Geriausios „IOTA“ piniginės: į ką reikia atsižvelgti

IOTA yra viena iš nedaugelio kriptovaliutų, kurios kuriamos naudojant ne tik „blockchain“ technologiją. IOTA atveju naudojama technologija yra „Directed Acyclic Graph“ (DAG) technologija, o IOTA savo tinklą vadina „The Tangle“.

Tai patraukli technologija, galinti aplenkti „blockchain“. Galbūt jūs jau girdėjote apie tai ir jaučiatės panašiai, todėl planuojate tik keletą IOTA. Ar žinote geriausias IOTA pinigines monetoms laikyti?

Tai bus aptarta likusioje šio straipsnio dalyje, nes labai svarbu, kad monetoms laikyti pasirinktumėte saugią piniginę. Jei šiuo metu mainų piniginėje turite IOTA, tai suteiks jums geresnių, saugesnių ir saugesnių alternatyvų.

Peržiūrėsiu ne tik geriausias pinigines, kurias šiuo metu galima laikyti IOTA, bet ir apžvelgsiu naujausias pinigines, kurios šiuo metu kuriamos.

Kodėl jums reikalinga IOTA piniginė

Pirkdami IOTA biržoje ir laikydami ją savo piniginėje, jūs tikrai nevaldote savo monetų. Mainai vis dar turi privačius tų monetų raktus, todėl iš tikrųjų jie valdo monetas.

Kodėl jums reikalinga IOTA Wallert

Vaizdas per „Fotolia“

Be to, kad jūsų monetos nėra saugios, joms liekant biržoje, joms gresia įsilaužėliai, kurie galėtų patekti į centrinius mainų serverius ir pavogti jūsų monetas..

Aš tikiu, kad jūs gerai žinote visus įsilaužimus, įvykusius nuo tada, kai „Bitcoin“ pirmą kartą buvo išleistas 2009 m.

Buvo Mt. „Gox Hack“ (460 mln. USD), „Bitfinex“ (72 mln. USD), „CoinDash Ethereum“ (7 mln. USD) ir daugelis kitų mažesnių ir didesnių įsilaužimų..

Ir žinote, kas nutiko beveik visiems žmonėms, kurie turėjo monetas šiose biržose, kai buvo įsilaužta? Jie pametė monetas. Kai kurie buvo grąžinti, tačiau kur kas dažniau lėšos tiesiog prarandamos visiems laikams. Štai kodėl taip svarbu perkelti monetas nuo mainų piniginės ir į savo saugią piniginę.

Tai paaiškina, kodėl IOTA piniginė yra tokia svarbi.

Kokia „IOTA“ piniginė yra geriausia

Nors IOTA buvo kuriama nuo 2015 m., Nėra daug monetų palaikančių piniginių. Žemiau yra trys, kuriuos galite naudoti iškart.

„GUI IOTA“ lengvoji piniginė

Aš pradedu nuo „GUI IOTA“ lengva piniginė nes tai taip paprasta įdiegti ir puikiai tinka pradedančiam kriptovaliutų investuotojui.

Tai taip pat puiku, nes jį galima naudoti „Windows Linux“ ir „Mac“. Deja, jis neveikia mobiliuosiuose įrenginiuose, tik staliniuose kompiuteriuose.

IOTA darbalaukio GUI

„IOTA Light Wallet“ GUI sąsaja. Šaltinis IOTA

Kaip darbalaukio piniginė tai gera apsauga – tokia pat gera, kaip ir jūsų paties kompiuteris. Jūs laikote asmeninius raktus ir jų niekada nesaugo jokia trečioji šalis.

Šiame kliente taip pat yra visas mazgas, ir jis jūsų paklaus diegdamas, ar norite įdiegti visą mazgą, ar šviesos mazgą. Jei esate pradedantysis ir tiesiog norite, kad viskas būtų paprasta ir saugotumėte savo IOTA, pasirinkite šviesos mazgą. Tačiau jei norite užsidirbti IOTA patvirtindami, kad turime IOTA visų mazgų vadovus.

„Nostalgia IOTA Light“ piniginė

„Nostalgia IOTA“ lengva piniginė yra dar viena darbalaukio piniginė, skirta „Windows“, „Linux“ ir „Mac“. Gerai žinoma, kad ji yra saugi, tačiau ja naudotis nėra paprasta, todėl pradedantiesiems gali tekti gerai pagalvoti prieš renkantis šią piniginę. Norėsite pagrindinio supratimo apie kodavimą.

Jei galėsite naudotis „Nostalgia“ pinigine, turėsite greičiausią prieigą prie IOTA tinklo, o tai puiku atliekant ar gaunant mokėjimus..

Galite gauti instrukcijas, kaip sukurti lengvą piniginę čia, taip pat nuorodas į viso mazgo piniginę, jei esate pakankamai pažengęs ją naudoti.

„IOTA“ piniginė, skirta „Android“

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra „IOTA“ piniginė, skirta „Android“. Natūralu, kad tai yra mobilioji piniginė, kuri yra labai patogi, bet ne tokia saugi kaip darbalaukio piniginė.

IOTA „Android“ mobilioji piniginė

IOTA „Android“ mobilioji piniginė. Šaltinis: „Google Play“ parduotuvė

Nustatyti šią piniginę yra taip pat lengva, kaip atsisiųsti ją iš „Google Play“ parduotuvės ir įdiegti „Android“ įrenginyje. Įdiegę galite lengvai laikyti, gauti ir siųsti IOTA. Jame taip pat yra QR skaitytuvas, žymeklis, rodantis IOTA-fiat keitimo kursą, ir papildomi slaptažodžių įrankiai, kad jūsų piniginė būtų saugesnė..

Ši piniginė yra palyginti naujokas ir vis dar yra beta versijos, todėl toli gražu nėra šlifuota. Tiesą sakant, „Play“ parduotuvėje jis yra įvertintas 2,7 žvaigždutėmis ir daugybė vartotojų skundų dėl įvairių klaidų.

„IOTA Trinity“ piniginė

„IOTA Trinity“ piniginė žada būti patogiausia ir saugiausia „IOTA“ piniginė. Beta versijoje jis veikia tik mažiau nei mėnesį, tačiau kol kas visos apžvalgos yra geros. Galite jį įsigyti „Android“ čia arba prisiregistruokite kaip „iOS“ beta testuotojas čia. Teigiama, kad darbalaukio versija išleista „Ne per tolimoje ateityje“.

„Trejybė“ turi daugybę funkcijų, įskaitant pirštų atspaudų autentifikavimą, pagrindinį ar ekspertinį režimą, vietinį ar nuotolinį „PoW“, galimybę spausdinti popierinę piniginę ir daug daugiau. Galite pamatyti visas dabartines funkcijas ir planuojamas būsimas funkcijas čia.

„Trinity“ mobili IOTA piniginė

„Trinity Mobile“ IOTA piniginės vartotojo sąsaja. Šaltinis: „Google Play“ parduotuvė

Asmeniškai jaučiu, kad „Trinity“ piniginė yra geriausia, ir lauksiu, kol bus išleista darbalaukio versija.

„Atomic IOTA“ piniginė

Kita IOTA darbalaukio piniginė, į kurią galėtumėte pasidomėti, yra „Atomic“ piniginė. Tai yra kelių monetų piniginė, palaikanti daugiau nei 300 kitų monetų.

Taip pat galite greitai ir lengvai atlikti keitimąsi kitomis kriptovaliutomis naudodami integruotą mainų funkciją. Tai padės jums prisijungti prie „Changelly“ ar „Shapeshift“, kad galėtumėte greitai ir lengvai parduoti MIOTA visoms palaikomoms monetoms. Monetos visada liks jūsų mašinoje, kai valdysite savo asmeninius raktus.

„IOTA Atomic“ piniginė

„Atomic“ piniginės „Mac“ ir „Mobile Wallet“ vartotojo sąsaja

„Atomic“ piniginė taip pat leidžia vartotojui greitai ir lengvai pridėti savo ERC20 žetonus, jei jie nori laikyti ne MIOTA monetas. Jie turi klientų aptarnavimą, jei norėtumėte pagalbos, kaip tai padaryti.

Šiuo metu „Atomic Walllet“ galima įsigyti „Windows“, „Linux“ ir „Mac“ kompiuteriuose. Ateinančiais mėnesiais jie planuoja įdiegti mobiliojo ryšio palaikymą.

IOTA popierinė piniginė

Popierinė piniginė iš tikrųjų yra ne kas kita, kaip jūsų asmeniniai raktai, užrašyti ant popieriaus lapo ir saugomi kur nors saugiai šaldymo kameroje. Norėdami greitai ir lengvai sukurti popierinę piniginę, galite naudoti aukščiau esančią „Trinity“ piniginę.

Tiesiog būtinai laikykite jį saugioje vietoje nuo vagystės, vandens žalos, gaisro ir bet ko kito, kas galėtų pakenkti jūsų privatiems raktams. Tiesą sakant, galite laikyti kelias kopijas saugiose vietose.

Kas naujo „IOTA“ piniginėse

Šiuo metu jums tikriausiai įdomu, kokius dar variantus galite turėti, ir tiesa ta, kad tai yra visos dabartinės galimybės. Tiesa ta, kad IOTA platforma vis dar kuriama ir kol tai nebus gatavo produkto piniginės palaikymas, greičiausiai liks antras dalykas.

Nors šiuo metu turimų IOTA piniginių kiekis yra labai ribotas, šiuo metu yra keletas naujų.

„Nelium“ piniginė

Nelis yra dar viena patogi piniginė, kuri tik pradeda veikti beta versijoje. Galite apsilankyti jų svetainėje ir pridėti savo el. Pašto adresą prie beta versijos prieigos prašymo sąrašo. Skirtingai nuo „Trinity“ piniginės, „Nelium“ yra tik mobili piniginė ir neturės darbalaukio versijos. Svarbiausia yra tai, kad jis yra be trinties, leis lengvai perkelti ir panaikins rankinių nustatymų ir pakeitimų poreikį. Tai turėtų padaryti jį idealiu pradedantiesiems.

„Nelium IOTA“ piniginės vartotojo sąsaja

„Nelium“ vartotojo sąsajos nuotraukos. Šaltinis: Nelium.io

Piniginė asmeninius raktus ir sėklas laiko tik jūsų mobiliajame įrenginyje. Jie niekada nėra veikiami „Nelium“ serverių. Vartotojo sąsaja buvo suprojektuota taip, kad būtų intuityvi ir lengvai naudojama, taip pat yra QR kodo parinktis, kad būtų galima kuo paprasčiau persiųsti.

„Ledger Nano S IOTA“

IOTA komanda paskelbė, kad „Ledger“ dar balandžio mėnesį stengėsi, kad jos „Nano S“ aparatinė piniginė būtų suderinama su IOTA. Mes vis dar kantriai laukiame, nes tai bus žaidimų keitiklis apsaugant piniginę IOTA turėtojams.

Kaip jau žinote, „Ledger Nano S“ yra aparatinė piniginė, kuri yra beveik tokia pat saugi, kiek galite gauti kriptovaliutų saugykloje. Net jei įrenginys yra pavogtas, galite atkurti savo IOTA, ir nėra jokios kitos piniginės, kuri galėtų to reikalauti.

Yra investicijų, jei perkate „Ledger Nano S“, o nuo 2018 m. Rugpjūčio mėn. Jie oficialioje „Ledger“ svetainėje parduodami už 99,99 USD..

Išvada

Dabar, kai peržiūrėjote visą vadovą, turėtumėte gerai įsivaizduoti, kuri IOTA piniginė geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Ar jums reikia piniginės, kurią galėtumėte naudoti kelyje? Geriausia yra mobilioji piniginė. Ar norite maksimalaus saugumo? Pasirinkite aparatinę piniginę arba, jei kaina per didelė, rinkitės popierinę piniginę. Arba galite pasiimti vidurį ir eiti su darbastalio pinigine.

„IOTA“ piniginės šiuo metu yra ribotos, tačiau turėdami beta versijos „Trinity“ ir netrukus iš „Ledger“ gaunamą palaikymą, turėtumėte turėti visus reikalingus piniginės išteklius. Galbūt naudokite darbalaukio piniginę kaip mazgą, ir kai tik knyga pridės IOTA palaikymą, saugumui perkelkite didžiąją dalį savo monetų..

Kad ir ką nuspręstumėte, turėtumėte žinoti, kad IOTA projektas juda į priekį, o kūrėjai yra pasiryžę sukurti kriptovaliutą, kuri pakeistų „blockchain“ veidą, nenaudojant „blockchain“ technologijos.

MIOTA pirkimo vietos:

  • Binansų birža
  • Huobi
  • „HitBTC“

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me