Wykresy cen kryptowalut na żywo

>

Jako żywy rynek, przestrzeń kryptowalut ma szokująco rzadki wybór usług, które oferują wykresy cen aktywów na żywo. W rzeczywistości najłatwiejszym sposobem uzyskania ceny aktywów byłoby udanie się na każdą indywidualną giełdę w celu oszacowania bieżącej ceny.

To smutne – ludzie zasługują na coś lepszego.

Ludzie zasługują na jedno miejsce, aby uzyskać dostęp do wszystkich wykresów cenowych na rynku. Niezależnie od tego, czy chcą przedstawić ceny BTC w USD, czy ETH, każdy musi wiedzieć, co się dzieje na rynku.

Wykresy cen kryptowalut na żywo

Zamiast nawigować po każdej giełdzie kryptograficznej w celu śledzenia ceny zasobu w czasie rzeczywistym, będziesz teraz mieć dostęp do wykresów na każdej giełdzie bez przechodzenia do ich poszczególnych witryn internetowych.

Zapewnia to najbardziej wciągające wrażenia podczas przeglądania informacji o zasobach, wykresów i danych dotyczących głębokości w każdej większej wymianie.

Szybko wykresuj dowolne aktywa, zbieraj statystyki i badaj kryptowaluty.

Wypróbuj teraz!

Skocz do wykresów

Aby szybko rozpocząć pracę, kliknij jedno z poniższych łączy, aby wyświetlić odpowiedni zasób. W pozostałej części tego artykułu omówimy poszczególne elementy stron zasobów, aby lepiej zrozumieć podawane informacje.

Wykresy cen Bitcoin na żywo (BTC)

Wykresy cen na żywo Ethereum (ETH)

Wykresy cen na żywo XRP (XRP)

Wykresy cen na żywo Litecoin (LTC)

Wykresy cen Monero Live (XMR)

Podział funkcji

Tworzenie wykresów może być skomplikowane, więc przeanalizujmy i przeanalizujmy różne komponenty, które są oferowane przez to nowe środowisko tworzenia wykresów.

Informacje ogólne

Tekst nagłówka w lewym górnym rogu dokładnie informuje, który zasób przeglądasz. Wszystko na stronie ma na celu opisanie tego zasobu.

Wraz z tytułem zasobu możemy zobaczyć aktualną cenę, spread, głębokość oferty i głębokość zapytania na wszystkich giełdach tego zasobu. Te wartości odnoszą się do podać walutę który jest określony w menu rozwijanym obok pola wyszukiwania po prawej stronie.

Cena £

Aktualna cena tego składnika aktywów w tym momencie. Cena jest obliczana na podstawie pary waluty kwotowanej i przyjmowana jako średnia ważona z każdego faktoringu giełdowego na głębokości księgi zleceń na giełdzie. Ponieważ te wykresy są parami handlowymi, wszystkie aktywa będą miały aktywa, z którymi są powiązane. W tym przypadku widzimy, że w prawym górnym rogu wybrano opcję „USDT”. Omówimy to bardziej szczegółowo w kolejnych sekcjach.

Rozpiętość

Rozpiętość jest obliczany na podstawie Shrimpy jako średniej ważonej głębokością różnicy między najwyższą ofertą a najniższą ceną sprzedaży na wszystkich giełdach dla tej konkretnej pary aktywów (BTC / USDT). Oznacza to, że wymiana o większej głębokości (wyższa płynność) będzie ważona w obliczeniach w większym stopniu niż giełda o mniejszej głębokości portfela zleceń (mniejsza płynność).

Głębokość oferty

Głębokość oferty to aktualna głębokość oferty tej pary arkusza zamówień na wszystkich giełdach. W tym przypadku będzie to tylko ocena głębokości oferty na parę BTC / USDT.

Zapytaj Depth

Zapytaj o głębokość jest bieżącą głębokością sprzedaży tej pary księgi zamówień na wszystkich giełdach. W tym przypadku będzie to tylko ocena głębokości zapytania pary BTC / USDT.

Waluta kwotowana

Jak wcześniej wspomniano, każdy wykres wycenia walutę bazową w postaci podać walutę. Zasób będący walutą bazową jest pogrubiony w lewym górnym rogu strony. Waluta kwotowana, dla której będziemy porównywać, jest określona w menu rozwijanym po prawej stronie ekranu.

Pozwala to na sporządzenie wykresu ceny aktywa w dowolnej walucie kwotowanej. Na przykład USDT lub ETH. Po wybraniu cała strona załaduje informacje, które są istotne dla danej waluty kwotowanej.

Szukaj

Usługa wykresów nie byłaby kompletna bez prostego sposobu wyszukiwania giełd i zasobów. Szybko znajdź to, czego szukasz, wpisując w polu wyszukiwania. Spowoduje to wyświetlenie zarówno giełd, jak i zasobów, więc nie musisz rozdzielać wyszukiwań.

Na załączonym obrazku widać, że możemy szybko znaleźć składnik aktywów lub giełdę, zaczynając wpisywać nazwę aktywa lub giełdy. To takie proste, więc nie musisz się męczyć, aby znaleźć cokolwiek podczas przeglądania witryny.

Wykres

Najbardziej oczywistą cechą tej strony będzie z pewnością wykres. Ten wykres cen aktualizuje się w czasie rzeczywistym, aby zapewnić najbardziej aktualne ceny dla dowolnej pary aktywów na wszystkich głównych giełdach. Możesz oglądać w czasie rzeczywistym, jak Twoje ulubione aktywa zmieniają się w górę iw dół wykres świecowy.

Nigdy więcej nie będziesz musiał czekać minut lub godzin na najnowsze informacje o cenach z witryn takich jak CMC. Natychmiastowy wskaźnik ceny na żywo dla każdego zasobu.

Zwróć uwagę, jak możesz wybrać przedział dla świec. Shrimpy obsługuje obecnie okresy świecowe 1m, 5m, 15m, 1h, 6h i 1d.

Wymiany

Wykresy handlowe po prostu nie są takie same bez możliwości wyboru giełdy. Opcje wymiany zależą od strony aktywów, na której się znajdujesz, a także od wybranej waluty kwotowanej na liście rozwijanej w prawym górnym rogu.

W tym miejscu zostaną wymienione tylko giełdy obsługujące tę konkretną parę aktywów. Gdy zmienisz parę aktywów, zauważysz, że pojawiają się tutaj różne giełdy, które obsługują tę parę aktywów.

Pełną listę giełd obsługiwanych przez te wykresy można znaleźć tutaj.

Książka zamówień na żywo

Ostatnią treścią, którą zobaczysz na tej stronie, jest długa lista zamówień i kwot. To reprezentuje życie książka zamówień na giełdzie w tym czasie. Zasadniczo, które otwarte zlecenia są obecnie dostępne na giełdzie.

Możesz zobaczyć, że zlecenia są posortowane w taki sposób, że najwyższa oferta i najniższa cena sprzedaży znajdują się na górze. Pozwala to na szybką ocenę najlepszych zamówień dostępnych w księgach w danym momencie. Zasadniczo, jeśli miałbyś wykonać plik rynkowe zlecenie kupna lub sprzedaży w tej chwili są to pierwsze ceny, jakie możesz przyjąć za swoje zamówienie.

Jeśli nadal masz pytania dotyczące tego, jak czytać te wykresy i dostarczane przez nie dane, Kraken zapewnia świetny słownik handlowy, który rozbija definicje wielu z tych terminów handlowych.

Słownik handlowy Kraken

Wniosek

Te strony z cenami kryptowalut na żywo zapewnią ludziom nowe doświadczenie w eksploracji rynku kryptowalut. Zamiast zagregowanych statystyk, które nie są specyficzne dla giełd, przeanalizuj szczegółowe informacje potrzebne do podejmowania lepszych decyzji.

Wszystkie dane, wykresy, aktualizacje na żywo, pary giełdowe i nie tylko zostały utworzone przy użyciu Shrimpy Developer APIs. Są to najpotężniejsze interfejsy API do przesyłania danych kryptowalut na żywo, zarządzania wymianą i wykonywania zamówień.

O Shrimpy

Krewetki przoduje na rynku jako najlepsza aplikacja do zarządzania portfelem. Użytkownicy mogą konfigurować niestandardowe portfolio kryptowalut i wdrażać pasywną strategię równoważenia, eliminując kłopoty związane z aktywnym handlem kryptowalutami.

Aplikacja internetowa Shrimpy: Shrimpy – Zarządzanie portfelem kryptowalut

Shrimpy’s Developer Trading API to ujednolicony sposób integracji funkcji handlowych na każdej większej giełdzie. Gromadź historyczne dane rynkowe, korzystaj z gniazd internetowych w czasie rzeczywistym, realizuj zaawansowane strategie handlowe i zarządzaj nieograniczoną liczbą użytkowników.

Shrimpy Crypto Trading API: Shrimpy | Crypto Trading API dla programistów

Nie zapomnij nas śledzić Świergot i Facebook o aktualizacje i zadawaj pytania naszej niesamowitej, aktywnej społeczności w witrynie Telegram.

Zespół Shrimpy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me