Geriausios DASH piniginės – kur saugiai laikyti savo kriptografiją

DASH buvo vienas iš pirmųjų altcoins, ir jis išlieka viena iš populiariausių mokėjimo galimybių naujos blockchain eros pradžioje.

DASH vartotojų patrauklumo dalis yra DASH, kaip „peer-to-peer“ mokėjimo sistemos, naudingumas. „Bitcoin“ galėjo būti originali „P2P“ mokėjimo sistema, tačiau DASH tikrai patobulino „blockchain“ funkcijas.

Vienas tvirtų patobulinimų, atsiradusių dėl DASH, yra masternodo koncepcija. Iš esmės, masternodai leidžia patvirtinti žetonus prieš juos patvirtinant, o tai leidžia atlikti žymiai greitesnes operacijas, taip pat išvengiant dvigubų išlaidų problemų. DASH masternodai taip pat pristatė decentralizuotą valdymą, anoniminius lėšų pervedimus per „PrivateSend“ ir beveik momentinius pervedimus per „InstantSend“..

Šių funkcijų palaikymas yra svarbus dalykas renkantis DASH piniginę, o likęs mano straipsnis bus skirtas įvairių DASH piniginių funkcijų, stipriųjų ir silpnųjų savybių tyrimui..

Ko ieškoti Dash piniginėje

Nors jums nebūtinai reikia visų šių funkcijų, šios yra geriausios funkcijos, kurių reikia ieškoti DASH piniginėje:

 • DASH palaikymas. Žinoma, svarbiausia tai, kad pasirinkta piniginė palaiko DASH. Laimei, yra daugybė žmonių, siūlančių DASH palaikymą.
 • DASH funkcijų palaikymas. „DASH InstantSend“ ir „PrivateSend“ funkcijos yra novatoriškos, tačiau jei norite jomis pasinaudoti, turite įsitikinti, kad pasirinkta piniginė jas palaiko, nes ne visos DASH piniginės palaiko „InstantSend“ ir „PrivateSend“..
 • Gera vartotojo sąsaja. Tai pasakytina apie bet kokią kriptovaliutos piniginę, kurią naudojate. Technologija gali būti sudėtinga, tačiau nėra jokios priežasties, kodėl jūsų piniginė negali būti tiesi ir patogi naudoti.
 • Apsaugos ypatybės. Aš tai sakiau anksčiau, bet tai visada kartojasi – saugumas yra pagrindinis prioritetas viskam, kas susiję su kriptovaliutomis. Rinkdamiesi „DASH“ piniginę ieškokite dviejų veiksnių autentifikavimo, saugaus PIN funkcijos ir, žinoma, galimybės valdyti asmeninius raktus.
 • Atsarginės kopijos kūrimo ir atkūrimo parinktys. Tai funkcija, kurios, tikiuosi, niekada neprireiks, bet ar esate pasirengęs rizikuoti, kad jūsų DASH turtas bus prarastas, jei negalėsite sukurti atsarginės kopijos ir atkurti savo piniginės?
 • Vykstanti plėtra. Vykstanti plėtra dažnai nepastebima, tačiau jei norite, kad piniginė ir toliau tobulėtų bei pasiūlytų naujų funkcijų, turite pasirinkti vieną su aktyvia kūrėjų komanda ir, pageidautina, taip pat klausytis vartotojų bendruomenės..
 • Pagalba klientams. Tai yra sritis, kurios trūksta daugeliui kriptovaliutų verslų. Įsitikinkite, kad pasirinktoje piniginėje yra palaikymo komanda, kuri gali padėti, jei kyla piniginės problemų. Skaitykite interneto forumuose ir peržiūrėkite svetaines, kad sužinotumėte, ar piniginės palaikymo komanda iš tikrųjų yra naudinga.

Dabar pereikime prie realiai žiūrinčių į pinigines.

DASH aparatinės piniginės

Yra kelios aparatinės piniginės, tačiau neabejotinai populiariausios yra „Ledger Nano S“ ir „Trezor“. Abu palaiko DASH saugojimą, todėl pradėkime nuo šios saugiausios parinkties.

„Nano S“ knyga

Kaip viena populiariausių aparatūros piniginių galite būti tikri, kad „Ledger Nano S“ yra tvirtas pasirinkimas. Pažiūrėkime, ar tai tiesa.

Saugumo sumetimais, „Ledger“ aparatinėje piniginėje, saugokime savo DASH izoliuotoje aplinkoje, privačius raktus užrakindami PIN kodu. Yra dviejų veiksnių autentifikavimo palaikymas, o bet kokioms operacijoms reikalingas rankinis patvirtinimas, naudojant „Ledger“ įrenginio ir įrenginio OLED ekrano mygtukų derinį..

„Ledger Nano“ piniginė DASH

„Ledger Nano S“ piniginė. Vaizdo šaltinis: Ledger.com

Jei be DASH turite monetų, su malonumu sužinosite, kad knyga palaiko visas pagrindines kriptovaliutas ir gerą altoinų pasirinkimą. Jis taip pat turi atsarginę kopiją ir atkūrimą, kuris padės išlaikyti ramybę. Aktyvi kūrėjų komanda visą laiką prideda daugiau funkcijų ir monetų.

Didžiausias trūkumas yra kaina, kuri šiuo metu yra 99,99 USD (2018 m. Rugpjūtis). Taip pat nėra mobiliųjų įrenginių palaikymo, todėl tai nebūtinai yra patogus laikymo būdas. Galiausiai, „PrivateSend“ ir „InstantSend“ funkcijos nepalaikomos, nors tai planuojama ateityje.

TREZORAS

„Trezor“ buvo pirmoji kriptovaliutos aparatinės įrangos piniginė, ir tai išlieka populiarus pasirinkimas. Tai yra ir maža, ir saugi, suteikianti PIN apsaugą, rankinį operacijų patvirtinimą, dviejų veiksnių autentifikavimą ir pažangią kriptografiją.

„Trezor“ aparatinės piniginės brūkšnys

„Trezor“ aparatinės piniginės parinktys. Vaizdo šaltinis: Trezor.io

Kaip ir konkurentas „Ledger Nano S“, „Trezor“ palaiko ne tik DASH, bet ir visas kitas pagrindines kriptovaliutas bei įvairius altkoinus. Taip pat kaip ir „Nano S“, aktyvi kūrėjų grupė nuolat tobulina „Trezor“.

„PrivateSend“ ir „InstantSend“ funkcijos nėra palaikomos, tačiau palaikymas planuojamas ateityje.

„Trezor“ kaina prasideda nuo 89 EUR + PVM, todėl tai gali atgrasyti kai kuriuos vartotojus.

Stalinės DASH piniginės

Stalinės piniginės nėra tokios saugios kaip aparatinės piniginės, tačiau jos dažniausiai būna saugesnės nei mobiliosios piniginės. Žemiau yra keletas gerų DASH darbastalio piniginės alternatyvų.

Brūkšnio šerdis

Tai yra oficiali DASH piniginė, ir kaip tokia ji buvo specialiai sukurta DASH saugoti, siųsti ir priimti. Jis palaiko tiek „PrivateSend“, tiek „InstantSend“ funkcijas.

„Dash Core“ piniginė

„Dash Core“ darbalaukio piniginė. Vaizdo šaltinis: Dash.org

„Dash Core“ piniginė suteikia jums galimybę valdyti savo asmeninius raktus ir ją paprasta nustatyti ir naudoti. Taip pat yra „iOS“ programa, kuri tiesiogiai jungiasi prie DASH tinklo ir naudoja „Shapeshift“, kad būtų galima mokėti už Bitcoin naudojant DASH.

Kol kas nėra „Android“ palaikymo, ir kadangi tai yra visas klientas, jį saugoti ir apdoroti yra gana sunku.

Išėjimas

„Exodus“ piniginė yra populiarus pasirinkimas nuo jos pristatymo 2016 m. Liepos mėn. Taip yra dėl savo patogios naudoti ir gražios vartotojo sąsajos, taip pat dėl ​​vis didėjančio monetų skaičiaus..

„Exodus“ piniginės brūkšnys

„Exodus“ piniginė DASH. Vaizdo šaltinis: Exodus.io

Man labai patinka „Exodus“, aš pats jį naudoju. Tai suteikia privačių raktų ir operacijų duomenų šifravimą ir abu yra saugomi jūsų įrenginyje. Taip pat yra naudinga vieno paspaudimo atsarginės kopijos kūrimo ir atkūrimo sistema.

„Exodus“ įmontuotas „Shapeshift“, leidžiantis greitai keistis kriptografija. Yra versijų, skirtų „Windows“, „Mac“ ir „Linux“, taip pat yra puiki palaikymo komanda visą parą ir visą parą.

Žinoma, ji nėra tokia saugi kaip aparatinė piniginė, o kai kurie vartotojai skundėsi, kad trūksta 2 veiksnių autentifikavimo, tačiau tai išlieka tvirtas piniginės pasirinkimas.

Jaxx

„Jaxx“ piniginė gyvuoja maždaug 4 metus ir buvo sukurtas užtikrinant paprastą vartotojo patirtį. Kaip „Chrome“ naršyklės plėtinį rasite darbalaukio versiją, skirtą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“, taip pat versijas mobiliesiems, skirtas „Android“ ir „iOS“. Kadangi ji skirta pradedantiesiems, sąsaja yra labai intuityvi ir lengvai naudojama.

„Jaxx“ stalinės piniginės vartotojo sąsaja

„Jaxx“ stalinės piniginės vartotojo sąsaja. Vaizdo šaltinis: 99Bitcoinai

„Jaxx“ saugo jūsų asmeninius raktus savo įrenginyje, tačiau dar nėra palaikymo 2 veiksnių autentifikavimui. Piniginė suderinama su daugybe kriptovaliutų ir patogiai įmontuota „Shapeshift“, kad būtų galima lengvai pakeisti žetonus.

Atominė piniginė

„Atomic Wallet“ yra kelių valiutų piniginė, palaikanti DASH. Šiuo metu jis palaiko daugiau nei 300 kriptovaliutų. Tai taip pat palaiko momentinį DASH konvertavimą į kitą kriptovaliutą naudojant „Changelly“ arba „Shapeshift“. Tai galėtų sutaupyti centralizuotų biržų sandorių mokesčius.

Atominės piniginės brūkšnys

„Atomic Wallet“ vartotojo sąsaja „Mac“ ir „Mobile“

Vartotojo sąsaja yra švari, intuityvi ir patogi vartotojui. Šiuo metu jį galima įsigyti „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Jie planuoja 2018 m. Spalio mėn. Išleisti savo piniginę. Skirtingai nuo kitų šiame sąraše esančių piniginių, „Atomic“ taip pat įgalinta tiesioginė klientų pagalba..

Naudodamas „Atomic DASH“ piniginę, vartotojas visada valdo savo raktus. Tai reiškia, kad tai yra saugesnė alternatyva internetinėms internetinėms piniginėms. Taip pat yra daugybė piniginės funkcijų, įskaitant galimybę greitai ir lengvai pridėti bet kokį ERC20 prieigos raktą.

Mobiliosios DASH piniginės

Mobiliosios piniginės atsisako ko nors saugaus, tačiau yra patogiausias būdas laikyti monetas. Kadangi DASH yra skirtas naudoti kaip mokėjimo metodą, turint mobilią piniginę, kad keliaujant būtų galima laikyti mažą kiekį monetų, yra protinga.

Coinomi

Coinomi yra galinga mobilioji piniginė, kurioje telpa DASH ir daugiau nei 100 kitų kriptovaliutų, įskaitant visas pagrindines monetas.

„Coinomi“ mobilioji programa DASH

„Coinomi“ mobilioji programa „iStore“. Vaizdo šaltinis: „iTunes“

Jis buvo sukurtas taip, kad būtų kuo patogesnis vartotojui, ir sąsaja puikiai tinka net pradedantiesiems. „Shapeshift“ sukurtas tiesiai, todėl greitai ir lengvai atliekamos konversijos.

Privatūs raktai visada lieka jūsų prietaise, tačiau yra tik tokie pat saugūs, kaip ir pats įrenginys. Deja, „iOS“ vartotojams šiuo metu yra tik „Android“ skirta „Coinomi“ versija.

Daugiau apie piniginę galite perskaityti išsamioje „Coinomi“ apžvalgoje.

„Dash“ piniginė

DASH piniginė yra atviro kodo „Android“ programa, sukurta specialiai DASH saugoti, siųsti ir priimti. Tai paprasta naudoti ir paprasta, nes jis buvo sukurtas specialiai DASH, todėl palaiko „InstantSend“.

„DASH Core“ piniginės „Play Store“

„DASH Core“ piniginė „Play“ parduotuvėje. Vaizdo šaltinis: Zaidimu parduotuve

Naudoti piniginę yra taip pat lengva, kaip atsisiųsti ir įdiegti programą, nes nereikia registruotis. Kai esate neprisijungę, mokėjimus galite siųsti net per „Bluetooth“.

Didžiausi trūkumai yra „iOS“ versijos trūkumas ir bet kokių monetų, išskyrus „DASH“, palaikymo trūkumas.

DASH interneto piniginės

Jei norėtumėte patogios internetinės parinkties, galėtumėte apsvarstyti „MyDashWallet“.

Tai įdomus projektas, kurį įkvėpė „MyEtherWallet“. „MyDashWallet“ leidžia lengvai prisijungti prie DASH blokų grandinės.

Nors tai yra internetinė piniginė, ji nėra internetinė piniginė ta prasme, kad jūs visada išlaikote savo privačių raktų kontrolę, tačiau jie niekada neperduodami į „MyDashWallet“ serverius.

Jis taip pat suderinamas su „Ledger“ ir „Trezor“ aparatinės įrangos piniginėmis ir palaiko „DASH“ „InstantSend“ ir „PrivateSend“ funkcijas.

Neigiama yra tai, kad jis suderinamas tik su DASH ir gali būti šiek tiek per sudėtingas pradedantiesiems.

Kitos laikymo alternatyvos

Jei nenorite išleisti pinigų aparatinei piniginei, bet vis tiek norite kuo daugiau saugumo, atsakymas gali būti DASH popierinė piniginė. DASH pateikia a Popierinės piniginės generatorius kad galėtumėte greitai perkelti savo DASH į saugią vietą šaltoje saugykloje.

Savo DASH taip pat galėtumėte laikyti mainų piniginėje, tačiau tai nerekomenduojama, nebent planuojate monetas naudoti prekybai. Priešingu atveju mainų piniginė gali būti mažiausiai saugus pasirinkimas, nes keitykla laikys jūsų asmeninius raktus, o mainai dažnai būna įsilaužėlių taikinys..

Išvada

Kadangi DASH egzistuoja ilgą laiką ir yra labai populiari kriptovaliuta, galima rinktis iš daugybės piniginių – net daugiau nei aš čia aptariau. Galite eiti kiek įmanoma saugiau naudodamiesi aparatine pinigine, arba naudoti mobilųjį piniginę, kad būtų patogiau leisti pinigus. Taip pat yra darbastalio piniginės ir internetinės piniginės. Ir, žinoma, visada yra žemų technologijų popierinė piniginė, kuri suteikia panašią aparatinės piniginės apsaugą, tačiau be išlaidų.

Saugumo sumetimais visada įsitikinkite, kad turite savo asmeninius raktus, kad ir kokią piniginę pasirinktumėte. Dažna apgaulė – piniginė saugo jūsų asmeninius raktus internete, o tai suteikia kūrėjams visišką prieigą prie jūsų piniginės ir monetų.

Visos čia aptartos piniginės yra išvardytos oficialioje DASH svetainėje ir patvirtintos DASH. Jaučiuosi saugus sakydamas, kad šios piniginės yra geras pasirinkimas jūsų DASH saugoti.

Geriausios DASH pirkimo vietos:

 • Binansas
 • Kraken
 • Bittrex
 • „HitBTC“
 • Huobi

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me