oferty i oferty są agregowane ze wszystkich giełd, a duże zlecenia są realizowane po bardziej atrakcyjnych cenach;
  4. Piękno jednego konta. Ze wszystkich giełd można korzystać za pomocą jednego konta w systemie. Nie ma potrzeby przełączania kont;
  5. Oszczędności z powodu braku prowizji wewnętrznej. STeX oferuje bezpośredni dostęp poprzez szybkie protokoły API tym, którzy chcą zostać animatorem rynku w STeX, co pozwala im handlować bez prowizji. W przypadku wszystkich takich transakcji prowizje pobierane są od kontrahenta, który chce kupić lub sprzedać po oferowanej cenie;
  6. Możliwość obniżenia prowizji nawet o 50 procent, płacąc wewnętrznym tokenem giełdy;
  7. Łatwy interfejs, przejrzysty i prosty nawet dla początkujących;
  8. Wysoka prędkość zapewniana przez superszybki rdzeń przetwarzania w chmurze – transakcje wewnętrzne są zakończone w milisekundach;
  9. Brak centralizacji, gdy własny klaster chmurowy STeX jest fizycznie hostowany w wielu krajach, aby zapobiec możliwości przestoju spowodowanego atakiem lub awarią w świecie rzeczywistym / technologicznym;
  10. Potencjał do skalowania poziomego. Zdecentralizowana technologia STeX A2A zapewnia jednoczesną obsługę setek tysięcy przepływności.

Dzięki całkowitej decentralizacji architektury systemu, nieograniczonej skalowalności, setkom tysięcy instrumentów handlowych, szybkiej realizacji zleceń i systemowi zleceń wykonującemu wbudowane algorytmy handlowe, roboty i zarządzane konta, kontrakty terminowe i instrumenty pochodne, a także transakcje na Projekt STeX nie tylko prowadzi handel kryptowalutami na poważny światowy poziom, ale wyznacza nowy standard w branży.

Wyróżniony obraz za pośrednictwem Stex

Publikacja komunikatu prasowego na tej stronie nie powinna być postrzegana jako aprobata Biura Monet. Czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania przed zainwestowaniem środków w jakąkolwiek firmę. Biuro Coin nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez użycie lub poleganie na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w komunikacie prasowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me