Tworzenie aplikacji handlowych z Crypto Exchange API Shrimpy

>

Ponieważ rynki kryptowalut i aktywów cyfrowych nadal się rozwijają i dojrzewają, istnieje rosnące zapotrzebowanie na solidne rozwiązanie infrastrukturalne, aby połączyć rozdrobnione rynki płynności rozproszone na różnych giełdach. W przestrzeni kryptowalut pojawiły się napływ innowacyjnych produktów do śledzenia i zarządzania kryptowalutami w całej branży.

Jednak nadal istnieje wyzwanie związane z integracją w pełni funkcjonalnych funkcji handlowych z tymi aplikacjami. Chociaż obecnie na rynku istnieją rozwiązania takie jak CCXT, te istnieją głównie jako rozwiązania programowe. Projekty open source, takie jak CCXT, mogą być świetnym rozwiązaniem dla programistów, którzy chcą tworzyć aplikacje do użytku osobistego, ale nie spełniają wymagań, gdy są skalowane do użytku biznesowego i korporacyjnego.

Jeśli chodzi o tworzenie rzeczywistych aplikacji handlowych, programiści nadal są odpowiedzialni za zarządzanie infrastrukturą zaplecza wymaganą do uruchamiania ich aplikacji. Aktualizacje repozytoriów kodu wymagają ponownego wdrożenia, co wiąże się z nieuniknionymi przestojami. Indywidualna integracja każdej wymiany jest niepraktyczna. Każda wymiana ma swoje własne kwarki, unikalne punkty końcowe i dowolne cykle aktualizacji. To staje się koszmarem dla większości programistów aplikacji, którzy już mają napięty harmonogram rozwoju.

Shrimpy Universal Crypto Exchange API

Wyobraź sobie świat, w którym każda wymiana zdań odbywa się na czubkach palców. Prosty świat, w którym integracja jednego interfejsu API oznaczała integrację każdej wymiany. Interfejsy API dla programistów Shrimpy mają na celu rozwiązanie tych problemów, dbając o integrację giełdy, tak aby pojedynczy zestaw interfejsów API mógł być używany na dowolnej liczbie giełd. Żadnych zmian w kodzie, żadnego ponownego wdrażania, żadnych dodatkowych integracji wymiany iz pewnością żadnego skalowania serwera!

Universal Crypto Exchange API Shrimpy eliminuje żmudny proces integracji z każdą giełdą, pozwalając programistom skupić się na tworzeniu ich rzeczywistego produktu handlowego. Dostarczając bazową infrastrukturę handlową i giełdową, aby przyspieszyć rozwój w przestrzeni, Shrimpy ma nadzieję rozwiązać powszechnie spotykany problem utrzymania infrastruktury obsługującej każdą giełdę.

Uniwersalny interfejs API Crypto Exchange firmy Shrimpy został stworzony, aby sprostać krytycznym wyzwaniom programistów w przestrzeni kryptograficznej:

  1. Wykonywanie zleceń z niskim opóźnieniem & Zautomatyzowany handel

  2. Autoryzacja i zarządzanie użytkownikami

  3. Biznes & Skalowanie produktu

  4. Dane w czasie rzeczywistym & Analityka

Realizacja zamówień w czasie rzeczywistym & Zautomatyzowany handel

Inteligentny routing handlowy & Realizacja zamówienia

Podczas gdy wiele bibliotek handlowych zapewnia pewien stopień wygody, programiści nadal muszą wdrażać strategię handlową. Obejmuje to złożoną logikę handlową, gromadzenie danych i obsługę błędów. Shrimpy rozumie, ile pracy wymaga wdrożenie skutecznych strategii. Odciążamy deweloperów, udostępniając opcje inteligentnego kierowania zamówień, automatycznej realizacji transakcji i alokacji portfela. Te opcje są dostarczane z API Shrimpy zaraz po wyjęciu z pudełka.

Chociaż inteligentne kierowanie zamówień może być wygodne dla niektórych, rozumiemy, że inni programiści będą chcieli mieć pełną kontrolę nad ich realizacją. Shrimpy obsługuje natychmiastowe lub anulowanie z niskim opóźnieniem (IOC) oraz składanie otwartych zamówień. Te punkty końcowe są idealne do handlu w czasie rzeczywistym, handlu algorytmicznego i wysokiej częstotliwości.

Równoważenie portfela & Zarządzanie

Universal Crypto Trading API Shrimpy umożliwia programistom bezpośrednie wdrażanie łatwych w użyciu funkcji indeksowania i równoważenia Shrimpy we własnej aplikacji. W ciągu kilku sekund programiści mogą przydzielić portfel i zautomatyzować strategię równoważenia dla każdego użytkownika. Miesiące pracy, które spędziliśmy na doskonaleniu strategii, są dostępne dla każdego programisty, który zarządza swoimi użytkownikami poprzez API Shrimpy.

Autoryzacja i zarządzanie użytkownikami

Universal Crypto Trading API firmy Shrimpy nie tylko zapewnia funkcje handlowe, ale także zapewnia automatyczne zarządzanie użytkownikami w każdej aplikacji. Zamiast odpowiadać za konta wymiany, klucze API i dane użytkownika, wszystkie dane są bezpiecznie przechowywane w Shrimpy dla wygodnego dostępu.

Bezserwerowa autoryzacja użytkownika

Universal Crypto Trading API Shrimpy zapewnia programistom rozwiązanie do zarządzania wszystkimi użytkownikami, działając zasadniczo jako kompletne rozwiązanie do zarządzania użytkownikami. Zamiast zapychać serwery żądaniami użytkowników, każdy użytkownik może bezpośrednio komunikować się z Shrimpy, aby uzyskać dostęp do swoich kont, wykonywać transakcje i zbierać dane. Zwalnia to zasoby programistyczne i pozwala zespołowi skupić się na podstawowej ofercie produktów.

Konto użytkownika & Bezpieczeństwo klucza API

Każdy klucz API jest bezpiecznie szyfrowany i przechowywany przy użyciu sprawdzonych sprzętowych modułów zabezpieczeń (HSM) zgodnych ze standardem FIPS 140-2 w celu ochrony poufności i integralności wymienianych kluczy API użytkowników. Programiści nie muszą już utrzymywać własnej złożonej architektury zabezpieczeń do zarządzania kluczami API użytkownika. Shrimpy ułatwia zarządzanie kluczami API, wykorzystując naszą solidną infrastrukturę bezpieczeństwa.

Biznes & Skalowanie produktu

Shrimpy rozumie, że wspomniany problem jest ogromnym wyzwaniem dla niezależnych deweloperów, którzy chcą tworzyć skalowalne produkty do handlu i zarządzania kryptowalutami. Universal Crypto Exchange API firmy Shrimpy ma na celu rozwiązanie tego konkretnego dylematu programisty poprzez zapewnienie prostego i ujednoliconego rozwiązania API.

Infrastruktura oparta na chmurze

Chociaż w kosmosie istnieje mnóstwo bibliotek do handlu kryptowalutami, te biblioteki handlowe typu open source nie zapewniają infrastruktury wymaganej do wdrożenia funkcjonalnej aplikacji, która skaluje się.

Aby firmy mogły obsługiwać w pełni funkcjonalną aplikację do śledzenia i handlu, do obsługi stosunkowo niewielkiej liczby użytkowników wymagana jest nieproporcjonalna liczba serwerów. Wysokie bariery wejścia sprawiają, że bardzo trudno jest pomieścić dużą, aktywną społeczność.

Konserwacja wymiany

Poza architekturą systemu zaplecza wymaganą do stworzenia aplikacji transakcyjnej o małych opóźnieniach, programiści, którzy próbują ręcznie zintegrować giełdy, mają również do czynienia z utrzymaniem każdej wymiany poprzez sporadyczne aktualizacje. Wraz ze wzrostem liczby wymian rośnie trudność z ich utrzymaniem. Korzystanie z Shrimpy API nie wymaga takiego poziomu konserwacji. Zespół Shrimpy zajmie się każdą integracją wymiany i wszelkimi aktualizacjami, które wymagają natychmiastowej uwagi.

Zarządzanie punktami końcowymi

Każda wymiana obsługuje unikalny zestaw punktów końcowych. Nie ma standardów, do których wdrażają się wymiany punktów końcowych, i nie ma standardów, które punkty końcowe będą nadal obsługiwać w przyszłości. Interfejsy API Shrimpy upraszczają ten problem, oferując wspólny zestaw punktów końcowych dla każdej wymiany. Nawet jeśli wymiana nie obsługuje oferowanego przez nas punktu końcowego, nasz zespół skonstruuje punkt końcowy, który będzie działał tak samo. W ten sposób programiści nigdy nie muszą martwić się opracowywaniem nowej logiki handlowej za każdym razem, gdy integrują nową giełdę. Zawsze będzie jednolity.

Dane w czasie rzeczywistym & Analityka

Zamów w czasie rzeczywistym & Dane rynkowe

Wiele usług handlu kryptowalutami wykorzystuje ogólne dane rynkowe zagregowane ze źródeł takich jak CoinMarketCap. Chociaż zapewnia to podstawowy poziom funkcjonalności większości traderów, pełne szczegóły księgi zamówień są wymagane do dogłębnego wglądu w zaawansowane informacje rynkowe, takie jak możliwości arbitrażu. Shrimpy’s Universal Crypto Trading API pobiera kompletną książkę zamówień i aktualne dane rynkowe w celu szybkiego podejmowania decyzji.

Testowanie historyczne

Universal Crypto Trading API Shrimpy zawiera również unikalną funkcję testowania wstecznego, która pozwala użytkownikom analizować różne strategie równoważenia oparte na czasie. Większość narzędzi do testowania wstecznego kryptowalut ma tendencję do pobierania danych ze źródeł zagregowanych, takich jak CoinMarketCap, ze względu na wygodę integracji. Jednak zagregowane dane giełdowe nie są zalecane do celów szczegółowych i precyzyjnych testów historycznych, ponieważ pełne szczegóły arkusza zamówień są pomijane do celów agregacji.

Shrimpy API zawiera wbudowane narzędzie do testowania wstecznego, które analizuje precyzyjne dane wymiany. W przeciwieństwie do większości testów historycznych kryptowalut, które analizują niedokładne dane OHLCV, testy historyczne Shrimpy obejmują pełne dane dotyczące cen i ksiąg zamówień zebrane z giełd na zasadzie indywidualnej, zapewniając tylko najbardziej dokładne i precyzyjne wyniki.

cennik

Shrimpy rozumie, że jednym z największych problemów, z jakimi borykają się programiści, jest koszt prowadzenia ich rozwiązania do przetwarzania w chmurze, na którym działają ich aplikacje. Istniejące rozwiązania chmurowe pobierają opłaty w oparciu o moc obliczeniową, co może stanowić ogromny problem dla niezależnych programistów na małą skalę, którzy chcą opracować niedrogą aplikację do handlu kryptowalutami, która opiera się na danych w czasie rzeczywistym i możliwościach arbitrażu.

Interfejs API Shrimpy rozwiązuje najczęściej napotykane problemy programistów, zapewniając przystępne rozwiązanie hostowane za jedyną cenę 0,99 $ / miesiąc / użytkownika! Deweloperzy będą pobierać opłaty na podstawie liczby użytkowników, którzy handlują przy użyciu interfejsu API Shrimpy.

Shrimpy dla programistów

Misją Shrimpy jest ułatwienie działalności deweloperskiej i zbudowanie platformy, która łączy globalne rynki giełdowe i rynki płynności. Interfejs API Universal Exchange API firmy Shrimpy został utworzony jako rozwiązanie hostowane w celu usunięcia głównych przeszkód dla deweloperów w Rozwój funkcji, Skalowalność produktu, i Zarządzanie użytkownikami. Dzięki API Shrimpy programiści mogą tworzyć nowe i innowacyjne usługi, które będą kształtować przyszłość przestrzeni kryptograficznej.

O Shrimpy

Shrimpy to zautomatyzowany handel kryptowalutami & narzędzie do zarządzania portfelem, które pozwala użytkownikom zautomatyzować strategię portfela kryptowalut, podobnie jak tradycyjny fundusz indeksowy.

Krewetki dla Konsumentów

Użytkownicy mogą skonfigurować niestandardowy portfel kryptowalut i wdrożyć pasywną strategię zarządzania, eliminując kłopoty związane z aktywnym handlem kryptowalutami.

Podstawowa wersja Shrimpy zawiera w pełni zautomatyzowany handel, indeksowanie i funkcje równoważenia dla WSZYSTKICH użytkowników. Shrimpy oferuje również miesięczną subskrypcję premium za 8,99 USD / miesiąc. Subskrypcja premium obejmuje:

Shrimpy Social: Śledź, komunikuj się i udostępniaj strategie innym handlowcom Shrimpy.

Shrimpy Insights: Dowiedz się, jak inni użytkownicy Shrimpy konstruują i zarządzają swoim portfelem kryptograficznym.

Zaawansowane testy historyczne: Solidne narzędzie do testowania wstecznego do oceny niestandardowego portfela kryptowalut & strategie.

Aplikacja internetowa Shrimpy: Shrimpy – Zarządzanie portfelem kryptowalut

Shrimpy’s Crypto Trading API dla programistów

Poza aplikacją konsumencką, Shrimpy oferuje również Trading API dla programistów, którzy chcą zintegrować skalowalną funkcjonalność handlu giełdowego ze swoją aplikacją.

Interfejs API Universal Exchange API firmy Shrimpy został stworzony jako rozwiązanie w chmurze, aby rozwiązać kilka przeszkód dla programistów kryptograficznych, w tym Handel giełdowy, Skalowalność produktu, i Zarządzanie użytkownikami. Mając API Shrimpy w ręku, programiści nie są ograniczeni, jeśli chodzi o tworzenie nowej ery przełomowych produktów, które ukształtują przyszłość kryptowalut.

Shrimpy’s API to API do handlu kryptowalutami, które jest łatwo kompatybilne ze wszystkimi następującymi giełdami i ich punktami końcowymi API: Binance API, CoinbasePro API, Bittrex API, Kraken API, Gemini API, Poloniex API, Huobi API, KuCoin API, Bibox API, BitMart API i HitBTC API. Zamiast zarządzać wszystkimi połączeniami z każdą giełdą, użytkownicy mogą po prostu wykorzystać istniejącą infrastrukturę handlu kryptowalutami Shrimpy i skupić się na rzeczywistym rozwoju produktu.

Shrimpy Crypto Trading API: Shrimpy | Crypto Trading API dla programistów

Dodatkowe linki:

Telegram

Świergot

Facebook

Reddit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me