Wprowadzono nową monetę obywatelstwa kryptowaluty

Moneta obywatelska to nowa kryptowaluta dla branży migracji inwestycyjnej, oferująca programy obywatelstwa i pobytu inwestorom i rodzinom o wysokiej wartości netto.

Moneta obywatelska jest pierwszą tego rodzaju cyfrową walutą w branży, umożliwiającą natychmiastowe płatności każdemu, w dowolnym miejscu na świecie za pomocą tańszych, szybszych i wydajnych płatności w walucie cyfrowej dla branży migracji inwestycyjnej.

Citizenship coin jest obecnie eksperymentalną walutą cyfrową opartą na technologii blockchain, która ma zrewolucjonizować całą branżę migracji inwestycyjnej, umożliwiając natychmiastowe płatności każdemu, w dowolnym miejscu na świecie. Citizenship Coin wykorzystuje technologię blockchain peer-to-peer do działania bez centralnego organu: zarządzanie transakcjami i emisja pieniędzy są przeprowadzane zbiorczo przez sieć.

Kod źródłowy monety Citizenship został wyprowadzony z kodu źródłowego Bitcoin / Litecoin. Specjaliści z branży mogą wspólnie utrzymywać i zarządzać siecią monet Citizenship, pracować i współpracować bez pośredników lub pośredników.

Wartość jednej monety obywatelstwa jest powiązana z wartością euro.

1 CTZ (¢) = 1 EUR (€)

Pan Balakrishnan, twórca monety Obywatelstwo, powiedział:

Kryptowaluty mają zrewolucjonizować każdy segment branży w przyszłości, ponieważ są tańsze, szybsze i rozwiązują wiele problemów. Moneta obywatelska to ekscytująca nowa technologia dla branży migracji inwestycyjnej

Konsultanci ds. Obywatelstwa, agenci, firmy zajmujące się nieruchomościami, kancelarie prawne, a nawet rządy mogą zdecydować się na akceptację monet obywatelskich jako standard płatności w przyszłości za usługi prawne związane z obywatelstwem lub imigracją. Kod źródłowy projektu monety obywatelskiej jest dostępny bezpłatnie na licencji open source dla specjalistów z branży CBI / RBI.

Moneta obywatelska będzie również obsługiwać inne główne kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ethereum, Ripple i Litecoin, które można wymieniać po cenie euro Monety obywatelstwa można wymieniać na inną główną walutę fiducjarną, taką jak euro, za niewielką opłatą za wymianę 1%.

Wszystkie transakcje podlegają zasadom AML / KYC. Transakcje płatnicze można potwierdzić blokami w ciągu 10-15 minut, a opłata za płatność jest znikoma w porównaniu z opłatami pobieranymi przez banki. Na przykład za wysłanie 100 000 monet CTZ opłata wynosi 0,0015 monet CTZ.

Migracja inwestycyjna

Programy CBI / RBI oferują zamożnym inwestorom ścieżkę do obywatelstwa poprzez inwestycje w nieruchomości w Europie i na Karaibach. Zagraniczni inwestorzy otrzymują stałe miejsce zamieszkania w zamian za zakup nieruchomości mieszkalnej lub komercyjnej w Portugalii, Hiszpanii, na Cyprze, w Grecji i USA (EB-5).

Obecnie ponad 20 krajów prowadzi programy obywatelstwa i pobytu, oferujące wizy inwestorskie, poprzez inwestycje w nieruchomości lub inwestycje kapitałowe, wymagające minimum 250 000 euro lub więcej.

  • Europa: Hiszpania, Portugalia, Grecja, Malta, Cypr, Belgia, Holandia, Łotwa, Włochy, Wielka Brytania, Irlandia, Bułgaria
  • Oceania: Australia, Nowa Zelandia, Vanuatu
  • Ameryki: Stany Zjednoczone (EB5), Kanada (Quebec), Bahamy
  • Karaiby: Dominika, Antigua i Barbuda, Saint Lucia, St Kitts i Nevis, Grenada
  • Bliski Wschód: Jordania, Turcja
  • Azja: Tajlandia, Malezja

Ograniczona dostawa

Liczba monet obywatelstwa jest ograniczona do 105 milionów monet, a podaż będzie się zmniejszać o połowę co cztery lata. Monety obywatelstwa można wymienić na walutę fiducjarną, taką jak euro, za niewielką opłatą za wymianę wynoszącą 1% za pośrednictwem naszej wewnętrznej wymiany monet Citizenship. Wszystkie transakcje blockchain podlegają zasadom AML / KYC.

Nieruchomość

Moneta Obywatelska może być również akceptowana przy zakupie nieruchomości przez deweloperów promujących programy obywatelskie i rezydencyjne.

Firmy zajmujące się nieruchomościami oferujące programy migracji inwestycyjnej mogą zwiększyć sprzedaż nieruchomości, akceptując kryptowaluty, takie jak monety Citizenship, wraz z innymi kryptowalutami ze względu na szybkość, tańsze koszty transakcji, bez angażowania pośredników.

Na przykład opłata transakcyjna za 1 milion monet obywatelstwa odpowiadających 1 milionowi euro kosztuje tylko 0,40 CTZ, a transakcje są potwierdzane w ciągu 10-15 minut. W przyszłości monety obywatelskie mogą być akceptowane jako płatność cyfrowa za usługi imigracyjne i związane z obywatelstwem w kilku krajach.

Finansowanie początkowe

Startup Citizenship Coin jest wciąż w początkowej fazie rozwoju. Startup planuje zebrać 1 milion euro na swoją działalność w ramach pre-ICO, które rozpoczęło się w kwietniu tego roku. Faza 1-ICO, która ma zostać otwarta 19 października, ma na celu zebranie 10 milionów euro na założenie i prowadzenie własnej giełdy monet Citizenship w celu handlu kryptowalutami i walutami fiducjarnymi.

Finansowanie nie jest obowiązkowe, ponieważ kod źródłowy jest bezpłatny i miejmy nadzieję, że w przyszłości branża CBI / RBI / EB-5 opracuje i wdroży monetę obywatelską jako standardową kryptowalutę w branży.

Darmowe oprogramowanie

Citizenship coin to bezpłatne oprogramowanie typu open source dostępne dla konsultantów ds. Obywatelstwa, agentów, rządów, kancelarii prawnych i deweloperów z branży CBI / RBI / EB-5. Konsultanci ds. Obywatelstwa, deweloperzy, firmy prawnicze, a nawet rządy mogą zdecydować się na akceptację monety obywatelskiej jako standardowej płatności kryptograficznej w branży w przyszłości.

Darmowe monety

W ramach pierwszej promocji oferujemy darmowe 1000 monet obywatelstwa za pierwsze 50. Łącznie 50 000 monet obywatelstwa zostanie rozdanych bezpłatnie. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego stronie internetowej.

Biały papier

Pobierz nasze Biały papier.

O monecie obywatelstwa

Moneta obywatelska została stworzona przez firmę Ajax Software LLC w Budapeszcie na Węgrzech.

Zdjęcie za pośrednictwem monety obywatelstwa

Publikacja komunikatu prasowego na tej stronie nie powinna być postrzegana jako aprobata Biura Monet. Klienci powinni przeprowadzić własne badania przed zainwestowaniem środków w jakąkolwiek firmę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me