Geriausios „EOS“ piniginės – saugiausios EOS saugojimo parinktys

„EOS“ buvo sukurta kaip keičiama ir patogi platforma decentralizuotų programų kūrimui. Tai konkurentas su „Ethereum“ šioje erdvėje. Gimtoji „EOS“ platformos moneta taip pat žymima simbolio EOS simboliu. Pagal rinkos kapitalizaciją jis greitai išaugo į vieną iš dešimties geriausių monetų.

Jei norite pasikrauti EOS, jums tikrai reikės saugios piniginės, nes nenorite paprasčiausiai palikti monetų biržoje (apie tai vėliau).

Yra kelios „EOS“ piniginės parinktys – nuo mobiliojo iki darbalaukio iki aparatinės ar naršyklės. Kiekvienas iš jų turi stipriąsias ir silpnąsias puses, todėl pažvelkime giliau.

Saugios „EOS“ piniginės funkcijos

Norėdami užtikrinti saugiausią piniginę, rinkitės šias EOS piniginės pasirinkimo savybes:

 • „EOS Mainnet“ palaikymas: Bet kokia jūsų naudojama piniginė turėtų palaikyti „EOS mainnet“ monetas. Jei įmanoma, taip pat turėtumėte rasti tokią, kuri palaikytų būsimus kitų projektų oro lašus EOS turėtojams.
 • Tvirtos saugos savybės: tokie kaip išplėstinis šifravimas ir dviejų veiksnių autentifikavimas, turėtų būti pateikti. Taip pat patikrinkite, ar nėra kitų saugumo funkcijų, kurios užtikrintų jūsų EOS monetų saugumą nuo įsilaužėlių.
 • Jūsų privačių raktų valdymas: Niekada nenorite atsisakyti savo privačių raktų valdymo, todėl ieškokite piniginių, leidžiančių kontroliuoti privačius raktus.
 • Vykdoma plėtra: Turėtumėte pasirinkti piniginę, kuriai būtų skirta speciali kūrėjų komanda ir nuolatinė plėtra. Tai užtikrins didžiausią funkcionalumą ir nuolatinį saugumą, taip pat naujas funkcijas ir patobulinimus ateityje.
 • Pagalba klientams: Jei turite kokių nors su pinigine susijusių problemų, tikrai džiaugsitės, jei turite piniginę su reaguojančia ir naudinga klientų pagalba.
 • Teigiami atsiliepimai: Visada verta ieškoti internete ir pamatyti, ką bendruomenė sako apie bet kokią jūsų svarstomą piniginę.

Pažymėję visus šiuos klausimus, galėsite susiaurinti tinkamų piniginių, skirtų saugoti EOS, pasirinkimą, ir tai aš jau padariau. Pažiūrėkime.

Geriausios „EOS“ piniginės

Anksčiau „EOS“ galėjo būti saugoma bet kurioje su „ERC-20“ suderinamoje piniginėje, tačiau tai pasikeitė 2018 m. Birželio mėn. Šią dieną „EOS“ pristatė savo pagrindinį tinklą ir tapo prieinama daugybė skirtingų „EOS“ specifinių saugojimo galimybių. Žemiau pateikiamos 5 geriausios „EOS“ piniginės, į kurias galėtumėte atsižvelgti.

„Ledger Nano S“ (aparatinės įrangos piniginė)

„Ledger Nano S“ yra viena iš geriausiai parduodamų aparatinės įrangos piniginių, ir jei saugumas yra jūsų didžiausias rūpestis, tada pasirinkti „Eed“ monetų saugojimo knygą nėra reikalo. Jūs paprasčiausiai nerandate geresnio monetų saugumo nei aparatinė piniginė, o „Ledger Nano S“ puikiai išsiskiria.

„EOS Ledger Nano S“

„Ledger Nano S“ dabar su EOS palaikymu. Šaltinis: trybe

Kai kurios pagrindinės „Ledger Nano S“ savybės:

 • Operacijos patvirtinamos ekrane ir jas reikia atlikti fiziškai;
 • Jūsų duomenys yra apsaugoti PIN kodu;
 • Sąskaitos yra užšifruotos ir visiškai sukurtos jų atsarginės kopijos;
 • Kenkėjiškų programų antrojo veiksnio patikrinimai;
 • Parama kelioms kriptovaliutoms;
 • Nustatymo paprastumas.

„Ledger“ trūkumas yra tas, kad jis nėra nemokamas, tačiau 99 USD kainų etiketė yra maža, jei turite daugiau nei 1000 USD kriptovaliutų, kurias galite laikyti.

„Infinito“ piniginė (mobilioji piniginė)

Mobiliosios piniginės nėra žinomos kaip saugiausios, iš tikrųjų jos yra tik tokios saugios, kaip jūsų mobilusis įrenginys. Jei manote, kad jūsų mobilusis įrenginys yra pakankamai saugus kriptografiniam turtui laikyti, tada „Infinito“ piniginė gali būti geras pasirinkimas.

Čia saugoma ne tik EOS, bet ir daugybė kitų kriptovaliutų, įskaitant „Bitcoin“, „Litecoin“, „Bitcoin Cash“, NEO, „Dash“, ADA, „Ethereum“ ir visus ERC-20 žetonus..

„Infinito EOS“ piniginės vartotojo sąsaja

„Infinito“ mobiliosios piniginės vartotojo sąsaja. Šaltinis: „iStore“

Kol jūsų mobilusis įrenginys yra saugus, „Infinito“ suteikia tvirtą saugumą, įskaitant „Touch ID“ funkciją.

Be to, tai suteikia jums intuityvią vartotojo sąsają ir 12 kalbų palaikymą. Privatūs raktai niekada neišeina iš jūsų įrenginio ir yra visiškai užšifruoti, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga.

Piniginę vartotojų bendruomenė priėmė labai gerai, o „iOS“ versija gavo 4,8 žvaigždutę iš 5, o „Android“ versija turi 4,4 iš 5 žvaigždžių. Tikrai verta pasidomėti, jei norite lengvai ir intuityviai išsaugoti EOS.

„SimplEOS“ (darbalaukio piniginė)

Stalinių kompiuterių piniginės laikomos saugesnėmis nei mobiliosios programos, tačiau jos vis tiek nėra saugesnės nei jūsų kompiuteris. „SimplEOS“ buvo sukurtas vienu tikslu, ty sąveikauti su EOS ekosistema. Rasite suderinamumą su visais „EOS.io“ programinės įrangos aspektais ir yra versijų, skirtų „Windows“, „iOS“ ir „Linux“.

Greitas ir paprastas atsisiuntimas ir įdiegimas. „SimplEOS“ leidžia lengvai siųsti, gauti ir laikyti EOS monetas. Yra palaikymas „EOS airdrops“ ir balsavimo portalui, be to, jis palaiko kelias paskyras.

„SimpleOS“ vartotojo sąsajos balsavimas

„SimplEOS“ vartotojo sąsaja su balsavimo funkcijomis. Šaltinis: „Simpleos“ svetainė

Neigiama yra tai, kad EOS monetos yra viskas, ką galite laikyti naudodami „SimplEOS“. Jei jums reikia laikyti kitas monetas, jums reikės kitos piniginės.

Būsimi atnaujinimai apima saugias uždelstas operacijas ir mobiliąsias pinigines, skirtas tiek „Android“, tiek „iOS“.

„Scatter“ (darbalaukio piniginė)

Naršyklės piniginės laikomos mažiausiai saugiomis, nes jos dažnai siunčia jūsų asmeninį raktą į įmonės serverius. Išsklaidyti buvo „Chrome“ plėtinys, kuris išvengė saugumo problemų naudodamas „Vienkartinį prisijungimą“ su asimetriniu šifravimu. Tai leidžia pasirašyti operacijas niekada neatskleidžiant savo asmeninio rakto. Neseniai jis buvo perkeltas į „Windowns“, „iOS“ ir „Linux“ darbalaukio versiją, todėl jis tapo dar saugesnis.

Viskas saugoma jūsų įrenginyje, kai naudojate „Scatter“. Visi duomenys, kuriuos reikia siųsti į blokų grandinę, perduodami kaip maišos piršto atspaudas, kuris iš esmės yra užšifruotas simbolių kratinys.

Išsklaidykite „EOS“ privalumus

Pagrindiniai sklaidos pranašumai. Šaltinis: „Scatter“ svetainė

Šiuo metu palaikoma „EOS“ ir „Ethereum“, tačiau ateityje bus palaikoma daugiau blokų. „Tron“ buvo pridėta neseniai, tačiau šiuo metu yra tik „Tron“ testnet. „Scatter“ planuoja išleisti mobilią versiją, skirtą „iOS“ ir „Android“.

„EOS“ popierinė piniginė

Popierinė piniginė yra fizinė piniginė, kuri laikoma gana saugia, nes akivaizdu, kad ji niekada neprijungta prie interneto, o tai reiškia, kad įsilaužėlis niekaip negali pavogti asmeninių raktų, saugomų popierinėje piniginėje..

Yra keletas popierinės piniginės naudojimo minusų. Jis gali būti fiziškai pavogtas, jį gali sunaikinti ugnis ir vanduo arba paprasčiausiai suskaidyti.

Jei nuspręsite naudoti popierinę piniginę, rekomenduojama pasidaryti kelias kopijas ir laikyti jas skirtingose, saugiose vietose.

Štai įjungtas popierinės piniginės generatorius EOS Gitubas.

„EOS Exchange“ saugojimo rizika

Jei perkate „EOS“ iš keityklos, gali kilti pagunda ją tiesiog palikti mainų piniginėje. Jei tai trumpalaikis sprendimas, nes planuojate prekiauti su EOS, tai turėtų būti gerai.

Jei planuojate išlaikyti savo EOS ilgą laiką, mainų piniginė nėra gera idėja dėl dviejų priežasčių:

 • Įsilaužėliai reguliariai taiko mainus;
 • Jie beveik tikrai neleis jums visiškai kontroliuoti savo privačių raktų.

Laikydami savo kriptografinius išteklius mainų piniginėje, galite susidurti su nereikalinga rizika, ir dauguma šifravimo entuziastų jums pasakys, kad kuo greičiau perkelkite savo kriptovaliutas iš biržos į saugią piniginę..

Išvada

Kadangi EOS yra didelis ir populiarus projektas, reikia apsvarstyti daugybę piniginės variantų. Čia apžvelgiau tik keletą, tačiau galite apžiūrėti ir „Trezor“ aparatinę piniginę bei „Jaxx Liberty“ piniginę..

Jei atsisiųsite ir naudosite vieną iš anksčiau nurodytų piniginių, įsitikinkite, kad apsilankėte oficialioje atitinkamos piniginės svetainėje ir jos neatsisiųsite iš jokių trečiųjų šalių svetainių. Taip pat norėsite išbandyti piniginę su nedideliu kiekiu EOS, kad įsitikintumėte, jog viskas gerai.

Įdiegę „EOS“ piniginę, įsitikinkite, kad naudojatės kriptovaliutų saugumu 101. Tai apima stiprių ir saugių slaptažodžių naudojimą bei kompiuterio antivirusinių programų atnaujinimą..

Kad ir ką darytumėte, saugokite asmeninius raktus ir atkūrimo sėklas!

EOS pirkimo vietos:

 • Binansas
 • Kraken
 • Bittrex
 • „HitBTC“
 • Poloniex
 • Huobi

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me