Technologia sztucznej inteligencji DAFEX w cyfrowym zarządzaniu majątkiem

Wiele branż przechodzi transformację w związku z zastosowaniem technologii sztucznej inteligencji. Takie jak wynalezienie robotów, inteligentnych pojazdów, obiektów medycznych AI, aplikacji do rozpoznawania werbalnego i urządzeń do rozpoznawania twarzy… itd.

Jako pierwszy przykład weźmy branżę finansową. Według agencji doradztwa finansowego Opimas 10% pozycji w bankowości inwestycyjnej na Wall Street zostanie zastąpionych przez sztuczną inteligencję do 2025 r. To oznacza, że ​​około 230 000 osób zostanie zastąpionych przez roboty. Zarządzanie aktywami, usługi związane z papierami wartościowymi, sprzedaż i handel, zarządzanie majątkiem i inne powiązane działy to te, które będą ograniczać budżety na zasoby ludzkie.

Co więcej, statystyki pokazują, że łączna wartość sztucznej inteligencji osiągnie 127 miliardów dolarów do 2025 roku, z czego branża medyczna zajmie około 1/5. Nie ma wątpliwości, że nawet medycyna stoi w obliczu poważnej zmiany spowodowanej przez sztuczną inteligencję. Opieka medyczna AI jest ważna i nieunikniona.

Technologia sztucznej inteligencji wpływa również na branżę motoryzacyjną. Wiele firm motoryzacyjnych rozpoczęło rozwój technik AI w nowoczesnych pojazdach w 2018 roku. Specjaliści uważają, że trend samochodów, którymi jeździmy na co dzień, stanie się bardziej „inteligentny” poprzez integrację z komunikacją 5G i technologią sztucznej inteligencji, jak np. Wirtualne czujniki. , System sterowania AI i wiele innych aplikacji AI w pojazdach.

Jak widać, sztuczna inteligencja wywiera ogromny wpływ na całym świecie. Jednak co to oznacza dla naszych globalnych inwestorów?

„To zapowiedź początku rewolucji w cyfrowym bogactwie!”

Sztuczna inteligencja DAFEX

Sztuczna inteligencja

Digital Asset Future Exchange (DAFEX) jest globalnym dostawcą profesjonalnych technologii finansowych. Postrzegamy siebie jako jednego z liderów tej rewolucji, torującej przyszłość bogactwu cyfrowemu. Nasze centrum badawczo-rozwojowe w Moskwie jest zaangażowane w dostarczanie najlepszych innowacji w technologii finansowej oraz gromadzenie ekspertów i wsparcia technicznego w branży w celu opracowania zaawansowanego systemu handlu sztuczną inteligencją.

DAFEX jest licencjonowaną instytucją nadzorowaną przez „Money Service Business”, MSB. MSB podlega Departamentowi Skarbu USA. Ma ścisłe wymagania i zasady rejestracji oraz monitoruje wszystkie zachowania na rynkach finansowych, takie jak firmy i firmy związane z usługami finansowymi w zakresie handlu walutami cyfrowymi, transakcji i wymiany walut zagranicznych, międzynarodowych przekazów pieniężnych i płatności itd..

Nie tylko oficjalne zatwierdzenie MSB dowodzi, że cenimy sobie regulacje finansowe i przejrzystość, ale także pokazuje, że nasze wyniki zajmują czołową pozycję w branży finansowej.

Platforma handlowa AI dla aktywów cyfrowych

Wiodąca platforma handlowa AI dla aktywów cyfrowych

Firma DAFEX’s R&Dział D poświęcił wiele lat swoich wysiłków na opracowanie innowacyjnej technologii integrującej sztuczną inteligencję i blockchain. Dziś z powodzeniem opracowaliśmy najbardziej kompletny system handlu sztuczną inteligencją na świecie – AIT.

AIT zapewnia inwestorom profesjonalną strategię inwestycyjną w kryptowalutę za pośrednictwem silnika analizy strategii Big Data opartej na sztucznej inteligencji. Bazuj na globalnych transakcjach w czasie rzeczywistym, płynności i dużych zbiorach danych, aby obsługiwać eksplorację, przeglądanie, analizę i zestawianie danych w celu automatycznego inwestowania i ilościowego handlu walutami cyfrowymi. Jest to wysoce inteligentny iw pełni zautomatyzowany, przyjazny dla użytkownika system transakcyjny, który spełnia również cele inwestycyjne różnych inwestorów zgodnie z wymaganiami i cechami ich aktywów.

AI Trading Bot

DAFEX (AIT) – Twoja osobista inwestycja w sztuczną inteligencję i menedżer aktywów. Jest to potężne narzędzie, które zapewnia uczciwe i przejrzyste możliwości osiągnięcia stabilnych i trwałych zysków. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy nie, kompleksowa analiza i strategie inwestycyjne przyniosą Ci przyszłość niezmierzonej fortuny w erze bogactwa cyfrowego.

Wyróżniony obraz za pośrednictwem firmy DAFEX

Publikacja płatnego komunikatu prasowego na tej stronie nie powinna być postrzegana jako aprobata Biura Monet. Czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania przed zainwestowaniem środków w jakąkolwiek firmę lub usługę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me