Ekspertų galimybių apžvalga: išsamus pradedančiųjų vadovas

Šioje ekspertų galimybių apžvalgoje apžvelgsime brokerį, kuris klientams siūlo galimybę investuoti į tokias priemones kaip skaitmeninės galimybės.

Brokeris siūlo prekybininkams galimybę prekiauti daugiau nei 100 skirtingų turto, įskaitant įvairias kriptovaliutas. Jie gyvuoja nuo 2014 m. Ir turi daugybę nuomonių internete.

Pagrindinis klausimas yra tai, ar „Expert Option“ yra saugi ir ar ja galima pasitikėti?

Šioje išsamioje „Expert Option“ apžvalgoje apžvelgsime viską, ką jums reikia žinoti apie brokerį. Gilinsimės į jų istoriją, reglamentus, klientų aptarnavimą ir mokesčius.

Apžvalga

„Expert Option“ buvo įkurta 2014 m., O ją valdo ir valdo „Expert Option Ltd“.

Bendrovė įsikūrusi Sen Vincente ir Grenadinuose. Biuro vieta yra 1510, Kingstonas, „Suite 305“, „Griffith“ korporacijos centras. Jei norite rasti daugiau informacijos „Expert Option“, galite ieškoti jų įmonės numerio su registracijos numeriu 22863.

„Expert“ taip pat turi įmonę, kuri apdoros mokėjimus už prekės ženklą, ir yra „Vestede Limited“ (įmonės Nr. 116061). Jie įsikūrę Gibraltare.

Bendrovė siūlo „Digital Options“ priemones daugybei skirtingų turto. Skaitmeninės parinktys iš esmės yra pasirinktys, kurių galiojimo laikas bus dvejetainis.

Iš tikrųjų išsiskiria ekspertų galimybe tai, kad jie sukūrė savo prekybos variklį ir platformą. Tai prieštarauja įprastai praktikai, kai brokeriai perduoda savo platformas išorės technologijų tiekėjui.

Ar ekspertų galimybė yra saugi?

Tai bene vienas aktualiausių klausimų renkantis brokerį ir užpildant apžvalgą. Šioje pramonėje buvo per daug brokerių, kurie veikė ne taip žvaigždiškai, pavyzdžių.


Internetu buvo tam tikrų abejonių dėl „Expert Option“, nes įmonė buvo įregistruota Sent Vinsente. Mes paklausėme „Expert Option“ apie to priežastis ir jie teigė, kad taip yra dėl mokesčių efektyvumo. Ar tai vienintelė to priežastis, mes negalime pasakyti. Tačiau yra daugybė biržų ir brokerių, kurie pasirinko panašų pasirinkimą.

Pavyzdžiui, kai kurios didžiausios kriptovaliutų biržos veikia ofšorinėse vietose. „Binance“ šifravimo birža yra registruota Maltoje, o tokios biržos kaip „BitFinex“, kuri yra viena didžiausių, yra registruota Liuksemburge..

Reglamentas

Vienas iš svarbiausių veiksnių, į kurį turite atsižvelgti, kai ketinate prekiauti su brokeriu, yra jų nuostatai. Kokiose jurisdikcijose jie yra registruoti ir kokia yra klientų apsauga?

„Expert Option“ atveju jie yra patvirtinti Finansų rinkos santykių reguliavimo centro. Tai nevyriausybinė savanoriškos priežiūros įstaiga, įsikūrusi Rusijoje. Galite peržiūrėti jų licencijos sertifikatą čia.

Jas taip pat reguliuoja Vanuatu finansinių paslaugų komisija. Tai gana nauja reguliavimo institucija, kuri pradėjo teikti finansinių paslaugų licencijas ofšorinėms įmonėms. Apie jų klientų apsaugą galite sužinoti daugiau Interneto svetainė.

Nepavyko rasti „Vanuatu“ licencijos numerio jų svetainėje ar savarankiškai patikrinti jų registraciją.

Svetainės sauga

Kitas tikrai svarbus veiksnys, kai svarstote apie brokerį, yra tai, ar informacija, kurią jums siunčiate, yra saugi. Šifruotas ryšys dabar yra tarpininkų ir finansų svetainių standartas.

Kodėl tai svarbu?

Na, turint omenyje sudėtingų įsilaužėlių paplitimą šiais laikais, siųsti informaciją, pvz., Kreditinės kortelės duomenis ir asmens dokumentus, yra tikrai rizikinga. Štai kodėl jūs turite įsitikinti, kad brokeris naudoja naujausius SSL šifravimo standartus.

SSL spynos eksperto parinktis

SSL spynos eksperto parinktis

„Expert Option“ yra užšifruotas SSL ir tai galite pamatyti stebėdami žalią spyną naršyklės lange. Tai reiškia, kad visa informacija, kurią siunčiate į „Expert Option“ serverius, yra užšifruota naudojant AES 256 šifravimą.

Labai svarbu, kad lankydamiesi „Expert Option“ svetainėje pamatytumėte šią žalią spyną, kad įsitikintumėte, jog netenkate sukčiavimo atakomis..

Ekspertų galimybių turtas

Kaip minėta, „Expert Option“ turi daugybę įvairių turto, kuriais galite prekiauti pasirinkimo sandoriais. Jie svyruoja nuo labiau tradicinių turto klasių, tokių kaip Forex, Akcijos ir Prekės, iki naujo ir įdomaus kriptovaliutų lauko.

Su „Fiat“ valiutų prekybos poromis turite visus pagrindinius kryžius, įskaitant AUD, USD, GBP, NZD, CAD, EUR ir CHF. Su nuosavybės priemonėmis turite keletą įdomiausių bendrovių, tokių kaip „Amazon“, „Baidu“, „Coca-Cola“ ir „Tesla“. Yra trys prekės, kuriomis galite prekiauti: auksas, sidabras ir aliejus.

Skaitmeninės valiutos pusėje atrodo, kad „Expert Option“ viskas gerai. Tiesą sakant, jie turi daugiau kriptovaliutų porų nei turi visą kitą turtą. Žemiau yra visos kripto poros, kurias jie pateikia savo platformoje.

 • Bitcoinas (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Ripple (XRP)
 • Pririšimas (USDT)
 • „Bitcoin Cash“ (BCH)
 • „Monero“ (XMR)
 • „ZCash“ (ZEC)
 • „Bitcoin Gold“ (BTG)
 • „Ethereum Classic“ (ETC)
 • IOTA (MIOTA)
 • „Litecoin“ (LTC)
 • Brūkšnys (DASH)

Prekybiniai instrumentai

Kaip minėta, „Expert Option“ yra „Digital Option“ platforma. Tai reiškia, kad parduodamos priemonės yra išvestinės finansinės priemonės, kurių vertė gaunama iš pagrindinio turto kainos.

Skaitmeninės parinktys veikia panašiai kaip tradicinės, nes jos turi asimetrinę išmoką. Tai reiškia, kad skirtingai nei CFD ir ateities sandoriai, jūsų pelnas / nuostolis yra apribotas iš anksto nustatyta suma.

Opcionai, skirtingai nei ateities sandoriai, suteikia savininkui teisę, bet ne pareigą ateityje pirkti ar parduoti turtą už tam tikrą iš anksto nustatytą kainą. Jei įvesite CALL parinktį, jūs turėsite ilgalaikį turtą, o jei įvesite PUT pasirinkimą, jūs truksite pagrindinę kainą.

Naudojant skaitmeninę parinktį, jūsų išmokėjimas nustatomas pagal tam tikrą procentą jūsų investuoto kapitalo arba nustatomas į 0. Pagal „Expert Option“ išmokėjimo normas jie skiriasi. Jie svyruoja nuo 70% iki 90%.

Eksperto pasirinkimu taip pat yra du galiojimo laikas. Jų galiojimo laikas yra 1 minutė ir 2 minutės. Būtume norėję, kad būtų pasibaigęs šiek tiek ilgesnis pasirinkimas, pvz., 1 valanda ar dienos variantai.

Tačiau jei esate dienos prekybininkas ir mėgstate pradėti skalpavimo taktiką, jums gali patikti trumpesnis galiojimo laikas.

Jurisdikcijos & Kalbos

„Expert Option“ svetainės kalbos

„Expert Option“ svetainės kalbos

Ekspertų galimybė yra ribojama tam tikrose jurisdikcijose ir nėra atvira investuotojams iš šių šalių: JAV, Kanados, Europos ekonominės erdvės, Šveicarijos, Izraelio, Naujosios Zelandijos, Australijos, Japonijos, Šiaurės Korėjos, Puerto Riko, Sudano..

Tai tikriausiai yra susiję su individualiais tų valstybių įstatymais, kurie neleidžia ofšoriniams brokeriams, tokiems kaip „Expert Option Ltd“, prašyti klientų.

Tiems regionams, kuriuose veikia „Expert Option“, jie išvertė savo svetainę ir platformą į keletą skirtingų kalbų. Jie pateikiami paveikslėlyje dešinėje.

Kalbant apie palaikymą telefonu, tai galima tik anglų, tajų ir hindi kalbomis.

Eksperto pasirinkimo demonstracinė paskyra

Pasirinkę ekspertą, galite prekiauti demonstracine sąskaita su 10 000 USD demonstracinių pinigų. „Expert Option“ demonstracinė paskyra yra puikus būdas prekybininkui geriau suprasti, kaip veikia platforma ir ar jie tikrai gali pamatyti, kaip ji naudojasi. Tai taip pat yra tai, ko nedaugelis kriptovaliutų biržų pasiūlys savo prekybininkams.

Mums labai patiko „Expert Option“ demonstracinė paskyra, kad prekybininko pusėje nėra jokių įsipareigojimų. Net neprivalote užsiregistruoti ir galite savo anonimiškai praktikuoti prekybą demonstracinėmis versijomis naudodamiesi „Expert Option“..

Tai ryškus nukrypimas nuo senesnių „Digital“ pasirinkimo prekių ženklų, kurie naudojo demonstracinę sąskaitą kaip būdą pritraukti klientus, manipuliuodami jais perduoti daugiau lėšų. „Expert Option“ demonstracinėje paskyroje taip pat yra visos tos pačios kainos, kurias rasite toliau pateiktoje tiesioginėje paskyroje.

Tiesioginės sąskaitos

Tai, ko dažnai nematėme CFD brokerio ir kriptovaliutos keitimo erdvėje, yra įvairių sąskaitų tipų asortimentas, kurį siūlo „Expert Option“.

Aišku, kai kuriose kriptovaliutų biržose turėsite pakopinius sąskaitų lygius, tačiau tai tik lemia tai, kiek esate pasirengę patvirtinti save biržoje. Eksperto pasirinkimu pakopinės sąskaitos nustatomos pagal tai, kiek investuojate.

Skirtingas sąskaitų ekspertų pasirinkimas

Skirtingos sąskaitos parinkčių eksperto galimybės

Čia pateikiami pranašumai, kuriuos turėtų suteikti jų teikiamos sąskaitos parinktys.

  Pagrindinis sidabras Auksas Platina Išskirtinis
Asmeninis vadybininkas Įvadas Įvadas Sąskaitos valdytojas Vyresnysis sąskaitų tvarkytojas
Mokomoji medžiaga Taip Taip Taip Taip Taip
Rinkos apžvalgos & Tyrimai Taip Taip Taip Taip
Prioritetinis pasitraukimas Taip Taip Taip
Prieiga prie strategijų Taip
Maks. Nėra atidarytų pasiūlymų 10 15 30 Be ribos Be ribos
Didžiausia sandorio suma 25 USD 250 USD 1 000 USD 2 000 USD 5000 USD
Padidėjęs pelnas 0 0 iki 2% iki 4% iki 6%

Ką tai reiškia jums?

Gerai, kaip parodyta, tos sąskaitos, kuriose yra daugiau pinigų, turės daugiau privalumų. Tačiau mes siūlytume pradėti nuo mažų. Taip yra todėl, kad prieš atlikdami tokią didelę lėšų dalį turite įsitikinti, ar turite visiškai patikti brokeriui..

Be to, galbūt norėsite apsvarstyti jums siūlomas premijos galimybes. Taip yra todėl, kad yra žinoma, kad premijos sąlygos yra nepaprastai sunkios ir joms keliami apyvartos reikalavimai, kurių beveik neįmanoma pasiekti.

Taigi, nors „laisvų pinigų“ perspektyva skamba puikiai, jūs turite suvokti, kad jie toli gražu nėra nemokami ir yra su sąlygomis, kurios gali apriboti pasitraukimą.

Finansavimas / pašalinimas

Eksperto pasirinkimo mokėjimo parinktys

Eksperto pasirinkimo mokėjimo parinktys

Yra keli būdai, kuriais galite finansuoti savo ekspertų pasirinkimo sąskaitą. Be abejo, paprasčiausias būdas, kurį klientai pasirinks, yra kredito ar debeto kortelės naudojimas. Kalbant apie kortelių tipus, kuriuos jos priima, tai „Visa“, „MasterCard“ ir „UnionPay“.

Minimalus indėlis „Expert Option“ yra 50 USD, kuriuos jie turi savo pirmojo lygio sąskaitoje. Jų indėlis taip pat yra maksimalus 3000 USD. Tai tikriausiai susiję su jiems nustatytais mokėjimo procesoriaus apribojimais.

Taip pat yra įvairių elektroninių pinigų finansavimo galimybių, jei to pageidaujate. Jie priima mokėjimus per „Neteller“, „Skrill“, „WebMoney“, „Qiwi“ piniginę, „Yandex Money“ ir „Payweb“.

Jei norite atsiimti pinigus iš savo sąskaitos, minimali pinigų suma yra 10 USD. Tikriausiai taip yra dėl atsiėmimo mokesčių.

Jei atsiimate lėšas, „Expert Option“ gali jas atsiimti tik į tą pačią sąskaitą, kuria finansavote. Taip siekiama išvengti pinigų plovimo.

Pagalba klientams & KYC

Tai, be abejo, yra labai svarbus brokerių ir mainų klausimas. Nėra nieko, kas apmaudžiau, nei tai, kad reikia laukti kelias dienas, kol gausite klientų palaikymą.

Ekspertų pasirinkimas teigia, kad jie palaiko visą parą visą parą. Šiuos palaikymo agentus galite pasiekti tiesiogiai iš prekybos platformos. Kai bandėme susisiekti su palaikymo komanda, užtruko apie 10 minučių, kad gautume atsakymą, kuris nėra labai blogas. Taip pat galite susisiekti su jais specialiu palaikymo el. Pašto adresu [email protected]

Taip pat yra numerių, kuriais galite paskambinti į jų vietinius biurus. Tai naudinga tiems prekybininkams, kurie norėtų su kuo nors pasikalbėti. Čia yra vietiniai numeriai

 • JK (anglų kalba): Numeris: +44 20 3868 3160, el. Paštas: [email protected], prieinamas visą parą
 • Indija (hindi): Numeris: 000 800 443 0002, el. Paštas: [email protected], galima 10:30 – 19:30 (Indijos laiku)
 • Tailandas (tajų): Numeris: +66 6000 35 407, el. Paštas: [email protected], prieinama 10:30 – 19:30 (Tailando laiku)

Kalbant apie KYC, „Expert Option“ reikalauja atlikti kelis veiksmus, kad įsitikintumėte, jog esate tas, ką sakote esąs. Tai yra standartinis šių dienų rinkų protokolas, skirtas išvengti pinigų plovimo ir sukčiavimo rizikos.

Kai finansuojate savo sąskaitą naudodamiesi „Expert Option“, jie paprastai paprašys pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir adresą. Jie turėtų užtrukti dieną ar dvi, kad patikrintų šiuos dokumentus.

Ekspertų galimybių platforma

Viena iš įdomiausių „Expert Option“ paketo dalių turi būti jų prekybos platforma. Kaip minėta, ši platforma buvo pastatyta namuose ir todėl yra unikali tarp kitų pasirinkimo ir CFD platformų.

Atrodo, kad internetinė platforma yra gerai suprojektuota su daugybe prekybininko turimų įrankių. Viskas, kas yra susiję su jūsų paskyros administravimu, yra ekrano kairėje. Čia galite finansuoti savo sąskaitą, stebėti savo ankstesnius sandorius ar pasinaudoti jų išsamia mokomąja medžiaga.

Viduryje turėsite visas savo diagramas ir rinkas. Galite pasirinkti geriausiai jums tinkantį išdėstymą ir diagramą galite padalyti į daugiau nei vieną turtą. Tai naudinga tiems prekybininkams, kurie mėgsta prekiauti daugiau nei viena rinka vienu metu. Kaip matote žemiau, mes stebime ir auksą, ir EUR / USD.

Žiniatinklio platforma „Expert Option“

Žiniatinklio platforma „Expert Option“

Jei esate vienas iš tų prekybininkų, kurie mėgsta atlikti techninę analizę, galite naudoti diagramos įrankius ir rodiklius, kuriuos turi „Expert Option“. Nors tai gali būti naudinga, jie yra gana elementarūs schemų paketui.

Pavyzdžiui, turite keletą piešimo ir atvaizdavimo galimybių, kur galite nubrėžti savo tendencijas ir įėjimo taškus. Taip pat galite pereiti iš standartinės srities diagramos, kad gautumėte tikslesnę linijų, juostų ar žvakių diagramą.

Pažvelgę ​​į rodiklius, jie pateikia 8 skirtingų rodiklių, kuriuos galite naudoti, sąrašą. Turite savo pagrindinius slenkamuosius vidurkius, „Bollinger Bands“, RSI, MACD ir kt. Tinkinimo parinktys aplink šiuos rodiklius yra gana paprastos, turint tik vieną ar dvi skirtingas įvestis.

Jei norite gauti šiek tiek daugiau perspektyvos apie rinkos tendencijas, galite atidaryti tą skirtuką diagramos dešinėje. Tai leidžia suprasti, kuris turtas yra labiausiai linkęs ir kuria kryptimi jis eina. Taip pat galite pakoreguoti laiko tarpą, jei norėtumėte tai naudoti kaip savo pasirinkimo galiojimo pabaigos analizės dalį.

„Expert Option“ užsakymo funkcionalumas yra gana paprastas. Panašu, kad tai paprastas pirkimo / pardavimo pavedimas su vieninteliais parametrais, kuriuos galite koreguoti, atsižvelgiant į investuotą į prekybą sumą ir streiko normą..

„Pro“ patarimas: Kai koreguosite streiko normą, taip pat koreguosite koeficientus ir išmokas. Jei turite ypač tvirtą požiūrį į kryptį, galite koreguoti išmokėjimą pagal tai.

Socialinė prekyba

Socialinė prekyba yra įdomus funkcionalumas, kurį „Expert Option“ įtraukė į savo platformą. Tai leidžia pamatyti, kur kiti prekybininkai vykdo savo prekybą ir kokias strategijas jie taiko.

Pavyzdžiui, galite pamatyti tokius dalykus kaip sudaryti sandoriai, užrakintos kainos, taip pat atskirų prekybininkų pelnas ir nuostoliai. Tai ne tik puikus būdas sekti tuos pelningus prekybininkus, bet ir gerai suprasti, kokia yra rinkos nuotaika.

Socialinę prekybą galite peržiūrėti dviem būdais. Pirma, galite pereiti į socialinės prekybos skirtuką. Tai yra vaizdas dešinėje žemiau ir jis suteiks jums dabartinių prekybininkų „Expert Option“ vaizdą. Čia galite pamatyti tų prekybininkų, kurie gerai pasirodė, bendrąsias (aukštyn arba žemyn) bei lyderių lentas.

Ekspertų pasirinkimo socialinė prekyba

Socialinės prekybos funkcionalumas pagal ekspertų pasirinkimą

Taip pat galite peržiūrėti visus sandorius, kuriuos kiti įtraukė į pačią diagramą. Čia galite realiuoju laiku pamatyti, į kurią pusę jie įsitaisė. Mes nustatėme, kad visi diagramos socialinės prekybos skirtukai šiek tiek išblaško, bet tai gali būti naudinga jums.

„Analytics“ skyrius

Tai dar viena „Expert Option“ įtraukta funkcija, kuri gali padėti informuoti apie jūsų prekybą. Analizės skyrius labiau skirtas tiems prekybininkams, kurie norėtų atlikti tam tikrą pagrindinę konkretaus turto ir rinkų analizę.

Pvz., Pirmoji skiltis yra vaizdo įrašų rinkinys, kuriame rasite naujausius rinkos pokyčius ir naujienas per pastarąją savaitę. Šie vaizdo įrašai mus labai sužavėjo, nes jie buvo gerai pateikti ir turėjo naudingų vaizdinių vaizdų ir diagramų, kad patvirtintų duomenis.

Kitas naudingas analizės skyriaus skirtukas yra dalis, kurioje pateikiama finansų biržų apžvalga ir kokia yra jų prekybos laikas. Tai labiau aktualu tiems prekybininkams, kurie nori prekiauti akcijomis tiesioginės rinkos valandomis.

„Expert Option PC Client“

Nors internetinė platforma yra puiki patogumo sumetimais, optimaliausią prekybos patirtį teikia kompiuterio klientai. Taip yra todėl, kad prekybai naudosite savo kompiuterį, o ne žiniatinklio naršyklę. Tai natūraliai yra efektyviau, nes mes nustatėme, kad žiniatinklio sąsaja yra gana daug išteklių naršyklėje.

PC Client Expert variantas

PC Client Expert variantas

Be to, jei ieškote greičiausio vykdymo, geresnis pasirinkimas yra darbalaukio klientas. Taip yra todėl, kad jūsų užsakymai siunčiami tiesiogiai iš jūsų kompiuterio į „Expert Option“ serverius. Kai pateikiate užsakymus savo interneto naršyklėje, jie pirmiausia turi pereiti per svetainės architektūrą.

Darbalaukio klientą galima atsisiųsti iš „Microsoft Windows“ ir „Mac OS“. Atsisiuntę programas ir jas įkėlę, jūsų paprašys prisijungimo prie „Expert Option“ prisijungimo duomenų.

„Expert Option App“

Tiems prekybininkams, kurie visada yra kelyje, „Expert Option“ taip pat turi mobiliąją programą, kurią galima atsisiųsti abiejuose „iOS“ ir Google Play.

Programa yra tikrai gerai išdėstyta ir akivaizdu, kad jos kūrimui išleido daug pinigų. Jie bandė pritaikyti programai kuo daugiau funkcionalumų. Atrodo, kad ši programa, palyginti su kai kuriomis kitomis matytomis programomis, turi daug daugiau funkcijų.

„Expert Option“ „iOS“ programa

„Expert Option“ „iOS“ programa

Iš tiesų, jei pažvelgsime į kai kuriuos programos įvertinimus abiejose parduotuvėse, dauguma atsiliepimų yra teigiami. Tais atvejais, kai yra neigiamų atsiliepimų ar blogos patirties, atrodo, kad „Expert Option“ klientų aptarnavimo darbuotojai greitai reaguoja.

Taigi, jei turėtumėte naudoti programą mobiliesiems?

Na, tai tikrai priklauso nuo to, kokios prekybos patirties esate. Nors programa yra gana pažangi, palyginti su bendraamžiais, jai vis dar trūksta daugybės funkcijų, kurias turėsite darbalaukio kliente ir žiniatinklio sąsajoje.

Be to, prekyba mobiliaisiais telefonais turės pasikliauti mobiliuoju ryšiu, kuris kartais gali būti gana lėtas. Tai gali būti apmaudu, kai bandote atidaryti / uždaryti sandorius, o mobilieji duomenys kelioms sekundėms atitrūksta.

Tai sakant, mobilioji programėlė labiau tinka pradedantiesiems prekybininkams, kurie ieško lengvo ir patogaus būdo prekiauti rinkose..

Švietimas

Tai dar viena vieta, kur, mūsų manymu, „Expert Option“ yra linkusi išsiskirti. Jie turi gana plačią mokomąją medžiagą prekybininkams.

Tai galima pasiekti naudojant platformą skirtuke „Švietimas“ arba pagrindiniame puslapyje poraštėje. Jei norite pereiti į skirtuką „Švietimas“, pamatysite daugybę temų, kurias jos apima. Tai apima:

 • Pagrindinė analizė
 • Techninė analizė
 • Grafinė analizė
 • Prekybos psichologija
 • Prekybos strategijos
 • Terminų žodynas

Taip pat yra įvairių vaizdo įrašų, kuriuos jie turi prekybininkams. Tai naudinga tiems naujiems prekybininkams, kuriems reikia patarimų, kaip išnaudoti visas platformos galimybes. Visa tai yra skirtuke „Kaip pradėti“.

Reputacija

Panašu, kad lyginant su visais kitais „Option“ prekės ženklais, „Expert Option“ internetinė reputacija yra gana švari. Tačiau pastebėjome, kad iškilo keletas problemų, susijusių su įmonės buvimo vieta. Kai kuriems prekybininkams buvo nepatogu dėl Sent Vinsento registracijos.

Žinoma, buvo nemažai klientų, kurie ginčijo priimtas premijas. Kaip jau minėjome aukščiau, premijoms taikomos sudėtingos sąlygos ir šie klientai tikriausiai jų neskaitė arba apie jas nežinojo.

Taip pat buvo vienas ar du skundai dėl išmokų santykio koregavimo tiems klientams, kurių prekybos rekordai buvo geri. Žinoma, tai gali būti sunku patikrinti, nes recenzentas nepaliko ieškinio įrodymų.

Galiausiai prekybininkai turėjo keletą skundų dėl pasitraukimo reikalavimų. Jie tvirtino, kad „Expert Option“ neleidžia jų prašymų. Tačiau patikrinus atrodo, kad jie nebuvo tinkamai patvirtinę savo sąskaitų.

Kas mums nepatiko

Ekspertų galimybių patobulinimai

Nors „Expert Option“ platforma yra labai efektyvi ir yra daugybė išteklių, kuriuos gali įsigyti prekybininkas, buvo keletas dalykų, kurie, mūsų manymu, pateisinami.

Pirma, mes turime ginčytis su jų reguliavimo licencija. Nors tai nėra nereikšminga Vanuatu reguliavimo institucijoms, licencija Europoje yra daug saugesnė. Jei „Expert Option“ nori gauti visišką savo klientų iš Europos pasitikėjimą, jie turėtų siekti reguliavimo ES ar lygiaverčiame reglamente.

Be to, jei „Expert Option“ sugebėjo gauti Europos licenciją, jie galėtų pasiimti klientus iš žemyno. Tai jiems gerai pasitarnautų, nes galėtų padidinti jų vartotojų bazę.

Platformos pusėje mes norėtume, jei jie turėtų daugiau galimybių kalbant apie galiojimo laiką. Kai kurie klientai nenori prekiauti tokiu trumpu galiojimo laiku ir tai ypač pasakytina apie klientus, kurie savo prekybai nenaudoja techninės analizės.

Galiausiai norėtume pamatyti keletą kriptovaliutų finansavimo galimybių. Galų gale jie siūlo daugybę įvairių kriptovaliutų turtų prekybai, todėl logiška, kad jie taip pat siūlytų finansavimo galimybes.

Taip pat yra daugybė kitų brokerių, kurie siūlo šią galimybę, nes tai leidžia jiems anonimiškai tvarkyti sąskaitas, sumažinami mokesčiai ir tai yra greita bei efektyvu. Galbūt „Expert Option“ tai įtrauks vėliau.

EO.finansas

Dar ką nors suprasite, kad „Expert Option“ yra susieta su „EO.finance“. Tai atskira paslauga, kurią prekybininkai taip pat gali gauti iš platformos. Iš esmės tai yra a kriptovaliutos pinigine ir mainai paslaugą.

Platformoje galite apsikeisti kriptovaliuta ir fiat. Jei norėjote pirkti „fiat“, turite daugybę galimybių, įskaitant naudojimąsi kredito / debeto kortele. Taigi, jei ieškojote tik mainų, o ne prekybos patirties, tai gali būti jums.

Taip pat yra gana didelis monetų pasirinkimas, kurias galite nusipirkti su šia pinigine. Jie sukuria daugiau nei 40 skirtingų kriptovaliutų turto rinką. Tai yra naudinga tiems prekybininkams, kurie ieškojo „fiat“ vartų, kur galėtų lengvai nusipirkti ir parduoti kai kuriuos iš šių mažesnių „cap altcoins“ su savo „fiat“ valiuta..

„EO.finance“ yra įsikūrusi Estijoje ir turi Europos licenciją. Galite pamatyti jų Estijos finansinės žvalgybos licencijas čia ir čia.

Kripto piniginė

Įsigiję monetas, taip pat galite pasinaudoti pateikta „EO.finance“ pinigine. Tai galima rasti įvairiomis formomis. Pavyzdžiui, jis gali būti naudojamas kaip mobilioji piniginė „Apple“ įrenginys arba ant „Android“.

Piniginę taip pat galite naudoti internete naudodami žiniatinklio versiją arba naršyklės papildinį. Šiuo metu naršyklės papildinys pasiekiamas „Firefox“ ir „Chrome“. Siūlome naudoti papildinius ir programas per internetinę piniginę. Praradimo rizika per svetainę yra žymiai didesnė nei vietoje įrenginyje.

Piniginėje taip pat yra firmos moneta (EO moneta). Tai gali būti laikoma jų pačių „Binance“ monetos arba „KuCoin“ versija, siūloma kitose biržose. Kai atliksite operacijas su jų EO moneta, gausite 50% nuolaidos nuo mokesčių, susijusių su minėtomis operacijomis.

Išvada

Kaip parodėme šioje „Expert Option“ apžvalgoje, brokeris, be abejo, yra puikus pasirinkimas prekybininkams, kurie nori pažangios prekybos programinės įrangos ir išsamaus išsilavinimo..

Jie taip pat įvertins įvairių sąskaitų asortimentą, kurias gali atidaryti su skirtingu palaikymo lygiu ir prekybos funkcijomis. Tai taip pat padeda prekybininkui, kuris yra naujas, naudotis visiškai nemokama ir anonimiška demonstracine sąskaita.

Mums taip pat patiko tai, kad buvo atsakingas klientų aptarnavimas, kuris greitai išsprendė visas mūsų užklausas. Tiems, kurie yra kitose šalyse, bus naudinga, kad jie išvertė svetainę į daugybę skirtingų kalbų, o klientų palaikymas bus prieinamas trimis.

Kaip minėta, buvo keletas vietų, kurias, mūsų manymu, „Expert Option“ galėtų patobulinti. Tai daugiausia susiję su jų reglamentais, platforma ir finansavimo galimybėmis. Tikimės, kad „Expert Option“ galėtų į tai atsižvelgti.

Be to, mūsų apžvalgoje nustatyta, kad nors „Expert Option“ veikia pramonėje, kuri praeityje susidūrė su daugybe problemų, atrodo, kad jos yra visiškai virš lentos ir turi gana švarią reputaciją..

Taigi, ar „Expert Option“ yra jūsų tarpininkas?

Mes skatintume jus patys atlikti tyrimus. Bet jei jus domina stipri platforma su daugybe kriptovaliutų turto ir esate šalyje, kurioje veikia „Expert Option“, tai iš tiesų gali būti sprendimas.

Panašus vaizdas per „Expert Option“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me