Geriausios „Dogecoin“ piniginės: saugiausios vietos, kur laikyti „DOGE“

Daug DOGE, reikia piniginės!

Nepaisant to, kad „Dogecoin“ buvo išleistas kaip „memecoin“, viliojimas vis dar žavi kripto bendruomenę ir yra viena iš priežasčių, kodėl ji vis dar išlaiko tokį aukštą rinkos viršutinių ribų reitingą.

Jei nusprendėte prisijungti prie šios tendencijos, jums reikės kelių saugių būdų, kaip laikyti tą meme interneto auksą. Atsižvelgiant į didėjantį „Dogecoin“ populiarumą, dabar yra daugybė skirtingų saugojimo galimybių ir piniginių su DOGE palaikymu.

Šiame įraše išanalizuosime geriausias šiuo metu turimas „Dogecoin“ pinigines. Tai apims stalinių, mobiliųjų ir aparatinės piniginių pasirinkimą. Mes taip pat apžvelgsime, kaip galite sukurti saugią šaldymo kamerą naudodami elementarų, tačiau saugų popierinės piniginės variantą.

6 geriausios „Dogecoin“ piniginės

Prieš pradėdami gilintis į „Dogecoin“ piniginių sąrašą, svarbu nurodyti viršutinių piniginių pasirinkimo kriterijus. Mes remiamės tokiais veiksniais kaip piniginės sauga, nuolatinė pagalba, patogumas vartotojui, išlaidos ir bendri bendruomenės atsiliepimai.

Tai nėra visiškai išsamus sąrašas ir gali būti keletas piniginių, kurių nepadengėme. Jei vis dėlto norite naudoti bet kurią kitą piniginę, įsitikinkite, kad bendruomenė ją patikrino ir ar jai buvo atlikti bendri saugumo auditai..

„Ledger Nano S Hardware“ piniginė

Laikymas neprisijungus yra laikomas saugiausiu ir saugiausiu kriptovaliutų laikymo būdu. Vienas neprisijungus saugomas būdas yra aparatinė piniginė, o viena iš geriausių aparatinės piniginių yra „Ledger Nano S.“. Priežastis, kodėl tai yra vienas iš geriausių pasirinkimų, yra tai, kad įrenginyje yra daugybė saugos funkcijų, kad jūsų monetos būtų kuo saugesnės. ir nuo įsilaužėlių nepasiekiamoje vietoje.

„Nano S“ knyga atrodo kaip nedidelis USB įrenginys, kurio vienas esminis skirtumas yra tas, kad jame yra įmontuotas OLED ekranas, kuris naudojamas kartu su mažais įrenginio mygtukais patvirtinti ir rankiniu būdu patikrinti operacijas. „Ledger“ saugiai saugo jūsų asmeninių raktų PIN kodą, lengvai naudojama atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo funkcija, taip pat dviejų veiksnių autentifikavimas..

„Ledger Nano S Dogecoin“

„Ledger Nano S“ įrenginys. Vaizdas per ledger.com

Įrenginys ne tik saugo jūsų „Dogecoin“ privačius raktus, bet ir palaiko daugiau nei 700 skirtingų kriptovaliutų saugojimą. Taigi, jūs tikriausiai galite laikyti beveik visas savo valdas Didžiojoje knygoje, kad viskas būtų saugu ir saugu.

Vienintelis „Ledger Nano S“ trūkumas yra tas, kad jis nėra nemokamas, o nuo 2018 m. Lapkričio jums kainuos 99 USD, o tai, mūsų manymu, yra verta, atsižvelgiant į papildomą saugumą, kurį gaunate su aparatine pinigine..

„Trezor One Hardware“ piniginė

Šiek tiek pigesnė aparatinė piniginė, kainuojanti 83 eurus, yra „Trezor One“. Tai yra aparatinė piniginė, kurią sukūrė „Satoshilabs“ – įmonė, įsikūrusi Čekijoje. Kartu su „Ledger“ „Trezor“ yra viena patikimiausių aparatinės įrangos piniginių. Be piniginės palaikymo „Dogecoin“, jis palaiko dar 700 žetonų.

Kaip ir „Ledger Nano“, privatūs „Dogecoin“ piniginės raktai laikomi jūsų prietaise, todėl bet kokiems įsilaužėliams labai sunku įsitraukti į jį per internetinius ryšius. Jis sąveikauja su „Trezor“ tiltu, kuris palengvina jūsų „Trezor“ įrenginio ir naršyklės ryšį. Žemiau pateikiama ekrano kopija su „Dogecoin Trezor“ vartotojo sąsaja.

„Trezor Home Dogecoin“

„Trezor Model One“ namų sąsaja sujungta per „Trezor“ tiltą. Vaizdas per Reddit

Nors „Trezor Model One“ yra pradinio lygio piniginė, „SatoshiLabs“ taip pat sukūrė brangesnę versiją, vadinamą T modelis. Tai mažmeninė prekyba už 180 eurų ir, skirtingai nei „Trezor One“, ji turi spalvotą jutiklinį ekraną. Tai palengvina sąveiką su pinigine, nereikalaujant rankiniu būdu įvesti įvesties skaitmenų po skaitmenų.

Kalbant apie monetų aprėptį, „T“ modelis palaiko dar keletą monetų ir palaiko kriptovaliutas, tokias kaip „Ripple“ (XRP), „Monero“ (XMR) ir keletą kitų ne ERC20 monetų. Tačiau jie turi tą patį saugumą ir ploną funkcionalumą, todėl jei neketinate laikyti šių monetų, gali pakakti „Trezor One“.

Oficiali „Dogecoin“ piniginė

Jei jus tikrai domina „Dogecoin“, geriausias būdas laikyti monetas yra oficialus „Dogecoin“ piniginė. Stalinės versijos piniginės versija yra tiek pagrindinėje piniginėje, kuri atsisiunčia visą blokų grandinę ir padeda apsaugoti tinklą, tiek paprastojoje versijoje, vadinamoje „MultiDoge“ tinka tiesiog saugoti ir perduoti „Dogecoin“, o mobilioji versija skirta „Android“ įrenginiams.

Darbalaukio versijas, tiek „Core“, tiek „Lite“, galima naudoti „Windows“, OSX ir „Linux“. Vienas įspėjimas yra tas, kad paprastosios versijos negalima naudoti kasybai, taigi, jei jus domina „Dogecoin“ kasyba, jums reikės pagrindinės versijos.

Oficiali „Dogecoin“ piniginė

Oficialios „Dogecoin“ piniginės vartotojo sąsaja. Vaizdas per Reddit

Oficiali „Dogecoin“ piniginė nėra gražiausia, kurią pamatysite, tačiau ją greitai ir lengvai galima nustatyti ir naudoti. Sinchronizavimo procesas nėra labai ilgas, ypač jei naudojate paprastą versiją, ir suprasite, kad sąsają lengva suprasti ir naršyti..

Oficialių „Dogecoin“ piniginių trūkumas yra palaikymo trūkumas arba „iOS“ ir tai, kad tai tik „Dogecoin“ piniginė, taigi, jei turite kitų monetų, jums taip pat reikės kitos piniginės.

„Dogechain“ piniginė (internetinė piniginė)

Kad būtų patogiau naudoti, kai kurie žmonės nori internetinių piniginių, kurias galima pasiekti iš bet kurios naršyklės. Nerekomenduojame tokio tipo piniginės dėl saugumo problemų, tačiau jei turite reikalų tik su nedideliais DOGE kiekiais „Dogechain“ piniginė yra tvirtas internetinės piniginės pasirinkimas.

Geros naujienos yra tai, kad ši piniginė užšifruoja viską, o „Dogechain“ niekada nepasiekia jūsų piniginės informacijos. Šifruoti failai saugomi debesyje, o ne „DogeChain“ serveriuose, taigi, net jei branduolinis smūgis iš karto pašalino visus „Dogechain“ serverius, vis tiek galėsite pasiekti savo monetas..

Tai paprastas sprendimas ir ypač gerai veikia, jei esate dažnas keliautojas, kuriam gali prireikti prieigos prie jūsų „Dogecoin“ piniginės iš įvairių vietų ir įvairių kompiuterių.

Jaxx piniginė

Jaxx yra kelių monetų piniginė, turinti ir darbalaukio, ir mobiliojo ryšio galimybes, ir tai dar vienas geras pasirinkimas tiems, kurie nori saugiai laikyti savo „Dogecoins“. Jis buvo neseniai atnaujintas ir dabar vadinamas „Jaxx Liberty“, jame galima laikyti daugiau nei 85 skirtingas kriptovaliutas, jų vis pridedama..

Pradėjus veikti 2014 m., „Jaxx“ piniginė buvo atsisiųsta milijonus kartų, ir tai yra geriausias pasirinkimas daugeliui kriptovaliutų entuziastų dėl daugybės monetų, kurias ji gali laikyti, ir todėl, kad „Jaxx“ komanda toliau tobulina piniginę.

„Jaxx Liberty“ darbalaukio versiją galima atsisiųsti „Windows“, OSX ir „Linux“. Mobili versija palaiko tiek „Android“, tiek „iOS“ įrenginius ir yra net „Google Chrome“ plėtinys, skirtas naudoti piniginę internete. Be to, galite sinchronizuoti ir susieti savo piniginę visuose šiuose įrenginiuose. Tai patogumas.

Vartotojo sąsaja yra labai intuityvi ir patogi naudoti, ir tai leidžia jums išlaikyti savo privačių raktų valdymą. Net ir tiems, kurie anksčiau niekada nenaudojo kriptovaliutos piniginės, neturėtų kilti problemų išmokti valdyti savo DOGE naudojant „Jaxx“ piniginę. Be to, „Jaxx“ keičiasi monetomis vėjeliu su integruota „ShapeShift“ integracija.

„Dogecoin“ popierinė piniginė

Mokyklinis būdas saugiai saugoti kriptovaliutas yra fizinė popierinė piniginė. Nors tai jau neminima tiek, kiek anksčiau, popierinės piniginės vis tiek yra labai geras pasirinkimas, jei saugumas yra vienas iš jūsų svarbiausių rūpesčių.

Popierinė piniginė yra ne kas kita, kaip privatūs raktai, atspausdinti ant popieriaus lapo. Popieriniai piniginių generatoriai taip pat dažnai spausdina QR kodus, kad būtų lengviau perkelti monetas. Tačiau pagrindinis popierinės piniginės patrauklumas yra tas, kad ji nėra prijungta prie interneto, o tai reiškia, kad įsilaužėlis negali pavogti monetų.

„DogeCoin“ popierinės piniginės generatorius

Internetinis „Dogecoin“ piniginės generatorius. Šaltinis: „WalletGenerator.net“

Žinoma, pati popierinė piniginė vis dar neapsaugota nuo vagystės ar sunaikinimo, todėl ją sugeneravus būtina saugoti savo piniginę. Daugelis žmonių saugiam popierinių piniginių saugojimui naudoja seifą ar banko seifą. Daugelis žmonių taip pat rekomenduoja popierinės piniginės kopiją laikyti keliose saugiose vietose, jei viena būtų sunaikinta.

Vienas iš populiariausių popierinių piniginių generatorių yra „WalletGenerator.net“, kuri ne tik palaiko „Dogecoin“ popierinių piniginių kūrimą, bet ir gali būti naudojama kuriant popierines pinigines 196 kitoms kriptovaliutoms.

Taip pat patartina, kad jei „Dogecoin“ piniginėje naudojate tokį popierinės piniginės generatorių, kad jį naudojatės neprisijungę. Galite atsisiųsti svetainės failus ir tada rankiniu būdu sugeneruoti piniginę neprisijungus veikiančioje aplinkoje, kuri, be abejo, yra daug saugesnė nei naudoti ją prisijungus prie interneto.

Išvada

Kokią „Dogecoin“ piniginę nuspręsite naudoti, iš tikrųjų priklauso nuo jūsų pačių pageidavimų.

Jei ieškote pigaus ir greito monetų siuntimo / priėmimo būdo, oficiali „Dogecoin“ piniginė gali jums tikti. Arba, jei ieškote saugesnių šaltojo sandėliavimo galimybių didesniam DOGE sandėliui, galite apsvarstyti aparatinę ar popierinę piniginę.

Atminkite, kad saugant kriptovaliutas jūsų saugumas turėtų būti didžiausias rūpestis. Labai lengva pamesti monetas įsilaužėliams, neteisingai įvesti adresą arba paprasčiausiai pamiršti savo slaptafrazę. Visada laikykitės visų saugumo priemonių ir naudokite saugiausią kriptovaliutų saugyklą.

Pirkimo vietos DOGE:

  • „HitBTC“
  • Kraken
  • Bittrex
  • Poloniex
  • Kriptopija

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me