Świętuj Boże Narodzenie z limitowaną edycją NFT firmy CoinGecko

Życzenia świąteczne!

Nadchodzi święto Bożego Narodzenia! Rynek kryptowalut może być w tym roku intensywny, ale nie zapominajmy o tym, co w życiu ma znaczenie. Wykorzystajmy ten okres świąteczny na relaks i wcielmy się w świąteczny nastrój.

CoinGecko chciałoby wejść w świąteczny nastrój, rozdając w tym roku coś wyjątkowego. Rozdajemy limitowane tokeny świąteczne CoinGecko o tematyce bożonarodzeniowej ERC-721!

W ramach naszych eksperymentów z tokenami niezawierającymi grzyba (NFT), chcemy zobaczyć, co możemy #BUIDL w tej przestrzeni i wyszliśmy z tymi uroczymi, limitowanymi, niezgrabnymi gekonami w świątecznych strojach!

Dlaczego wypuszczamy NFT?

Jednym z rozwoju technologii blockchain, na który zwracaliśmy szczególną uwagę w 2018 r., Jest pojawienie się tokenów niefunkcjonalnych. Razem z Non-Fungible.com, stworzyliśmy specjalny segment dotyczący NFT w naszym Raport dotyczący kryptowalut za III kwartał 2018 r.

Jeśli zastanawiasz się, czym jest NFT, a nawet pojęcie zamienności, oto krótkie wyjaśnienie. Zamienność w tokenach odnosi się do właściwości, w której jeden token jest identycznie zastępowalny drugim. Z drugiej strony tokeny niefunkcjonalne reprezentują klasę żetonów, która ma indywidualny charakter i można je odróżnić od siebie.

Tokeny Coingecko NFT

Powyżej znajduje się zrzut ekranu na slajdzie 40 naszego Raport kryptograficzny za III kwartał wyjaśniając NFT.

CoinGecko Christmas NFT

Ponieważ uważamy, że NFT jest tutaj bardzo interesujący, chcieliśmy wybić kilka NFT i podzielić się nimi z naszymi przyjaciółmi, którzy rozumieją tokeny niezgłębione. W tym roku zaprojektowaliśmy naszego Gecko w 5 różnych pozach bożonarodzeniowych. Przedstawiamy Państwu nasze niezgrzybalne gekony!

Santa Gecko

Ho! Ho! Ho! Byłeś niegrzeczny czy miły w tym roku? Wiem, że sobie tego życzyłeś Cena Ethereum ponownie trafić 1000 $ i żałowałem, że nie mogę ci tego dać. Niestety nie mogę tego zrobić i zamiast tego przygotowałem dla Ciebie dwa drobne upominki. Wesołych Świąt!

Mały Timmy Gecko

Nadeszła zima i uwielbiam mój sweter na choinkę! Moja czapka i rękawiczki zostały ręcznie tkane przez mamę. Powiedziała mi, że w życiu musimy być wdzięczni i zawsze być szczęśliwi. Nie mam wiele do przekazania, ale mam tutaj laskę cukierków. Chcesz to?

Snowman Gecko

Uwielbiam lepić bałwanki zimą. Największy bałwan, jaki zrobiłem, miał 2 metry wysokości! To tylko mini i jestem dumny, że mogę umieścić na nim fedorę mojego taty. Mam nadzieję, że lubisz bałwana!

Dapper Gecko

Jedną z naszych rodzinnych tradycji jest wspólne ubieranie i dekorowanie naszej rodzinnej choinki. Każdego roku losujemy, aby umieścić gwiazdę na choince. W tym roku 2018 zostałem wybrany i mam okazję zrobić sobie zdjęcie z choinką w smokingu i czerwoną muszką.

Gekon łyżwiarski

Kto nie lubi jeździć na łyżwach! Każdego roku czekam, aż staw zamarznie, aby móc jeździć na łyżwach z przyjaciółmi. To sprawia, że ​​moje serce szaleje i czuję się taka wolna. Podoba mi się, że świat jest moją ostrygą i daje mi tak wiele możliwości!

Odwiedź naszą świąteczną mikrostronę NFT 2018 tutaj i zobacz nasze NFT! https://xmas2018.coingecko.com/

Odliczanie Coingecko

Jak zdobyć CoinGecko Christmas NFT?

Stworzyliśmy 20 zestawów niezawierających grzybów gekonów, każdy z własnym unikalnym numerem seryjnym od 1 do 20. Każdy zestaw niezawierających grzybów gekonów zawiera powyższe 5 unikalnych wzorów gekonów. W sumie jest 20 x 5 = 100 niezgrzybalnych gekonów.

Ponieważ po raz pierwszy wdrażamy inteligentny kontrakt NFT, rozdajemy 16 zestawów niezawierających grzybów gekonów, w sumie 80 świątecznych Gecko NFT. Obawiamy się, że możemy popełnić pewne błędy, dlatego przechowujemy 20 NFT jako rezerwę na wypadek, gdyby coś poszło nie tak, gdy wysyłamy NFT.

Aby mieć szansę na wygranie jednego z 80 CoinGecko Christmas NFT, odpowiedz na pytania i wykonaj poniższe zadania:

https://gleam.io/P4mWZ/coingecko-christmas-nft-giveaway

Wejście kończy się 23 grudnia 2018 o 23:59 GMT +8. Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Zwycięzcy otrzymają tylko 1 z 5 niezgrabnych projektów Gecko, a my postaramy się dać preferowany projekt.

Planujemy przekazanie 80 niezgrzybalnych gekonów w Wigilię 24 grudnia 2018 r.

Regulamin

Osoby nie można narysować więcej niż jeden raz. Podając swój adres e-mail, zgadzasz się na subskrypcję codziennych biuletynów CoinGecko. Wyślemy niezawierającego grzyba gekona na podany adres ETH. Upewnij się, że Twój portfel Ethereum obsługuje ERC-721. CoinGecko nie ponosi odpowiedzialności, jeśli dostarczyłeś portfel, który nie obsługuje ERC-721.

Publikacji płatnego komunikatu prasowego na tej stronie nie należy traktować jako aprobaty Biura Monet. Czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania przed zainwestowaniem środków w jakąkolwiek firmę lub usługę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me