Geriausios atsisakytos piniginės: 6 populiariausios vietos, kuriose galite laikyti savo DCR

„Decred“ (DCR) buvo sukurtas 2016 m. Vasario mėn. Kaip patobulinta „Bitcoin“ versija. Tai suderina darbo įrodymą ir akcijų paketo įrodymą, kad būtų pasiektas konsensusas, ir apima valdymo komponentą.

Su „Decred“ 60% kasybos atlygio išmokama „PoW“ kalnakasiams, 30% – „PoS“ suinteresuotosioms šalims, o 10% skiriama būsimos plėtros fondui. Tai reiškia, kad be ilgalaikio DCR kainų potencialo, turėtojai taip pat galės uždirbti nuolatinę grąžą už savo DCR įsigijimą..

Žinoma, jei planuojate laikyti „Decred“, jums reikės piniginės, kad galėtumėte laikyti DCR. Šiame įraše apžvelgsime 6 geriausias vietas, kuriose galite laikyti „Decred“, taip pat pateiksime keletą patarimų ir patarimų, kurie galėtų padėti sukaupus jūsų DCR.

6 geriausios vietos DCR laikyti

„Decred“ yra gana populiari savo paties kriptovaliuta, tačiau, atsižvelgiant į unikalų jos protokolo pobūdį, kai kurie iš didžiausių piniginių tiekėjų vis tiek yra gana riboti. Nepaisant to, vis dar yra daugybė saugojimo parinkčių, kurias turite įdėti į savo DCR.

Kai kurių geriausių „Decred“ piniginių santraukoje apžvelgėme kryžminį įvairių kūrėjų piniginių pasirinkimą. Nors gali būti piniginių, kurių neįtraukėme į šį jūsų svarstomą sąrašą, svarbu įsitikinti, kad aptariamą piniginę palaiko „Decred“ bendruomenė.

„Decrediton“ (darbalaukio piniginė)

Decrediton darbalaukio piniginė yra oficiali „Decred“ grafinės vartotojo sąsajos piniginė. „Decrediton“ piniginė yra visiškai atviro kodo ir yra nuo pat „Decred“ įkūrimo. Per daugelį metų ji taip pat buvo labai patobulinta, kad šiuo metu ji siūlo puikią sąsają „Decred“ saugojimui, siuntimui ir gavimui.

„Decrediton“ piniginės sąsaja

„Decrediton“ stalinės piniginės vartotojo sąsaja. Šaltinis: Sunaikinti dokumentai

„Decrediton“ piniginę galima įsigyti „Windows“, OSX ir „Linux“. Tai suteikia išskirtinį saugumą, nes tai tikrai ne kas kita, kaip grafinis komandinės eilutės sąsajos piniginės atvaizdavimas. Tie, kurie nori lengvai naudojamos ir saugios vietos „Decred“ laikyti ir laikyti, bus naudingesni naudojant „Decrediton“.

Svarbu atkreipti dėmesį į „Decrediton“ piniginę tai, kad jūs negalite savarankiškai valdyti savo DCR. Turėsite pasinaudoti akcijų paketu ar balsavimo paslaugų teikėju (daugiau apie tai rasite žemiau). Tam reikės sumokėti mokestį, kad būtų galima sumokėti akcijų paketui, taigi, jei norite to išvengti, galite apsvarstyti galimybę naudoti komandinės eilutės piniginę.

„Ledger Nano S“ (aparatinės įrangos piniginė)

Jei esate susipažinę su kriptovaliutų saugojimu, žinosite, kad aparatinė piniginė laikoma viena saugiausių monetų laikymo priemonių. „Ledger Nano S“ yra viena iš geriausių aparatinės piniginės, o „Decred“ laikymas „Ledger“ piniginėje gali suteikti jums ramybę.

„Ledger Nano S Decred“ piniginė

Įsigykite „Ledger Nano S“ šiandien

Didžioji knyga įvairiais būdais apsaugo jūsų „Decred“ nuo įsilaužėlių ir kitų blogų veikėjų. Įrenginys reikalauja tiek skaitmeninių, tiek fizinių duomenų, kad būtų galima užbaigti bet kokias operacijas, o tai reiškia, kad neįmanoma pavogti lėšų iš knygos iš nuotolinio valdymo. Visi duomenys yra užšifruoti ir apsaugoti PIN kodu, taip pat yra visiškai atsarginės. Nereikia jaudintis praradus „Decred“, saugomą knygoje. Be to, jūs tikrinate, ar nėra kenkėjiškų programų, kad įsitikintumėte, jog įrenginys nėra pažeistas.

Didžiojoje knygoje yra 59,00 USD kainų etiketė, tačiau kiekvienas, turintis daugiau nei kelių šimtų dolerių vertės kriptovaliutas, pastebės, kad už saugumą reikia mokėti mažą kainą. Be to, „Ledger Nano“ palaiko daugiau nei 800 skirtingų kriptovaliutų, todėl tai yra aparatinė piniginė, turinti daugiausiai monetų palaikymo šiuo metu rinkoje.

Jums taip pat gali būti įdomu žinoti, kad knyga ką tik išleido savo „Nano X“ modelis. Tai apims keletą įspūdingų naujų aparatinių įrenginių, pavyzdžiui, jų naują sertifikuotą saugų lustą. Ji palaikys daugiau monetų, nei šiuo metu siūloma „Nano S“ modelyje, taip pat bus įgalinta „Bluetooth“, kad būtų galima naudotis belaidžiu ryšiu.

Dekretuota komandinės eilutės piniginė

Kita atviro kodo „Decred“ piniginė, kurią galite apsvarstyti, yra „Decred“ komandinės eilutės piniginė. Tai nėra tokia patogi vartotojui kaip „Decrediton“ piniginė, todėl jums reikės šiek tiek išmanyti komandinę eilutę. Tačiau yra keletas naudingi vadovai apie tai, kaip įdiegti ir naudoti „Decred CLI“.

Vienas iš pagrindinių „Decred Command line“ piniginės pranašumų yra tai, kad jūs pridėjote funkcionalumą. Pvz., Ši piniginė leidžia jums savarankiškai valdyti savo DCR ir taip atsisakyti mokesčių, taikomų „Staking“ baseinams.

Nors grąžinimas iš vienos pusės gali atrodyti kaip patrauklus pasirinkimas, jums reikės laikyti piniginę atrakintą, o kompiuterį įjungti ir prijungti prie tinklo 24 valandas per parą. Taigi, jei galvojate apie individualų statymą, turite įsitikinti, kad jūsų sąranka tai gali leisti.

Arba niekas netrukdo naudotis CLI pinigine ir prisijungti prie vieno iš svarbiausių baseinų, kaip tai darytumėte su „Decrediton“ pinigine.

„Exodus“ (darbalaukio piniginė)

„Exodus“ kriptografinė piniginė pirmą kartą buvo pristatyta 2016 m. Liepos mėn. Ir nuo to laiko buvo populiarus pasirinkimas daugeliui kriptografijos entuziastų. Priežastis yra graži vartotojo sąsaja ir paprastas naudojimas. Be to, ji nuolat palaiko naujas monetas, o kūrėjų komanda yra labai aktyvi.

„Exodus“ suteikia galimybę užšifruoti tiek operacijų duomenis, tiek asmeninius raktus, o duomenys niekada neišeina iš jūsų įrenginio. Tai taip pat leidžia lengvai padaryti atsarginę kopiją ar atkurti piniginę tik vienu paspaudimu.

„Exodus“ piniginė panaikinta

„Exodus“ vartotojo sąsaja su darbalaukio pinigine

Kitas naudingas „Exodus“ piniginės bruožas yra „Shapeshift“ pastatymas. Tai leidžia greitai ir lengvai atlikti keitimąsi įvairiomis kriptokurenijomis. „Exodus“ yra „Windows“, „Linux“ ir „OSX“, o jei kyla problemų, palaikymo komanda yra prieinama visą parą.

Vis dėlto yra keletas šios piniginės minusų. Pavyzdžiui, ji nėra tokia saugi kaip aparatinė piniginė, o kai kurie vartotojai skundėsi, kad trūksta 2 veiksnių autentifikavimo. Be to, jūs negalite susidėti savo DCR iš „Exodus“ piniginės, kad galėtumėte pralošti dėl galimo laimėjimo.

„Cobo“ (mobilioji piniginė)

„Cobo“ piniginė yra kažkas kita, nes ji veikia kaip įdėta piniginė. Tai pridėjo „Decred“ palaikymą 2018 m. Spalio mėn., O „Decred“ galite įdėti tiesiai iš „Cobo“ piniginės. Ji taip pat palaiko daugiau kaip 20 kitų „Statome of Stake“ monetų ir leidžia daugelį jų susidėti iš tos pačios piniginės..

Jie taip pat neseniai pridėjo prieigą prie privačių raktų iš hierarchinių deterministinių piniginių, taip pat pridėjo PIN kodus, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas. „Cobo“ piniginės vartotojo sąsaja yra aiški ir intuityvi, ir joje yra net vietos ypatybės.

„Cobo“ mobilioji piniginė atsisakyta

„Cobo Mobile Wallet“ ekrano kopijos. Šaltinis: „Google Play“ parduotuvė

Tai, kad „Cobo“ yra mobili piniginė, kelia nerimą saugumo požiūriu, tačiau jei ją naudojate mobiliajame įrenginyje, kuris nenaudojamas su kitomis programomis, tai turėtų būti pakankamai saugu. Stabdymo funkcija yra puikus priedas, ypač jei laikote kelias „Cobo“ palaikomas „PoS“ monetas, be „Decred“.

„Atomic“ piniginė (universali)

„Atomic“ piniginė yra universali kriptovaliutos piniginė, palaikanti daugiau nei 300 monetų, įskaitant „Decred“. „Atomic“ piniginė taip pat į savo piniginės sprendimus įtraukė tokias kriptografinių mainų paslaugas kaip „Changelly“ ir „Shapeshift“.

Tai reiškia, kad galite pirkti ir parduoti kriptovaliutą su „fiat“ tiesiai iš savo piniginės naudodamiesi šiomis momentinių mainų paslaugomis. Tai taip pat leidžia jums nedelsiant iškeisti savo monetas, tokias kaip DCR, į bet kokias kitas monetas, kurias palaiko šie šifravimo šliuzai.

Jei esate labiau tradicionalistas ir norėtumėte tiesiogiai pasikeisti monetas nenaudodami centralizuotos paslaugos, „Atomic Swap“ parama gali būti netrukus. Tai ypač aktualu „Decred“, atsižvelgiant į jų darbą, kaip padaryti kryžminį atominį apsikeitimą realybe.

„Atomic“ piniginę galima įsigyti daugelyje skirtingų operacinių sistemų, įskaitant „Windows“, „MacOS“, „Ubuntu“, „Debian“ ir „Fedora“. Kūrėjas taip pat ketina paleisti mobilią versiją tiek „Apple iStore“, tiek „Google Play“ parduotuvėje. Jie paskelbs atnaujinimus alfa versijoje savo svetainėje.

Nors „Atomic“ piniginė vis dar yra gana naujas produktas, ją gana stipriai palaiko įtakingos kriptovaliutų bendruomenės įmonės ir asmenys..

Balsavimo paslaugų teikėjai

Kaip minėta, kai turite Decred, jų valdymo protokolas suteikia jums teisę balsuoti dėl tam tikrų iniciatyvų. Jei norite dalyvauti, turėtumėte, kad jūsų kompiuteris visam laikui paleistų visą mazgą tinkle, o piniginė liktų neužrakinta..

Tačiau jei norėtumėte perduoti šias balsavimo teises (ir uždirbti statinį atlygį), galite pasinaudoti vadinamaisiais Balsavimo paslaugų teikėjai. Tai taip pat vadinama „Stakepools“ ir jie leidžia jums dalyvauti „Decred“ PoS sistemoje nereikia nuolat valdyti viso mazgo..

Žinoma, VSP ims mokestį už šios paslaugos teikimą, tačiau galite rinktis iš daugybės baseinų. Jei ketinate pasirinkti VSP, rekomenduojama pasirinkti tokį, kuris neturi daugiau nei 5% visų tinklo balsų. Taip siekiama padėti decentralizuoti tinklą paskirstant balsų galią.

Išvada

Yra daugybė „Decred“ piniginių ir saugojimo galimybių. Jei ieškote saugiausio metodo, tikriausiai geriausiai jums padės įsigyti „Ledger Nano“ aparatinę piniginę. Tai leis jums laikyti savo DCR neprisijungus pasiekiamoje aplinkoje, saugioje nuo smalsių įsilaužėlių rankų.

Arba, jei norite, kad visi oficialūs „Decred“ darbalaukio pinigai būtų funkcionalūs, galite įdiegti „Decrediton“ piniginę. Nepamirškite, kad jei ketinate statyti be VSP, turėsite savo kompiuterį palaikyti 24/7, o piniginė atrakinta..

Trečiųjų šalių piniginės, tokios kaip „Exodus“ ar „Cobo“ piniginė, taip pat gali būti sprendimas, jei neprieštaraujate mokesčiams, kuriuos ima šie stambūs baseinai. Tiesiog nepamirškite, kad pasirinkdami VSP įsitikinkite, kad pasirinkote tinklo decentralizavimą, o ne tik mokesčius.

Geriausios DCR pirkimo vietos:

  • Binansų birža
  • Huobi
  • Bittrex
  • Kriptopija

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me