Warren Buffet wolałby być „zapominalskim starcem”

>

Świat kryptowalut jest pełen najnowszych wiadomości o kolacji pomiędzy Warrenem Buffetem a Justinem Sunem. Wszyscy rozważają dyskusję i lekceważący sposób, w jaki Warren Buffet omawiał kryptowalutę.

Wiele osób rzuciło swoje myśli w ogień, aby spekulować, dlaczego Warren Buffet twierdzi, że nie jest właścicielem kryptowaluty. Przed kolacją Justin zasugerował, że dał Warrenowi dwa telefony, na których były Bitcoin i Tron.

Z drugiej strony są ludzie, którzy nazywają Justina kłamcą. Mówiąc, że tak naprawdę nigdy nie dał Warrenowi żadnej kryptowaluty.

To, co myślę, naprawdę się wydarzyło

Nie wierzę, że Justin kłamie i nie wierzę, że Warren jest „zapominalskim starcem”. Może nawet nadal mieć podaną mu kryptowalutę. Jednak to nie ma znaczenia.

Twierdzę, że tak czy inaczej (czy nadal ma fundusze, czy nie), Warren Buffet nie miał innego wyboru, jak tylko powiedzieć, że nie posiada żadnej kryptowaluty. Nawet gdyby miał urządzenia w kieszeni i codziennie kupował lunch z Tronem, musiał powiedzieć „nie”.

To nie jest komentarz do Tron czy Bitcoin, ale do Warrena Buffeta.

Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo wydarzeniom, które miały miejsce.

3 czerwca 2019 roku Justin Sun kupił obiad z Warren Buffet. Szokująco, obiad kosztował 4,6 miliona dolarów. Wielu ludziom wydawało się to szaloną sumą pieniędzy na obiad. Wiele osób kwestionowało decyzję Justina. Z zewnątrz nie wydawało się to mieć sensu finansowego.

Większość ludzi nie uważa, że ​​Justin jest mistrzowskim ekspertem od marketingu. Zamierzał wydoić każdą okazję z tej kolacji. Obejmowało to wycieczki prasowe, ogłoszenia i kampanie mające na celu wzbudzenie zainteresowania.

Wierzę, że obejmowało to również kluczową strategię – skłonienie Warrena Buffeta do wypowiedzenia na światowej scenie słów „Jestem właścicielem Tron”.

Sposobem, w jaki zamierzał go skłonić do powiedzenia tych słów, było podarowanie Bitcoin i Tron Warrenowi Buffetowi. Oferując ten prezent, miał nadzieję, że Warren powie, że nadal jest właścicielem Trona, gdy zostanie o to zapytany.

Justin wiedział, że te 3 słowa wprawią społeczność Tron w szał. Mając miliony oczu na Warrena Buffeta, te słowa byłyby więcej niż wystarczające, aby zwrócić jego 4,6 miliona dolarów inwestycji w ten obiad.

Każdy większy serwis informacyjny wziąłby ten mały kęs dźwiękowy i przekształciłby go w nagłówek. To zainteresowałoby ludzi Tronem i przynajmniej chcieliby dowiedzieć się więcej. W najlepszym przypadku znacznie podniosłoby to cenę Tron.

Justin chciał ugryźć dźwięk. Chciał, aby słowa „posiadam Tron” wyszły z ust Warrena. Zna sposób działania mediów i jest gotów wykorzystać te „hacki”.

Nie wspominając nawet o silnym społecznym zwolenniku Trona, który byłby więcej niż chętny do rozpowszechniania informacji, że Warren jest właścicielem Trona. Przekręcali te słowa, żeby brzmiały jak aprobata. Wydaje się, że Warren Buffet wspiera Tron.

Nawet wyrwane z kontekstu, te słowa wystarczyłyby milionom ludzi, by usłyszeć o Tronie.

Szczerze mówiąc, to był sprytny plan. Nie mogę zaprzeczyć, że Justin nie jest kreatywnym liderem. Eksperci ds. Marketingu mogą się od niego nauczyć wielu rzeczy. Sposób, w jaki myśli nieszablonowo, zyskuje uznanie i stawia Trona przed coraz większą publicznością.

Justin mógł się nie spodziewać, że Warren Buffet był celem tego typu sztuczek od dziesięcioleci. Poznał niezliczonych Justin Sun – ludzi szukających rekomendacji, manipulujących sytuacjami w celach marketingowych i próbujących wykorzystać markę Warrena Buffeta.

Warren Buffet to nie tylko „stary człowiek”. To jeden z najbogatszych ludzi na świecie, którego szanują miliony inwestorów. Inwestorzy ci przyjmują jego słowo jako ewangelię. Nie doszedł do tego poziomu przez przypadek. Warren jest inteligentny, wyrachowany i spostrzegawczy.

Warren wie, że powiedzenie, że posiada coś takiego jak Tron lub Bitcoin, będzie oznaczać, że tysiące jego zwolenników wyjdzie i kupi aktywa. Tak jak wtedy, gdy mówi, że posiada określone akcje.

Nienawidzę go, ile chcesz, za to, że nie wspiera kryptowalut, ale nie jest naiwny. Rozumie, że są ludzie, którzy są skłonni odebrać mu wszystko, co tylko mogą, jeśli tylko nadarzy się taka okazja.

Nie mógł ryzykować, że ktokolwiek przejmie jego własność jako poparcie dla Tron.

Warren Buffet nie zapomniał, że jest właścicielem kryptowalut. Celowo wybrał te słowa. Ryzyko stwierdzenia, że ​​jest właścicielem Bitcoin i Tron, znacznie przewyższa wszelkie korzyści płynące z tych stwierdzeń. Wiedział o tym dobrze.

Zdecydowanie nie zgadzam się z forsowaniem narracji przez obie strony.

Nie sądzę, żeby Justin kłamał, dając kryptowalutę Warrenowi. Justin ułożył strategiczny plan, w jaki sposób ma przyciągnąć uwagę mediów do Tron. Pod wieloma względami zrealizował znaczną część swojego planu.

Był w stanie wzbudzić duże zainteresowanie kolacją, stał się tematem rozmów przy wielu okazjach i miał okazję spotkać się ze światowej klasy inwestorami. Już samo to mogło być tego warte.

Nie zgadzam się również z poglądem, że Warren Buffet jest „zapominalskim starcem”. To mistrzowski inwestor i lider. Słowa, których użył, omawiając kryptowalutę, były precyzyjne i zamierzone. Znał grę, w którą grał Justin. Warren gra w tę grę jeszcze przed urodzeniem Justina.

Warren Buffet nie miał innego wyboru, jak tylko powiedzieć, że nie jest właścicielem Bitcoina ani Tron. Powiedzenie, że jest właścicielem któregokolwiek z tych aktywów, byłoby wypaczone przez media, by zasugerować, że to poparcie.

Warren Buffet wolałby być „zapominalskim starcem”, niż być wykorzystywanym do popierania sprawy, której nie popiera.

Zastrzeżenie: jest wiele szczegółów, których nie mam na temat całej sytuacji. Jest całkiem możliwe, że moja opinia jest błędna. Weź moje myśli z przymrużeniem oka.

Dodatkowe czytanie

Porównanie strategii ponownego równoważenia dla portfeli kryptograficznych

Boty do handlu kryptowalutami – kompletny przewodnik

Jak stworzyć bota handlowego Crypto za pomocą Pythona

Skrypt Bitcoin Price Live Ticker (przy użyciu Websockets)

Jak obliczyć wydajność portfela kryptowalut

Nasz bot handlowy

Krewetki to aplikacja do tworzenia niestandardowych funduszy indeksów kryptowalut, równoważenia i zarządzania zróżnicowanym portfelem aktywów cyfrowych. Zautomatyzuj swoje portfolio, łącząc się z dowolną z 16 obsługiwanych przez nas giełd kryptowalut.

Shrimpy’s Universal Crypto Exchange APIs są przeznaczone dla programistów. Integracja z naszymi ujednoliconymi interfejsami API zapewnia natychmiastowy dostęp do jednolitych punktów końcowych w celu handlu, gromadzenia danych, zarządzania użytkownikami i nie tylko na każdej większej giełdzie kryptowalut.

Aby uzyskać dostęp do wszystkich bibliotek Python i Node, skorzystaj z tych linków:

Węzeł

Pyton

Jeśli tworzysz coś za pomocą Shrimpy API, daj nam znać! Chcielibyśmy usłyszeć, jak możemy nadal wspierać Cię na każdym etapie Twojego rozwoju.

Śledź nas na Świergot i Facebook aby otrzymywać aktualizacje i zadawać pytania naszym niesamowitym, aktywnym społecznościom w witrynie Telegram & Niezgoda.

Dzięki, że wpadłeś!

Zespół Shrimpy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me